Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 774K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Βόρεια Εύβοια ή ευρύτερη περιοχή Ν. Μάκρης ίσως..... Καλά να περνάς κοριτσάρα !!!!
Καλησπέρα.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν... περιοχή νέας Μάκρης νοοοο.
Πολύ βόρεια της Εύβοιας έπεσες μέσα τελευταία μέρα κ εδώ κ μετά..... αλλού για αλλού...
Να περνάτε όλοι όμορφα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν ελαβα απαντηση ομως @TEA
Η Τέα μωρέ γκρίνια ωωωω
Έκανε πρόβα η άλλη κοπέλα
Η φωνή μου ακούγεται εντάξει τώρα;;
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Παρτης και τα στρινγκ μπρο, στηριζω :grouphug:
Δεν φοράω ρε...με κόβουν άσχημα...χαχα
Μόνο κιλότα την βαμβακερή την ψηλοκάβαλη.. να μην κολλήσει και κάνα μύκητα το νιμουνακι μου με τα συνθετικά και τις μαλακίες..
Η τίποτα η κιλότα ρεεεε.
Κλαίωωω
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896
ΤΕΑ κάντο ΣΕΑ να τα παίρνεις και στον αυτοκινητόδρομο...:confused::confused::confused:
Τύπε μιας κ ξέρεις από αυτοκινητόδρομους .....αν αγοράσω e pass για μηχανή κ περνω τις μπάρες των αυτόματων πομποδεκτών με αυτοκίνητο τότε ανοίγει ή όχι η μπαρα;;;;
πρέπει να κατέβω από Ορεστιάδα για Αθήνα κ είναι πολύ τσουχτερά τα διόδια κ το fuell pass δε φτάνει ούτε έως την Καβάλα:confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Τύπε μιας κ ξέρεις από αυτοκινητόδρομους .....αν αγοράσω e pass για μηχανή κ περνω τις μπάρες των αυτόματων πομποδεκτών με αυτοκίνητο τότε ανοίγει ή όχι η μπαρα;;;;
πρέπει να κατέβω από Ορεστιάδα για Αθήνα κ είναι πολύ τσουχτερά τα διόδια κ το fuell pass δε φτάνει ούτε έως την Καβάλα:confused:
Εύκολα....
Και ένα κόλπο προσφορά του καταστήματος, αν κολλήσεις πίσω από κάποιον που περνάει με pass περνάς κι εσυ στο τσάμπα...:rolleyes:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896
Εύκολα....
Και ένα κόλπο προσφορά του καταστήματος, αν κολλήσεις πίσω από κάποιον που περνάει με pass περνάς κι εσυ στο τσάμπα...:rolleyes:
Τζαμπατζηδες δε θέλουμε να γίνουμε αλλά μάς αναγκάζουν με την ελλειπή φύλαξη των διοδίων......
Ωραία έχω κ γρήγορο αμάξι κ θα Κολλαω πίσω από το προπορευομενο
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Τζαμπατζηδες δε θέλουμε να γίνουμε αλλά μάς αναγκάζουν με την ελλειπή φύλαξη των διοδίων......
Ωραία έχω κ γρήγορο αμάξι κ θα Κολλαω πίσω από το προπορευομενο
Κανονικά το ίδιο έπρεπε να ισχύει και στα μπουρδέλα...:confused::confused::confused:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Καλησπέρα!?
Καλώς ήρθες στο μικρό παρεάκι μας

Να χαίρεστε όσους γιορτάζουν στο κοντινό σας περιβάλλον .
Να χαμογελάμε μωρεεε
Να σαι καλά...
Εγώ κι ο @sex volcano δεν έχουμε φράγκο αλλά έχουμε χιούμορ, μπορούμε να τα βρούμε κάπως έτσι;:confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Εύκολα....
Και ένα κόλπο προσφορά του καταστήματος, αν κολλήσεις πίσω από κάποιον που περνάει με pass περνάς κι εσυ στο τσάμπα...:rolleyes:
Έτσι την πάτησα και εγώ κάποτε... Ήμουν Ιταλία πήγα να το παίξω έξυπνη, κόλλησα πίσω από το μπροστινό... Okay λέω γλίτωσα τα διόδια και μαλακίες... Επιστρέφω στην Ελλάδα και σκάνε ενάμιση μήνα αργότερα
Τέσσερις φωτογραφίες με την μούρη μου, πινακίδες αυτοκινήτου και απευθείας πληρωμή από το taxis... Εδώ είμαστε πιο χύμα... Αλλά έξω τα πράγματα είναι πολύ οργανωμένα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να σαι καλά...
Εγώ κι ο @sex volcano δεν έχουμε φράγκο αλλά έχουμε χιούμορ, μπορούμε να τα βρούμε κάπως έτσι;:confused::confused::confused:
Ναι ρε
Μη ρωτάς τα αυτονόητα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896
Κανονικά το ίδιο έπρεπε να ισχύει και στα μπουρδέλα...:confused::confused::confused:

Να σαι καλά...
Εγώ κι ο @sex volcano δεν έχουμε φράγκο αλλά έχουμε χιούμορ, μπορούμε να τα βρούμε κάπως έτσι;:confused::confused::confused:
Κ είμαι κ παρθένος ....ποτέ σε ελαιοτριβείο δεν έχω μπει......
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Κ είμαι κ παρθένος ....ποτέ σε ελαιοτριβείο δεν έχω μπει......
Ποτέ όλοι σας ναι ρε χαχαχα
Μπείτε όπου θέλετε παιδί μου να περνάτε καλά αλλά με προσοχή.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είναι ντροπαλός ο άλλος...
Ααααα
Αυτόν θέλω...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896
Είναι ντροπαλός ο άλλος...
Αφού ξέρεις δεν μπαίνω σε μασατζίδικα αν δεν βρίσκεται σε φαβελα με μαύρες που να κουβαλάμε όλη τη μικροβιολογία βακτήριολόγια πάνω τους κ να ακούω πυροβολισμούς από έξω:confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
510
Like
1.837
Πόντοι
206
Τύπε μιας κ ξέρεις από αυτοκινητόδρομους .....αν αγοράσω e pass για μηχανή κ περνω τις μπάρες των αυτόματων πομποδεκτών με αυτοκίνητο τότε ανοίγει ή όχι η μπαρα;;;;
πρέπει να κατέβω από Ορεστιάδα για Αθήνα κ είναι πολύ τσουχτερά τα διόδια κ το fuell pass δε φτάνει ούτε έως την Καβάλα:confused:
δε βγαίνει pass για μηχανή, μονο αυτοκίνητο
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
κεντρο να παει η κουραδιτσα η' τα τσισακια ρε μαστορα και οχι πλαϊνα και λερωσει εννοω :confused:
ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΪΤ ΛΕΜΕ ??? :headbang:
Τα πιπι....μου είπαν να τα κρατήσω σε μπουκάλια εδώ γύρω τα πίνουν οι γιόγκι... είναι πολύ υγιεινό.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom