Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 774K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.439
Πως πηγε Τεα,τα βουλωσες ολα?
Είσαι χοντρός μάλακας εντάξει όλα καλά... βλαμμένα όλα σήμερα χαχα... είχα ένα θέμα με το χαρτί το θέλω τρίφυλλο, ανάγλυφο με σχέδιο...χαχα.... αλλά οκ.. έτσι κι αλλιώς κάνω μπιντε μετά την αφόδευση οπότε όλα καλά...κλαίωωω... έχω λιώσει ρεεεε
 

karaflo trixompalaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
1.266
Πόντοι
201
Είσαι χοντρός μάλακας εντάξει όλα καλά... βλαμμένα όλα σήμερα χαχα... είχα ένα θέμα με το χαρτί το θέλω τρίφυλλο, ανάγλυφο με σχέδιο...χαχα.... αλλά οκ.. έτσι κι αλλιώς κάνω μπιντε μετά την αφόδευση οπότε όλα καλά...κλαίωωω... έχω λιώσει ρεεεε
Χρόνια πολλά....το τριφύλλι είναι ωραίο ξύνει κιόλας,πέρα από την πλάκα μετά την αφόδευση πλύσιμο με μπόλικο νερό θέλει,τυροβρομηκουλοι
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.439
Χρόνια πολλά....το τριφύλλι είναι ωραίο ξύνει κιόλας,πέρα από την πλάκα μετά την αφόδευση πλύσιμο με μπόλικο νερό θέλει,τυροβρομηκουλοι
Σοβαρά τώρα... αυτό ρε φίλε ποιός θα τους το μάθει...το βασικό δηλαδή να κάνουν μπάνιο μετά την τουαλέτα γυναίκες και άντρες;;
Γιατί ρε γαμώτη δηλαδή το αυτονόητο θα πρέπει να το λέμε;;
 

karaflo trixompalaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
1.266
Πόντοι
201
Από το Δημοτικό η γιαγιά μου ένα.καλοκαιρι έφαγε να με μάθει,από την οικογένεια ξεκινάν ολα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν πάω εύκολα σε ξένο σπίτι τουαλέτα
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.943
Like
22.718
Πόντοι
5.506
Κάποτε....
Στα νιάτα μου έκανα ραδιόφωνο
Κάποια στιγμή θα σας γράψω την ιστορία
Να σου στειλω μια γουατς απ των 10 να μου λες μια καλημερα το πρωι και μια καληνυχτα το βραδυ να εχω υλικο να τονε μπαιζω;;
 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
Χρόνια πολλά στις παρθένες και μη, εντός εκτός και εναλλάξ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.439
Από το Δημοτικό η γιαγιά μου ένα.καλοκαιρι έφαγε να με μάθει,από την οικογένεια ξεκινάν ολα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν πάω εύκολα σε ξένο σπίτι τουαλέτα
Εεεεε ναι ρε συ
Ούτε τα βασικά να μην ξέρει ο κόσμος.
Μπράβο ρε συ για την γιαγιά σου πραγματικά όμως
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Εεεεε ναι ρε συ
Ούτε τα βασικά να μην ξέρει ο κόσμος.
Μπράβο ρε συ για την γιαγιά σου πραγματικά όμως

Αντε να παμε και λιγο να κολυμπησουμε τωρα. Κολημένη ειναι η θαλασσα σήμερα (στο Λουτρακι)!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.035
Κριτικές
123
Like
50.775
Πόντοι
21.661
Τα πιπι....μου είπαν να τα κρατήσω σε μπουκάλια εδώ γύρω τα πίνουν οι γιόγκι... είναι πολύ υγιεινό.
να ξερεις οτι εχουμε αξιοτιμο μελος εδω, που γουσταρει να τα κανει γαργαρα, να τα πινει... και να τα καταπινει γενικως, τζαστ του σεϊ σοου.

τι εχουμε εδω ομως, πως παει το εργατικο προσωπικο?
σχολασε η' ακομα τους εχεις απικο και σπανε μπαλες???
1660575287419.png
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.437
Πόντοι
2.306
Κάποτε....
Στα νιάτα μου έκανα ραδιόφωνο
Κάποια στιγμή θα σας γράψω την ιστορία
Κάτι μου έχεις αναφέρει παλιότερα και ομολογώ ότι έχεις τόσο σέξι φωνή που αν στείλεις ηχητικό θα τον παίξουν πολλοί για πάρτυ σου!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

karaflo trixompalaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
1.266
Πόντοι
201
Εεεεε ναι ρε συ
Ούτε τα βασικά να μην ξέρει ο κόσμος.
Μπράβο ρε συ για την γιαγιά σου πραγματικά όμως
Η καλύτερη γιαγιά του κόσμου, κούκλα κανονικό σχόλιο εμαθα πολλά μαζί της
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
123
Πόντοι
0
Προέλευση λέξης
Παλιά αγγλικά rima που σχετίζονται με το παλιό σαξονικό rim
το παλιό σκανδιναβικό rim
Ελληνική μετάφραση
πρωκτολειξία
Rim είναι ενιαία ημιπροεδρική δημοκρατία στη Νοτιοανατολική-Κεντρική Ευρώπη. Συνορεύει επίσης με δύο βουνά αριστερά και δεξιά του Rim αξιοσημείωτο είναι ότι είναι ίδιου μεγέθους κ καμπυλωτητας χωρίς ιδιαίτερο υψόμετρο ενώ επίσης βρέχεται από την Μαύρη Θάλασσα στο κέντρονοτιοανατολικό τμήμα της μεγάλη προσοχή εκεί παιδια.το κλίμα της χαρακτηρίζεται ως εύκρατο-ηπειρωτικό έως ξηρό αλλά Με λίγη δουλίτσα όλα γίνονται. είναι η έβδομη πολυπληθέστερη χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης, της οποίας αποτελεί κράτος-μέλος από το 2007. Η πρωτεύουσα και μεγαλύτερη πόλη της, η πίσω από τα αρχιδια κ ουσιαστικά μιλάμε για δύο πόλης αλλά κ πάλι επειδή βρίσκονται εντός στενού κλοιού είναι η μεγαλύτερη πόλη της ΕΕ.
Η γλώσσα είναι γνωστή κ κοινή με όλες τις χώρες της Ευρώπης.
Και σύνθημα της χώρας είναι:
Απολαύστε υπεύθυνα, χωρίς κόμπλεξ και δεύτερες σκέψεις γιατί πραγματικά θα σας αρέσει
Μία επίσκεψη στην χώρα του Rimming Αγαπήστε το σώμα σας και τον πρωκτό σας, αγαπητοί αναγνώστες.
Καλούς οργασμούς.
Καλησπέρα Τέα. Διαβάζω όλες αυτές τις αναρτήσεις στο bou και ομολογώ ότι έχω εντυπωσιαστεί από την πνευματικότητα σου και την ψυχική ανάταση στην οποία μπορεί να μας οδηγήσει το σώμα. Ως άντρας έχω ζηλέψει πολλές φορές την πολυπλοκότητα και τον πλούτο της ηδονής που διαθέτει η γυναικεία σεξουαλικότητα. Δεν φανταζόμουν ότι και το αντρικό σώμα διαθέτει τέτοιες δυνατότητες και με έκανες να πεισθώ για αυτή τη μαγεία. Θα εκτιμούσα αν μου χάριζες την εμπειρία όταν είσαι διαθέσιμη και μπορούσαμε να το κανονίσουμε. Σε φιλώ.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

golden rider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
280
με τιμούν οι απαντήσεις σου και το λέω ειλικρινά, ωστόσο δε θα σε καταλάβω ποτέ και αυτό είναι μαγικό.

Οι άνθρωποι μπορεί να μη θυμούνται τι έκανες ή τι τους είπες, αλλά πάντα θα θυμούνται πώς τους έκανες να αισθανθούν.
Maya Angelou, 1928-2014
Πόσο δίκιο είχε
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

golden rider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
280
Όχι ρε μην το λες... Εδώ σου λέω έχει γίνει του μουνιού κ του βυζιου κ όλες τα κωλάρες εξωωω
Τι φάση, για ένα μπάνιο πας και θες τρεις μέρες για να ξεκαυλωσεις
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom