Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 797K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.025
Πόντοι
736
Θα κάτσω να αναφέρω εγώ για κώλους και για ρώγες και για όλο το παρουσιαστικό ρε παιδί μου για τη φίλη μου η οποία Εργάστηκε εδώ τέσσερα χρόνια πριν όχι ως επαγγελματίας θεραπεύτρια αλλά για οικονομικούς λόγους για μικρό χρονικό διάστημα ώστε να κάνουμε τώρα ας πούμε το μνημόσυνο της ..
αυτό θα ήθελες?
( Κλαίωωωω)
Εάν Σε φτιάχνει αυτό Γύρνα πίσω στις σελίδες Διάβασε σχόλια και κριτικές να καυλωσεις με το παρελθόν.
έχεις δίκιο.. Θέλεις να κάτσουμε να μιλήσουμε για το παρελθόν όχι για το παρόν σωστά...
για ποιο λόγο να το κάνουμε αυτό?
Σαφώς και αν εσένα δεν σου αρέσουν οι γυναίκες με στήθος και θέλεις Πλάκα στήθος 0 είναι okay μπράβο σου καύλα σου και κουμάντο σου Πού τη βρίσκεις.
( Δεν είπα μειονέκτημα ξαναδιάβασε είπα ότι γελάγαμε Οι δύο φίλες γιατί έκανε σέρφινγκ χωρίς στήθος πάνω στο σώμα του πελάτη και γλίστραγε εφευγε απέναντι με το λάδι Οπότε το διακωμωδουσαμε μεταξύ μας ήμουν μπροστά σε σκηνικό που έφυγε έπεσε από το κρεβάτι η κοπέλα και γελάγαμε ώρες όλοι μαζί).
Όσο για τους κώλους.. Τι να σου πούμε πάνω σε αυτό ?
πάλι περί ορέξεως λοιπον Υπάρχουν άντρες που γουστάρουν μικρά κωλαράκια,,καμπυλωτά ,σχήμα καρδιά,αθλητικά ,κοριτσίστικα, μεγάλα.... Επίσης περί ορέξεως είπαμε... υπάρχουν πελάτες που μου γράφουν σε παρακαλώ πολύ δεν θέλω μεγάλη ρώγα ούτε πεταχτεί ανατριχιάζω ,ούτε σκουρόχρωμη μου φέρνει εμετό και αηδία μου θυμίζει τη μάνα μου και τη θεία μου, υπάρχουν πελάτες που θέλουν μεγάλη,μικρή, ροζ,κλπ...οπότε.. όλα είναι περί ορέξεως κ γουστα.
Τι ακριβώς θέλεις να πούμε?
Εάν θέλεις γυναίκες που δεν ξέρουν μασάζ πάλι μπράβο σου δικαίωμά σου Κλάιν. Αν θέλεις ψηλές ,κοντές, μικρές, μεγάλες Ελληνίδες ή όχι επίσης μπράβο σου.
Εάν δεν σου αρέσω Εγώ πάλι μπράβο σου .
Τι ακριβώς θέλεις να μας πεις και το πρόβλημά σου ποιο είναι να στο λύσω να τελειώνουμε ρε παιδί μου.

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πες τα ρε αγάπη γιατί και εμένα με κουράζει αυτό το έργο και κουράζει και τον κόσμο που διαβάζει αλλά έχει όρεξη ο φίλος.....τα βλέπεις.
Ωραία περάσαμε και σήμερα, καλό μεσημέρι
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.253
Κριτικές
6
Like
7.074
Πόντοι
1.336
Καλησπέρα καλή καύλα. ... εεε καλό μήνα!!!
Εσύ τι μηχανάκι έχεις?
Έχει προτεραιότητα ο spl μετα ένας από πάνω στρογγυλοφάναρος.. μετά είναι ο κουμπάρος μετά είσαι εσύ...
Τίμιο.
(Κλαίω όμως)
Έλα.....μεεεεσααααα
Viber message
6979398952
Βρε καύλα μου, ΟΥΤΕ ΕΔΩ δεν μπορούμε να συναντηθούμε, και περιμένω να σε δω από κοντά?????:confused::confused::confused::confused: (Δε φταις εσύ)

Και ...Δεν έχω μηχανάκι καρδιά μου... :grin:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.967
Like
7.579
Βρε καύλα μου, ΟΥΤΕ ΕΔΩ δεν μπορούμε να συναντηθούμε, και περιμένω να σε δω από κοντά?????:confused::confused::confused::confused: (Δε φταις εσύ)

Και ...Δεν έχω μηχανάκι καρδιά μου... :grin:
Εντάξει θα περάσω να σε πάρω εγώ τότε
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.967
Like
7.579
πες που και

Πες που και πότε??? :grin:
Έχω πεθάνει στο γέλιο συγνώμη!!
Δικό σου:από το δίσκο
"Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα"(Κλαίωωωω)
Αφιερώνω:
" Πες μου πού και πότε "
Αλλά θέλω να το χορέψεις όμως όπως το χόρευε Ρουβάς τότε αλλιώς δεν έρχομαι

Πες μου περιοχή να σου πω...

 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.253
Κριτικές
6
Like
7.074
Πόντοι
1.336
Έχω πεθάνει στο γέλιο συγνώμη!!
Δικό σου:από το δίσκο
"Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα"(Κλαίωωωω)
Αφιερώνω:
" Πες μου πού και πότε "
Αλλά θέλω να το χορέψεις όμως όπως το χόρευε Ρουβάς τότε αλλιώς δεν έρχομαι

Πες μου περιοχή να σου πω...


Δε βλέπω να έρχεσαι ΠΟΤΕ αν αυτό είναι το προαπαιτούμενο! Το μόνο κοινό μου με τον Ρουβά είναι η ηλικία !!! Μετράει αυτό?? (τώρα κλαίω εγώ)

εγώ είμαι Πειραιώτης, αλλά πάω όπου πάει το ΜΕΤΡΟ, και ειδικά για την πάρτη σου ακόμα και πιο πέρα!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.967
Like
7.579
Δε βλέπω να έρχεσαι ΠΟΤΕ αν αυτό είναι το προαπαιτούμενο! Το μόνο κοινό μου με τον Ρουβά είναι η ηλικία !!! Μετράει αυτό?? (τώρα κλαίω εγώ)

εγώ είμαι Πειραιώτης, αλλά πάω όπου πάει το ΜΕΤΡΟ, και ειδικά για την πάρτη σου ακόμα και πιο πέρα!!
Θα σου στείλω το χορευτικό σε video clip να ξεκινήσουν οι πρόβες κανονικά και ότι βγει ρε μανάρι
(Κλαίω)..
Έλα Viber μία μην τα γράφουμε όλα εδώ δημόσια .
Σιγά μη σε ταλαιπωρήσω να πάρεις μετρό και να φας ταλαιπωρία ρε συ .
Φιλιά !!
ΚΑΥΛΑ ΜΟΝΟ
 

volos1937

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
28
Like
44
Πόντοι
0
Επειδή μπερδεύτηκα , και δεν παρακολουθώ καθημερινά το φόρουμ. Υπάρχει πλέον σεξ στη συνέδρια με την Νταρια; ή τρολαρει η Τεα ; Αν κατάλαβα λάθος με συγχωρείς Τεα
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.967
Like
7.579
Επειδή μπερδεύτηκα , και δεν παρακολουθώ καθημερινά το φόρουμ. Υπάρχει πλέον σεξ στη συνέδρια με την Νταρια; ή τρολαρει η Τεα ; Αν κατάλαβα λάθος με συγχωρείς Τεα
Καλησπέρα Αγαπημένε μου.
Όχι δεν τρολάρω .
Το έχω γράψει και αναλυτικά παραπάνω κατ εξαίρεση η θεραπεύτρια
DARIA.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.967
Like
7.579
Επειδή μπερδεύτηκα , και δεν παρακολουθώ καθημερινά το φόρουμ. Υπάρχει πλέον σεξ στη συνέδρια με την Νταρια; ή τρολαρει η Τεα ; Αν κατάλαβα λάθος με συγχωρείς Τεα

Θα να σου απαντήσω εγώ στην ερώτηση για να μη γίνεται μπέρδεμα.
Όλες οι θεραπεύτριες προσφέρουν το παρακάτω πρόγραμμα κατ εξαίρεση η DARIA
Η οποία προσφέρει εάν και εφόσον επιθυμεί ο πελάτης σε ραντεβού άνω των 90 λεπτών με προτεραιότητα κανονικά το πρόγραμμα μασάζ όπως αναγράφεται παρακάτω στα έξτρα της είναι και τα εξής:

DARIA
Extra services

Μία φορά στοματικό/ Blowjob και μία φορά σεξουαλική επαφή διείσδυση + 40 ευρώ extra.
Σε ραντεβού 90' λεπτών κ άνω
κανονικά το πρόγραμμα μασάζ ως προτεραιότητα.

Daria
Extra services:
Σε ραντεβού άνω των 90 λεπτών με προτεραιότητα πάντα κανονικά το πρόγραμμα μασάζ όπως ακριβώς αναγράφεται παρακάτω
Δύο φορές στοματικό blowjob και δύο φορές σεξουαλική επαφή διείσδυση +60€ Extra.
----------
Όλες θεραπεύτριες:

ΚΙΡΑ
ΝΑΓΙΑ
DARIA

Προσφέρουν το παρακάτω πρόγραμμα ακριβώς όπως αναγράφεται μέσα σε μία συνεδρία με την διευκρίνιση για τα μέλη του μπου ότι σε προγράμματα άνω των 90 λεπτών ακόμα και αν ο πελάτης κάνει δύο φορές η τρεις φορές η όσο αντέχει ο ίδιος blowjob δεν υπάρχει χρέωση plus plus παρά μόνο πληρώνει έξτρα blowjob εάν βέβαια το επιθυμεί μία φορά χρέωση + 20 ευρώ.
Αν πχ.. 2 έως όσες φορές επιθυμεί ο πελάτης Handjob Μία φορά πληρώνει Extra Handjob +15 € δεν υπάρχουν κρυφές χρεώσεις και plus plus.

Το πρόγραμμα που προσφέρουν όλες οι θεραπεύτριες είναι το παρακάτω:

Οτιδήποτε άλλο επιθυμείτε Σε πιο extreme extra με γραπτό μήνυμα σας στο Viber ενημερώνουμε όλους τους πελάτες
-----------
Περιλαμβάνει μέσα σε μια συνεδρία μασάζ

• ‍Μασάζ σώμα με σώμα /Nuru &(γυμνό)
Body to body massage therapy.
• Geisha services shower with the client &
• jacuzzi massage therapy &
• Shower with the client after the session

Κόστος συνεδρίας

60'/80€
90'/100€
120'/120€
_________
Extra services
Handjob +15€
Blowjob +20€
Footjob +10€

Συνεδρίες after 23:00
Late night after
Επιπλέον επιβάρυνση
+20€.

Συνεδρίες άνω των 20 χλμ απο το κέντρο της Αθήνας
Επιπλέον επιβάρυνση
+20€

Ώρες λειτουργίας γραφείου

Δευτέρα έως Παρασκευή

(Κάποια Σάββατα όχι όλα κάποιες θεραπεύτριες εργάζονται Αθήνα )

11:00-00:00

• Κυριακή κλειστά.

Λειτουργούμε μόνο με κρατήσεις Δευτέρα πρωί 11:00 με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου ξεκινούν οι κρατήσεις όλων των ραντεβού της εβδομάδας τελευταία στιγμή δεν υπάρχουν διαθέσιμα ραντεβού να σας δώσω διότι γίνεται book

 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
32
Like
27.069
Πόντοι
8.346
...κοριτσαρε, κανε μας κ μια επαναληψη το διαθεσιμο προγραμμα/κοστη για 4 χερια (+εξτρα)! :hi:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.967
Like
7.579
...κοριτσαρε, κανε μας κ μια επαναληψη το διαθεσιμο προγραμμα/κοστη για 4 χερια! :hi:
Γατουλη ΚΑΥΛΑ!!!
Δεν πραγματοποιούνται ακόμα συνεδρίες
τεσσάρων χεριών,
μασάζ σε ζευγάρια,
τρεις θεραπεύτριες προς έναν πελάτη
Yoni massage
Edging- peaking slowly progress
Bachelor parties
και tantric sessions μόνο υπό την παρουσία μου όταν επανέλθω.

ΥΓ.
Κατ εξαίρεση ο γατούλης τέλος του μήνα.
(Κλαίωωωω)
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Odin_

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
Επειδή μπερδεύτηκα , και δεν παρακολουθώ καθημερινά το φόρουμ. Υπάρχει πλέον σεξ στη συνέδρια με την Νταρια; ή τρολαρει η Τεα ; Αν κατάλαβα λάθος με συγχωρείς Τεα
Φήμες λενε οτι αν μπεις νταρια φευγεις με ποδια να τρεμουν κι εχεις και 7 χρονια τυχη σαν με τις γυφτισσες:happy::happy::happy:
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
2
Like
3.985
Πόντοι
456
οι φημες το λενε αυτο ???????:cheesy::cheesy:
 

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
301
Like
525
Πόντοι
81
Θα να σου απαντήσω εγώ στην ερώτηση για να μη γίνεται μπέρδεμα.
Όλες οι θεραπεύτριες προσφέρουν το παρακάτω πρόγραμμα κατ εξαίρεση η DARIA
Η οποία προσφέρει εάν και εφόσον επιθυμεί ο πελάτης σε ραντεβού άνω των 90 λεπτών με προτεραιότητα κανονικά το πρόγραμμα μασάζ όπως αναγράφεται παρακάτω στα έξτρα της είναι και τα εξής:

DARIA
Extra services

Μία φορά στοματικό/ Blowjob και μία φορά σεξουαλική επαφή διείσδυση + 40 ευρώ extra.
Σε ραντεβού 90' λεπτών κ άνω
κανονικά το πρόγραμμα μασάζ ως προτεραιότητα.

Daria
Extra services:
Σε ραντεβού άνω των 90 λεπτών με προτεραιότητα πάντα κανονικά το πρόγραμμα μασάζ όπως ακριβώς αναγράφεται παρακάτω
Δύο φορές στοματικό blowjob και δύο φορές σεξουαλική επαφή διείσδυση +60€ Extra.
----------
Όλες θεραπεύτριες:

ΚΙΡΑ
ΝΑΓΙΑ
DARIA

Προσφέρουν το παρακάτω πρόγραμμα ακριβώς όπως αναγράφεται μέσα σε μία συνεδρία με την διευκρίνιση για τα μέλη του μπου ότι σε προγράμματα άνω των 90 λεπτών ακόμα και αν ο πελάτης κάνει δύο φορές η τρεις φορές η όσο αντέχει ο ίδιος blowjob δεν υπάρχει χρέωση plus plus παρά μόνο πληρώνει έξτρα blowjob εάν βέβαια το επιθυμεί μία φορά χρέωση + 20 ευρώ.
Αν πχ.. 2 έως όσες φορές επιθυμεί ο πελάτης Handjob Μία φορά πληρώνει Extra Handjob +15 € δεν υπάρχουν κρυφές χρεώσεις και plus plus.

Το πρόγραμμα που προσφέρουν όλες οι θεραπεύτριες είναι το παρακάτω:

Οτιδήποτε άλλο επιθυμείτε Σε πιο extreme extra με γραπτό μήνυμα σας στο Viber ενημερώνουμε όλους τους πελάτες
-----------
Περιλαμβάνει μέσα σε μια συνεδρία μασάζ

• ‍Μασάζ σώμα με σώμα /Nuru &(γυμνό)
Body to body massage therapy.
• Geisha services shower with the client &
• jacuzzi massage therapy &
• Shower with the client after the session

Κόστος συνεδρίας

60'/80€
90'/100€
120'/120€
_________
Extra services
Handjob +15€
Blowjob +20€
Footjob +10€

Συνεδρίες after 23:00
Late night after
Επιπλέον επιβάρυνση
+20€.

Συνεδρίες άνω των 20 χλμ απο το κέντρο της Αθήνας
Επιπλέον επιβάρυνση
+20€

Ώρες λειτουργίας γραφείου

Δευτέρα έως Παρασκευή

(Κάποια Σάββατα όχι όλα κάποιες θεραπεύτριες εργάζονται Αθήνα )

11:00-00:00

• Κυριακή κλειστά.

Λειτουργούμε μόνο με κρατήσεις Δευτέρα πρωί 11:00 με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου ξεκινούν οι κρατήσεις όλων των ραντεβού της εβδομάδας τελευταία στιγμή δεν υπάρχουν διαθέσιμα ραντεβού να σας δώσω διότι γίνεται book

Ακομα λιγο και για να υπολογιζουμε ποσο παει το σεξακι, θα θελουμε ειδικους αλγοριθμους της ΑΙ..
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.967
Like
7.579
Ακομα λιγο και για να υπολογιζουμε ποσο παει το σεξακι, θα θελουμε ειδικους αλγοριθμους της ΑΙ..
Είναι πάρα πολύ απλό επίτηδες αναλυτικό για να μην μπαίνετε και σε πολύ σκέψη και να είναι και απόλυτα Ξεκάθαρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom