Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 797K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
2
Like
3.985
Πόντοι
456
λοιπον, για να ξεκαθαρισουμε τα πραγματα τα οποια , ομολογουμενως , ειχα κι εγω μπερδεμενα στο μυαλο μου.
1700216988667.png
το γραφειο προσφερει τις παραπανω υπηρεσιες. τιποτε παραπανω. ουτε αθλητικο ουτε αποκαταστασης ουτε κατι αλλο που απτεται των γνωσεων και των ικανοτητων φυσικοθερπευτων ή γυμναστων . προσφερει ευεξια , περιποιηση και αισθησιακη χαλαρωση. ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. αυτη τη στιγμη εκτος της Τεας (δεν γνωριζω για τη Ναγια) νομιζω πως οι υπολοιπες κοπελες παρεχουν τις ιδιες υπηρεσιες .
προσωπικα ,αν και ειχα λανθασμενες απαιτησεις οσον αφορα το μασαζ , τοσο η νταρια οσο και η κιρα με ικανοποιησαν πληρως .αυτο που δηλωσαν αυτο εδωσαν .και με το πολυ παραπανω θα ελεγα. η μονη μου ενσταση ειναι στην τιμολογηση καθως θεωρω οτι τα μινιμουμ 80 (+ τα όποια εξτρα επιλεγει ο καθενας) ευρω ειναι λιγο τσιμπημενα. και για να μην παρεξηγηθω απο κανεναν ,ουτε απο το γραφειο ουτε απο καποιον συναγωνιστη , η δικη μου ταπεινη αποψη ειναι οτι αν θελω σκετες τις υπηρεσιες του πινακα ,στα 80 ευρω την ωρα θα περιμενα μασαζ άλλου επιπεδου. αυτη , ομως , ειναι η δικη μου θεση. δεν εχω προθεση ουτε να αλλαξει κατι ουτε να πεισω κανεναν. δεν με επιασε απο το αυτι η Τεα να επιλεξω συνεδρια με καποια απο το δικο της γραφειο. ειμαι (πολυ) μεγαλο παιδι και αποφασισα μονος μου.
αν με ρωτατε μετα απο αυτα αν θα ξαναπαιρνα η απαντηση μου ειναι ΝΑΙ.
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Παίδες δεν έχω δοκιμάσει ποτέ τέτοια φάση .έχω πάει σχεδόν σε όλα τα μασατζιδικα. Εγώ που είδα φωτό και μου άρεσε πχ η Ντάρια. Γενικά δεν είμαι φαν του μασάζ αξίζει να την πάρω δίωρο 180 η να ψάξω για ανεξάρτητη καλύτερα τι λέτε ?
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Δύο συναντήσεις προς τέλος καλοκαιριού. Καταρχάς δηλώνω μεγας θαυμαστής του The Τέα’ς expierence. Στο παρελθόν έχω πάρει και Τέα και Ίριδα, και οι δύο ήτανε καταπληκτικές για το πρόγραμμα που πρόσφεραν. Το πρόγραμμα Είναι αυτό που τις κάνουν και ξεχωρίζουν στο χώρο του μασάζ.

Τέλος καλοκαιριού συναντήθηκα πρώτα με την Ντάρια. Θα ομολογήσω αν και καλό τυπάκι, δεν ήταν αυτό που μου είχαν συνηθίσει οι άλλες δύο. Μασάζ OK χωρίς κάτι το μαγευτικό και δεύτερο κομμάτι τυποποιημένο.
Δεν θα ξαναπάρω.

Μετά από λίγο καιρό πήρα και την Νάγια… Φοβερή εμπειρία. Έντονο ύφος θηλυκού με αυτοπεποίθηση. Όμορφη. Πολύ καλό μασάζ και επαγγελματίας στα όλα της. ΝΑΙγια!
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
Παίδες δεν έχω δοκιμάσει ποτέ τέτοια φάση .έχω πάει σχεδόν σε όλα τα μασατζιδικα. Εγώ που είδα φωτό και μου άρεσε πχ η Ντάρια. Γενικά δεν είμαι φαν του μασάζ αξίζει να την πάρω δίωρο 180 η να ψάξω για ανεξάρτητη καλύτερα τι λέτε ?
Διαβασε κρητικες αδερφε και οτι νιωσεις οτι και να σου πει ο καθενας εδω ειναι υποκειμενικα αυτα και γουστα.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
Δύο συναντήσεις προς τέλος καλοκαιριού. Καταρχάς δηλώνω μεγας θαυμαστής του The Τέα’ς expierence. Στο παρελθόν έχω πάρει και Τέα και Ίριδα, και οι δύο ήτανε καταπληκτικές για το πρόγραμμα που πρόσφεραν. Το πρόγραμμα Είναι αυτό που τις κάνουν και ξεχωρίζουν στο χώρο του μασάζ.

Τέλος καλοκαιριού συναντήθηκα πρώτα με την Ντάρια. Θα ομολογήσω αν και καλό τυπάκι, δεν ήταν αυτό που μου είχαν συνηθίσει οι άλλες δύο. Μασάζ OK χωρίς κάτι το μαγευτικό και δεύτερο κομμάτι τυποποιημένο.
Δεν θα ξαναπάρω.

Μετά από λίγο καιρό πήρα και την Νάγια… Φοβερή εμπειρία. Έντονο ύφος θηλυκού με αυτοπεποίθηση. Όμορφη. Πολύ καλό μασάζ και επαγγελματίας στα όλα της. ΝΑΙγια!
Ελα πμ
 

STEFANOS37

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
45
Πόντοι
0
Δύο συναντήσεις προς τέλος καλοκαιριού. Καταρχάς δηλώνω μεγας θαυμαστής του The Τέα’ς expierence. Στο παρελθόν έχω πάρει και Τέα και Ίριδα, και οι δύο ήτανε καταπληκτικές για το πρόγραμμα που πρόσφεραν. Το πρόγραμμα Είναι αυτό που τις κάνουν και ξεχωρίζουν στο χώρο του μασάζ.

Τέλος καλοκαιριού συναντήθηκα πρώτα με την Ντάρια. Θα ομολογήσω αν και καλό τυπάκι, δεν ήταν αυτό που μου είχαν συνηθίσει οι άλλες δύο. Μασάζ OK χωρίς κάτι το μαγευτικό και δεύτερο κομμάτι τυποποιημένο.
Δεν θα ξαναπάρω.

Μετά από λίγο καιρό πήρα και την Νάγια… Φοβερή εμπειρία. Έντονο ύφος θηλυκού με αυτοπεποίθηση. Όμορφη. Πολύ καλό μασάζ και επαγγελματίας στα όλα της. ΝΑΙγια!
Γαμισες Η ΟΧΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
Γαμισες Η ΟΧΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ
Με τι να γαμησει ο ρουλης με τον κωλο?
Αυτος παει στην ταυλανδεζα στην δαφνη να του γλειψει την κωλοτρυπιδα και μετα να του δωσει γλωσσοφιλα και μετα το παιζει ποιοτητα και κανει χατηρια απο δω κι απο κει γραφοντας ψεμματα.
Βλακα ταντρικε η ζαρα ειχε γλειψει κι αλλες σουφρες πριν σου δωσει γλωσσοφιλα
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
Με κιρα εχει παει καποιος ? Ολο ναγια και ναντια διαβαζω
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
Με κιρα εχει παει καποιος ? Ολο ναγια και ναντια διαβαζω
Εγραψε ο φιλος μου ο κωνσταντινος οτι πηγε με Κιρα και ειναι πολυ ευχαριστημενος και καλο κοριτσι διαβασε κανα σχολιο και κανε στην ακρη εχουμε πολεμο εδω να ξεβρακωσουμε τον ανωμαλο τον ταντρικο που του κανει σπατουλα η Ζαρα την κωλπτρυπιδα
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Διαβασε κρητικες αδερφε και οτι νιωσεις οτι και να σου πει ο καθενας εδω ειναι υποκειμενικα αυτα και γουστα.
Του κάνω thumbs up Στο μήνυμα αυτό. Συμφωνώ απόλυτα! Υποκειμενικά γούστα είναι αυτά και ο καθένας θα πει αυτό που πιστεύει.

Μου στέλνει PM ο μπαγλαμάς αν Με έβαλε να γράψω μήνυμα η Τέα και πιο κάτω αρχίζει να μιλάει για το αν μου αρέσει να μου γλύφουν την κωλοτρυπίδα οι οι Φιλιπινέζες..

Μου στέλνει PM και ένας άλλος καραγκιόζης, ο Oversixedxx, δεν ξέρω και εγώ πως τον λένε, ότι με έχει βάλει η Τεα να στείλω αυτό το μήνυμα… Και μάλιστα πως θα με γαμήσει κιόλας και θα με βρει…

Τι έγινε ρε παιδιά με το να λέμε τις απόψεις μας. Την αδελφή σας έθιξα ή τη μάνα σας. Εμένα …. Προσέξτε ξανά καραγκιοζάκιδες αγαπούληδες….. ΕΜΕΝΑ… Δε μου άρεσε το πρόγραμμα της Ντάριας. Καλό κορίτσι, όμορφα ήταν, αλλά όχι αυτό με το οποίο την βρίσκω.

Η Νάγια δεν είπα ότι είναι μούναρος…. Αλλά είχε πολλή αυτοπεποίθηση και το γουστάρω αυτού στους ανθρώπους.

Από κει και πέρα με ποια λογική να μου πει Τέα, που δεν έχει ιδέα ποιος είμαι παρεπιπτόντως, να ανεβάσω την μία της κοπέλα και για την άλλη της την κοπέλα να πω πως δεν θα την ξαναπάρω….

Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω με αυτές σας τις αντιδράσεις….
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
Του κάνω thumbs up Στο μήνυμα αυτό. Συμφωνώ απόλυτα! Υποκειμενικά γούστα είναι αυτά και ο καθένας θα πει αυτό που πιστεύει.

Μου στέλνει PM ο μπαγλαμάς αν Με έβαλε να γράψω μήνυμα η Τέα και πιο κάτω αρχίζει να μιλάει για το αν μου αρέσει να μου γλύφουν την κωλοτρυπίδα οι οι Φιλιπινέζες..

Μου στέλνει PM και ένας άλλος καραγκιόζης, ο Oversixedxx, δεν ξέρω και εγώ πως τον λένε, ότι με έχει βάλει η Τεα να στείλω αυτό το μήνυμα… Και μάλιστα πως θα με γαμήσει κιόλας και θα με βρει…

Τι έγινε ρε παιδιά με το να λέμε τις απόψεις μας. Την αδελφή σας έθιξα ή τη μάνα σας. Εμένα …. Προσέξτε ξανά καραγκιοζάκιδες αγαπούληδες….. ΕΜΕΝΑ… Δε μου άρεσε το πρόγραμμα της Ντάριας. Καλό κορίτσι, όμορφα ήταν, αλλά όχι αυτό με το οποίο την βρίσκω.

Η Νάγια δεν είπα ότι είναι μούναρος…. Αλλά είχε πολλή αυτοπεποίθηση και το γουστάρω αυτού στους ανθρώπους.

Από κει και πέρα με ποια λογική να μου πει Τέα, που δεν έχει ιδέα ποιος είμαι παρεπιπτόντως, να ανεβάσω την μία της κοπέλα και για την άλλη της την κοπέλα να πω πως δεν θα την ξαναπάρω….

Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω με αυτές σας τις αντιδράσεις….
βεβαια δεν ηταν αυτο με το οποιο την βρισκεις για αυτο Τραβα ρε κοκοβιε στην ζαρα να σου κανει την την κωλοτρυπιδα διευρο η ΖΑΡΑ μαλακα 31 αυγουστου εγραφες δεν ξερω ποια εινακ η ναγια και τωρα λες τελη καλοκαιριου τις δοκιμασα και τις 2
Ποτε τελειωνει το καλοκαιρι για σενα 85 αυγουστου?
Κακομοιρη ε κακομοιρη
Την αποψη σου θα την λες οποια κι αν ειναι αυτη να λες αληθειες ομως.
Αυτο που ειπες δεν ειναι υποκειμενικο η γουστα.
Ειναι ΨΕΜΜΑ
Και επειδη εχεις μυαλο πατατας αιγυπτου εγω δεν ειπα σε εβαλε η Τεα..
Η τεα δεν εχει συμφερον να ριξει την μια κοπελα να ανεβασει την αλλη.
Αλλα εισαι τοσο λουκουμας αντε κανε μου αναφορα να κλεισουν το ακαουντ μου να μην σε ξεφτυλισω αλλο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Τραβα ρε κοκοβιε στην ζαρα να σου κανει την την κωλοτρυπιδα διευρο η ΖΑΡΑ μαλακα 31 αυγουστου εγραφες δεν ξερω ποια εινακ η ναγια και τωρα λες τελη καλοκαιριου τις δοκιμασα και τις 2
Ποτε τελειωνει το καλοκαιρι για σενα 85 αυγουστου?
Κακομοιρη ε κακομοιρη
Πραγματικά φίλε πήγαινε ζητά βοήθεια. Μου φαίνεται ότι έχεις σπάσει εντελώς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dem

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
Πραγματικά φίλε πήγαινε ζητά βοήθεια. Μου φαίνεται ότι έχεις σπάσει εντελώς.
Κι εσυβτραβα γραψε 5-6 ψευτικες κρητικες μπας και κερδισεις κανα μισαωρο μασαζ με σωρο να σου παιξουν το πουλι με τσιμπιδακι και την κωλοτρυπιδα με αποσμητικο χωρου
Και δεν εγραψες την γνωμη σου.
Εγραψες οτι η μια εχει θυληκοτητα.
Αρα η αλλη οχι?
Εγραψες οτι η μια ειναι επαγγελματιας.
Αρα η αλλη οχι?
Τραβα προβατο κανε μπε και προχωρα.
Οποιος εχει ματια ας ανοιξει φωτογραφιες να δει
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
2
Like
3.985
Πόντοι
456
Κι εσυβτραβα γραψε 5-6 ψευτικες κρητικες μπας και κερδισεις κανα μισαωρο μασαζ με σωρο να σου παιξουν το πουλι με τσιμπιδακι και την κωλοτρυπιδα με αποσμητικο χωρου
ηρεμησε μαν . δε χρειαζεται συνεχεια.
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Κι εσυβτραβα γραψε 5-6 ψευτικες κρητικες μπας και κερδισεις κανα μισαωρο μασαζ με σωρο να σου παιξουν το πουλι με τσιμπιδακι και την κωλοτρυπιδα με αποσμητικο χωρου


Κοίτα αγαπούλη… όποιος έχει όρεξη να διαβάσει τις κριτικες μου και τα μνήματα μου ας το κάνει. Πολύ γρήγορα θα καταλάβει ότι ότι μήνυμα και κριτική έχω γράψει είναι υποκειμενική και δεν προσπαθεί να προωθήσει κανέναν απλά να ενημερώσει και πρόσθεση σ’ αυτή τη συλλογή εδώ μέσα.

Από κει και πέρα επειδή φαίνεται ότι έχεις φετίχ με το θέμα… Η Zara ποτέ δε μου ρούφηξε το κωλαράκι μου…. Αν και δε με χαλάει το γλείψιμο του κώλου απλά τίποτα άλλο να μην μπαίνει μέσα :2funny:.
Μου φαίνεται αστείο όμως και αξιοσημείωτο που γνωρίζεις πως η Zara τα γλύφει τα κωλαράκια :think::wink:
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
Κοίτα αγαπούλη… όποιος έχει όρεξη να διαβάσει τις κριτικες μου και τα μνήματα μου ας το κάνει. Πολύ γρήγορα θα καταλάβει ότι ότι μήνυμα και κριτική έχω γράψει είναι υποκειμενική και δεν προσπαθεί να προωθήσει κανέναν απλά να ενημερώσει και πρόσθεση σ’ αυτή τη συλλογή εδώ μέσα.

Από κει και πέρα επειδή φαίνεται ότι έχεις φετίχ με το θέμα… Η Zara ποτέ δε μου ρούφηξε το κωλαράκι μου…. Αν και δε με χαλάει το γλείψιμο του κώλου απλά τίποτα άλλο να μην μπαίνει μέσα :2funny:.
Μου φαίνεται αστείο όμως και αξιοσημείωτο που γνωρίζεις πως η Zara τα γλύφει τα κωλαράκια :think::wink:
Ναι γιατι πριννσε πλακωσει στα γλωσσοφιλα εγλυφε την δικια μου.
Ωραια γευση εχει ο κωλος μου?
Τα αγαπουλη κλπ εκει που σε βαζουν να γραφεις μπαμια οχι σε μενα προχωρα
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Ναι γιατι πριννσε πλακωσει στα γλωσσοφιλα εγλυφε την δικια μου.
Ωραια γευση εχει ο κωλος μου?
Τα αγαπουλη κλπ εκει που σε βαζουν να γραφεις μπαμια οχι σε μενα προχωρα
… μια κριτική πήγα και εγώ να προσθέσω εδώ μέσα μπας και βοηθήσω κανέναν όπως με έχουνε βοηθήσει τόσες φορές άλλοι κι εσύ θήχτικες του κερατά και άρχισες να μου επιτίθεσαι.
Μια φιλική συμβουλή αγαπούλη… μην ερωτεύεσαι με κοπέλα που έχεις πληρώσει για να σου κάτσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom