Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 818K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (6 μέλη και 10 επισκέπτες)

Island_boy

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
53
Κριτικές
3
Like
342
Πόντοι
20
Καλησπέρα γλυκέ αναγνώστη. Δεν υπήρξε ποτέ θεραπεύτρια-μασέζ στο Diamonds με όνομα Κάτια- Κατε η οτιδήποτε παρεμφερές παρά μόνο ΚΙΡΑ Ελληνίδα ,(μπορείς να διαβάσεις σχόλια κ κριτικές σχετικά με τις υπηρεσίες της λίγες σελίδες πριν στο νήμα. ) Ξανά κοντά σας ΚΙΡΑ +ΤΕΑ πιθανόν από μέσα Σεπτεμβρίου. Θα βγει σχετική ανακοίνωση στα social media Facebook,Instagram,tiktok κ φόρουμ ενηλίκων όπως κάθε χρόνο σχετικά με τις υπηρεσίες, διάρκεια συνεδρίας, κόστος και έξτρα services. Μέχρι τότε η επικοινωνία μας μόνο με γραπτό μήνυμα σας στο
Viber message : 6979398952. Υγεία-διάκριση-ερωτισμός-αισιοδοξία.
Πολλά φιλιά ΤΕΑ.❣️❣️❣️
Πολύ χαίρομαι ότι άφησες την περιπέτεια υγείας πίσω σου και θα είστε πάλι κοντά μας!
Αναμένουμε την ενημέρωση!
Φιλιά
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.021
Like
7.888
Πολύ χαίρομαι ότι άφησες την περιπέτεια υγείας πίσω σου και θα είστε πάλι κοντά μας!
Αναμένουμε την ενημέρωση!
Φιλιά
Και εγώ γλυκιε μου χαίρομαι που ήσασταν πολύ κοντά μου σε όλη αυτή την περιπέτεια με πάρα πολλούς τρόπους και όπως ξέρεις δεν ξεχνώ, εκτιμώ και ανταποδίδω εκεί που αξίζει και πραγματικά κάποιοι άνθρωποι εδώ μέσα αξίζουν πολλά !!! ❣️❣️❣️
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
373
Κριτικές
7
Like
967
Πόντοι
371
Οντως εχεις δικιο Τεα,
δεν εχει καμμια σχεση η κατε η πως αλλιως την λενε με την κιρα.
ειναι δυο διαφορετικες κοπελλες.
σ ευχαριστω Τεα.
περιμενω νεα σου.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.021
Like
7.888
Οντως εχεις δικιο Τεα,
δεν εχει καμμια σχεση η κατε η πως αλλιως την λενε με την κιρα.
ειναι δυο διαφορετικες κοπελλες.
σ ευχαριστω Τεα.
περιμενω νεα σου.
Εγώ σε ευχαριστώ γλυκέ μου γιατί το διευκρίνισες με μήνυμα σου δημόσια, ότι δεν μιλάμε για το ίδιο πρόσωπο φυσικά θα τα πούμε από κοντά χαίρομαι όταν υπάρχει διαφάνεια και έχω να κάνω με ανθρώπους ποιοτικούς πολλά φιλιά .
θα τα πούμε σύντομα.❣️❣️❣️
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
19
Like
3.135
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα γλυκέ αναγνώστη. Δεν υπήρξε ποτέ θεραπεύτρια-μασέζ στο Diamonds με όνομα Κάτια- Κατε η οτιδήποτε παρεμφερές παρά μόνο ΚΙΡΑ Ελληνίδα ,(μπορείς να διαβάσεις σχόλια κ κριτικές σχετικά με τις υπηρεσίες της λίγες σελίδες πριν στο νήμα. ) Ξανά κοντά σας ΚΙΡΑ +ΤΕΑ πιθανόν από μέσα Σεπτεμβρίου. Θα βγει σχετική ανακοίνωση στα social media Facebook,Instagram,tiktok κ φόρουμ ενηλίκων όπως κάθε χρόνο σχετικά με τις υπηρεσίες, διάρκεια συνεδρίας, κόστος και έξτρα services. Μέχρι τότε η επικοινωνία μας μόνο με γραπτό μήνυμα σας στο
Viber message : 6979398952. Υγεία-διάκριση-ερωτισμός-αισιοδοξία.
Πολλά φιλιά ΤΕΑ.❣️❣️❣️
Σιδερενια λοιπον !!!!
Περιμενουμε να σε απολαυσουμε και απο κοντα !!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.262
Κριτικές
6
Like
7.118
Πόντοι
1.336
Με το καλό να ξαναγυρίσεις ΤΕΑ και με το καλό να σε γνωρισω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Jimmy.D

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
31
Like
38
Πόντοι
0
Τέα εύχομαι υγεία και περαστικά. Υπάρχει περίπτωση να ξαναδούμε την Ίριδα;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.915
Κριτικές
16
Like
5.209
Πόντοι
2.727
Καλησπέρα γλυκέ αναγνώστη. Δεν υπήρξε ποτέ θεραπεύτρια-μασέζ στο Diamonds με όνομα Κάτια- Κατε η οτιδήποτε παρεμφερές παρά μόνο ΚΙΡΑ Ελληνίδα ,(μπορείς να διαβάσεις σχόλια κ κριτικές σχετικά με τις υπηρεσίες της λίγες σελίδες πριν στο νήμα. ) Ξανά κοντά σας ΚΙΡΑ +ΤΕΑ πιθανόν από μέσα Σεπτεμβρίου. Θα βγει σχετική ανακοίνωση στα social media Facebook,Instagram,tiktok κ φόρουμ ενηλίκων όπως κάθε χρόνο σχετικά με τις υπηρεσίες, διάρκεια συνεδρίας, κόστος και έξτρα services. Μέχρι τότε η επικοινωνία μας μόνο με γραπτό μήνυμα σας στο
Viber message : 6979398952. Υγεία-διάκριση-ερωτισμός-αισιοδοξία.
Πολλά φιλιά ΤΕΑ.❣️❣️❣️
Αν και δε σε έχω συναντήσει, παρά μόνο έχω διαβάσει το νήμα, χαίρομαι που ξεπέρασες το πρόβλημα που αντιμετώπισες και επιστρέφεις. Με το καλό λοιπόν!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
634
Κριτικές
9
Like
1.063
Πόντοι
86
Και εγώ γλυκιε μου χαίρομαι που ήσασταν πολύ κοντά μου σε όλη αυτή την περιπέτεια με πάρα πολλούς τρόπους και όπως ξέρεις δεν ξεχνώ, εκτιμώ και ανταποδίδω εκεί που αξίζει και πραγματικά κάποιοι άνθρωποι εδώ μέσα αξίζουν πολλά !!! ❣️❣️❣️
Ευχάριστα νέα. Σιδερένια και όλο αυτό μια ανάμνηση του παρελθόντος!!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
989
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.786
Πάμε ρε τύπισσα, παρά τις όποιες διαφωνίες κτλ., χαίρομαι πολύ που είσαι καλύτερα! Σιδερένια, εύχομαι τα καλύτερα!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
148
Like
357
Πόντοι
21
Πάνω απ' όλα να είσαι καλά στην υγεία σου. Από εκεί και πέρα με το καλό να επιστρέψεις όταν εσύ αισθανθείς απόλυτα έτοιμη. Άντε μπας και καταφέρω να σε απολαύσω διότι ποτέ δεν σε έβρισκα διαθέσιμη.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.021
Like
7.888
Τέα εύχομαι υγεία και περαστικά. Υπάρχει περίπτωση να ξαναδούμε την Ίριδα;;
Καλησπέρα.
Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές υγεία για όλο τον κόσμο.
ΟΧΙ δεν υπάρχει περίπτωση.
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
216
Κριτικές
6
Like
995
Πόντοι
361
ο σεπτεμβρης , παντως , μπηκε ....
Το "καλό πράγμα" λένε αργεί να γίνει.... Είμαι κ εγώ μέσα σε αυτούς που ανυπομονούν για την επιστροφή της... Χαίρομαι που ξεπέρασε το θέμα με την υγεία της κ με χαρά θα πληροφορηθουμε για το ξεκίνημα της!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.021
Like
7.888
ο σεπτεμβρης , παντως , μπηκε ....
Καλησπέρα.
Μην ανησυχείς μόλις ξεκινήσω θα βγάλω ανακοίνωση εδώ προς ενημέρωση με υπηρεσίες, διάρκεια, κόστος συνεδρίας έξτρα υπηρεσίες κλπ.
Δεν υπάρχει λόγος βιασύνης.❣️❣️❣️
 

Ptr1st

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.094
Like
2.910
Πόντοι
456
Καλή επάνοδο στη μάχη εύχομαι
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
3.193
Like
9.234
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα.
Μην ανησυχείς μόλις ξεκινήσω θα βγάλω ανακοίνωση εδώ προς ενημέρωση με υπηρεσίες, διάρκεια, κόστος συνεδρίας έξτρα υπηρεσίες κλπ.
Δεν υπάρχει λόγος βιασύνης.❣️❣️❣️
Καλή επάνοδο , γερή δυνατή!!!!!!!!!!1
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

pan77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2024
Μηνύματα
14
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Μην ανησυχείς μόλις ξεκινήσω θα βγάλω ανακοίνωση εδώ προς ενημέρωση με υπηρεσίες, διάρκεια, κόστος συνεδρίας έξτρα υπηρεσίες κλπ.
Δεν υπάρχει λόγος βιασύνης.❣️❣️❣️
Σου έυχομαι καλή ψυχολογία και υγεία. Τα υπόλοιπα ακολουθούν.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

toynick

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2024
Μηνύματα
5
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα TEA μου, εύχομαι να είναι όλα καλά με την υγεία σου!! Σε περιμένουμε πως και πώς...το πρόγραμμα του γραφείου σου δεν συγκρίνεται με άλλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom