Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
taz7

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Μπορεί κάποιος να μου στείλει με ΠΜ το τηλ της ΖΟΕ γιατι αυτο που μου εστειλε είναι μπλοκαρισμένο και βγαίνει άλλη

ευχαριστώ

Γιατί δεν της ζητάς να στο ξαναστείλει?
 

alexis13671

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
το τηλ σου ζωη παρακαλω...ευχαριστω
 

quasimodos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2015
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
δεν μπορώ να στείλω πμ. Ζωή στείλε μου το τηλ σου
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.065
Κριτικές
34
Like
3.987
Πόντοι
4.365

Ούτε ένα γεια στο σάιτ, ούτε μια ενημερωσούλα και κατευθείαν στείλτε τηλέφωνο να φάμε!

Ρε πούστη γεμίσαμε συριζαίους !!!  :S :S :S
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Ούτε ένα γεια στο σάιτ, ούτε μια ενημερωσούλα και κατευθείαν στείλτε τηλέφωνο να φάμε!

Ρε πούστη γεμίσαμε συριζαίους !!!  :S :S :S

κ οταν τρωνε εν κανουν κ μια ενημερωση >:( >:(
 

ermis73

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα Ζωή, θα ήθελα το τηλέφωνό σου με PM παρακαλώ!
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Επισκεψη στην Ζωη πριν απο ενα μηνα περιπου. Ο χωρος μικρος, το μπανιο μικροτερο.
Εμφανιση αρκετα καλη, πανω απο 45 νομιζω, γυμνασμενη, ωραια φτιαγμενα βυζια, μικρο γυμνασμενο κωλαρακι.
Μασαζ. Τριψιμο με αξυριστες γαμπες αλλα και με την μουναρα της. Μετριο προς καλο.
Μερος δευτερο. Αγωνιστικη συμπεριφορα πολυ καλη. Μαλλον για σεξομανη προκειται που το εκανε επαγγελμα για τις αναγκες του μποτοξ ρε γαμωτο. Ρωταει πριν κανει κατι, ακα εγω δεν δινω, σε χαλαρη διαθεση, κωλο προσπαθησα αλλα δεν μπηκα.
Τελειωμα στις βυζαρες, 70 το δωρακι.
Γενικα υπηρεσιες ανω του μεσου ορου απο διαθεση και προσπαθεια αλλα τελικα Φαιδρα ειναι μονο μια ...
 

tantrazoe

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα αστερια μού ξυρισα τά πόδια μού και περιμένω να τά πούμε από κοντά φιλάκια καλή συνέχεια
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
Καλημέρα αστερια μού ξυρισα τά πόδια μού και περιμένω να τά πούμε από κοντά φιλάκια καλή συνέχεια

:2funny:

οταν ξαναβγει η τριχα, στειλε pm σε παρακαλω!
γουσταρω βουκολικο!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

καλημερεεες

 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Καλημερα αγορια μου γλυκα και καυλιαρικα ,μην εξαιρεσουμε και τα κορίτσια.είμαι ή ζωή. και μόλις ανοιξα λογαριασμό. Οτι θέλετε να μάθετε θα τα λέμε εδώ, και για το τηλεφωνακι μέσω pm. Φιλάκια γλυκά, Ζωη. :tits:

Καλησπέρα
Θα μπορούσα να έχω το τηλέφωνο σας με πμ? Ευχαριστώ (μάλλον γνωριζόμαστε από της Ζάνας???)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
επισκεψη προσφατα στον νεο ανανεωμενο χωρο της ζωης!!!! την ζωη δεν την ηξερα απο παλαιοτερα που μου ειπε για το περασμα της απο μεγαλα ιδρυματα του χωρου. η πρωτη εντυπωση ειναι ακρως θετικη με που την αντικρυζεις βλεπεις εναν ανθρωπο χαμογελαστο γεματο θετικη ενεργεια και πανω απο ολα ελληνιδα με οτι θετικο συνεπαγετε απο αυτο ( που στην περιπτωση μας μονο θετικα βρηκα γιατι εχει αποβαλει ολα τα κομπλεξ της μεσης ελληνιδας). στα του μασαζ τωρα την ιδρωνει την φανελα ειναι γνωστης διαφορων τεχνικων που αναλογα με το τι θες ξεδιπλωνει τις αρετες της εμενα μου εκανε ενα πολλη δυνατο μασαζ και λογο διαφορων προβληματων επεμεινε στα διαφορα σημεια που ηταν πιασμενα ,βεβαια με ρωτησε τι ακριβως θα ηθελα χωρις να παρει την πρωτοβουλια να με ξεπατωσει!!!! το δευτερο μερος ηρθε αρμονικα και μαλιστα ακρως ερωτικα με αγκαλιες και χαδια απο τις δυο πλευρες , εμενα μου εβγαλε μια γατουλα που ηθελε σεξ αλλαξαμε πολλες στασεις και σε καμμια περιπτωση δεν αντιμετωπισα δυσφορια η κατι που να με χαλασει το τελος ηρθε στα καλοσχηματισμενα στηθακια της οπου το σπερμα μου το εκανε κρεμα σωματος και πασαληψε καθε εκατοστο τους!!!!! ειναι μια ακρως τιμια επιλογη η ζωη και vfm για τα 70 ευρω που ζηταει για μια ωρα μασαζ αν και στην περιπτωση μου με τα μπανια και την κουβεντουλα την ξεπερασε αρκετα!!!!!! την προτινω ανεπηφυλακτα σε οποιον του αρεσει το ποιοτικο μασαζ με μια ζεστη κοπελα ,για τον αδιαφορο του μασαζ θα ελεγα να κοιταξει αλλου γιατι η ζωη λειτουργει σαν γυναικα που θελει να γνωρισει τον αντρα και οχι απλα σαν μια μηχανη του σεξ!!!!!!!
ζωη θα τα πουμε παλι συντομα.........
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
επισκεψη προσφατα στον νεο ανανεωμενο χωρο της ζωης!!!! την ζωη δεν την ηξερα απο παλαιοτερα που μου ειπε για το περασμα της απο μεγαλα ιδρυματα του χωρου. η πρωτη εντυπωση ειναι ακρως θετικη με που την αντικρυζεις βλεπεις εναν ανθρωπο χαμογελαστο γεματο θετικη ενεργεια και πανω απο ολα ελληνιδα με οτι θετικο συνεπαγετε απο αυτο ( που στην περιπτωση μας μονο θετικα βρηκα γιατι εχει αποβαλει ολα τα κομπλεξ της μεσης ελληνιδας). στα του μασαζ τωρα την ιδρωνει την φανελα ειναι γνωστης διαφορων τεχνικων που αναλογα με το τι θες ξεδιπλωνει τις αρετες της εμενα μου εκανε ενα πολλη δυνατο μασαζ και λογο διαφορων προβληματων επεμεινε στα διαφορα σημεια που ηταν πιασμενα ,βεβαια με ρωτησε τι ακριβως θα ηθελα χωρις να παρει την πρωτοβουλια να με ξεπατωσει!!!! το δευτερο μερος ηρθε αρμονικα και μαλιστα ακρως ερωτικα με αγκαλιες και χαδια απο τις δυο πλευρες , εμενα μου εβγαλε μια γατουλα που ηθελε σεξ αλλαξαμε πολλες στασεις και σε καμμια περιπτωση δεν αντιμετωπισα δυσφορια η κατι που να με χαλασει το τελος ηρθε στα καλοσχηματισμενα στηθακια της οπου το σπερμα μου το εκανε κρεμα σωματος και πασαληψε καθε εκατοστο τους!!!!! ειναι μια ακρως τιμια επιλογη η ζωη και vfm για τα 70 ευρω που ζηταει για μια ωρα μασαζ αν και στην περιπτωση μου με τα μπανια και την κουβεντουλα την ξεπερασε αρκετα!!!!!! την προτινω ανεπηφυλακτα σε οποιον του αρεσει το ποιοτικο μασαζ με μια ζεστη κοπελα ,για τον αδιαφορο του μασαζ θα ελεγα να κοιταξει αλλου γιατι η ζωη λειτουργει σαν γυναικα που θελει να γνωρισει τον αντρα και οχι απλα σαν μια μηχανη του σεξ!!!!!!!
ζωη θα τα πουμε παλι συντομα.........

Ωραίος ο φίλος δώσε και μια περιγραφή της αν μπορεις
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ξανθια γυρω στα σαραντα με ωραιο κορμακι αδυνατο και πολλη τσαχπινικο βλεμμα!!!!αν εχει φαντασιωση την ομορφη 40αρα ελληνιδα τοτε ειναι αυτο που ζητας!!!!
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
ξανθια γυρω στα σαραντα με ωραιο κορμακι αδυνατο και πολλη τσαχπινικο βλεμμα!!!!αν εχει φαντασιωση την ομορφη 40αρα ελληνιδα τοτε ειναι αυτο που ζητας!!!!

Θα κανεις ένα κόπο να στείλεις το τηλ σε πμ γιατί ειναι αποσυνδεμενη
 

tantrazoe

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα όλη μέρα και ή καλή ενέργεια να πάει μέχρι τό βράδυ :-*
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
256
Πόντοι
296
Καλημέρα Ζωή. Αν θέλεις στείλε πμ να ενώσουμε τις ενέργειές μας που έχουν καιρό να ενωθούν
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
26
Like
676
Πόντοι
991
Πρόσφατη συνάντηση με τη Ζωή στο νέο χώρο της. Δεν τον βρίσκω στη λίστα επομένως καταθέτω εδώ την ενημέρωση.
Πρόκειται για μία άκρως εμφανίσιμη 40άρα, ξανθιά, με πολύ καλά διατηρημένο κορμί. Έχει αναφερθεί εδώ οτι εργαζόταν σε γνωστά ιδρύματα παλαιότερα, αλλά εγώ προσωπικά δεν τη θυμόμουν.
Ο χώρος μικρός, αλλά συμπαθητικός και (αποδεκτά) καθαρός.
Λόγω πίεσης χρόνου , επιλογή προγράμματος 30' στα 50. Μασάζ ικανοποιητικό και αισθησιακό. Θεωρώ οτι αν υπήρχε περισσότερος χρόνος, θα ήταν ακόμα καλύτερο.
Ο β' γύρος είχε φραπέ με καλαμάκι και ισπανικό, με κατάθεση μισά στο στόμα, μισά στο στήθος. Η κοπέλα είναι ευγενέστατη, ομιλητική και δεκτική σε όλα (δεν ζήτησα βέβαια και κάτι "περίεργο").
Δεν είμαι milfάκιας, αλλά την συγκεκριμένη σίγουρα θα την τιμήσω εκ νέου. VFM
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom