Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Το photoshop εάν αναφέρεσαι στην δική μου  φωτογραφία που το  είδες αγαπητέ Στεφάν;
Σε πληροφορώ λοιπόν  ότι τραβήχτηκε την ίδια  ώρα που την έστειλα  με  ένα  νέο huawei p7  mate που αγόρασα  με 250$  εδώ.



Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια
τι λες ρε φιλε , εσυ βιαζεσε πολυ να πεταξεις δηλητιριο
αλλος μιλησε για φωτοσοπ , να διαβαζεις , δεν διαβαζεις τα διαλεγεις νομιζω νιουφαν
για δες ποιος μιλησε για φωτοσοπ
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Εάν έχω  κάνει λάθος σου  ζητώ  συγνώμη.        
 Όσο καιρό είμαι εδώ μέσα,  ούτε τον πονηρό, ούτε τον ξερόλα  έχω κάνει
Παρόλο την  15ετη  παρουσία στη περιοχή,  πολλά είναι που δεν ξέρω.  
Σε αυτά απλώς σιωπώ.
Έτσι όταν μεταφέρω τις όποιες γνώσεις μου, από τα μέρη που έχω   επισκεφτεί η  που επισκέπτομαι.
Το κάνω πάντα  με σεβασμό στον καθένα
Σεβόμενος  ότι  τα χρήματα δύσκολα ποια  βγαίνουν στην πατρίδα  και καθένας από εσάς,  βρίσκεται   χιλιάδες   χιλιόμετρα  μακρυά  από την πατρίδα  και θα πρέπει να  χαρεί τον  κόπο και τον χρόνο των διακοπών του.
Προσωπικά δεν έχω με κανένα, ούτε δηλητήριο διαθέτω,  δεν  μου χρειάζεται.
 Να  βοηθήσω προσπαθώ  αλλά ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΚΑΚΟΒΟΥΛΗ ΚΡΙΤΙΚΗ .
Από κάποιους ποιό παλιούς εδώ έμαθα και εγώ
Έτσι δεν μου πάει,  όπως  μου έστειλε  μήνυμα κάποιος φίλος:  “ Άστους  να πληρώσουν για να μάθουν”.
Χρησιμοποιώντας την έκφραση για πολλούς  πού  και αυτός και εγώ έχουμε βοηθήσει στα πρώτα τους  βήματα εδώ:
"Χτεσινοί πούστηδες σημερινοί κολομπαράδες."
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
μπορεις να ανατρεξεις 2-3 ποσταρησματα πιο πανω να δεις που αναφερει φωτοσοπ ποιος και σε ποιον απανταει και με τι υφος και νοημα
οκ τελειωσε
ολοι το ιδιο θελουν να βοηθησουν και να βοηθηθουν και φυσικα ολοι εχουμε κενα και δεν ειρωνευομαστε κανενα στα ποστ και τις ερωτησεις
αυτοι που το κανουν αναπαντητοι δεν μενουν
μονο το τεκιλα που ταχουμε καιρο δε μπορω θελω να τον γαργαλαω λιγο
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Το ξέρω ότι υπάρχει ειδικό θέμα για Μαλαισία αλλά δεν έχει και πολλέσ πληροφορίες.
Οπότε, μήπως κάποιος που να έχει πάει, μπορεί να μου δώσει μερικά tips για 3-4 ημέρες διαμονής?
Όπως πχ καλύτερη τοποθεσία διαμονής, πως κινήσε, φαγητό, κοπέλες κτλ.!
τζαλαν σουλταν ισμαιλ, σ αυτο το δρομο
στη κουαλα λουμπουρ ειναι η πλειοψηφια των κλαμπ
στην αρχη του εχει και πιατσα με ταυλανδες κυριως
(τιμες δεν ξερω δεν πηρα)
αυτος ο δρομος εχει 7-8 μεγαλα κλαμπ
με τρελο κεφι
(σαν πραμ γκαο στη μπανγκοκ, αλλα πολυ πιο μεγαλος)
και οι μαλαισιες κινεζες ειναι
μουναρες και μιλαν ευκολα σε ξενους
(πολυ καλα αγγλικα)
φυσικα δεν μιλαμε για επαγγελματιες σ αυτα τα κλαμπ
αλλα για κανονικες κοπελες
οπως στην ευρωπη
πολυ φιλικος κοσμος
(με κερασαν 2 φορες)
πολλες ευκαιριες για παιχνιδι

τελευταια φορα πηγα το 2010
αλλα μαλλον ισχυουν
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Δεν  μου αρέσουν οι διαξιφισμοί.  
Ας το αναλύσω εγώ, εάν και δεν ανήκει εδώ  υπάρχει σχετικό θέμα  στο φόρουμ .
 Καταρχήν, η  επαφή   μιας  κυρίας  του  Βιετνάμ  με  ξένο υπήκοο είναι ποινικά κολάσιμη  .
Αυτό βεβαία   δεν   σημαίνει  ότι δεν υπάρχει η  δεν γίνεται παιχνίδι.
Απλώς    δεν έχει το ίδιο ελεύθερο στυλ  η την ίδια ανεκτικότητα και ποσότητα  με  την Ταϊλάνδη.

θα ήθελα να αναφέρω μια σκέψη, ίσως αβάσιμη. Αν απαγορεύεται ο συγχρωτισμός με τις ντόπιες γυναίκες (το ίδιο έγραψε άλλος συναγωνιστής για το Λάος) δεν είναι πολύ επικίνδυνο να τις πλησιάσεις; Εννοώ ότι αν πέσεις σε παγίδα που την έχουν στήσει με τη βοήθεια διεφθαρμένων αστυνομικών (δεν μπορεί να μην υπάρχουν), μάλλον την έβαψες. Κάνω λάθος;
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Γινονται και γραφονται διαφορες παρεξηγησεις σχετικα με καποιες χωρες.
1. Σε πολλες χωρες απαγορευεται ο συγχρωτισμος ή η συνυπαρξη στο ιδιο δωματιο αλλοδαπου με ντοπια γυναικα, σπανια και σε ειδικες περιπτωσεις κινδυνευει ο τουριστας εκτος απο στημενη ή να ειναι με ανηλικο. Εαν ακολουθουνται λογικες προφυλαξεις πχ. διαμονη σε σχετικα καλο ξενοδοχειο οπου ελεγχεται η ταυτοτητα της κοπελας ή η γνωριμια σε μπαρ ή ντισκο και οχι στο δρομο ή απο ταξιτζη/τουκτουκα  ο κινδυνος ειναι σχετικα μικρος.
2. Σε διαφορες μουσουλμανικες χωρες πχ Ινδονησια, Μαλαισια ενω η πορνεια δεν ειναι τοσο φανερη οπως στη Ταυλανδη υπαρχει και ειναι γενικα ανεκτη χωρις κανενα προβλημα για τον τουριστα εκτος παλι της περιπτωσης του ανηλικου.
Τελικα εαν υπαρχει απλη λογικη και λιγη προσοχη δεν υπαρχει κινδυνος.
Βεβαια αυτα ισχυουν για οποιον εχει την ορεξη και το θαρρος να δοκιμασει και κατι αλλο εκτος απο την απατηλα ασφαλη Πατταγια.
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Εγκληματικότητα υπάρχει σε  αρκετό βαθμό  και οι κομπίνες των κοριτσιών με τους  προστάτες, αλλά  και  την τοπική αστυνομία κατά των επισκεπτών   είναι τακτικό  φαινόμενο.
Συνήθως  οι τουκτουκατζίδες  και τα   μότο ταξί είναι κάποιοι από αυτούς. 

Γινονται και γραφονται διαφορες παρεξηγησεις σχετικα με καποιες χωρες.
1. Σε πολλες χωρες απαγορευεται ο συγχρωτισμος ή η συνυπαρξη στο ιδιο δωματιο αλλοδαπου με ντοπια γυναικα, σπανια και σε ειδικες περιπτωσεις κινδυνευει ο τουριστας εκτος απο στημενη ή να ειναι με ανηλικο. Εαν ακολουθουνται λογικες προφυλαξεις πχ. διαμονη σε σχετικα καλο ξενοδοχειο οπου ελεγχεται η ταυτοτητα της κοπελας ή η γνωριμια σε μπαρ ή ντισκο και οχι στο δρομο ή απο ταξιτζη/τουκτουκα  ο κινδυνος ειναι σχετικα μικρος.
2. Σε διαφορες μουσουλμανικες χωρες πχ Ινδονησια, Μαλαισια ενω η πορνεια δεν ειναι τοσο φανερη οπως στη Ταυλανδη υπαρχει και ειναι γενικα ανεκτη χωρις κανενα προβλημα για τον τουριστα εκτος παλι της περιπτωσης του ανηλικου.
Τελικα εαν υπαρχει απλη λογικη και λιγη προσοχη δεν υπαρχει κινδυνος.
Βεβαια αυτα ισχυουν για οποιον εχει την ορεξη και το θαρρος να δοκιμασει και κατι αλλο εκτος απο την απατηλα ασφαλη Πατταγια.

Λόρδε  μου, από πληροφορίες  φίλων εδώ  το φαινόμενο αυτό είναι τακτικό, δυστυχώς.
Ειδικά  με τις  κυρίες  του δρόμου, ιδιαίτερα  δε  για το στενάκι  δίπλα στο πάρκο στην λίμνη,  που  είμαι σίγουρος το γνωρίζεις.
Κυριακή  βράδυ επιστρέφω,  οποίος θέλει περισσότερα π.μ.  αρκετά ζαλίσαμε τον κόσμο εδώ  άλλωστε εδώ είναι άλλο το θέμα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.914
Πόντοι
18.565
Μπανγκοκ  2015 ήμερα 1η 
Μόλκς έφυγε απο  το δωματιο  μου  ένά
πανεμορφο  πλάσμα  22 χρονών  από  το
Τσιανγκ μαι  που μου  χάρισε μια  απο
τις  πιο  όμορφες γκιρλ -φρεντ εμπειρια
τηςης ζωής μου.
Απορώ πώς  βρήκα  τη δύναμη να την ξυπνήσω
την ώρα που είχε αποκοιμηθει  στην
αγκάλεια μου  και της  χαιδευα  τα μαλια.
Κατά τα αλλα  παρα  πολύς  κόσμος  στο
αεροδρομειο -εκατονταδες  στο πάσπορτ 
κοντρόλ. 
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.914
Πόντοι
18.565
Γράφω από κινητο  οπότε  θα γίνονται  κάποισ λάθη
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.914
Πόντοι
18.565
Το  μωρό  Πέν το  όνομά  της το  ψωνισα  στο Θερμαι  με 2000 μπατ. Εγώ μένω εκεί
κοντά στο ξενοδοχειο  Μανχαταν.
 

peinasmenos_lukos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
σπερες στους κοσμογυρισμενους και στους ξενιτεμένους καιρο διαβαζω διαφορα για την ασια(κυριος για την ταιλανδη) και μεσα του μπουρδελα και απο αλλα σιτε έχω μια απλή απορία ένα ταξιδάκι στα μέρει εκεί είναι για περπατημένους;
αν σκάσω μόνος μου παίζει να είναι μπλέξω και να μην περάσω καλά;
σαν εμπειρία έχω κάνει αρκετά ταξίδια αλλά ποτε σεξοτουρισμό οπότε δεν έχω ιδεα το τι παίζει
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.914
Πόντοι
18.565
Χρειαζεται  πολύ  μεγαλη  προσπαθεια  για να  μην 
περάσεις  καλα  στη  Ταυλανδη.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.914
Πόντοι
18.565
Εφταιγε  το  τζετ -λανγκ  πιθανώς. Κατα  τα αλλα  σήμερα
Κυριακή  η μέρα  ενδυκνειται  για φυσιολατρεια. Και δεν υπάρχουν  καλυτερσ
μέρη για φυσιολατρεια  στη Μπανγκοκ
από  το Σιάμ  παραγκον  και  το σέντραλ γουορλντ.  Εκατονταδες  μιλφονια  για
φυσιολατρες  με  μιλφολαγνικες  ορέξεις.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Μπανγκοκ  2015 ήμερα 1η 
Μόλκς έφυγε απο  το δωματιο  μου  ένά
πανεμορφο   πλάσμα  22 χρονών  από  το
Τσιανγκ μαι  που μου  χάρισε μια  απο
τις  πιο  όμορφες γκιρλ -φρεντ εμπειρια
τηςης ζωής μου.
Απορώ πώς  βρήκα  τη δύναμη να την ξυπνήσω
την ώρα που είχε αποκοιμηθει  στην
αγκάλεια μου  και της  χαιδευα  τα μαλια.
Κατά τα αλλα  παρα  πολύς  κόσμος  στο
αεροδρομειο -εκατονταδες  στο πάσπορτ 
κοντρόλ. 

Μη κολας!!! Και οπως λεγανε σε μια παληα ελληνικη ταινια " Και χρατσα χρουτσα"!!! :grin:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
θα ήθελα να αναφέρω μια σκέψη, ίσως αβάσιμη. Αν απαγορεύεται ο συγχρωτισμός με τις ντόπιες γυναίκες (το ίδιο έγραψε άλλος συναγωνιστής για το Λάος) δεν είναι πολύ επικίνδυνο να τις πλησιάσεις; Εννοώ ότι αν πέσεις σε παγίδα που την έχουν στήσει με τη βοήθεια διεφθαρμένων αστυνομικών (δεν μπορεί να μην υπάρχουν), μάλλον την έβαψες. Κάνω λάθος;
Και στην ταυλανδη υποτίθεται οτι απαγορεύεται η πορνεια χαχα
Εγω προσωπικά δεν εχω καμια ιδιαίτερη ανησυχία κάνοντας "φυσιολατρεια" στη vientiane ισως αλλου ναι
Εχω διάβασει κάποιες αναφορές μερικών στο ιντερνετ που έμπλεξαν με την αστυνομία και τα σκασαν γερά για να τους αφήσουν...αλλα ειναι πολυ σπάνιες και εχω την εντυπωση οτι μερικοι οπου κι αν βρεθούν θα εχουν μπλεξίματα...εχω παει 3 φορες λαός δεν ειχα ποτε προβλημα
Ο κολλητός μου έμενε μονιμα για 2 χρονια στο λαός και πρεπει να ειχε πηδηξει καμια 300ρια γυναικες σε αυτο το διάστημα ουδέν προβλημα...
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
αν και εκτος τοπικ μιας και ειδα μια αναφορα στη κουαλα λαμποπυρ

καλα πιστευω οτι Μαλαισια θελει ιδιαιτερη προσοχη λογω του μουσουλμανικου στοιχειου δεν ειναι τοσο μπουρδελο σαν τις γειτονικες(εχω μεινει 2 χρονια) ο λορδος εχει αρκετη εμπειρια απο κει

εγω μεσω φιλων της δουλειας και οχι σε κλαμπ
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.914
Πόντοι
18.565
Μη κολας!!! Και οπως λεγανε σε μια παληα ελληνικη ταινια " Και χρατσα χρουτσα"!
Σε. ενα συνεδριο σεξολογιας εκανε διαλεξη μια φορα ενας σεξολογος μιλωντας σε ενα ακροατηριο 100 περιπου ανδρων.
Αφου τελειωσε την ομιλια αρχισε να ρωταει
τους ακροατες του: Ποιοι κανουν ερωτα καθε μερα; Καμμια εικοσαρια ανδρες σηκ σηκωσαν τα χερια τους. Ποιοι κανουν ερωτα καθε βδομαδα; Καμμια τριανταρια σηκωσαν παλι
τα χερια τους. Ποιοι κανουν καθε μηνα;
Τοτε τα σηκωσαν σχεδον οι οι υπολοιποι.
Ποιοι κανουν μια φορα το χρονο; Τοτε σξκωθηκε ενας κωλογερος και αρχισε να  φωναζει ολο χαρα. Εγω εγω. Καλα ρε παπου του λσει ο γιατρος μια φορα το χρονο και χαιρεσαι; Ναι του λεει ο παππους αλλα σημερα ειναι η μερα μου. Ετσι και εγω. Ο Φλεβαρης ειναι ο μηνας μου και δεν προκειται να αφησω ουτε μισ μερα να παει χαμενη. Ασε που ο γαμημενος ειναι και λειψος.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Μπανγκοκ  2015 ήμερα 1η 
Μόλκς έφυγε απο  το δωματιο  μου  ένά
πανεμορφο   πλάσμα  22 χρονών  από  το
Τσιανγκ μαι  που μου  χάρισε μια  απο
τις  πιο  όμορφες γκιρλ -φρεντ εμπειρια
τηςης ζωής μου.
Απορώ πώς  βρήκα  τη δύναμη να την ξυπνήσω
την ώρα που είχε αποκοιμηθει  στην
αγκάλεια μου  και της  χαιδευα  τα μαλια.
Κατά τα αλλα  παρα  πολύς  κόσμος  στο
αεροδρομειο -εκατονταδες  στο πάσπορτ 
κοντρόλ. 
φιλαράκο συγκριτικά με άλλες φορές υπήρχε η ίδια, περισσότερη η λιγότερη κίνηση ??
Εννοείται ότι μιλάμε για την ίδια περίπου εποχή ( Ιανουάριο - Φεβρουάριο ).

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom