Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.483
Κριτικές
42
Like
7.958
Πόντοι
4.666
Και τι λεει εμφανισιακα?

είναι 45αρα πολύ καλά διατηρημένη με καλό σφιχτό σώμα,ωραία πόδια,κοντή βέβαια. Πολύ καλή πίπα(όχι βέβαια κορυφαίου επιπέδου αλλά πολύ καλή) ,πολύ καλό μασάζ, απλά δε γλωσσοφιλάει και γενικά δεν είναι για πολύ τσοντοκαταστάσεις..είναι για αυτούς που ζητούν το ελαφρυ,το λάιτ όχι το hardcore τα πάντα όλα μαριάννα καλλιρόης 48 πχ
 

somel

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2014
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
0
Πως βρίσκουμε τηλ?
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
344
Like
778
Πόντοι
81
Τιμές και προγράμματα δεν υπαρχουν; Ψαχνω να βρω πχ αν κανει σκέτο ταντρα και δεν βρισκω! Μια ενημερωση για χρόνους και τιμουλες
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.886
Κριτικές
24
Like
4.064
Πόντοι
1.666
Τιμές και προγράμματα δεν υπαρχουν; Ψαχνω να βρω πχ αν κανει σκέτο ταντρα και δεν βρισκω! Μια ενημερωση για χρόνους και τιμουλες

Προφανώς και κάνει, για το κόστος και την διάρκεια στείλε πμ στην ίδια, έχει προφίλ πλέον εδώ, δες πιο πίσω (απάντηση #40)
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
Τιμές και προγράμματα δεν υπαρχουν; Ψαχνω να βρω πχ αν κανει σκέτο ταντρα και δεν βρισκω! Μια ενημερωση για χρόνους και τιμουλες
Στελνεις πμ  στην ιδια , κι αυτη σου στελνει το τηλεφωνο της  , μετα την περνεις και την ρωτας οτιδηποτε θες να ρωτησεις , ειναι πολυ ευγενεστατη , μιλησα κι εγω χθες μαζι της , απλα στειλε της πμ και θα απαντησει συντομα  :hi:  :hi:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Καλημερα αγορια μου γλυκα και καυλιαρικα ,μην εξαιρεσουμε και τα κορίτσια.είμαι ή ζωή. και μόλις ανοιξα λογαριασμό. Οτι θέλετε να μάθετε θα τα λέμε εδώ, και για το τηλεφωνακι μέσω pm. Φιλάκια γλυκά, Ζωη. :tits:
Καλησπερα Ζωη, ειμαι ο Αλεξανδρος  :grin:
 

tettet

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Θα μπορουσα να εχω το τηλ της γλυκειας Zωης ?
 

olatathelo

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως προσπάθησα να επικοινωνήσω με την κορασίδα αλλά απάντηση δεν έλαβα...
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Συνάντηση πριν λίγες μέρες με την Ζωή στο δικό της χώρο στο Κολωνάκι και εμφανισιακά ισχύουν ότι έχει γράψει ο Baby face λίγες σελίδες πίσω.
Λίγες λεπτομέρειες για την δική μου συνάντηση:
Αν και ο χώρος δεν με ενθουσίασε, είναι συμπαθητικός, αλλά μειονεκτεί στην λειτουργικότητα και στην επίπλωση του(το μασαζοκρέβατο σχετικά άβολο,το μπανιο μικρό) βέβαια κατά δήλωση της ίδιας αναμένεται αλλαγή της  έδρας της σύντομα.
Η συνάντηση άρχισε με μασάζ τύπου ταντρα(σίγουρα όχι ταντρα) όλου του σώματος με λαδάκι και όταν γύρισα εξελίχθηκε σε ερωτικό μασαζ της ευαίσθητης περιοχής. Στη συνέχεια  στοματικό  ιδιαίτερα μερακλίδικο και κατόπιν σεξ με πρώτη στάση reverse cow girl με καλό σπάσιμο μέσης και στήσιμο καθώς η κοπέλα έχει πολλά χιλιόμετρα στο ενεργητικό της και το γνωρίζει το αντικείμενο.
Εγινε αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό, μετά cow girl και τελείωσα μέσα της σε στάση doggy με μικρούς αναστεναγμούς από μέρους της.
Σε γενικές γραμμές, πέρα από τις κάποιες ενστάσεις που ανάφερα,  όπως και κάποιων θεατρινισμών της που όμως είναι μέρος του παιχνιδιού, τηρουμένων των αναλογιών, ήταν μια τίμια συνάντηση και θα την επαναλάβω σίγουρα!

 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
Συνάντηση πριν λίγες μέρες με την Ζωή στο δικό της χώρο στο Κολωνάκι και εμφανισιακά ισχύουν ότι έχει γράψει ο Baby face λίγες σελίδες πίσω.
Λίγες λεπτομέρειες για την δική μου συνάντηση:
Αν και ο χώρος δεν με ενθουσίασε, είναι συμπαθητικός, αλλά μειονεκτεί στην λειτουργικότητα και στην επίπλωση του(το μασαζοκρέβατο σχετικά άβολο,το μπανιο μικρό) βέβαια κατά δήλωση της ίδιας αναμένεται αλλαγή της  έδρας της σύντομα.
Η συνάντηση άρχισε με μασάζ τύπου ταντρα(σίγουρα όχι ταντρα) όλου του σώματος με λαδάκι και όταν γύρισα εξελίχθηκε σε ερωτικό μασαζ της ευαίσθητης περιοχής. Στη συνέχεια  στοματικό  ιδιαίτερα μερακλίδικο και κατόπιν σεξ με πρώτη στάση reverse cow girl με καλό σπάσιμο μέσης και στήσιμο καθώς η κοπέλα έχει πολλά χιλιόμετρα στο ενεργητικό της και το γνωρίζει το αντικείμενο.
Εγινε αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό, μετά cow girl και τελείωσα μέσα της σε στάση doggy με μικρούς αναστεναγμούς από μέρους της.
Σε γενικές γραμμές, πέρα από τις κάποιες ενστάσεις που ανάφερα,  όπως και κάποιων θεατρινισμών της που όμως είναι μέρος του παιχνιδιού, τηρουμένων των αναλογιών, ήταν μια τίμια συνάντηση και θα την επαναλάβω σίγουρα!
Δεν  μας ειπες μονο δυο  βασικες λεπτομεριες  , πρωτον  ποση  ωρα διαρκεια ειχε το ραντεβου , και ποσα  δηναρια κοστισε η ολη συνεδρια πολυ βασικα και τα δυο  :hi: :hi: :hi:
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
344
Like
778
Πόντοι
81
Σκέτο ταντρα ποσο κοστίζει;
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Συνάντηση λοιπόν με Ζωή πριν κάποιες μέρες...

Έκλεισα για μισάωρο γιατί δεν είχα χρόνο να πάω νωρίτερα και εκείνη είχε ραντεβού όπου μου το ξεκαθάρισε...
50 ευρώ το κόστος...
70 η μία ώρα και 100 η 1,5 ώρα όπως μουπε...

Προς τιμή της...Μου είπε έλα να με δεις...μπορεί να μην σου κάνω...Γνωριζόμαστε και φεύγεις...Πολύ σωστή κατεμε...

Βέβαια όταν την είδα...ήταν ακριβώς ο τύπος μου...Κοντοπούτανο που λέμε...καλό σώμα...έμπειρη....με φτιαχτό βυζί αλλά μάρεσε...έδενε αρμονικά με το σώμα...Κοιλιακούς επίσης καλούς κάτι που δείχνει ότι γυμνάζεται...πολύ καλό κωλαράκι...
Γενικά πολύ καυλιάρα και τρελιάρα...

Όντως ο χώρος δεν ενδείκνυται... και όπως είπε θα πάει αλλού... Βασικά για μένα το μπάνιο ήταν πολύ μείον αφού ήταν μικρό και άβολο...Το κρεβάτι δε με χάλασε μια και επιτέλους βρήκα κρεβάτι με τρύπα για να μπαίνει το κεφάλι μπροστά...Με κέρασε και ποτάκι πολύ φιλόξενη γενικά....

Στα του αγώνα τί να προλάβω ο άμοιρος...σε μισή ώρα...ήμουν και φουλ καυλωμένος...δυστυχώς δεν το ευχαριστήθηκα...Θα τα σκάσω μια μέρα σίγουρα για την 1 ώρα και αν μου κάτσει και 1,5 ώρα αλλά στόχος οι 3 εκτονώσεις...θα δείξει....

Στα του μασαζ το έχει και μάλιστα κάνει κάτι φοβερα αεροπλανικά με τα πόδια της πάνω στο σώμα σου...

Φιλιά με γλώσσα αποφεύγει (όπως και εγώ άλλωστε)..... Με ρώτησε επίσης αν θέλω καπότα ή οχι στο τσιμπούκι....

Γενικά πολύ καλά...

Η γνώμη μου είναι πως....αξίζει πραγματικά....Αλλά μια δοκιμή δεν φτάνει....ΘΕΛΩ ΚΙΑΛΛΟ...

Θα την ξαναεπισκεφτω
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Στόχος οι 3 εκτονώσεις σε διάστημα 1-1,5 ώρες?????!!! Ή πολύ τυχερός είσαι (που έχεις οργανισμό με τόσο γρήγορο reload), ή πολύ νέος.
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Στόχος οι 3 εκτονώσεις σε διάστημα 1-1,5 ώρες?????!!! Ή πολύ τυχερός είσαι (που έχεις οργανισμό με τόσο γρήγορο reload), ή πολύ νέος.

ελα βρε συναγωνιστη.....εγω 51 ειμαι ,αγυμναστοσ,"βαρυκοκαλοσ" :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:,αλλα 2 φορεσ σε μια ωριτσα τισ εχω χαλαρα...
το μονο,δεν πινω(ΑΛΚΟΟΛ) σχεδον καθολου,κ τρωω του κοσμου τα καφτερα(επι τησ ευκαιριασ,αν εχει καποιοσ καμια ακρη για καμια καυτερη πιπερια,αλλα καυτερη λεμε,να μου πει)
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
ελα βρε συναγωνιστη.....εγω 51 ειμαι ,αγυμναστοσ,"βαρυκοκαλοσ" :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:,αλλα 2 φορεσ σε μια ωριτσα τισ εχω χαλαρα...
το μονο,δεν πινω(ΑΛΚΟΟΛ) σχεδον καθολου,κ τρωω του κοσμου τα καφτερα(επι τησ ευκαιριασ,αν εχει καποιοσ καμια ακρη για καμια καυτερη πιπερια,αλλα καυτερη λεμε,να μου πει)
Σχεδόν τα ίδια κι εγώ, εκτός από ηλικία. Είμαι 41. Αλλά μετά την 1η φορά με πιάνει μια κούραση και μια νύστα άλλο πράγμα και για να "ξαναφορτώσω" θέλω 2ωρο και βάλε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom