Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ΑΣΤΟ Ακριβο και δυσκολο!!
χαχαχαχαχα α ρε φιλε λορδε κατατοπιστηκοτατος....να ετσι στραβωνει καποιος απο τετοιες απαντησεις
εγω εκανα μια ερωτηση , αν θες η αν θελει καποιος ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ,δεν ειναι απαραιτητο να τα ξερουμε ολα,και δεν βαριεται , απανταει
αν για οποιοδηποτε αλλο λογο δεν θελει η δεν μπορει να απαντησει οκ παλι δεν ειναι υποχρεωτικο
αλλα , ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΡΩΤΑΕΙ
φυσικα οι συμβουλες και οι προτασεις ειναι παντα ευπροσδεκτες , γιαυτο ρωταμε αλλωστε
οι απαντησεις του τυπου , αστο , δεν τοχεις ,δεν λεει ,μαλακια ,μακρια ,ακριβο , φτηνιαρικο ,κλπ μονολεκτικες χωρις βαση απαντησεις δεν ειναι ομορφες
καλητερα κλασε τον αλλο και μην τον προκαλεις γενικα
ευχαριστω παντως για τον κοπο αν τεκμηριωσεις αυτο που εγραψες για ακριβο και δυσκολο , γιατι εγω μπορει να εεχω εκατομυρια για ξεπλυμα και ικανοτητες σπαιντερμαν
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Δεν  μου αρέσουν οι διαξιφισμοί.  
Ας το αναλύσω εγώ, εάν και δεν ανήκει εδώ  υπάρχει σχετικό θέμα  στο φόρουμ .
 Καταρχήν, η  επαφή   μιας  κυρίας  του  Βιετνάμ  με  ξένο υπήκοο είναι ποινικά κολάσιμη  .
Αυτό βεβαία   δεν   σημαίνει  ότι δεν υπάρχει η  δεν γίνεται παιχνίδι.
Απλώς    δεν έχει το ίδιο ελεύθερο στυλ  η την ίδια ανεκτικότητα και ποσότητα  με  την Ταϊλάνδη.
 Υπάρχουν  πάρα πολλά  μασάζ η  κομμωτήρια  που εκεί γίνεται   μέχρι χειρομάλαξη.
Παιχνίδι   εάν  η κυρία  θέλει  έρχεται στο δωμάτιο σου για περαιτέρω (30-40$) προσοχή  όχι σε όλα  τα μασάζ.
Όπως  καλό είναι να ρωτήσετε  και αν το ξενοδοχείο  εάν δέχεται επισκέψεις
Πολλά καινούργια  κλαμπάκια,   ιδιαίτερα στην πόλη του Χό Τσί Μίνχ ( εκεί τα πράγματα είναι ποιο ελεύθερα όπως και στο Νάνγκ Τρανγκ).
Ποιο αυστηρά  και ποιο περιορισμένα στο Ανόι,  εκτός εάν υπάρχουν οι απαραίτητες διασυνδέσεις  που ανοίγουν  ποιο εύκολα πόρτες.
Πολύ συγκαλεσμένο παιχνίδι   γίνεται  και στα λόμπι  κάποιων ξενοδοχείων. που με την πρέπουσα  προσοχή  δίνουν καρπούς.  
Όσο  για τις τιμές ποικίλουν  από  30-40 για  τις κύριες των  μασάζ , 50-70   από τα καλά  κλάμπ    και βεβαία υπάρχουν  και τα πολύ καλά κομμάτια, που μόνο  μέσω  γνωριμιών  θα τα βρείτε, από  100$  και πάνω .
 Τα πάντα εδώ  αξιολογούνται σε $, υπάρχουν συναλλαγές σε ευρώ  αλλά όχι στα καταστήματα, σε τράπεζες  και ξενοδοχεία μόνο
Νόμισμα  εδώ το Ντόνκ  2 ευρώ  περίπου  50.000  Ντόνκ.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Πριν 1,5 χρόνο, στο πέρασμα μου απο τη Μπανγκοκ γνώρισα έναν τύπο (έλληνας που γράφει σπανίως κι εδώ) που μόλις είχε γυρίσει απο Βιετναμ, αυτό που θυμάμαι ήταν ότι έλεγε ένα τέτοιο ταξίδι έχει πολύ μεγάλο ιστορικό και φυσιολατρικό ενδιαφέρον, οι γυναίκες πολύ όμορφες (υποκειμενικό) αλλά απο σεξ κλπ...χαμένος χρόνος !!!
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Stefan αστο δε το χεις,κατι ηξερε τελικα ο λορδος.
Κατσε στη παπαγια σου και μοκο. :tickedoff:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
χαχαχαχαχα α ρε φιλε λορδε κατατοπιστηκοτατος....να ετσι στραβωνει καποιος απο τετοιες απαντησεις
εγω εκανα μια ερωτηση , αν θες η αν θελει καποιος ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ,δεν ειναι απαραιτητο να τα ξερουμε ολα,και δεν βαριεται , απανταει
αν για οποιοδηποτε αλλο λογο δεν θελει η δεν μπορει να απαντησει οκ παλι δεν ειναι υποχρεωτικο
αλλα , ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΡΩΤΑΕΙ
φυσικα οι συμβουλες και οι προτασεις ειναι παντα ευπροσδεκτες , γιαυτο ρωταμε αλλωστε
οι απαντησεις του τυπου , αστο , δεν τοχεις ,δεν λεει ,μαλακια ,μακρια ,ακριβο , φτηνιαρικο ,κλπ μονολεκτικες χωρις βαση απαντησεις δεν ειναι ομορφες
καλητερα κλασε τον αλλο και μην τον προκαλεις γενικα
ευχαριστω παντως για τον κοπο αν τεκμηριωσεις αυτο που εγραψες για ακριβο και δυσκολο , γιατι εγω μπορει να εεχω εκατομυρια για ξεπλυμα και ικανοτητες σπαιντερμαν

Απο μια μερια εχεις δικιο!
Απο τη δικη μου ομως που εγραφα κατεβατα ολα αυτα τα χρονια σε οσους ρωταγανε και τελικα δεν πηγαινανε πλεον ειναι χαμενος κοπος και χρονος.
Πλεον οταν με ρωταει καποιος που το μονο που εχει παει ειναι πατταγια χ φορες και πουθενα αλλου δυστυχως δεν γραφω περισσοτερα γιατι μαλλον χαμενα θα πανε.
Τωρα εαν αρπαζεσαι με μια λακωνικη απαντηση ενω περιμενεις λογοτεχνικο κειμενο λυπαμαι αλλα δεν με νοιαζει. Νασαι καλα.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Δεν  μου αρέσουν οι διαξιφισμοί. 
Ας το αναλύσω εγώ, εάν και δεν ανήκει εδώ  υπάρχει σχετικό θέμα  στο φόρουμ .
  Καταρχήν, η  επαφή  μιας  κυρίας  του  Βιετνάμ  με  ξένο υπήκοο είναι ποινικά κολάσιμη  .
Αυτό βεβαία  δεν  σημαίνει  ότι δεν υπάρχει η  δεν γίνεται παιχνίδι.
Απλώς    δεν έχει το ίδιο ελεύθερο στυλ  η την ίδια ανεκτικότητα και ποσότητα  με  την Ταϊλάνδη.
  Υπάρχουν  πάρα πολλά  μασάζ η  κομμωτήρια  που εκεί γίνεται  μέχρι χειρομάλαξη.
Παιχνίδι  εάν  η κυρία  θέλει  έρχεται στο δωμάτιο σου για περαιτέρω (30-40$) προσοχή  όχι σε όλα  τα μασάζ.
Όπως  καλό είναι να ρωτήσετε  και αν το ξενοδοχείο  εάν δέχεται επισκέψεις
Πολλά καινούργια  κλαμπάκια,  ιδιαίτερα στην πόλη του Χό Τσί Μίνχ ( εκεί τα πράγματα είναι ποιο ελεύθερα όπως και στο Νάνγκ Τρανγκ).
Ποιο αυστηρά  και ποιο περιορισμένα στο Ανόι,  εκτός εάν υπάρχουν οι απαραίτητες διασυνδέσεις  που ανοίγουν  ποιο εύκολα πόρτες.
Πολύ συγκαλεσμένο παιχνίδι  γίνεται  και στα λόμπι  κάποιων ξενοδοχείων. που με την πρέπουσα  προσοχή  δίνουν καρπούς. 
Όσο  για τις τιμές ποικίλουν  από  30-40 για  τις κύριες των  μασάζ , 50-70  από τα καλά  κλάμπ    και βεβαία υπάρχουν  και τα πολύ καλά κομμάτια, που μόνο  μέσω  γνωριμιών  θα τα βρείτε, από  100$  και πάνω .
  Τα πάντα εδώ  αξιολογούνται σε $, υπάρχουν συναλλαγές σε ευρώ  αλλά όχι στα καταστήματα, σε τράπεζες  και ξενοδοχεία μόνο
Νόμισμα  εδώ το Ντόνκ  2 ευρώ  περίπου  50.000  Ντόνκ.
δεν εχω διαθεση για διαξιφισμους αλλα απλα θετω μια γενικη θεση ως προς το υφος των συζητησεων και παντα οσον αφορα προσωπικη αντιληψη
ευχαριστω για τις πληροφορειες
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Απο μια μερια εχεις δικιο!
Απο τη δικη μου ομως που εγραφα κατεβατα ολα αυτα τα χρονια σε οσους ρωταγανε και τελικα δεν πηγαινανε πλεον ειναι χαμενος κοπος και χρονος.
Πλεον οταν με ρωταει καποιος που το μονο που εχει παει ειναι πατταγια χ φορες και πουθενα αλλου δυστυχως δεν γραφω περισσοτερα γιατι μαλλον χαμενα θα πανε.
Τωρα εαν αρπαζεσαι με μια λακωνικη απαντηση ενω περιμενεις λογοτεχνικο κειμενο λυπαμαι αλλα δεν με νοιαζει. Νασαι καλα.
οκ  ευχαριστω και σενα και να εισαι καλα και συ
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Το ξέρω ότι υπάρχει ειδικό θέμα για Μαλαισία αλλά δεν έχει και πολλέσ πληροφορίες.
Οπότε, μήπως κάποιος που να έχει πάει, μπορεί να μου δώσει μερικά tips για 3-4 ημέρες διαμονής?
Όπως πχ καλύτερη τοποθεσία διαμονής, πως κινήσε, φαγητό, κοπέλες κτλ.!
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
δυσκολα του βαζεις του ανθρωπου στη γεωγραφια , βαλε κατι απο μολδοουκρανορωσια ντε που τοχει
ρε πικροχολε εγραφα απο κινητο  κ το εγραψε μονο του ,,ξερω που ειναι η σαγκαη  :booty:
αστοδιαλο ,δεν τολμαμε ενα λαθος να κανουμε,,,, :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Ταϊλάνδη  δεν είναι,  αλλά  έχει και   εδώ τα τυχερά.
Στο  Χό Τσί Μίνχ  βεβαία ποιο εύκολα τα πράγματα  
Μάλλον τα έχεις  μπερδέψει Σαϊγκόν   όχι  Σαγκάη.
Σαγκάη προς Κίνα  μεριά.
Σαϊγκόν  είναι το παλιό όνομα  του  Χό Τσί Μίνχ  

Βρίσκομαι    στο Ανόι, εδώ  ποιό δύσκολα τα πράγματα    ελάχιστα τα μέρη  και ποιό πολύ με  γνωριμίες  γίνετε παιχνίδι.
ανοι το ξερω κι απο αλλα φορουμ οτι ειναι δυσκολα,,,,οποτε σαιγκον μονοδρομος αν οτε αξιωθουμε κ παμε? :pipa1:
συνενοηση σε αγγλικα ποσο παιζει?10-20%?η πιο λιγο?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ρε πικροχολε εγραφα απο κινητο  κ το εγραψε μονο του ,,ξερω που ειναι η σαγκαη  :booty:
αστοδιαλο ,δεν τολμαμε ενα λαθος να κανουμε,,,, :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
χαχα αφου ξερω που εισαι δασκαλος εσυ , τι να τα κανεις εσυ βρε τα σαγκαη και πουκετια και ξερω γω μη πας θα ξενερωσεις
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
χαχα αφου ξερω που εισαι δασκαλος εσυ , τι να τα κανεις εσυ βρε τα σαγκαη και πουκετια και ξερω γω μη πας θα ξενερωσεις
ταυλανδη  δεν παω,δεν μ αρεσουν  αυτες που βλεπω στα σαιτ,,,
,αλλα βιετναμ θελω να παω ,,ειχα δει κ στο τοπ-γκιαρ ενα επεισοδιο ,μ αρεσε η φαση ολη,,φυση συστημα σαν ξεχασμενο απο το χρονο κλπ
κ μουχει πει φιλος ειναι οι ψηλοτερες ασιατισες
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
εκει αλλωστε πανε και γνωριζουν μονο οσοι εχουν περισοτερα απο τα ταξιδια του γκιουλιβερ οι υπολοιποι βραζουν στο καζανι παταγια
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Η αγγλική  δεν μιλιέται ιδιαίτερα,  ποιο πολύ  κινέζικα , μιας και  είναι  η πλειοψηφία των    επισκεπτών. 
Συνήθως υπάρχει μια μεγαλύτερη που τα  μιλά, κάποια αγγλικά  και κάνει χρέη μαμασάν. 
Εγκληματικότητα υπάρχει σε  αρκετό βαθμό  και οι κομπίνες των κοριτσιών με τους  προστάτες, αλλά  και  την τοπική αστυνομία κατά των επισκεπτών  είναι τακτικό  φαινόμενο.
Συνήθως  οι τουκτουκατζίδες  και τα  μότο ταξί είναι κάποιοι από αυτούς. 
Πέρα  από αυτό άν πάρεις έναν από αυτούς  να σε πάει σε κάποιο μπαράκι, θα προσπαθήσει να σε πάει σε αυτό που θέλει αυτός.
Εάν  δεν τα καταφέρει, τότε  στο αγώγι  θα προστεθεί  η προμήθεια του από εσένα 2-3  $.
Θα  απαιτήσει  δε  και από το μαγαζί προμήθεια, που  φυσικά θα την πληρώσεις  πάλι εσύ  μέσα στον λογαριασμό.
Επίσης  τα  περισσότερα κορίτσια είναι ελαφροχέρικα  και φυσικά  κανείς δεν πρόκειται να σε βοηθήσει εάν συμβεί κάτι .
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ταυλανδη  δεν παω,δεν μ αρεσουν  αυτες που βλεπω στα σαιτ,,,
,αλλα βιετναμ θελω να παω ,,ειχα δει κ στο τοπ-γκιαρ ενα επεισοδιο ,μ αρεσε η φαση ολη,,φυση συστημα σαν ξεχασμενο απο το χρονο κλπ
κ μουχει πει φιλος ειναι οι ψηλοτερες ασιατισες
αν δεν σαρεσουν αυτες  δεν αξιζει τον κοπο , μικροδιαφορες εχουν
σαν εμπειρια παντως θα σου ελεγα να πας οχι μονο εκει αλλα και σε ολο τον κοσμο
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Το ξέρω ότι υπάρχει ειδικό θέμα για Μαλαισία αλλά δεν έχει και πολλέσ πληροφορίες.
Οπότε, μήπως κάποιος που να έχει πάει, μπορεί να μου δώσει μερικά tips για 3-4 ημέρες διαμονής?
Όπως πχ καλύτερη τοποθεσία διαμονής, πως κινήσε, φαγητό, κοπέλες κτλ.!
απο μια γκομενα ινδονησια που δουλευει εκει κατα καιρους , κουαλα λουμπουρ και τζοχορ ειναι τα μερη για ξενους και το παιχνιδι σε ξεν/δοχεια , γενικα ομως.......ΜΟΥΣΛΙΜΙΑ
αυτο τα λεει ολα
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
αν δεν σαρεσουν αυτες  δεν αξιζει τον κοπο , μικροδιαφορες εχουν
σαν εμπειρια παντως θα σου ελεγα να πας οχι μονο εκει αλλα και σε ολο τον κοσμο

Θα διαφωνήσω θεωρώ  τις  βιετναμέζες, καθώς  και τις προερχόμενες  κάποιες  βόρειες   περιοχές του Λάος, από τις ωραιότερες φυλές σε  θέμα  γυναικών,
Αλλά   γούστα είναι αυτά
Με τις  ταΐλανδες πάντως δεν πολυσυγκρίνωνται, όσο από  χρώμα  δέρματος,  ύψους και σωματότυπου γενικά.

π.χ.
10674_1385316598444439_5546642519584864290_n.jpg
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
απο μια γκομενα ινδονησια που δουλευει εκει κατα καιρους , κουαλα λουμπουρ και τζοχορ ειναι τα μερη για ξενους και το παιχνιδι σε ξεν/δοχεια , γενικα ομως.......ΜΟΥΣΛΙΜΙΑ
αυτο τα λεει ολα
οχι εκει ρε
θα βγουμε σε κανα βιντεο με πορτοκαλι μπλουζα γονατιστοι κι εμεις! :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Με τις  ταΐλανδες πάντως δεν πολυσυγκρίνωνται, όσο από  χρώμα  δέρματος,  ύψους και σωματότυπου γενικά.
ναι νομιζω ειναι πιο λευκες κι αλλιως γενικως
μεσο ορο υψος ποσο ειναι λες?οι καλες,,,επισης κανας κωλος τουρλωνει πισω?για βυζι δεν ρωταω  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom