Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 774K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
μα τι σιφουνας εισαι... ποτε προλαβες και ρωτησεις τα συμπεθερια καλε ?
δεν κοιμουνται τετοια ωρα ?
Το πρώτο πράγμα που μου είπε η μαμά σου εκείνη την μέρα στην κουζίνα που πήγα να βοηθήσω με τα πιάτα... Μόνη της μου είπε.
Φαίνεσαι καλό κορίτσι κ μυαλό έχεις,θα σου δείξω πως να τού κάνεις κεφτεδάκια, λαχανοντολμάδες αυγολέμονο μαγειρίτσα συνταγή της γιαγιάς του, γιουβέτσι και γαλατοπιτα κ θα τον βάλεις στο βρακί σου, έχουμε κ 200 ρίζες ελιές το λάδι σας θα το χουτε αλλά κορίτσιμ ο γάμος και το γλέντι θα γίνουν στο χωριό παραδοσιακά με βγούμε στο χωριό να μας δουν όλοι τι νύφη πήραμε κ εγώ θα είμαι δίπλα σου κοπελαμ ξέρω τα χούγια του. Εεε κ εγώ πήρα τις συνταγές αγάπη απ'την μητέρα κ εσύ έφαγες κ με ερωτεύτηκες και...... Τις ελιές μας τις έγραψαν,τα λεφτά όπως τα παίρνεις μου τα δίνεις δεν έχω παράπονο,σεξ Δευτέρα Τετάρτη Παρασκευή εκτός ποδοσφαίρου. Όλα καλά μωρό μου όλα καλά μην ανησυχείς τα έχω κανονίσει όλα εγώ με την πεθερουλα μου. Κοιμήσου μωρό μου νάνι νάνι το μωρό μου απόψε άιντε μου
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
Το πρώτο πράγμα που μου είπε η μαμά σου εκείνη την μέρα στην κουζίνα που πήγα να βοηθήσω με τα πιάτα... Μόνη της μου είπε.
Φαίνεσαι καλό κορίτσι κ μυαλό έχεις,θα σου δείξω πως να τού κάνεις κεφτεδάκια, λαχανοντολμάδες αυγολέμονο μαγειρίτσα συνταγή της γιαγιάς του, γιουβέτσι και γαλατοπιτα κ θα τον βάλεις στο βρακί σου, έχουμε κ 200 ρίζες ελιές το λάδι σας θα το χουτε αλλά κορίτσιμ ο γάμος και το γλέντι θα γίνουν στο χωριό παραδοσιακά με βγούμε στο χωριό να μας δουν όλοι τι νύφη πήραμε κ εγώ θα είμαι δίπλα σου κοπελαμ ξέρω τα χούγια του. Εεε κ εγώ πήρα τις συνταγές αγάπη απ'την μητέρα κ εσύ έφαγες κ με ερωτεύτηκες και...... Τις ελιές μας τις έγραψαν,τα λεφτά όπως τα παίρνεις μου τα δίνεις δεν έχω παράπονο,σεξ Δευτέρα Τετάρτη Παρασκευή εκτός ποδοσφαίρου. Όλα καλά μωρό μου όλα καλά μην ανησυχείς τα έχω κανονίσει όλα εγώ με την πεθερουλα μου. Κοιμήσου μωρό μου νάνι νάνι το μωρό μου απόψε άιντε μου
Blow Your Mind Wow GIF by Product Hunt

παλι ταινιες με εξωγηινους εβλεπες ?
δεν ειμαι μαμακιας και μενω μονος εδω και πολυυυυυυυυυυυυυ καιρο.
θα κοπουν αυτα να ξες.
μονο αγκαλιτσες, φιλακια, γουτσου γουτσου και μεταααααααααααα... θα εχει το προγραμμα.
καθημερινως.
ξερεις που ειναι το αντικλειδι... τσακισου.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.803
Κριτικές
30
Like
20.693
Πόντοι
8.815
Και κάπου εδώ τελειώνει η δραστηριότητα μου στο φόρουμ.
Σας ευχαριστώ πολύ από καρδιάς που μιλήσαμε, κάναμε πλάκα, είπαμε σοβαρά όμορφα πράγματα.
Κάποιοι με συγκινήσατε πολύ και με όμορφο τρόπο σαν χάδι.
Αυτές τις μέρες των διακοπών μου κάνατε όμορφη παρέα και νομίζω ότι και εγώ έκανα ότι καλύτερο περνάει από το χέρι μου.
Αλλά είπαμε ότι είναι για λίγο.
Θα χαρώ κάποια στιγμή να δω κάποιους από σας από κοντά αν όχι Και δεν τα καταφέρουμε ας κρατήσουμε όλοι αυτή την όμορφη επικοινωνία που είχαμε μέσα από δω..
Σας φιλώ και σας χαιρετώ καλό υπόλοιπο καλοκαιριού ελπίζω να χαρήκατε και εσείς όπως και εγώ την παρέα.
Σας φιλώ.
Τέα.
χαιρετισμος Μαρθας Βουρτση και 11 σελιδες μετα ακομα βαραει.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
χαιρετισμος Μαρθας Βουρτση και 11 σελιδες μετα ακομα βαραει.
Αφού
Με ζήτησαν πίσω έβαλαν κάτι ψιλά στο IBAN... Και συνεχίζουμε τον θερινό κινηματογράφο
Δευτέρα Τετάρτη Παρασκευή
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Που είναι το παιδί που κάνει την καθαριότητα.?
Κλείσαμε για απόψε.
Νάνι νάνι τώρα
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Τεα πάνε για ύπνο μας ζαλισες.
Τα αισθήματα είναι αμοιβαία σκιά.
Κ μπήκες διάβασες κ σου ήρθε μια ζάλη κ λες δεν το γράφω έτσι για να έρθει στα ίσα του το νήμα μωρέ.
Βρες τίποτα ενδιαφέρον να ηρεμήσεις να φύγουν τα πρώτα κ όλα θα τα δεις διάφορετικα μετά.
Σε ευχαριστώ για το ποστ
Μας πάει μπροστά κ μας κάνει καλύτερους.
Μια κ είσαι ο τελευταίος ρίξε ένα Σφουγγάρισματακι και κλείσε την πόρτα.
Σε ευχαριστώ πολύ.
ΤΕΑ
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Άλλο σε ρώτησα, για το photoshop συγκεκριμένα, εσύ δε μπορούσες να το ελέγξεις αυτό από πριν; Χρειαζόταν το feedback από τον πελάτη;
Άσχετο, το ξέρεις ότι σε έχουν ακόμα στη photo στο lux ε;:coffee:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



Γαμάτο;

96fe09179f62ad7687d5c1c19963da13.jpg
Το φωτογραφικό υλικό οι ίδιες το έστειλαν στην εταιρεία.
Αν δεις σε όλα τα γραφεία οι φωτογραφίες Viber είναι selfie.
Όταν είδα τις φωτογραφίες... ενώ είχαν περάσει από συνέντευξη είχα εικόνα τους αμέσως είπα ώπα .... θέλω άλλες φωτογραφίες αντιπροσωπευτικές δεν γίνεται να δείξω αυτές.
Δεν δέχονταν να κάνουν φωτογράφιση χωρίς ρετους.
Δεν δέχονταν να κάνουν φωτογράφιση με δικό μου φωτογράφο.
Δεν ήθελαν φωτογραφίες χωρίς Photoshop όπως οι περισσότερες το ζητούν για να μην γίνουν αντιληπτές από το οικογενειακό περιβάλλον/γνωστών και φίλων σε περίπτωση που βάλω προωθητικές ενέργειες στα social media κλπ.
Δεν δέχονταν ότι είχαν κιλά, πεσμένο στήθος η οτιδήποτε.... γενικότερα υπήρχαν πολύ σοβαρά δικά τους θέματα με την εικόνα τους.
Και αυτή ήταν και η συνεχής ρίξη μας γιατί τους εξηγούσα ότι εξαπατούν τους πελάτες.
Και όπως ήρθαν έτσι και τις έδιωξα
Δυστυχώς το κακό δεν ξεκινάει πάντα από τα γραφεία.
Δεν ισχύει όμως σε όλες τις περιπτώσεις.
Όσο για το δικό μου φωτογραφικό υλικό γνωρίζω ότι υπάρχει ακόμα κ στο Lux και στο velvet,κάθε επικοινωνία ήταν άκαρπη η απάντηση είναι η γνωστή " έφυγες ? Θα βγάζουμε χρήματα με την φωτογραφία σου." "Κάνε μας μήνυση." Υπάρχουν άπειρες φωτογραφίες κοριτσιών στα social και σε σελίδες γραφείων που έχουν σταματήσει να εργάζονται εδώ κ χρόνια απλά υπάρχουν για πολλούς λόγους.. δήθεν έχουμε πολλές,κ έφυγες από εμάς; Δεν είναι διαθέσιμη η τέα, δεν λένε ποτέ ότι εγώ έφυγα ..... ανεξάρτητα αν εγώ έχω να εργαστώ εκεί απ'το 2018... Αλλά σου λέει θα δουν φωτό την Τέα οπότε θα πάρουν τηλέφωνο κ εκεί θα του πασάρω ότι θέλω η σου γράφει η Δήμητρα κ η Τατιάνα πχ είναι διαθέσιμες,.. ε πάρε φωτό....κ πάλι εκεί τσιμπάει το πουλάκι μωρέ... Τα ξέρεις από πρώτο χέρι τι παίζει μην τα λέμε ξέρουν όλοι.... είναι άνετη; είναι λέει... Πάει η κοπέλα κ δεν ξέρει τίποτα δεν έχει ιδέα τι κ πως...
Απ'την πλευρά μου εγώ κάνω ότι μπορώ να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
Ρε συ κ εγώ θέλω μέλι και καρύδι πωωωω
καλα, παρε για πρωϊνο λιγο πρωτεϊνη :alivedick:με 2 αβγα :animated-balls: και μετααααααααα...
θα σου δωσω και γλυκο μους με λευκη σοκολατα:cum:για σβησιμο.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
καλα, παρε για πρωϊνο λιγο πρωτεϊνη :alivedick:με 2 αβγα :animated-balls: και μετααααααααα...
θα σου δωσω και γλυκο μους με λευκη σοκολατα:cum:για σβησιμο.
Βλέπω...
Το μωρό μου ξύπνησε με όρεξη όπως πάντα...
____
Παράπονο της ημέρας:
Γκρίνια της ημέρας:
Μια φορά εμένα πρωινό κ καφέ δεν μου έχεις φτιάξει... μόνο συνταγές ξέρεις να δίνεις ....
Άσε που σε πήρα ελαφρός μεταχειρισμένο κ σε έστρωσα
Μωρό μου φεύγω.
Έχω πολύ δουλίτσα Σήμερα θα τα πούμε στο ενδιάμεσο.
Δες στην δεξιά τσέπη του παντελονιού σου...σου έχω αφήσει κάτι επειδή εχθές το βράδυ ήσουν..... πολύυυυ καλοοοςςςςς
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.473
Like
27.690
Πόντοι
5.506
καλημερα τετα....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
Βλέπω...
Το μωρό μου ξύπνησε με όρεξη όπως πάντα...
____
Παράπονο της ημέρας:
Γκρίνια της ημέρας:
Μια φορά εμένα πρωινό κ καφέ δεν μου έχεις φτιάξει... μόνο συνταγές ξέρεις να δίνεις ....
Άσε που σε πήρα ελαφρός μεταχειρισμένο κ σε έστρωσα
Μωρό μου φεύγω.
Έχω πολύ δουλίτσα Σήμερα θα τα πούμε στο ενδιάμεσο.
Δες στην δεξιά τσέπη του παντελονιού σου...σου έχω αφήσει κάτι επειδή εχθές το βράδυ ήσουν..... πολύυυυ καλοοοςςςςς
παντα με ορεξη, τι με περασες... ξενερωτο ???? :birdman:
εεεεχμ μολις σου εδωσα πρωϊνο... πρωτεϊνης κιολας :cool2:
ναι ενω εσυ... στη ζελατινα σε βρηκα.
ααα το "δωρακι" μου εννοεις ?
αχχχχ τι καλη που εισαι ?
να με ξαναπροτιμησεις, θα σου κανω καλυτερη τιμουλα :smiling-face-with-heart-eyes:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.950
Like
22.727
Πόντοι
5.506
Καλημερα αγαπητοι πελαται, ανοιξαμε, περαστε να σας τραταρουμε κατιτις

Ferrero-Cho-Bouquet-16A,,.jpg
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.473
Like
27.690
Πόντοι
5.506
εγω μια παγωμενη θα την επινα...
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Η Τέτα...( Κλαιωωωω όμως)
Αυτή τη στιγμή απουσιάζει βρίσκεται σε ραντεβού και κάνει ποδολαγνεία σε ένα αθλητικό πόδι πελάτη...
Αφήστε το μήνυμά σας πείτε μας τις ανάγκες σας και θα σας βάλουμε σε κάποιο ραντεβού περίπου στην περίοδο των Χριστουγέννων σας κόβω

.... Χέρια-πόδια τι θέλετε εσείς;
Ενημερώστε τη γραμματεία για τις ανάγκες σας και κάπου θα βρούμε να σας χώσουμε
ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom