Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (7 μέλη και 22 επισκέπτες)

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
ρε, τι θες εσυ εδω.. γρηγορα στο θρεντ των φιλιππινων mr handsome!!

Καλά μην βαράς….είναι ψόφια εκεί και είπα να απαντήσω εδώ μια … με ξέρεις ούτος η άλλος mr. Tall and Gwapo …δεν μου αρέσει να λέω πολλά αλλά να κάνω.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Παιδια,ψαχνοντας στο youtube βρηκα αυτο το ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ τραγουδι(κατα την γνωμη μου)......Ειναι σε ελληνικο στιχο,χιουμοριστικο και με "πιασαρικο" ρεφρεν και μουσικη.......και επισης νομιζω οτι εκφραζουν οι στιχοι πολλους απ εμας
Ειναι για καοποιν που Παει Ταυλανδη και θελει να μεινει εκει.....
Δειτε το.......νομιζω οτι θα σας αρεσει!!!!
Εμενα μ'αρεσε!!!



 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Επισης,βρηκα και τα παρακατω βιντεο.........ειναι απο Ελληνες που πηγαν στην Ταυλανδη για τις διακοπες τους.......Τα παιδια πρεπει να ειναι απο Θεσσαλονικη....Κατι μου θυμιζουν τα προσωπα τους........μπορει να ειμαστε και γνωστοι και να μην το ξερουμε!!!
Τελος παντων........εγω σας τα παραθετω.....ειναι καλα βιντεο.....



 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
Επισης,βρηκα και τα παρακατω βιντεο.........ειναι απο Ελληνες που πηγαν στην Ταυλανδη για τις διακοπες τους.......Τα παιδια πρεπει να ειναι απο Θεσσαλονικη....Κατι μου θυμιζουν τα προσωπα τους........μπορει να ειμαστε και γνωστοι και να μην το ξερουμε!!!
Τελος παντων........εγω σας τα παραθετω.....ειναι καλα βιντεο.....



πολυ αγαπησιαρηδες οι τυποι
συγκινηθηκα γαμωτη μου
ουτε αρλεκιν να διαβαζα......
σνιφ
κλαψ
 

Diavolidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Σε 20 χρόνια που βγαίνω σύνταξη,αν μείνει όπως είναι το συνταξιοδοτικό,θα είναι ακόμα έτσι η Ταυλάνδη;
 

Agorinas

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Παρασκευη πετάω 10 μέρες Πουκετ και μετά Βανκογκ. Oποιος συναγωνιστής θα ειναι κατω να ριξει PM.
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Σε 20 χρόνια που βγαίνω σύνταξη,αν μείνει όπως είναι το συνταξιοδοτικό,θα είναι ακόμα έτσι η Ταυλάνδη;
Καλημερα..
Αν μιλησεις με καποιον που κατεβηκε κατω τη δεκαετια του 80,θα σου πει οτι οσο περναει ο καιρος τοσο περισσοτερο δυτικοποιειται...λογικο ειναι, ειδικα για τις περιοχες που ερχονται σε επαφη με φαρανγκς...
Μη σε στεναχωρει αυτο,γιατι οι ανθρωποι λογω κουλτουρας (θρησκεια κλ) παραμενουν απλοι,προσιτοι και ευχαριστοι...
Σε 25 χρονια που θα παρεις συνταξη :2funny: :2funny: :2funny:,αγορασε ενα σπιτι κατω και κανε ενα αρχοντικο finish...σου ευχομαι φυσικα να τα καταφερεις πολυ νωριτερα να αποσυρθεις στο παραδεισο ΤΑΙΛΑΝΔΗ!!

ΜΑΓΚΕΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ :happy: :happy: :happy:
 

fisarmonikas

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια,ψαχνοντας στο youtube βρηκα αυτο το ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ τραγουδι(κατα την γνωμη μου)......Ειναι σε ελληνικο στιχο,χιουμοριστικο και με "πιασαρικο" ρεφρεν και μουσικη.......και επισης νομιζω οτι εκφραζουν οι στιχοι πολλους απ εμας
Ειναι για καοποιν που Παει Ταυλανδη και θελει να μεινει εκει.....
Δειτε το.......νομιζω οτι θα σας αρεσει!!!!
Εμενα μ'αρεσε!!!




Laki και γαμω τα τραγουδια, νομιζω οτι αυτο το τραγουδι πρεπει να
γινει ο υμνος μας.

Μπορεις να το βρεις και σε mp3 να το κανουμε ringtone?
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλησπέρα παιδιά. Μία ερώτηση για τους καλά γνώστες. Μπορούμε να βρούμε καθόλου φούντα? Είναι εύκολο? Ή θα μας πάρουν με τις πέτρες οπότε πάει άκλαυτο το sex drugs and R’n’R?
 

Diavolidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Θα σου πώ εγώ που έχω πάει μια φορά,βρίσκεις τα πάντα και παντού.ΕΑΝ,ΕΑΝ λέω,σε πιάσουνε,η οικογένοια σου θα σε ξαναδεί του...Αγιου  Πουτσου ανήμερα...Θα σε  :pipa3: κανονικά...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Παίδες 9 και η ώρα που διανύουμε!!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΜΑΓΚΕΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ :happy: :happy: :happy:
Τι γινεται ρε πουστη??Μονο εγω θα μεινω που δεν θα΄χω παει....Τι δεκαπενταυγουστος και μαλακιες....Αυτη ειναι εξοδος....Θα ΑΔΕΙΑΣΕΙ Η ΑΘΗΝΑ ΡΕ!!!!!!! :2funny: :2funny: :grin: :dancing:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα παιδιά. Μία ερώτηση για τους καλά γνώστες. Μπορούμε να βρούμε καθόλου φούντα? Είναι εύκολο? Ή θα μας πάρουν με τις πέτρες οπότε πάει άκλαυτο το sex drugs and R’n’R?

καταρχην κακως ρωτας κατι τετοιο σε φορουμ. καλυτερα να εστελνες πμ σε καποιον να σου απαντησει.
στην θεση σου θα εμενα μακρια απο drugs στην ταυλανδη. αν σε πιασουν την εβαψες και θα κανεις πολυ καιρο να δεις την πατριδα σου και θα σε δειξουν και στην τηλεοραση. επισης μπορει να στην στησει οποιοσδηποτε εκει και να σε πιασουν.
μην μας βγαλεις κακο ονομα.  :tickedoff:
οποτε μακριααααααααααααααααααααααααα!!!
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Τι γινεται ρε πουστη??Μονο εγω θα μεινω που δεν θα΄χω παει....Τι δεκαπενταυγουστος και μαλακιες....Αυτη ειναι εξοδος....Θα ΑΔΕΙΑΣΕΙ Η ΑΘΗΝΑ ΡΕ!!!!!!! :2funny: :2funny: :grin: :dancing:
Να το κυνηγησεις να πας...Ειναι τρελο RESET... θα αναθεωρησεις αρκετα πραγματα,θα χαλαρωσεις και οπως ειπε ενας συναδελφος θα βγαλεις ολα τα τρελα σου γουστα στο SEX...Μονη προυποθεση να εισαι πιπινολατρης...αν δεν εισαι θα σου βγει εκει!!!

Φυσικα μολις γυρισεις θα εισαι καπως ετσι :S :S :S :S :S
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

PILOTENIOS

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Έχει και τιμοκατάλογο στην διεύθυνση

ΟΚ ρε παιδιά. Μία ερώτηση έκανα επηρεασμένος από το thread Amsterdam. Μην βαράτε και μην βρίζετε ή κοροϊδεύετε. Νόμιζα ότι στο site αυτό μπορούμε να είμαστε αληθινοί και όταν δεν ξέρουμε, ρωτάμε. Ειδικά όταν είμαστε εντελώς άσχετοι σε κάποιο ζήτημα.... Αυτά.   Οκ djzan. Point taken. Thx for the tip

 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
ΟΚ ρε παιδιά. Μία ερώτηση έκανα επηρεασμένος από το thread Amsterdam. Μην βαράτε και μην βρίζετε ή κοροϊδεύετε. Νόμιζα ότι στο site αυτό μπορούμε να είμαστε αληθινοί και όταν δεν ξέρουμε, ρωτάμε. Ειδικά όταν είμαστε εντελώς άσχετοι σε κάποιο ζήτημα.... Αυτά.   Οκ djzan. Point taken. Thx for the tip

Σε τέτοιου είδους σχόλια απλά μην ασχολείσαι..

Έχει και τιμοκατάλογο στην διεύθυνση


Αν θεωρεις ότι με αυτο το είδος έκφρασης και συμπεριφορας κερδίζεις βάρος απο το παντελόνι και κατω........Συνεχισετο!


Εδώ δεν είναι γήπεδο..Κοίτα σε τί τόνο και ύφος γράφουν και τα υπόλοιπα μέλη και προσπάθησε να το ακολουθήσεις.Ο "τείχος" κάποιου "νηματος" δεν είναι για να εκτονώνεις τα προσωπικά σου προβλήματα με τέτοιου  είδους συμπεριφορα.Αν θες να μου απαντήσεις..Περιμένω σε PM ειδάλλως έληξε
 

PILOTENIOS

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αν θεωρεις ότι με αυτο το είδος έκφρασης και συμπεριφορας κερδίζεις βάρος απο το παντελόνι και κατω........Συνεχισετο!


Εδώ δεν είναι γήπεδο..Κοίτα σε τί τόνο και ύφος γράφουν και τα υπόλοιπα μέλη και προσπάθησε να το ακολουθήσεις.Ο "τείχος" κάποιου "νηματος" δεν είναι για να εκτονώνεις τα προσωπικά σου προβλήματα με τέτοιου  είδους συμπεριφορα.Αν θες να μου απαντήσεις..Περιμένω σε PM είδαλλως έληξε

[/quote]

Στο γήπεδο όποιος ζήταγε να μάθει που πουλανε "σκονη" θα τον μπουζουριάζανε σε λίγα λεπτά. Προφανώς το "πάθημα" δεν έχει γίνει μάθημα εδώ μέσα. Επίσης θα ήθελα με σεμνότητα και ταπεινότητα να σου ζητήσω να διαβάσεις τα δεκάδες χιλιάδες σχόλια εδω μέσα για άλλη μια φορά, και μετά να βαφτίσεις το δικό μου ως το ποιό κακό από πλευράς έκφρασης και συμπεριφοράς. Με χαρά μου τότε θα πάρω to συγκεκριμένο πίσω, καθώς επίσης και όσα έγγραφα όταν λογοκρινόταν το site.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom