Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Και για οσους βρισκονται Pattaya,εχει Εκθεση Αυτοκινητου μεχρι τις 7 Αυγουστου...Η Εκθεση ειναι στο 1o Οροφο του Central Festival Center στην North Pattaya....


Δειτε και το σχετικο Βιντεο



 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Εχει γιαπωνεζες που πανε Ταυλανδη για σεξ τριπ με Ταυλανδους σε "ειδικα" κλαμπς και γκο-γκο αλλα νομιζω μιλαμε για καταστασεις milf. Εεεεεμμμμ τι να σου κανω ξεπεσμενες δε ζητησες?   :2funny:  Νομιζω καλυτερα να πας να βρεις καμια τουριστρια στην Καο Σαν η να παρακολουθησεις κανα μαθημα Ταυλανδικων να τις εχεις συμμαθητριες   ;)

Δωσε και Milf... θα την φαμε και αυτη....
:2funny: :2funny: :2funny:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ρε λευτερη στη ιαπωνια θελω να παω...οχι να βρω γιαπωνεζακι στην ταιλανδη.... :2funny: :2funny: :2funny:
Τα ατιμα τα φραγκα ομως...που θα μου παει... *P *P
Καλο ταξιδι και σου ευχομαι. Να το κανεις το ταξιδι, ετσι να σου φυγει το αποθημενο.
Θα απογοητευτεις ομως. Δεν αξιζει ομως τον κοπο. Τα εισητηρια πανακριβα - το δε κοστος διαμονης αστα να πανε.
Για γυναικα ουτε σκεψη, εκτος αν σου κατσει και κτυπησεις καμια γκομενα, ειδαλλως, θα εισαι τυχερος αν βρεις καμια Φιλιπινεζα με 300 δολλαρια (Sort Time) :headbang:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
:o :o :o
Αεροπλάνο έπεσε πάνω σε πύργο ελέγχου
Πανικός στο αεροδρόμιο της νήσου Koh Samui της Ταϊλάνδης, όταν αεροσκάφος της εταιρείας Bangkok Air γλίστρησε στον αεροδιάδρομο κατά την προσγείωση και προσέκρουσε σε παλιό πύργο ελέγχου του αεροδρομίου.........
Πηγή:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Αν θεωρεις ότι με αυτο το είδος έκφρασης και συμπεριφορας κερδίζεις βάρος απο το παντελόνι και κατω........Συνεχισετο!


Εδώ δεν είναι γήπεδο..Κοίτα σε τί τόνο και ύφος γράφουν και τα υπόλοιπα μέλη και προσπάθησε να το ακολουθήσεις.Ο "τείχος" κάποιου "νηματος" δεν είναι για να εκτονώνεις τα προσωπικά σου προβλήματα με τέτοιου  είδους συμπεριφορα.Αν θες να μου απαντήσεις..Περιμένω σε PM είδαλλως έληξε



Στο γήπεδο όποιος ζήταγε να μάθει που πουλανε "σκονη" θα τον μπουζουριάζανε σε λίγα λεπτά. Προφανώς το "πάθημα" δεν έχει γίνει μάθημα εδώ μέσα. Επίσης θα ήθελα με σεμνότητα και ταπεινότητα να σου ζητήσω να διαβάσεις τα δεκάδες χιλιάδες σχόλια εδω μέσα για άλλη μια φορά, και μετά να βαφτίσεις το δικό μου ως το ποιό κακό από πλευράς έκφρασης και συμπεριφοράς. Με χαρά μου τότε θα πάρω to συγκεκριμένο πίσω, καθώς επίσης και όσα έγγραφα όταν λογοκρινόταν το site.

Απλά μία διευκρίνιση. Ποτέ δεν ρώτησα για σκόνη. Μακριά από μένα αυτά. Αλλά ακόμα και αν κατάλαβες λάθος, νομίζω ότι πήρα απαντήσεις από άλλα μέλη του Βu που με βάλλανε στην θέση μου με πολύ ευγενικό τρόπο…... Οι προσβολές δεν νομίζω να είναι ο καλύτερος τρόπος να βάλεις κάποιον στην θέση του…Αυτά
 

fisarmonikas

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
:o :o :o
Αεροπλάνο έπεσε πάνω σε πύργο ελέγχου
Πανικός στο αεροδρόμιο της νήσου Koh Samui της Ταϊλάνδης, όταν αεροσκάφος της εταιρείας Bangkok Air γλίστρησε στον αεροδιάδρομο κατά την προσγείωση και προσέκρουσε σε παλιό πύργο ελέγχου του αεροδρομίου.........
Πηγή:


Λυπηθηκα που το διαβασα.

Ειχα παει στο Koh Samui με την συγκεκριμενη εταιρια τον Φεβρουαριο.
Ειναι η μονη εταιρια που κανει εσωτερικες πτησεις για Koh Samui.

Θυμηθηκα και ενα αλλο αεροπορικο δυστηχημα που εγινε μεσα στο 2009
στο Phuket, παλι με κακοκαιρια. (Δεν θυμαμαι την εταιρια).

Θα αρχισω να σκεφτομαι σοβαρα τις εσωτερικες αεροπορικες μετακινησεις
οταν εχει κακοκαιρια.

Συλλυπητηρια στις οικογενειες των θυματων.
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
:o :o :o
Αεροπλάνο έπεσε πάνω σε πύργο ελέγχου
Πανικός στο αεροδρόμιο της νήσου Koh Samui της Ταϊλάνδης, όταν αεροσκάφος της εταιρείας Bangkok Air γλίστρησε στον αεροδιάδρομο κατά την προσγείωση και προσέκρουσε σε παλιό πύργο ελέγχου του αεροδρομίου.........
Πηγή:

Tην τελευταία φορά που βρέθηκα Ko Samui το αεροπλάνο της Bangkok Air ακούμπησε στο διάδρομο, ο πιλότος μάλλον είδε ότι δεν προλαβαίνει να σταματήσει, σηκώθηκε ξανά στον αέρα, μετά από λίγο το αεροπλάνο κάνει μια τρελλη βύθιση, ουρλιαχτά, πανικός αλλά ευτυχώς η δεύτερη απόπειρα προσγείωσης ηταν πετυχημένη.
Κι όλα αυτά με καλό καιρό.
Μακριά από μας...

Φεύγοντας χθες για Φιλιπίνες το Σουραμπουμπουμ ήταν πιο άδειο κι από δημόσια υπηρεσία τον Αύγουστο.
Εκεί που κάποτε περίμενες κανά μισάωρο μέχρι το check in χθες ημουνα τελείως μόνος μου! Απίστευτο.
Αντίθετα με την Πατάγια το Angeles στις Φιλιπίνες είναι πολύ πιο ζωντανό.
Και 1400 πέσος (1€=67.45) barfine για ένα 20χρονο κουκλάκι είναι σχεδόν απίστευτο.
Έφυγε κατά τις 12.30 το μεσημέρι (αυτό σημαίνει long time) και ντρεπότανε να πάρει 500p tip  :idiot:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Τη καλησπερα μου σε ολους απο την υγρη και ζεστη βεβαια Μπανγκοκ...
Απο βροχη ευτυχως τιποτα 2 μερες που ειμαι εδω..
Κατα τα αλλα,η πολη ειναι στη θεση της,και τα γνωστα κοντα Ταυλανδεζικα μπιμπελο κυκλοφορουν ελευθερα παντου...
Μετα απο ενα διημερο ανεπαναληπτου μαραθωνιου με το περσινο "αμορε" (με ξεπατωσε το σαμιαμιδι,χωρια που το βαρεθηκα κιολας 2 μερες συνεχεια στα ποδια μου),εφυγε για το χωριο και με αφησε μονο (στεναχωρηθηκα εγω πολυ).Σημερα αφου "πηρα πρωινο" στο Dream massage ,Μπι-Μπι το ονομα της κορασιδος με τα ωραιοτερα και σφιχτοτερα ΦΥΣΙΚΑ 3 προς 4 νουμερο βυζια που εχω δει στη Ταυλανδη καθως και με ενα κωλο "εργο τεχνης"(Μη βαρατε ρε,για την εμπειρια πηγα κι εγω μια φορα με βυζαρου),τωρα εχει ανασυνταξη και μετα βουρ για ΝΑΝΑ για φορτωμα αστεριου...Και οταν μιλαμε για αστερι...μιλαμε για ΑΣΤΕΡΙ..
Pipinomaniac Rulez...
Αλλιως...αν ειναι ψοφια τα πραγματα...Το προγραμμα διαμορφωνεται ως εξης..
α)Επιστροφη στο ξενοδοχειο
β)Εθνικος υμνος-Προσευχη
γ)Βραδυνη Κατακλισις "σολο"...
ΑΜΗΝ.. :grin:
 

fisarmonikas

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Tην τελευταία φορά που βρέθηκα Ko Samui το αεροπλάνο της Bangkok Air ακούμπησε στο διάδρομο, ο πιλότος μάλλον είδε ότι δεν προλαβαίνει να σταματήσει, σηκώθηκε ξανά στον αέρα, μετά από λίγο το αεροπλάνο κάνει μια τρελλη βύθιση, ουρλιαχτά, πανικός αλλά ευτυχώς η δεύτερη απόπειρα προσγείωσης ηταν πετυχημένη.
Κι όλα αυτά με καλό καιρό.
Μακριά από μας...

Φεύγοντας χθες για Φιλιπίνες το Σουραμπουμπουμ ήταν πιο άδειο κι από δημόσια υπηρεσία τον Αύγουστο.
Εκεί που κάποτε περίμενες κανά μισάωρο μέχρι το check in χθες ημουνα τελείως μόνος μου! Απίστευτο.
Αντίθετα με την Πατάγια το Angeles στις Φιλιπίνες είναι πολύ πιο ζωντανό.
Και 1400 πέσος (1€=67.45) barfine για ένα 20χρονο κουκλάκι είναι σχεδόν απίστευτο.
Έφυγε κατά τις 12.30 το μεσημέρι (αυτό σημαίνει long time) και ντρεπότανε να πάρει 500p tip  :idiot:

Στην τιμη του barfine ειναι μεσα και η αμοιβη της κοπελας?
 

george31

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
Κανονας βασικος και απαραβατος¨δεν παιρνουμε ναρκωτικα σε low season :rolleyes:τοτε γινονται οι ελεγχοι πιο εντατικοι και αν παρει καποιος να μην παει σε club ουτε σε beer bar :huh:για κανενα λογο :jerking:να κατσει στο δωματιο να βλεπει τηλεοραση :2funny:
H Ταυλανδη ειναι η πρωτη χωρα που αγορασε το 2005 μηχανημα ιδρωτα (αλλα μαλλον το γυρισαν πισω)αφου παλι με τα ουρα κανουν τεστ :huh:
Φετος χαθηκαν και τα παιδια που πουλαγαν στην ws τοσα χρονια και τους ηξερες,τωρα κινδυνευεις να πεσεις σε μπατσο-πωλητη με τις γνωστες συνεπειες ;)Συνηθως πας μεσα και πληρωνεις κατω απο το τραπεζι ενα ποσο  :o5000-10000 και φευγεις...συνηθως ετσι; ;)
Οποιος εχει ακρες με Κατόι μπορει να βρει αφοβα και καλη ποιοτητα για πολλους ευνοητους λογους οποιος δεν εχει, να κανει ή να κατσει σπιτι του :2funny: γιατι μπορει να αγορασει και ζαχαρη για 3000 το γραμμαριο,γενικα θελει προσοχη.
Ας δοκιμασει καποιος ρε παιδια ice και eee να γραψει εντυπωσεις,ειμαι πολυ περιεργος τι στο καλο κανεις δεν παει με κατόι κανεις δεν παιρνει ναρκωτικα; :2funny:
Οποιος θελει περισσοτερα ας ρωτησει γιατι βαριεμαι να γραφω. :grin:

-Πολλοι οι εραστες του "ασπρου"... ζαλιστηκα :idiot:Τι στο καλο ολοι το κομπλεξ των Ταυλανδων πρεπει ν'αποκτησουμε; δεν μας φτανουν τα δικα μας; ;)
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Κανονας βασικος και απαραβατος¨δεν παιρνουμε ναρκωτικα σε low season :rolleyes:τοτε γινονται οι ελεγχοι πιο εντατικοι και αν παρει καποιος να μην παει σε club ουτε σε beer bar :huh:για κανενα λογο :jerking:να κατσει στο δωματιο να βλεπει τηλεοραση :2funny:
H Ταυλανδη ειναι η πρωτη χωρα που αγορασε το 2005 μηχανημα ιδρωτα (αλλα μαλλον το γυρισαν πισω)αφου παλι με τα ουρα κανουν τεστ :huh:
Φετος χαθηκαν και τα παιδια που πουλαγαν στην ws τοσα χρονια και τους ηξερες,τωρα κινδυνευεις να πεσεις σε μπατσο-πωλητη με τις γνωστες συνεπειες ;)Συνηθως πας μεσα και πληρωνεις κατω απο το τραπεζι ενα ποσο  :o5000-10000 και φευγεις...συνηθως ετσι; ;)
Οποιος εχει ακρες με Κατόι μπορει να βρει αφοβα και καλη ποιοτητα για πολλους ευνοητους λογους οποιος δεν εχει, να κανει ή να κατσει σπιτι του :2funny: γιατι μπορει να αγορασει και ζαχαρη για 3000 το γραμμαριο,γενικα θελει προσοχη.
Ας δοκιμασει καποιος ρε παιδια ice και eee να γραψει εντυπωσεις,ειμαι πολυ περιεργος τι στο καλο κανεις δεν παει με κατόι κανεις δεν παιρνει ναρκωτικα; :2funny:
Οποιος θελει περισσοτερα ας ρωτησει γιατι βαριεμαι να γραφω. :grin:

-Πολλοι οι εραστες του "ασπρου"... ζαλιστηκα :idiot:Τι στο καλο ολοι το κομπλεξ των Ταυλανδων πρεπει ν'αποκτησουμε; δεν μας φτανουν τα δικα μας; ;)
Μαγκες ηρεμηστε λιγο...
Η μπανγκοκ και η παταγια δεν ειναι ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ και θεωρω οτι ειναι μαλακια να ψαχτεις γιατι

Τι να τα κανεις τα ντραγκς με τοσα πιπινακια γυρω σου...πλακωσου στις μπυρες αμα γουσταρεις κεφαλι...
ΚΑΙ
Αν σε δεσουν και δεν λαδωνονται(50000Β μιν) ετοιμασου να ζησεις το THAILAND SEX TRIP απο την αναποδη...
                                   ΧΩΡΙΣ ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
-Πολλοι οι εραστες του "ασπρου"... ζαλιστηκα :idiot:Τι στο καλο ολοι το κομπλεξ των Ταυλανδων πρεπει ν'αποκτησουμε; δεν μας φτανουν τα δικα μας; ;)
eeemmm δεν εχεις κατσει αρκετο καιρο thailand για να αναθεωρησεις τα γουστα σου  ;)  Εχω ενα φιλο ο οποιος πριν ενα χρονο ορκιζοταν σαν και εσενα στο μελαμψο δερμα...και μαλιστα πιο παλιος απο εμενα στα Ταυλανδικα δρωμενα. Τελικα με το καταλληλο "ψησιμο" μαζι μου το γυρισε επιτελους στο ασπρο  :rockon: . Καλλιο αργα παρα ποτε! Για μενα το σοκολατενιο μετραει μονο οταν θυμηζει λιγο ψιλομιγου κατι σα Βραζιλιανα.
 

george31

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
eeemmm δεν εχεις κατσει αρκετο καιρο thailand για να αναθεωρησεις τα γουστα σου   ;)  Εχω ενα φιλο ο οποιος πριν ενα χρονο ορκιζοταν σαν και εσενα στο μελαμψο δερμα...και μαλιστα πιο παλιος απο εμενα στα Ταυλανδικα δρωμενα. Τελικα με το καταλληλο "ψησιμο" μαζι μου το γυρισε επιτελους στο ασπρο   :rockon: . Καλλιο αργα παρα ποτε! Για μενα το σοκολατενιο μετραει μονο οταν θυμηζει λιγο ψιλομιγου κατι σα Βραζιλιανα.
Δεν εχω κατσει πολυ καιρο στην Ται συνεχομενο,το δεχομαι αλλα για ασπρο δερμα μονο εσυ δικαιολογησαι(εγω δεν σε δικαιολογω)να μιλας :sunglasses:
Δεν με χαλαει το ασπρο δερμα ,Ταυλανδεζας παντα αλλα οχι και τετοια εμμονη,θυμιζει Ταυλανδο...και δεν ειναι καλο ;)
Κανεις και προσυλιτισμο ετσι; αντε να παμε καραοκε να με χαλασεις και μενα. :birdman:
-Για το επιμαχο θεμα εχεις να προσθεσεις κατι;
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="
"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
-Για το επιμαχο θεμα εχεις να προσθεσεις κατι;
Ειπα να ελαφρυνω λιγο τη συζητηση αλλα βλεπω εσενα σε τρωει να μιλας για σκονες. Και η δικη μου εμπειρια θεωρητικη ειναι (αν θελεις το πιστευεις   :2funny:). Αν καποιος μπλεξει καλα θα κανει να λαδωσει επιτοπου τον αστυνομικο που τον τσιμπησε για να τον αφησει να φυγει γιατι αμα τον συρει μεχρι το τμημα τα πραγματα μονο χειροτερα θα γινουν, το λαδωμα θα ακριβυνει ασε που μπορει να μη γινεται κιολας. Υπαρχει μια αγνοια γενικα στο δυτικο κοσμο για την αυστηροτητα με την οποια αντιμετωπιζουν μερικες ασιατικες χωρες οπως η Ταυλανδη η η Σιγκαπουρη τα ναρκωτικα και γιαυτο βλεπουμε ανα τακτα διαστηματα να ανακυκλωνονται εδω μεσα καποιες αφελεις ερωτησεις. Αν καποιος γουσταρει σκονες για το καλο του ας μεινει μακρια απο Ταυλανδη.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Τη καλησπερα μου σε ολους απο την υγρη και ζεστη βεβαια Μπανγκοκ...
Απο βροχη ευτυχως τιποτα 2 μερες που ειμαι εδω..
Κατα τα αλλα,η πολη ειναι στη θεση της,και τα γνωστα κοντα Ταυλανδεζικα μπιμπελο κυκλοφορουν ελευθερα παντου...
Μετα απο ενα διημερο ανεπαναληπτου μαραθωνιου με το περσινο "αμορε" (με ξεπατωσε το σαμιαμιδι,χωρια που το βαρεθηκα κιολας 2 μερες συνεχεια στα ποδια μου),εφυγε για το χωριο και με αφησε μονο (στεναχωρηθηκα εγω πολυ).Σημερα αφου "πηρα πρωινο" στο Dream massage ,Μπι-Μπι το ονομα της κορασιδος με τα ωραιοτερα και σφιχτοτερα ΦΥΣΙΚΑ 3 προς 4 νουμερο βυζια που εχω δει στη Ταυλανδη καθως και με ενα κωλο "εργο τεχνης"(Μη βαρατε ρε,για την εμπειρια πηγα κι εγω μια φορα με βυζαρου),τωρα εχει ανασυνταξη και μετα βουρ για ΝΑΝΑ για φορτωμα αστεριου...Και οταν μιλαμε για αστερι...μιλαμε για ΑΣΤΕΡΙ..
Pipinomaniac Rulez...
Αλλιως...αν ειναι ψοφια τα πραγματα...Το προγραμμα διαμορφωνεται ως εξης..
α)Επιστροφη στο ξενοδοχειο
β)Εθνικος υμνος-Προσευχη
γ)Βραδυνη Κατακλισις "σολο"...
ΑΜΗΝ.. :grin:

θελουμε φωτοςςςςςςςςς
θελουμε φωτοςςςςςςςςςς
θελουμε φωτοςςςςςςςςςςς  :2funny: :boobies: :dancing: :tits2: :tits: :rockon:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
παιδια χαλαρωστε και αφηστε τις μαλακιες περι ναρκωτικων.
στην ταυλανδη θα πας για τις ομορφιες της, τις παραλιες, την νυχτερινη διασκεδαση, τις γυναικες και το σεξ.
οποιος παει για ναρκωτικα κακο του κεφαλιου του θα κανει. το εχουμε πει οτι απαγορευετε και αν σε πιασουν την εβαψες.
οποτε χαρειτε αυτα που προσφερει αυτη η χωρα και για drugs... να φυγετε, να πατε αλλου!!!  :2funny:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Πολύ φωτιά πήρε το thread , εντελώς αδικαιολόγητα.
Το θέμα αυτό έχει αναλυθεί παλαιότερα και χωρίς τις πρόσφατες αδικαιολόγητες αντιδικίες.
Έχουμε επισημάνει ότι η νομοθεσία στην Ταϋλάνδη είναι εξαιρετικά αυστηρή στα θέματα αυτά.
Επίσης οι έλεγχοι είναι διαρκείς , επίπονοι και σχολαστικοί. Μέχρι και στα guesthouse της Khaosan που συχνάζω μούχει τύχει να κάνουν νυκτερινή επιδρομή οι μπάτσοι.
Βέβαια στην πράξη μπορείς και να καθαρίσεις με 20 χιλιάρικα περίπου, αλλά όπως λέει και ο Φαντομάς, αν φτάσεις στο τμήμα γάμισέ τα.
Η ενημέρωση δεν βλάπτει κανένα και καλό είναι λοιπόν να ξέρουν όλοι το τι παίζειακόμα και με τα drugs.
Καλώς ή κακώς, ο σύντροφος έθεσε ενα ερώτημα και καλά έκανε ο george που του απάντησε για να τον προφυλάξει.
Δεν χρειάζεται τόση μανούρα από μερικούς.
Καλό θα ήταν οι μοντς να διαγράψουν τα ασχετα και υβριστικά πόστ που δεν έχουν θέση εδωπέρα.
 
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
λοιπον θελω να ζητησω απο τον πιπινομανια να ανεβασει φωτογραφιες μιας και βρισκετε τωρα στην μπανγκοκ.
και το ζηταω αυτο επειδη μας την εχει πει κατα καιρους για τα μπαζα που μαμαμε εμεις στην πατταγια. ελπιζω να συμφωνουν και αλλοι σ'αυτο που ζηταω. και επισης να μην ειναι fake οι φωτογραφιες. πραγματικα θελω να δω τι πιπινια μαμαει...  :think:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
λοιπον θελω να ζητησω απο τον πιπινομανια να ανεβασει φωτογραφιες μιας και βρισκετε τωρα στην μπανγκοκ.
και το ζηταω αυτο επειδη μας την εχει πει κατα καιρους για τα μπαζα που μαμαμε εμεις στην πατταγια. ελπιζω να συμφωνουν και αλλοι σ'αυτο που ζηταω. και επισης να μην ειναι fake οι φωτογραφιες. πραγματικα θελω να δω τι πιπινια μαμαει...  :think:

Τι ψαχνεις ΤΩΡΑ ρε DJZAN..

Το ειχα σκεφτει και εγω...
αλλα δεν λεει... δεν θα μαθεις αληθεια 
ασε που μπορει τωρα να τα σκασει χοντρα για να φωτογραφισει...
Ασε που θα ανεβασει καμια photo απο κανα πμιπμελο που θα βρει στο πρωτο GO-GO την οποια και ποτε δεν τη πηδηξε...

Αμα θες να δεις τι γκομενες γαμαει πρεπει να εισαστε παρεα ή να συζητησεις με καπιον που ηταν μαζι του Thai..

Και οποτε ανεβαζεις εσυ photos θα κριτικαρει ως συνηθως..... :2funny: :2funny: :2funny:






 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom