Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (5 μέλη και 18 επισκέπτες)

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Το Ντουμπάι θα σούρθει φθηνότερα και είναι και πιο κοντά.
Εγω εκεί πήδηξα για πρώτη φορά Γιαπωνέζα.

ευχαριστω για την απαντηση φιλε suadam.

το ντουμπαι ειναι απο τα μερη που εχω πει να μην επισκευτω ποτε, αλλα τωρα μαλλον θ' αναθεωρησω. εαν μπορεις να γραψεις περισσοτερες λεπτομερειες, πιθανον να ευχαριστησεις πολλους εδω μεσα και σιγουρα εμενα πρωτο απ' ολους.

('Οπου σε κάτι τέτοια μαγαζιά παίζει η αφρόκρεμα από μουνιά, οπότε ή τα ξεχνάς ή ετοιμάζεσαι να της αγοράσεις αμάξι, σπίτι και τα σχετικά)

μαλλον ξεχναω. μην τρελλαθουμε κιολας..
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Φίλε ρόκο ήσουν ένας απ τους βασικούς παράγοντες για την απόφασή μου να αρχίσω να ονειρεύομαι

για Ται!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Μην μου βάλεις και το μικρόβιο της Ιαπωνίας τώρα! :headbang:

Και τό χω και απωθημένο απ το σχολείο ακόμα!!!! :P :P

Να σας πω και εγω την μαυρη αληθεια για Ιαπωνια δεν θα ελεγα οχι!!!ειναι ενα απ'τα ας πουμε........"απωθημενα μου" να παω με γιαπωνεζουλα
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
και ειχα παει dubai (ΑΙΣΧΟΣ!!) για το trasfer για bangkok να μην το ξερω  να αξιοποιησω τις ωρες της αναμονης μου  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Να σας πω και εγω την μαυρη αληθεια για Ιαπωνια δεν θα ελεγα οχι!!!ειναι ενα απ'τα ας πουμε........"απωθημενα μου" να παω με γιαπωνεζουλα

οι γιαπωνεζουλες φιλε scorpio ειναι η ΚΑΤΑΛΕΥΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

NOULIS !

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0



:woldman: :woldman: και γωωω κ γωωωω θελωωωωω....!!!!!!,,,δωστε κ σε μενα μιααααααα.....!!!!!


 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
φαντομα τι παιζει στο carribean??? μπορεις να παρεις γυναικα απο εκει? πηγαινουν και φαλανγκς? απο τιμες τι παιζει?
Φαρανγκς ελαχιστοι, ειναι καθαρα Ται μερος, ακριβο για  :knockinb: , not user friendly οπως η Παταγια και λιγο δυσκολο να το βρει κανεις (ειναι χωμενο μεσα σε κατι στενα). Βεβαια εχει πολλα τετοια η ΒΚΚ, μικρα και μεγαλα, δεν ειναι απαραιτητο να παει κανεις εκει. Παντως οι φανατικοι της Σουκουμβιτ και WS θα αναθεωρησουν πολλα πραγματα αν πανε εστω και μια φορα σε τετοιου ειδους κλαμπς η εναλλακτικα και σε Ται καραοκες. Αλλα και εδω ισχυει οτι και στα υπολοιπα, οποιος παει ξαναπαει!

μπορεις να παρεις γυναικα απο εκει?
Και ναι και οχι. Σε καθε περιπτωση η διαδικασια δεν ειναι του στυλ γκο-γκο πληρωνω 600Β μπαρφαιν και παμε για  :knockinb:. Μακαρι να ηταν βεβαια  :2funny:. Ο λογος απλος. Οι κοπελλες εκει δεν εχουν αναγκη να πανε για  :knockinb: με τον πρωτο τυχοντα γιατι ηδη βγαζουν αρκετα λεφτα απο το μαγαζι, Ται σπονσορες κτλ. Αν πας μια φορα το πιθανοτερο ειναι να ξοδεψεις αρκετα λεφτα και να μην  :knockinb:  στο τελος. Οπως εχουμε ξαναπει το καλυτερο ειναι να γινει καποιος μελος. To membership κοστιζει απο 10 εως 30 χιλιαρικα (αναλογως το μερος, νομιζω στο καριμπιαν ξεκιναει στα 20Κ). Σε αλλα μαγαζια που ξερω πχ τα 10Κ συμπεριλαμβανουν 6 μπουκαλια ουισκι Black Label (δηλαδη περιπου 1500Β ανα μπουκαλι που ειναι πολυ καλη τιμη), τζαμπα μιξερς και εκπτωσεις με τα ladyrinks με τις κοπελλες του μαγαζιου).
Αν υπαρχει ενδιαφερον απο το φορουμ ισως θα επρεπε να κοιτταξουμε την ιδεα να γινει καποιος μελος και να μοιραστουν τα εξοδα 2-3 ατομα. Πρεπει να γινει ομως απο μονιμους στην ΒΚΚ η Ταυλανδη η εστω απο ατομα που πηγαινουν Ταυλανδη συχνα. Οποιος ενδιαφερεται ας στειλει πμ αλλα οπως ειπα καλο θα ηταν να πληρουνται οι παραπανω προυποθεσεις γιατι αλλιως δε βλεπω πως μπορει να οργανωθει.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αν ειναι τοσο δυσκολο menoume ellada
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
οι γιαπωνεζουλες φιλε scorpio ειναι η ΚΑΤΑΛΕΥΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ  :rockon: :rockon: :rockon:

Japan ole!!!
ΚΑΙ μερικα ανεκδοτακια ‘γιαπωνεζικα‘

Πως Λεγεται ο Γιαπωνεζος Τραβεστι;=Ναμουνα Μουνακι

πως λεγεται ο ιαπωνας ουρολογος;=ΓιαΤαουρα

Πως λεγεται ο ιαπωνας στομαχολογος;=ΓιαΚαουρα

Πως λεγεται ο ιαπωνας γυναικολογος;=ΓιαΧαμουρα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
μην ξεφευγετε με τις γιαπωνεζες. το thread ειναι για thailand.
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
ο χιου γκραντ που κολλαει με το bangkok dangerous???  :think:
Κολλάει με τη δε'υτερη ταινία από το ημερολόγιο της Μπρίτζετ Τζόουνς  :grin: αλλά ξέχασα να το γράψω!

το ντουμπαι ειναι απο τα μερη που εχω πει να μην επισκευτω ποτε, αλλα τωρα μαλλον θ' αναθεωρησω. εαν μπορεις να γραψεις περισσοτερες λεπτομερειες, πιθανον να ευχαριστησεις πολλους εδω μεσα και σιγουρα εμενα πρωτο απ' ολους.

Στο Ντουμπάι, τελευταία επίσκεψη 2005, παίζουν ή το Cyclone ή τα μπαρ των ξενοδοχείων.
Το Cyclone είναι ένα μεγάλο μαγαζί, όπου βρίσκεις κάθε φυλή της Ασίας, πολύ Αφρική και φυσικά Β. Ευρώπη.
Πολύ καλές τιμές, αλλά μη με ρωτήσεις πόσο δεν θυμάμαι πια, και πάνω απ' όλα η ευκαιρία να πάς (για το ονόρε που λένε) με κοπέλες που δύσκολα θα ταξιδέψεις στη χώρα τους.
Όταν ήμουνα έπαιζε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κίνα, Τουρκία, Νιγηρία και το κλασσικό πακετάκι Ουκρανία Μολδαβία.
Ήμουνα τυχερός γιατί υπήρχε μια τριάδα από γιαπωνεζάκια, κουφό αν σκεφτώ το βιοτικό τους επίπεδο, και χτύπησα αυτό που μ' άρεσε, Short time (γιατί μόνο short time πάμε) των 3'30 ωρών κι επειδή το ξενοδοχείο ήταν πολύ καλό δεν ήθελε και να φύγει :grin:
Το δεύτερο παιχνίδι γίνεται στα μπαρ των ξενοδοχείων, όπου αν δείτε μια καλοντυμένη Ευρωπαία γύρω στα 25-30 να σας χαμογελά, δεν είναι γιατί εντυπωσιάστηκε από το φούσκωμα στο παντελόνι, αλλά από τπο φούσκωμα στην τσέπη :2funny: !
Ήμουνα με μια παρέα, άσχετη από αυτές τις καταστάσεις, όπου απέναντι από εμένα στην άλλη μεριά του μπαρ, καθόταν ένα φριλατζάκι.
Του χαμογελάω, μου χαμογελάει, μου κάνει νόημα να έρθει στην μεριά μου της δείχνω τους άλλους και ο αφελής της παρέας μου λέει: Ρε μαλάκα αυτή σε γουστάρει πολύ, πήγαινε πάρτηνα.
Ευτυχώς δεν έπινα εκείνη την ώρα

Πάντως όποιος βρεθεί Ιαπωνία θα αρρωστήσει πολύ άσχημα από τις γκόμενες, πιο άσχημα κι από Ταιλάνδη.
Πρόστυχες και κυριλέ μαζί, έχουν πάντα αυτή την γλύκα της Ασίας κι όταν ακούς αυτήν την καυλιάρικη φωνή που μπορεί να λέει τις αναχωρίσεις των τρένων ας πούμε, σούρχεται να τη βγάλεις έξω και να τη παίξεις. :humpleg: :helpplea:

Χθες βράδυ Πατάγια, έξω από το BigC. (χρίτσι χρίτσι ξύνω πληγές τώρα)

 

Συνημμένα

  • Patttaya1.jpg
    Patttaya1.jpg
    66,2 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Patttaya2.jpg
    Patttaya2.jpg
    113,6 KB · Εμφανίσεις: 53
  • Patttaya3.jpg
    Patttaya3.jpg
    110,9 KB · Εμφανίσεις: 34

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Αν πας μια φορα το πιθανοτερο ειναι να ξοδεψεις αρκετα λεφτα και να μην   :knockinb:  στο τελος. Οπως εχουμε ξαναπει το καλυτερο ειναι να γινει καποιος μελος.

Ήμουνα τυχερός και είχα γνωρίσει ένα 24χρονο πιτσιρικά Αμερικανοκορεάτη, αχτύπητος συνδυασμός για Ταυλάνδη, με κάρτα μέλους σε 3-4 μαγαζιά.
Μας πήγε λοιπόν εμένα, άλλον έναν Έλληνα και δύο Αμερικανούς σε ένα από δαύτα, πάλι δε θυμάμαι το όνομα  :headbang:, μας είδανε φαράνγκ και μας πετάξανε στο πρώτο τραπέζι μετά την είσοδο!
Χάλια θέση που όμως είχε και τα καλά της, γιατί πίσω μας ακριβώς ήταν καναπέδες όπου καθόντουσαν κάτι ασσύλληπτα μουνιά.
Εν τω μεταξύ στην πίστα (υπήρχε ορχήστρα και όλα τα σχετικά) είχε ανοίξει η πύλη της κόλασης και ξέρναγε 18χρονα άντε 20χρονα το πολύ που κάνανε πασαρέλλα ρίχνανε ένα χορό, χαρίζανε κανά χαμόγελο στους Ταιλανδούς που καθόντουσαν μπροστά και ξαναμαζευόντουσαν στην φωλιά τους.
Νυφοπάζαρο.
Τέλος πάντων αποφασίζω να καλέσω στο τραπέζι ένα από τα θεόμουνα των καναπέδων που όμως ήταν μια κλάση κάτω από αυτά της πίστας. Έρχεται το κοριτσάκι κι αντί να μου πεί τι θες ρε χλεχλέ, αφήνει στο τραπέζι τα κλειδιά μιας BMW και με κοιτάει με νόημα. (Κι επειδή το έπιασα το υπονοούμενο, τελικά την έφαγε ο Αμερικανοκορεάτης που έμενε Bangkok και είχε και μερικά εκατομμύρια για ξόδεμα) :grin:

Κάπου εκεί ήταν που κατάλαβα ότι οι φαράνγκ στην Bangkok γλύφουμε το κρεατάκι στο κόκκαλο που μας αφήνουν οι Ταιλανδοί και το κόκκαλο το πετάμε στην Πατάγια  :2funny: :2funny: (εντάξει λίγο υπερβολικό)
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Η  Ταιλανδη  εχει  AΣΕΠ  ??

Θελω να  δωσω εξετασεις  για  Καθηγητης  Αγγλικων  !!


 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Νεα απο Παταγια.......
Πριν 1 εβδομαδα εγινε εφοδος στο "Number 1 agogo club" στην περιοχη Jomtien Beach road υστερα απο πληροφοριες της αστυνομιας οτι δουλευουν εκει ανηλικες κοπελλες....Κατα τον ελεγχο που εγινε(και για ναρκωτικα),ναρκωτικα δεν βρεθηκαν αλλα 3 κοπελλες που δουλευαν εκει ηταν ανηλικες και μαζι με το ιδιοκτητη του club,οδηγηθηκαν στο Α.Τ. Παταγιας

Παρακατω ειναι και το σχετικο Βιντεo:



 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Νεα απο Παταγια 2......
Υστερα απο παραπονα τουριστων οτι τους παρενοχλουν οι ζητιανοι της περιοχης της Walking street,Beach road kai Suni Plaza η αστυνομια προεβει σε "εκκαθαριση" των συγκεκριμενων περιοχων......πανω απο 50 ατομα οδηγηθηκαν στο αστ.τμημα(επι των Πλειστων γυναικες και παιδια).....Βρεθηκαν αρκετα παιδια που δεν ειχαν τους γονεις τα οποια σταλθηκαν σε Κεντρο Προστασιας Ανηλικων....

Παρακατω το σχετικο βιντεο..........

 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Νεα απο Παταγια 3

Σε περιπολια αστυνομικων τις πρωτες πρωινες ωρες της Πεμπτης στην Walking street kai Beach road ειχαμε συλληψη ενος 60χρονου Ιορδανου τουριστα και ενος Lady-boy "για αναρμοστη συμπεριφορα" σε δημοσιο χωρο(και συγκεκριμενα στην αρχη της Soi 1)....Οδηγηθηκαν στο τμημα οπου πληρωσαν εκαστος προστιμο 500 baht και αφεθηκαν ελευθεροι

Δειτε το σχετικο βιντεο......

 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Νεα απο παταγια 4

Νεα εκπτωτικη καρτα αγορων απ'την GIC(GlobalICare) για τους πολιτες και τουριστες της Παταγιας...........

δειτε το σχετικο βιντεο


 

Diavolidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Κοιτάξτε όμως παιδιά,στην πυρά όλοι κανονικά οι κάμερες να δείχνουνε φάτσες και τέλος.για αυτό ξαναλέμε,όλα καλά εκεί αλλά προσοχή,ε!ΤΟ μυαλό στο πάνω κεφάλι μας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom