Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 815K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (7 μέλη και 19 επισκέπτες)

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.259
Κριτικές
6
Like
7.110
Πόντοι
1.336
Δεν πάω πουθενά... δεν μπορώ να συνεννοηθώ εκεί πέρα με τα σουβλάκια τα καλαμάκια και τις πίτες σας φαντάσου να προσπαθώ να συνεννοηθω σε υπηρεσίες τι έχει να γίνει
ΚΛΑΙΩ ΡΕ ΣΥ!!! :2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.020
Like
7.828
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του forum !!!
Για άλλη μία φορά το κάνατε το θαύμα σας.
Τα ραντεβού για την θεραπεύτρια ΚΙΡΑ έχουν κλειδώσει όλα από εχθές Τρίτη έχει γίνει book για όλη την εβδομάδα.
Δυστυχώς δεν έχουμε άλλη διαθεσιμότητα να σας δώσουμε.
-----------
Οι επόμενες κρατήσεις ξεκινούν πάλι την επόμενη εβδομάδα.

Δευτέρα πρωί 11:00 με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου στο Viber ξεκινούν όλες οι κρατήσεις όλων των ραντεβού της εβδομάδας και γίνεται book,τελευταία στιγμή λυπάμαι δεν υπάρχουν διαθέσιμα ραντεβού να σας δώσω.
---------
Η επικοινωνία με γραπτό μήνυμά σας στο VIBER.
Και πληροφορίες για υπηρεσίες- διάρκεια -κόστος -extra services+φωτογραφικό υλικό.

VIBER MESSAGE
6979398952

ΥΓ. Ευχαριστούμε πολύ όλα τα μέλη που ΑΞΙΖΟΥΝ αλλά και κάποιους που έχουν βγει εκτός forum " παλιά Σεβαστά μέλη με επίπεδο κ νοημοσύνη " και είναι πλέον "παρατηρητές"
για την άψογη συμπεριφορά,την υποστήριξη όλα αυτά τα χρόνια.
Αυτούς θέλουμε/ αυτούς επιλέγουμε ΜΟΝΟ/ και αυτούς επιθυμούμε να μας πλαισιώνουν και να μας επιλέγουν και αυτό θα εξακολουθούμε να κάνουμε.
Για όλους τους υπόλοιπους υπάρχουν άλλες επιλογές πέραν από μας.
Με εκτίμηση και σεβασμό
ΤΕΑ.
❣️❣️❣️❣️
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: ambe77

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
9
Like
5.499
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του forum !!!
Για άλλη μία φορά το κάνατε το θαύμα σας.
Τα ραντεβού για την θεραπεύτρια ΚΙΡΑ έχουν κλειδώσει όλα από εχθές Τρίτη έχει γίνει book για όλη την εβδομάδα.
Δυστυχώς δεν έχουμε άλλη διαθεσιμότητα να σας δώσουμε.
-----------
Οι επόμενες κρατήσεις ξεκινούν πάλι την επόμενη εβδομάδα.

Δευτέρα πρωί 11:00 με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου στο Viber ξεκινούν όλες οι κρατήσεις όλων των ραντεβού της εβδομάδας και γίνεται book,τελευταία στιγμή λυπάμαι δεν υπάρχουν διαθέσιμα ραντεβού να σας δώσω.
---------
Η επικοινωνία με γραπτό μήνυμά σας στο VIBER.
Και πληροφορίες για υπηρεσίες- διάρκεια -κόστος -extra services+φωτογραφικό υλικό.

VIBER MESSAGE
6979398952

ΥΓ. Ευχαριστούμε πολύ όλα τα μέλη που ΑΞΙΖΟΥΝ αλλά και κάποιους που έχουν βγει εκτός forum " παλιά Σεβαστά μέλη με επίπεδο κ νοημοσύνη " και είναι πλέον "παρατηρητές"
για την άψογη συμπεριφορά,την υποστήριξη όλα αυτά τα χρόνια.
Αυτούς θέλουμε/ αυτούς επιλέγουμε ΜΟΝΟ/ και αυτούς επιθυμούμε να μας πλαισιώνουν και να μας επιλέγουν και αυτό θα εξακολουθούμε να κάνουμε.
Για όλους τους υπόλοιπους υπάρχουν άλλες επιλογές πέραν από μας.
Με εκτίμηση και σεβασμό
ΤΕΑ.
❣️❣️❣️❣️
Ήδη έχω βάλει να μου χτυπήσει ειδοποιήσει την Δευτέρα 10:45.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.020
Like
7.828
Ήδη έχω βάλει να μου χτυπήσει ειδοποιήσει την Δευτέρα 10:45.
Κλαίω ρε... εδώ στέλνουν μηνύματα απ τις 5:00 τα ξημερώματα για να βγουν πρώτα τα μηνύματα τους στο viber φαντάσου τώρα να στείλεις εσύ 10:45.... θα είσαι το νούμερο 362... στην καλύτερη περίπτωση.
Πέρα όμως από την πλάκα και σε καταλαβαίνω όπως και όλους.
Είμαστε μόνο δύο θεραπεύτριες για φέτος και αυτή θα είναι η δυναμική δεν θα αλλάξει, οπότε είναι συγκεκριμένος ο αριθμός των ραντεβού που μπορούμε να κάνουμε.
Συμπέρασμα, υπομονή ενα μασάζ είναι δεν υπάρχει απολύτως κανένας λόγος βιασύνης, ΔΕΝ θα πεθάνουμε αύριο εύχομαι, εγώ μία φορά θεωρώ ότι τον γλίτωσα το θάνατο ( προς το παρόν τουλάχιστον) Όλα στο χρόνο τους και ελπίζω να το καταφέρουμε χωρίς υπερβολές και υπερεκτίμηση δυνάμεων. Όποιος δεν έχει υπομονή μπορεί να δοκιμάσει εννοείται κάπου αλλού, υπάρχει εκεί έξω πληθώρα επιλογών κ υπηρεσιών.
❣️❣️❣️❣️❣️
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
26
Like
4.543
Πόντοι
2.846

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.259
Κριτικές
6
Like
7.110
Πόντοι
1.336
Κλαίω ρε... εδώ στέλνουν μηνύματα απ τις 5:00 τα ξημερώματα για να βγουν πρώτα τα μηνύματα τους στο viber φαντάσου τώρα να στείλεις εσύ 10:45.... θα είσαι το νούμερο 362... στην καλύτερη περίπτωση.
Πέρα όμως από την πλάκα και σε καταλαβαίνω όπως και όλους.
Είμαστε μόνο δύο θεραπεύτριες για φέτος και αυτή θα είναι η δυναμική δεν θα αλλάξει, οπότε είναι συγκεκριμένος ο αριθμός των ραντεβού που μπορούμε να κάνουμε.
Συμπέρασμα, υπομονή ενα μασάζ είναι δεν υπάρχει απολύτως κανένας λόγος βιασύνης, ΔΕΝ θα πεθάνουμε αύριο εύχομαι, εγώ μία φορά θεωρώ ότι τον γλίτωσα το θάνατο ( προς το παρόν τουλάχιστον) Όλα στο χρόνο τους και ελπίζω να το καταφέρουμε χωρίς υπερβολές και υπερεκτίμηση δυνάμεων. Όποιος δεν έχει υπομονή μπορεί να δοκιμάσει εννοείται κάπου αλλού, υπάρχει εκεί έξω πληθώρα επιλογών κ υπηρεσιών.
❣️❣️❣️❣️❣️
Ναι στέλνουν από το πρωί αλλά εσύ πρέπει να μετράς από τις 11.00 και μετά. Όλα τα άλλα πριν δεν πρέπει να έχουν σημασία τουλάχιστον μέχρι να τελειώσουν τα μηνύματα που ήρθαν στην ώρα τους. Σωστά?
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.020
Like
7.828
Ναι στέλνουν από το πρωί αλλά εσύ πρέπει να μετράς από τις 11.00 και μετά. Όλα τα άλλα πριν δεν πρέπει να έχουν σημασία τουλάχιστον μέχρι να τελειώσουν τα μηνύματα που ήρθαν στην ώρα τους. Σωστά?
Καλέ για τα αυτονόητα θα μιλάμε? Εννοείται ότι πρώτον δεν απαντώ 5:00 το πρωί σε ανθρώπους που στέλνουν ακατάπαυστα - άρρωστα και δεν σέβονται το ωράριο.
Εννοείται ότι το τηλεφωνικό κέντρο κ τα μυνηματα τα βλέπω 11:00 το πρωί.
Με σειρά προτεραιότητας.
Εννοείται όμως ότι ανέκαθεν επέλεγα το πελατολόγιο δεν το έχω αρνηθεί ποτέ αυτό.
Και δεν πρόκειται να αλλάξει το έχω αναφέρει σε πάρα πολλά κείμενα.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.020
Like
7.828
Άντε κ ένα μικρό " δωράκι " για τα μέλη.
Αν και στέλνω φωτογραφικό υλικό στο viber..
Προχθεσινή λοιπόν φωτογραφία για να μην αναρωτιέστε από πότε κ απο που... από viber session sexting με πελάτη μου... υπάρχουν και αυτά... για να σας προλάβω ΟΧΙ δεν είναι onlyfans προς το παρόν τουλάχιστον δεν μου χρειάζεται.
Χωρίς photoshop ξεκάθαρα λοιπόν, φυσικό στήθος τεσσάρι προς πεντάρι ίσως...( όχι δεν κοιτάει τον ουρανό και να ήθελα δεν γίνεται πολύ βαρύ) ποδάρες καλλίγραμμες όπως τις βλέπετε no filters, μαλάκια φυσικά καστανά μέχρι την μέση, καστανά - μέλι μάτια, υψος 1,64,πάντοτε άψογο μανικιούρ- πεντικιούρ γιατί σεβόμαστε τον εαυτό μας και τους πελάτες, laser ανέκαθεν πόδια, μασχάλες κ μουνακι, Ξεκάθαρα έντονα χαρακτηριστικά, juicy χειλάκια όχι δεν είναι υαλουρονικό ,ΟΧΙ δεν έχω κάνει πλαστικές ,ύψος 1,64 το έχουμε πει δεν είμαι πιτσιρίκα δεν είμαι μοντέλο.
Και ΟΧΙ δεν προσφέρω σεξουαλική επαφή διείσδυση!!!!
Αυτά όσο αφορά την εικόνα, Υπηρεσίες και τα λοιπά τα ξέρετε ώστε εάν δεν καλύπτεστε να μη στείλετε μήνυμα καν.
Περισσότερο φωτογραφικό υλικό που αφορά αποκλειστικά και μόνο τις υπηρεσίες μασάζ σε νορμάλ πλαίσια δωρεάν στο Viber.

VIBER MESSAGE

6979398952

ΤΕΑ

❣️❣️❣️
 

Συνημμένα

  • 1000032636.jpg
    1000032636.jpg
    871,8 KB · Εμφανίσεις: 5

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.156
Like
351
Πόντοι
36
Άντε κ ένα μικρό " δωράκι " για τα μέλη.
Αν και στέλνω φωτογραφικό υλικό στο viber..
Προχθεσινή λοιπόν φωτογραφία για να μην αναρωτιέστε από πότε κ απο που... από viber session sexting με πελάτη μου... υπάρχουν και αυτά... για να σας προλάβω ΟΧΙ δεν είναι onlyfans προς το παρόν τουλάχιστον δεν μου χρειάζεται.
Χωρίς photoshop ξεκάθαρα λοιπόν, φυσικό στήθος τεσσάρι προς πεντάρι ίσως...( όχι δεν κοιτάει τον ουρανό και να ήθελα δεν γίνεται πολύ βαρύ) ποδάρες καλλίγραμμες όπως τις βλέπετε no filters, μαλάκια φυσικά καστανά μέχρι την μέση, καστανά - μέλι μάτια, υψος 1,64,πάντοτε άψογο μανικιούρ- πεντικιούρ γιατί σεβόμαστε τον εαυτό μας και τους πελάτες, laser ανέκαθεν πόδια, μασχάλες κ μουνακι, Ξεκάθαρα έντονα χαρακτηριστικά, juicy χειλάκια όχι δεν είναι υαλουρονικό ,ΟΧΙ δεν έχω κάνει πλαστικές ,ύψος 1,64 το έχουμε πει δεν είμαι πιτσιρίκα δεν είμαι μοντέλο.
Και ΟΧΙ δεν προσφέρω σεξουαλική επαφή διείσδυση!!!!
Αυτά όσο αφορά την εικόνα, Υπηρεσίες και τα λοιπά τα ξέρετε ώστε εάν δεν καλύπτεστε να μη στείλετε μήνυμα καν.
Περισσότερο φωτογραφικό υλικό που αφορά αποκλειστικά και μόνο τις υπηρεσίες μασάζ σε νορμάλ πλαίσια δωρεάν στο Viber.

VIBER MESSAGE

6979398952

ΤΕΑ

❣️❣️❣️
Αυτοκίνητο να πουλούσες πιο λίγα θα έγραφες :wink:
Χωρίς παρεξήγηση.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.259
Κριτικές
6
Like
7.110
Πόντοι
1.336
Άντε κ ένα μικρό " δωράκι " για τα μέλη.
Αν και στέλνω φωτογραφικό υλικό στο viber..
Προχθεσινή λοιπόν φωτογραφία για να μην αναρωτιέστε από πότε κ απο που... από viber session sexting με πελάτη μου... υπάρχουν και αυτά... για να σας προλάβω ΟΧΙ δεν είναι onlyfans προς το παρόν τουλάχιστον δεν μου χρειάζεται.
Χωρίς photoshop ξεκάθαρα λοιπόν, φυσικό στήθος τεσσάρι προς πεντάρι ίσως...( όχι δεν κοιτάει τον ουρανό και να ήθελα δεν γίνεται πολύ βαρύ) ποδάρες καλλίγραμμες όπως τις βλέπετε no filters, μαλάκια φυσικά καστανά μέχρι την μέση, καστανά - μέλι μάτια, υψος 1,64,πάντοτε άψογο μανικιούρ- πεντικιούρ γιατί σεβόμαστε τον εαυτό μας και τους πελάτες, laser ανέκαθεν πόδια, μασχάλες κ μουνακι, Ξεκάθαρα έντονα χαρακτηριστικά, juicy χειλάκια όχι δεν είναι υαλουρονικό ,ΟΧΙ δεν έχω κάνει πλαστικές ,ύψος 1,64 το έχουμε πει δεν είμαι πιτσιρίκα δεν είμαι μοντέλο.
Και ΟΧΙ δεν προσφέρω σεξουαλική επαφή διείσδυση!!!!
Αυτά όσο αφορά την εικόνα, Υπηρεσίες και τα λοιπά τα ξέρετε ώστε εάν δεν καλύπτεστε να μη στείλετε μήνυμα καν.
Περισσότερο φωτογραφικό υλικό που αφορά αποκλειστικά και μόνο τις υπηρεσίες μασάζ σε νορμάλ πλαίσια δωρεάν στο Viber.

VIBER MESSAGE

6979398952

ΤΕΑ

❣️❣️❣️
Εντάξει. Βρήκαμε υλικό... :2funny::2funny:
Τώρα το ότι δεν προσφέρεις σεξουαλικη επαφή και είσαι μόνιμα κλεισμένη στα ραντεβού σου, δεν μπορώ να σκεφτώ τι λαικό προσκύνημα θα γινόταν αν προσέφερες δηλαδή!!
Είσαι όμορφη , έχεις σωματάρα κσι μια πολύ ωραία "τρέλα" που καβλώνει τα αγοράκια. Θα έσβηνες τον ανταγωνισμό εύκολα.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.020
Like
7.828
Αυτοκίνητο να πουλούσες πιο λίγα θα έγραφες :wink:
Χωρίς παρεξήγηση.
Αγαπημένε, τα μοντέλα αυτοκινήτων ανάλογα την εταιρεία ξέρει ο πελάτης τι θα πάρει δεν χρειάζεται τόση υπερανάλυση πας και το βλέπεις δωρεάν και άμα σου κάνει είσαι κομπλέ με ένα τεστ drive + έναν μηχανολογικό έλεγχο.
Όταν έχουμε να κάνουμε με γυναίκες τα πράγματα είναι πολύ πιο περίπλοκα ,ποικιλόμορφα με πολλές ιδιαιτερότητες, πολλούς συνδυασμούς απ'οπου κι αν το πιάσεις, από τη φυλή μέχρι τα χαρακτηριστικά και το σωματότυπο έως τη λειτουργικότητά .Για αυτό και οι άντρες επιλέγουν διάφορα μοντέλα-τύπους γυναικών και πολλές φορές εντελώς διαφορετικά μεταξύ τους για την ποικιλία και την εμπειρία. Γενικότερα όμως ναι είμαι αναλυτική και ξεκάθαρη σε ΟΛΑ για να μην ταλαιπωρείται ο κόσμος άδικα και εγώ η ίδια και αν δεν του αρέσει αυτό που βλέπει να πάει παρακάτω να μην χάνει χρόνο.
❣️❣️❣️
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom