Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 774K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.055
Πόντοι
201
Ναι αλλά εγώ δεν μπορώ να πίνω καφέ αφού λιώνει η μαλάκια μωρέ....τα καλαμάκια θα προστατέψουν το περιβάλλον έχεις δίκιο αφού...

Καλημέρα όμως καφεεεε
images

Για αυτό εγώ πίνω ζεστό καφέ και έχω το κεφάλι μου ήσυχο
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.888
Κριτικές
20
Like
26.798
Πόντοι
8.346
Ναι αλλά εγώ δεν μπορώ να πίνω καφέ αφού λιώνει η μαλάκια μωρέ....τα καλαμάκια θα προστατέψουν το περιβάλλον έχεις δίκιο αφού...

Καλημέρα όμως καφεεεε
Θες να κάνουμε ενα ντιλ. Εγω θα σου προσφερω coffee experience στις διακοπές, εσυ θα μ περνας ενα γυαλισματακι
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.439
images

Για αυτό εγώ πίνω ζεστό καφέ και έχω το κεφάλι μου ήσυχο
Καλημέρα τα καλύτερα είσαι στα καλύτερα!!! Εγώ το χειμώνα ζεστό μωρέ.. το καλοκαίρι Θέλω κρύο καφεδάκι κ παγάκια... Περί ορέξεως. Να περνάτε καλά εκεί και να μου γράψεις Πώς ήτανε ξέρεις τι.....
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.055
Πόντοι
201
Καλημέρα τα καλύτερα είσαι στα καλύτερα!!! Εγώ το χειμώνα ζεστό μωρέ.. το καλοκαίρι Θέλω κρύο καφεδάκι κ παγάκια... Περί ορέξεως. Να περνάτε καλά εκεί και να μου γράψεις Πώς ήτανε ξέρεις τι.....
Όπως βλέπεις πίνω μόνος τον καφέ γιατί έχω μελέτη, και τι πιο καλό για να καθαρίσει το μυαλό από έναν ωραίο καφέ δίπλα στην γαλήνη της θάλασσας
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.439
Θες να κάνουμε ενα ντιλ. Εγω θα σου προσφερω coffee experience στις διακοπές, εσυ θα μ περνας ενα γυαλισματακι
Πολύ άδικο το deal ρε αγάπη... Δώσε κάτι παραπάνω... Μαγειρική σιδέρωμα πότισμα Τα λουλούδια το χεις;;το σπίτι στην Αθήνα το έχω αφήσει έρμαιο τώρα... Και θα γυρίσω και θα θέλει φουλ γενική καθαριότητα...γυαλισματακι, ξεσκόνισματακι, σφουγγάρισματακι,
Το χεις;;
Καλημέρα λεμεεεεεεεε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όπως βλέπεις πίνω μόνος τον καφέ γιατί έχω μελέτη, και τι πιο καλό για να καθαρίσει το μυαλό από έναν ωραίο καφέ δίπλα στην γαλήνη της θάλασσας
Ωχχχχ... Γιατί ρε αγάπη Τι έγινε κοπελιά;;
Στείλε μου pm
 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
Πολύ άδικο το deal ρε αγάπη... Δώσε κάτι παραπάνω... Μαγειρική σιδέρωμα πότισμα Τα λουλούδια το χεις;;το σπίτι στην Αθήνα το έχω αφήσει έρμαιο τώρα... Και θα γυρίσω και θα θέλει φουλ γενική καθαριότητα...γυαλισματακι, ξεσκόνισματακι, σφουγγάρισματακι,
Το χεις;;
Καλημέρα λεμεεεεεεεε
το αντικείμενό μου (χωρίς πλάκα)
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.943
Like
22.718
Πόντοι
5.506
Πολύ άδικο το deal ρε αγάπη... Δώσε κάτι παραπάνω... Μαγειρική σιδέρωμα πότισμα Τα λουλούδια το χεις;;το σπίτι στην Αθήνα το έχω αφήσει έρμαιο τώρα... Και θα γυρίσω και θα θέλει φουλ γενική καθαριότητα...γυαλισματακι, ξεσκόνισματακι, σφουγγάρισματακι,
Το χεις;;
Καλημέρα λεμεεεεεεεε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ωχχχχ... Γιατί ρε αγάπη Τι έγινε κοπελιά;;
Στείλε μου pm
Τι δινετε καλη μου κυρια;;

Καλημερα!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.888
Κριτικές
20
Like
26.798
Πόντοι
8.346
Πολύ άδικο το deal ρε αγάπη... Δώσε κάτι παραπάνω... Μαγειρική σιδέρωμα πότισμα Τα λουλούδια το χεις;;το σπίτι στην Αθήνα το έχω αφήσει έρμαιο τώρα... Και θα γυρίσω και θα θέλει φουλ γενική καθαριότητα...γυαλισματακι, ξεσκόνισματακι, σφουγγάρισματακι,
Το χεις;;
Καλημέρα λεμεεεεεεεε
Και τι είναι δίκαιο στη ζωη. Βρήκα που έχεις αναγκη κ προσφερω "λυση". Σ μαγειρεύω αλλά το πλύσιμο μετά δικο σου
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.802
Κριτικές
30
Like
20.679
Πόντοι
8.815
Καλημέρα έν.... δεν λέω...
Την έχω ανάγκη την απομόνωση και δεν θέλω να μαζευτούμε πολλοί...
Να περνάς καλά !!!καλημέρα καλημέρα
Ναι ημασταν ετοιμοι σε πουλμαν μεσα,να ερθουμε να σε βρουμε.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
746
ΤΕΑ ...

θα μπορούσες να ανεβάσεις φωτογραφίες με εσώρουχα η μαγιό ...?

Το να αμπελοφιλοσοφουμε σε τέτοιο φόρουμ δεν έχει νόημα
Business is business ...
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.439
το αντικείμενό μου (χωρίς πλάκα)
Χαχαχα κλαίω... Ξεκάθαρα το είπα για πλάκα που μου αρέσει να βλέπω άντρες να κάνουν δουλειές στο σπίτι στεναχωριέμαι και ξενερώνω ... γκρεμίζεται ότι έχω χτίσει για το αντρικό πρότυπο.
Άλλο που και που να βοηθάς στο μαζί... Και άλλο να σε βλέπω ρε συ να απλώνεις ρούχα.. Δεν παίζει ... Όταν το βλέπω αυτό πραγματικά με πιάνουν τα κλάματα ρε.. νομίζω οι άντρες είναι καλό να βοηθάνε αν μπορούν βέβαια Σε πιο δύσκολα πράγματα δεν μου αρέσει ρε συ να μπερδεύονται οι ρόλοι, ξενερώνω. Εντελώς διαφορετικό είναι να μαγειρεύουμε μαζί κάνα βράδυ να δούμε ταινία.. και εντελώς διαφορετικό να βλέπω μόνιμα σε πανικό έναν άντρα στην κουζίνα και να κάνει δουλειές σπιτιού με τίποτα δεν το έχω
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.943
Like
22.718
Πόντοι
5.506
Ο καθενας εχει τον τροπο του



images
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom