Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 797K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
1)Δεν εχει ιδεα η Νταρια και η καθε Νταρια που το κανει αυτο καθε μερα και εχεις εσυ ιδεα Hartschwanz.
2)Ενω εσυ εψαχνες να κλεισεις φυσικοθεραπεφτρια μεσα απο το bourdela τυπε ε να σου κανει streching?
Αρε Μερικοί εχετε πολυ πλακα.
Γιατι την κοπελα την συγκεκρινενη την εχω παρει.
Το να μην σου αρεσε ειναι δικαιωμα σου.
Το δεν εχει ιδεα να το λες εσυ με μια κρητικη και 10 μυνηματα στο ενεργητικο σου..
Γελαει ο κοσμος.
Τον δικασες !!!!
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
Μα ειναι προκλητικος.
Εδω μεσα μοιραζομαστε ολοι τα βιωματα μας σχετικα με τα ραντεβού.
Βρηκε μια κοπελα που δεν εχει πει κανενας κακη κουβέντα και λεει δεν εχει ιδεα.
Αν δεν σε καλυψε σε αυτα που ζηταγες οκ ειναι αλλο παραμυθι τι ζηταει ο καθενας.
Αλλα επισης να μας γραψει ο τυπος και το αλλο.
Ηταν καθαρος?
Η περναγε μαυρη γατα απο διπλα του και εκανε τον Σταυρο της?
Οταν σεβομαστε καποιον μας σεβεται διπλα αυτο ξερω εγω.
Εδω η κρητικη του βρωμαει προπαγανδα και εχουμε βρωμισει απο τετοιες.
Παει αλλου η ιστορια και σταματαω εδω και στο χερι του ειναι να μην συνεχισω.
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
991
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.416
Μα ειναι προκλητικος.
Εδω μεσα μοιραζομαστε ολοι τα βιωματα μας σχετικα με τα ραντεβού.
Βρηκε μια κοπελα που δεν εχει πει κανενας κακη κουβέντα και λεει δεν εχει ιδεα.
Αν δεν σε καλυψε σε αυτα που ζηταγες οκ ειναι αλλο παραμυθι τι ζηταει ο καθενας.
Αλλα επισης να μας γραψει ο τυπος και το αλλο.
Ηταν καθαρος?
Η περναγε μαυρη γατα απο διπλα του και εκανε τον Σταυρο της?
Οταν σεβομαστε καποιον μας σεβεται διπλα αυτο ξερω εγω.
Εδω η κρητικη του βρωμαει προπαγανδα και εχουμε βρωμισει απο τετοιες.
Παει αλλου η ιστορια και σταματαω εδω και στο χερι του ειναι να μην συνεχισω.
Φίλε μου, αυτό που βγαίνει προς τα έξω είναι πως εσύ έχεις έρωτα με την Ντάρια, όχι πως ο άλλος προπαγανδίζει..
Άφησε τα μέλη να γράφουν και μην σε απασχολεί ιδιαίτερα η συμμετοχή/ιεραρχία/παλαιότητά τους.
Αν τραμπουκίζουμε όποιον γράφει, στο τέλος θα μείνουν 5-6 και θα τσακώνονται μεταξύ τους.
Μάτια έχουμε και μπορούμε να καταλάβουμε δόξα τω Θεώ.
Φιλικά.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
Φίλε μου, αυτό που βγαίνει προς τα έξω είναι πως εσύ έχεις έρωτα με την Ντάρια, όχι πως ο άλλος προπαγανδίζει..
Άφησε τα μέλη να γράφουν και μην σε απασχολεί ιδιαίτερα η συμμετοχή/ιεραρχία/παλαιότητά τους.
Αν τραμπουκίζουμε όποιον γράφει, στο τέλος θα μείνουν 5-6 και θα τσακώνονται μεταξύ τους.
Μάτια έχουμε και μπορούμε να καταλάβουμε δόξα τω Θεώ.
Φιλικά.
Σε γενικες γραμμες συμφωνω μαζι σου.
Εχω ερωτα με την Νταρια οπως ειχα με την Κορινα απο το 20α οπως με την ρωμανου απο yourlust οπως αλλες τοσες που ημουν τακτικος πελατης.
Απλα αυτο που εγραψε δεν υσχιει και για αυτο ειπα οτι ειναι προπαγανδα.
Αλλο να μην τον καλυψε αλλο δεν εχει ιδεα.
Τελος παντων ειπες κατι πολυ σωστο οποιος διαβαζει εχει ματια να κρινει.
Και μπραβο σου που γραφεις ωραία και με σεβασμο χαιρομαι να απανταω σε τετοια σχολια.
 

Hartschwanz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
1)Δεν εχει ιδεα η Νταρια και η καθε Νταρια που το κανει αυτο καθε μερα και εχεις εσυ ιδεα Hartschwanz.
2)Ενω εσυ εψαχνες να κλεισεις φυσικοθεραπεφτρια μεσα απο το bourdela τυπε ε να σου κανει streching?
Αρε Μερικοί εχετε πολυ πλακα.
Γιατι την κοπελα την συγκεκρινενη την εχω παρει.
Το να μην σου αρεσε ειναι δικαιωμα σου.
Το δεν εχει ιδεα να το λες εσυ με μια κρητικη και 10 μυνηματα στο ενεργητικο σου..
Γελαει ο κοσμος.
Αδερφέ εγώ δεν ζω Ελλάδα για αυτο δεν ειμαι ενεργός, όσες φορές νομίζω ότι πρέπει να πω κατι το λεω , επειδή ειμαι λάτρεις του ερωτικού μασάζ έχω αρκετές εμπειρίες οπότε να μου επιτρέπεις να εκφέρω γνώμη, και σχόλια για την καθαριότητα μου δεν σε τιμούν, και ίσα ίσα δεν είπα τιποτα κακό για την Ντάρια και παραβλέπεις σκόπιμα τα θετικά που εχω γράψει, οι συναγωνιστές που ξέρουν από ερωτικό μασάζ ασ με κρίνουν. Καλά να γαματε
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.834
Κριτικές
30
Like
20.867
Πόντοι
8.815
Οτι γουσταρει θα γραψει ο καθενας και αμα θελει να γραψει κακη κριτικη,δε θα δωσει εξηγησεις γιατι την εγραψε.Το περασα καλα εγω αρα ολοι θα περασουν καλα,δεν υπαρχει πουθενα γραμμενο.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
Αδερφέ εγώ δεν ζω Ελλάδα για αυτο δεν ειμαι ενεργός, όσες φορές νομίζω ότι πρέπει να πω κατι το λεω , επειδή ειμαι λάτρεις του ερωτικού μασάζ έχω αρκετές εμπειρίες οπότε να μου επιτρέπεις να εκφέρω γνώμη, και σχόλια για την καθαριότητα μου δεν σε τιμούν, και ίσα ίσα δεν είπα τιποτα κακό για την Ντάρια και παραβλέπεις σκόπιμα τα θετικά που εχω γράψει, οι συναγωνιστές που ξέρουν από ερωτικό μασάζ ασ με κρίνουν. Καλά να γαματε
Δεν μενω στην Ελλαδα ενας φιλος μου απο το χωριο δεν τον ξέρεις :grin:
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
2
Like
3.985
Πόντοι
456
Δεν μενω στην Ελλαδα ενας φιλος μου απο το χωριο δεν τον ξέρεις :grin:
συντροφε , μην επιμενεις . η κοπελα ειναι παρα πολυ καλη σε αυτο που κανει και υπερ του δεοντος φιλοτιμη αλλά απο μασαζ δεν το εχει. εχεις διαβασει τη δικη μου κριτικη και το εχω ξαναπει. ειναι κελεπουρι σιγουρα και σε ολο το υπολοιπο κομματι με αριστα το 10 παιρνει 11 αλλά στο μασαζ θελει εκπαιδευση απο την καθηγητρια.
ο καθενας εχει τη δικη του αποψη καθως ηταν μονος του με την κοπελα χωρις μαρτυρες. ας ειμαστε υποψιασμενοι αλλά οχι καχυποπτοι γιατι στο τελος δε θα βγαζουμε ακρη. κανω λαθος ?
 

Hartschwanz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
συντροφε , μην επιμενεις . η κοπελα ειναι παρα πολυ καλη σε αυτο που κανει και υπερ του δεοντος φιλοτιμη αλλά απο μασαζ δεν το εχει. εχεις διαβασει τη δικη μου κριτικη και το εχω ξαναπει. ειναι κελεπουρι σιγουρα και σε ολο το υπολοιπο κομματι με αριστα το 10 παιρνει 11 αλλά στο μασαζ θελει εκπαιδευση απο την καθηγητρια.
ο καθενας εχει τη δικη του αποψη καθως ηταν μονος του με την κοπελα χωρις μαρτυρες. ας ειμαστε υποψιασμενοι αλλά οχι καχυποπτοι γιατι στο τελος δε θα βγαζουμε ακρη. κανω λαθος ?
Τα ίδια εχω γράψει και εγώ ολα τα άλλα τελεία εκτός του μασάζ , και το ανέφερα μόνο για ένα λόγο: διότι το γραφείο διαφημίζει το μασάζ , αν επερνα Call Girl θα ήταν 20 στα 10 αλλά όταν πας για ερωτικό μασάζ και εχεις μόνο το ερωτικό κάτι λείπει . Για εμένα το θέμα θεωρείται λήξαν, καλά να περνάτε όλοι.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
συντροφε , μην επιμενεις . η κοπελα ειναι παρα πολυ καλη σε αυτο που κανει και υπερ του δεοντος φιλοτιμη αλλά απο μασαζ δεν το εχει. εχεις διαβασει τη δικη μου κριτικη και το εχω ξαναπει. ειναι κελεπουρι σιγουρα και σε ολο το υπολοιπο κομματι με αριστα το 10 παιρνει 11 αλλά στο μασαζ θελει εκπαιδευση απο την καθηγητρια.
ο καθενας εχει τη δικη του αποψη καθως ηταν μονος του με την κοπελα χωρις μαρτυρες. ας ειμαστε υποψιασμενοι αλλά οχι καχυποπτοι γιατι στο τελος δε θα βγαζουμε ακρη. κανω λαθος ?
Και για πες μου φιλε η φραση "δεν εχει ιδεα" τι σημαινει?
Ποιος ειναι αυτος που θα κρινει ποιος εχει ιδεα και ποιος οχι?
Η κρητικη ειναι ως εξης: για εμένα δεν κανει-δεν με καλυψε-ηθελα πιο σιγα-ηθελα πιο δυνατα-ηθελα πιο πολυ-ηθελα πιο λιγο.
Το δεν εχει ιδεα τι κρητικη ειναι???
Δεν ειναι κρητικη ειναι αλλο πραγμα που οποιος εχει ματια καταλαβαινει.
Τωρα ο χουσαμπεργκ πως τον λενε ερχεται με ενα προφιλ με μια κρητικη και 10 μυνηματα και πεταει ενα ολα καλα αλλα δεν εχει ιδεα και τελος.
Και μετα ξαφνικα εε φιλε ναι δεν μενω Ελλαδα.
Που ειναι η κρητικη?
Εσυ ειπες οταν εγραψες κρητικη ειναι φιλοτιμη προσπαθει αλλα εχει πολυ δρομο για να φτασει την ΤΕΑ.
Ειπε κανεις τιποτα? Ειναι η γνωμη σου,η εμπειρια σου,το βιωμα σου.
Βοηθησες καποιον που ειναι αυστηρος στο θεμα μασαζ να προχωρησει και οτι δεν του ταιριαζει.
Αυτον που δεν τον νοιαζει τοσο το μασαζ οσο οι αλλες υπηρεσιες τον βοηθησες να προχωρησει.
Αυτος ειναι ο σκοποςιας κρητικης.
Ουτε ο χουσαμπεργκ με νοιαζει απλα εχει βρωμισει το σαιτ απο ατομα που προσπαθουν να ριξουν η αν ανεβασουν την δουλεια τους κανοντας κακο σε αλλους.
Στα αρχιδια μου η νταρια και η καθε νταρια δεν την εχω γκομενα το θεμα ειναι οτι αυτο δεν βοηθαει κανεναν που ειναι ο σκοπος μιας κρητικης να βοηθησουν τον αλλον που διαβαζει η να παει καπου που θα περασει καλα η μα μην παει καπου που δεν θα περασει καλα.
Αλλα ο χουσαμπεργκ που δεν ειναι στην Ελλαδα με ενα προφιλ με μια κρητικη και 10 μυνηματα μονο σε thread με μασαζ λεει οτι η αλλη δεν εχει ιδεα.
Απλα οπως ειπε ο λακης μαμουλακης πιο πανω ολοι εχουμε ματια και βλεπουμε και δεν ασχολουμαι αλλο.
Αλλωστε και εγω βλακας ειμαι ουτε εγω εχω ιδεα.
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
Μηπως εχει παει καποιος με κιρα σε επιπεδο μασαζ το κατεχει? Ευχαριστω
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
2
Like
3.985
Πόντοι
456
ναι αλλά χαλαρωσε . μην κανεις ο,τι δε θες να σου κανουν διοτι με την ιδια λογικη που σκεφτεσαι καποιος μπορει να σε αποκαλεσει προμοτορα. και ξερεις οτι ειναι αδικο ρε μαν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μηπως εχει παει καποιος με κιρα σε επιπεδο μασαζ το κατεχει? Ευχαριστω
κι εγω θα ηθελα μια δευτερη γνωμη για την κιρα και το επιπεδο του μασαζ της. ευχαριστω.
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
Πηγε καποιος με κιρα να μας πει αν κατεχει το μασαζ?
 

nibis

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
122
Πόντοι
0
Πηγε καποιος με κιρα να μας πει αν κατεχει το μασαζ?
Από το γραφείο της ΤΕΑ έχω πάρει: Νάγια, Ιριδα και Λυδία (πιο παλιά).
Η Λυδία ήξερε πολύ καλό μασάζ. Επαγγεγματικό.
Οι άλλες ερασιτεχνικό (κοινώς περισσότερο χαιδεμα).
Αν με ρωτήσεις αν θα θαναπάρω, η απάντηση είναι ναι.
Οι υπηρεσίες που παρέχει το γραφείο είναι πολύ καλές (σε αυτό που παρέχουν) και η Νάγια άψογη.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.887
Κριτικές
19
Like
3.133
Πόντοι
7.195
Από το γραφείο της ΤΕΑ έχω πάρει: Νάγια, Ιριδα και Λυδία (πιο παλιά).
Η Λυδία ήξερε πολύ καλό μασάζ. Επαγγεγματικό.
Οι άλλες ερασιτεχνικό (κοινώς περισσότερο χαιδεμα).
Αν με ρωτήσεις αν θα θαναπάρω, η απάντηση είναι ναι.
Οι υπηρεσίες που παρέχει το γραφείο είναι πολύ καλές (σε αυτό που παρέχουν) και η Νάγια άψογη.
Θα διαφωνησω μαζι σου !!!
Ειδικα για την Ναγια δεν μπορεις να μιλας για "Οι άλλες ερασιτεχνικό (κοινώς περισσότερο χαιδεμα" ....
Την προσβαλεις "ευγενικα" !!!
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
Τι να πειτε και εσεις καημενοι.που να ξερατε.......
 

nibis

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
122
Πόντοι
0
Θα διαφωνησω μαζι σου !!!
Ειδικα για την Ναγια δεν μπορεις να μιλας για "Οι άλλες ερασιτεχνικό (κοινώς περισσότερο χαιδεμα" ....
Την προσβαλεις "ευγενικα" !!!
Φίλε μου δεκτή η άποψή σου.
Δεκτή και η δική μου όμως.
Σε καμία περίπτωση δεν την προσβάλω την κοπέλα.
Πέρασα άψογα μαζί της. Και η συμπεριφορά της επίσης άψογη.
Και θα την ξαναδώ. Πέρασα πολύ ωραία μαζί της (πρόγραμμα μιάμισης ώρας).
Αλλά προσωπικά πιστεύω οτι μασάζ επαγγελματικό δεν κάνει.
Και όπως είπα και παραπάνω, καθένας έχει τη δικιά του άποψη...
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.887
Κριτικές
19
Like
3.133
Πόντοι
7.195
Φίλε μου δεκτή η άποψή σου.
Δεκτή και η δική μου όμως.
Σε καμία περίπτωση δεν την προσβάλω την κοπέλα.
Πέρασα άψογα μαζί της. Και η συμπεριφορά της επίσης άψογη.
Και θα την ξαναδώ. Πέρασα πολύ ωραία μαζί της (πρόγραμμα μιάμισης ώρας).
Αλλά προσωπικά πιστεύω οτι μασάζ επαγγελματικό δεν κάνει.
Και όπως είπα και παραπάνω, καθένας έχει τη δικιά του άποψη...
Θα συμφωνησω μαζι σου κατ αρχη.
Αν διαμαρτυρηθηκα το εκανα διοτι την Ναγια σε καμια περιπτωση δεν μπορουμε να ονομασουμε "ερασιτεχνη" !!!
Και να λαβουμε και υποψη μας οτι το προσφερομενο προγραμμα σε καθε συναντηση αλλαζει....
Τολαχιστον προσωπικα αυτο εζησα !!!
Οπωσδηποτε ομως θα συμφωνησω μαζι σου ενθυμουμενος και την μητερα μου η οποια συχνα ελεγε το λαικο ρητο "περι γουστου κολοκυθοπιτα" ....
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
32
Like
27.063
Πόντοι
8.346
....μαγκες εγω απο μασαζ δεν το'χω και ειναι ελαχιστες οι φορες που εκανα. Αλλα με την Ναγια απο την Τεα σε περιορισμενο χρονικα ραντεβου μιας ωρας, καταφερε η κοπελα και με ξεπιασε τελειως, με χαλαρωσε και με ξεκουρασε!!!! Στο nuru δε ηταν απιστευτα ερωτικη και στο τελος μου εδωσε και ενα ζορικο τελειωμα με μια πιπα για σεμιναριο!
Η ολη φαση ηταν πολυ καλυτερη απ'οτι περιμενα και η Ναγια εξαιρετικη και μεσα στην καβλα! :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom