Νέα

Τεκνοποίηση με ιερόδουλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 230
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Μιας και οι εξω γκομενες δεν ρολαρουν πως σας φαινεται η ιδεα να θελετε μια κοπελα του αγοραιου ερωτα να δεχτει επι πληρωμη να τεκνοποιησει?
Ενας αντρας ως εργενηςνα μην θελει να παντρευτει να βρει μια κοπελα μονο για τεκνοποιηση απο τον αγοραιο ερωτα.
Ειναι εφικτο?αξιζει?
Και μετα ξερεις εσυ, θα δηλωνεις αστεγος και ανεργος ή θα μεταναστευσεις για να μην πληρωνεις διατροφη
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.563
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.783
Πόντοι
24.596
Εγω χωρις ντροπη θα πω οτι ημουνα σε προχωρημενη συζητηση με τη Χριστινα τη σκιστοματα τη μοντελα, για να τεκνοποιησουμε.
εχεις ριξει και ακαποτους κρεμπιεδες τυπε στην Σουζανα απο Ιασωνος 30 υπογειο,μην ξεχνιομαστε,εχουμε κανα νεο απο κει:think:
:confused::confused::confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
Μιας και οι εξω γκομενες δεν ρολαρουν πως σας φαινεται η ιδεα να θελετε μια κοπελα του αγοραιου ερωτα να δεχτει επι πληρωμη να τεκνοποιησει?
Ενας αντρας ως εργενηςνα μην θελει να παντρευτει να βρει μια κοπελα μονο για τεκνοποιηση απο τον αγοραιο ερωτα.
Ειναι εφικτο?αξιζει?
Τυπε θελεις ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ (θα το κρατησει αυτη)
η ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ; (θα το παρεις εσυ)

Εχει μεγαλη διαφορα το ενα απο το αλλο
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Μιας και οι εξω γκομενες δεν ρολαρουν πως σας φαινεται η ιδεα να θελετε μια κοπελα του αγοραιου ερωτα να δεχτει επι πληρωμη να τεκνοποιησει?
Ενας αντρας ως εργενηςνα μην θελει να παντρευτει να βρει μια κοπελα μονο για τεκνοποιηση απο τον αγοραιο ερωτα.
Ειναι εφικτο?αξιζει?
Πρέπει να μπερδεύτηκε και η ίδια η πουτάνα και νόμιζε ότι είναι Κυριακή ? :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ισα ισα που ορισμενες αξιζουν ειδικα μερια ρουμανια βουλγαρια αλβανια.
Ο μοναδικός φιλος που έχει κρατήσει το γάμο του εδώ και 10 χρόνια ειναι με Ρουμάνα. Πήγαινε μια Ρουμανία εκεί γυρω ειδικά στα χωριά εκεί ειναι πιο απλές γυναίκες
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ο μοναδικός φιλος που έχει κρατήσει το γάμο του εδώ και 10 χρόνια ειναι με Ρουμάνα. Πήγαινε μια Ρουμανία εκεί γυρω ειδικά στα χωριά εκεί ειναι πιο απλές γυναίκες
Αν ειναι σαν την βουλγαρια φανταζομαι ειναι καλα τα πραγματα.
Ειδικα επαρχία βρισκεις γκομενετα.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τυπε θελεις ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ (θα το κρατησει αυτη)
η ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ; (θα το παρεις εσυ)

Εχει μεγαλη διαφορα το ενα απο το αλλο
Να το κρατησω εγω και να εχουμε επαφη η επικοινωνια δεν εχω θεμα.
Εννοειται θα κανω τεστ dna στο παιδι
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Και μετα ξερεις εσυ, θα δηλωνεις αστεγος και ανεργος ή θα μεταναστευσεις για να μην πληρωνεις διατροφη
Οχι ρε δικηγορε θα το κρατησω εγω εξολοκληρου....μονογενεικος...θα βρω ενα καλο δικηγορο να παρω ολη την επιμέλεια...
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Μιας και οι εξω γκομενες δεν ρολαρουν πως σας φαινεται η ιδεα να θελετε μια κοπελα του αγοραιου ερωτα να δεχτει επι πληρωμη να τεκνοποιησει?
Ενας αντρας ως εργενηςνα μην θελει να παντρευτει να βρει μια κοπελα μονο για τεκνοποιηση απο τον αγοραιο ερωτα.
Ειναι εφικτο?αξιζει?
Μαν, είσαι σίγουρος ότι μπορείς να διαχειριστείς ένα τόσο σοβαρό θέμα, όπως το μεγάλωμα παιδιών; Ένα σωρό κίνδυνοι καραδοκούν μέχρι να σταθούν στα πόδια τους. Εδώ δεν μπορείς να διαχειριστείς τις εξωτερικές γκόμενες που τις διώχνεις όποτε θες και για αυτό στράφηκες στον αγοραίο. Άστο καλύτερα ρε Ζαν, τα παιδιά είναι δυσκολότερο άθλημα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Οχι ρε δικηγορε θα το κρατησω εγω εξολοκληρου....μονογενεικος...θα βρω ενα καλο δικηγορο να παρω ολη την επιμέλεια...
Σε εξωγαμο?
Ασχετος.
Σε εξωγαμο την επιμελεια την εχει απο το νομο η μανα

Και αν δεν γουσταρει εκεινη, μπορει να μην σου επιτρεψει καν να το αναγνωρισεις
Μου γινατε ολοι ειδικοι σε ολα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαν, είσαι σίγουρος ότι μπορείς να διαχειριστείς ένα τόσο σοβαρό θέμα, όπως το μεγάλωμα παιδιών; Ένα σωρό κίνδυνοι καραδοκούν μέχρι να σταθούν στα πόδια τους. Εδώ δεν μπορείς να διαχειριστείς τις εξωτερικές γκόμενες που τις διώχνεις όποτε θες και για αυτό στράφηκες στον αγοραίο. Άστο καλύτερα ρε Ζαν, τα παιδιά είναι δυσκολότερο άθλημα.
Αυτος δεν μπορει να διαχειριστει τον εαυτο του, θα διαχειριστει παιδι?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.654
Κριτικές
6
Like
11.010
Πόντοι
3.936
Αχχχχχ η Σουζανα !!!
Εμαθα οτι την "πηρε" ο κοβιντ τυπε !!
Εσύ δεν ήσουν που έλεγες ότι είχες νοσησει τον χειμώνα, παρολαυτα έκανες ντου στα μπου στο μεταξι, αναζητώντας ρομαντικά γλωσσόφιλα
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.406
Like
6.975
Πόντοι
1.056
Συμπτωματικά γνώρισα πριν κανα μήνα έναν Αυστριακό που έκανε κάτι αντίστοιχο (χωρίς να ψαχνει ιεροδουλη αλλα επι της ουσιας κατι τετοιο βρηκε γιατι ηθελε και γονιδια ΑΑ) και κατέληξε Ρωσία. Οπου οπως μου είπε είναι απολύτως νόμιμο , η γυναίκα θεωρείται παρένθετη μητέρα και στο πιστοποιητικο γεννησης αναφερεται μονο ο πατερας. Πληρωνεις , το παιρνεις και φευγεις (που λεει ο λογος). Το συνολικο κοστος μου ειπε υπολογιζει να παει γυρω στα 40-45 k. Δεν ξερω αλλες λεπτομερειες αλλα ειναι σιγουρα καλυτερη επιλογη απ το να μπλεξεις με ελληνικη νομοθεσια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Συμπτωματικά γνώρισα πριν κανα μήνα έναν Αυστριακό που έκανε κάτι αντίστοιχο (χωρίς να ψαχνει ιεροδουλη αλλα επι της ουσιας κατι τετοιο βρηκε γιατι ηθελε και γονιδια ΑΑ) και κατέληξε Ρωσία. Οπου οπως μου είπε είναι απολύτως νόμιμο , η γυναίκα θεωρείται παρένθετη μητέρα και στο πιστοποιητικο γεννησης αναφερεται μονο ο πατερας. Πληρωνεις , το παιρνεις και φευγεις (που λεει ο λογος). Το συνολικο κοστος μου ειπε υπολογιζει να παει γυρω στα 40-45 k. Δεν ξερω αλλες λεπτομερειες αλλα ειναι σιγουρα καλυτερη επιλογη απ το να μπλεξεις με ελληνικη νομοθεσια.
Ω ΡΕ ΛΕΦΤΑ ΜΕ ΤΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙ....

ΥΓ : Λεφτα ΥΠΑΡΧΟΥΝ
( Γιωργακη,ειχες δικιο ρε μπαγασα κι ας σε περνουσαν για μαλακα.... )
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
ναι τετοια γονιδια μην πανε χαμενα
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Σε εξωγαμο?
Ασχετος.
Σε εξωγαμο την επιμελεια την εχει απο το νομο η μανα

Και αν δεν γουσταρει εκεινη, μπορει να μην σου επιτρεψει καν να το αναγνωρισεις
Μου γινατε ολοι ειδικοι σε ολα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αυτος δεν μπορει να διαχειριστει τον εαυτο του, θα διαχειριστει παιδι?
Ποια μανα ρε πανέξυπνε θα θέλει το παιδι της να ειναι αγνωστου πατρος?
Θα εχω κανει ντηλ πριν με συμβολαιο ενωπθο δικηγορου.
Θα το εχω ψαξει νομικα το θεμα.
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Οχι ρε δικηγορε θα το κρατησω εγω εξολοκληρου....μονογενεικος...θα βρω ενα καλο δικηγορο να παρω ολη την επιμέλεια...
Μπράβο Ζανούλη.
Να κάνεις παιδί, να το μεγαλώσεις μόνος σου και να του εμφυσήσεις όλες τις αξίες και τα ιδανικά σου.
Η πατρίδα θα σε ευγνωμονεί για τον Ζανούλη junior που θα υψώσει λευκή σημαία μόλις δει τον Τούρκο απέναντι. :confused:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Μιας και οι εξω γκομενες δεν ρολαρουν πως σας φαινεται η ιδεα να θελετε μια κοπελα του αγοραιου ερωτα να δεχτει επι πληρωμη να τεκνοποιησει?
Ενας αντρας ως εργενηςνα μην θελει να παντρευτει να βρει μια κοπελα μονο για τεκνοποιηση απο τον αγοραιο ερωτα.
Ειναι εφικτο?αξιζει?
Είσαι εντελώς μαλάκας εσύ τελικά!!!!

Μόνο εσύ θα μπορούσες να ανοίξεις τέτοιο νήμα!!!

lmao.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom