Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
λοιπον θελω να ζητησω απο τον πιπινομανια να ανεβασει φωτογραφιες  πραγματικα θελω να δω τι πιπινια μαμαει...  :think:
δεν φανταζεσαι?
τυπικες ταιλανδεζες μαμαει, αυτες που συνανταμε στα τουριστικα μερη,
απλα επειδη ειναι του γουστου του θεωρει οτι ειναι πιο ομορφες απο τις αλλες,
πιπι καλες στυσεις ωρεεεεεεε
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
βασικα εγω σε αλλο μαγαζι θελω να παω... Q bar στην μπανγκοκ. οχι μονο για τις ωραιες παρουσιες που πηγαινουν αλλα και για τα ειδη μουσικης που παιζει και για τους διαφορους guest djs που εχει φερει στο παρελθον.
θελει ομως προσοχη με τις freelancers και τα ποτα. διαβασα μια κακη εμπειρια ενος member στο pattaya-addicts.

I saw qbar's website, it looked nice so I decided to check it out. Went to there on a wendsday night, 500b to get in with two free drinks.

I went at 10:30 so it was kinda dead, but after 11:30 people started comming. I was sitting at the downstairs bar drinking my rum and coke and having fun drinking, watching, and talking to people. Met a guy from france, a girl from singapore, and some euro chicks that I danced with. I was having a good time!

There was three thai girls at the corner of the bar drinking by themselfs and one of them was not a bad looker, and she was smilling at me the whole time. So I decided to talk to her and buy them some drinks. They invited me for a shot and I don't know if there was something in it or what...but I got really drunk, and they kinda pushed me outside with them and took me to their car. While in the car I remember the girl sitting next to me going through my pocket...but I was out of it. anyways after a little bit, I started to throw up out the car window, so they had to stop. At that point they hushed me out of the car and in to a taxi to send me home. After the taxi took off I felt my pocket and realized that my phone and most of my cash was gone. The phone was brand new 12,000b and maybe 2000b in cash.

After this incident, I watched what I drink at the bars the rest of the trip, and never got really drunk again. Just a heads up to fellow board member to becareful!

οριστε και μερικες ομορφες παρουσιες απο το site...

qbarpeople4028.jpg


qbarpeople4030.jpg


qbarpeople4044.jpg


qbarpeople4057.jpg


qbarpeople4049.jpg
απαπαπαπαπα... τι παρουσιες ειναι αυτεεεεεεςςςςςς????
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
δεν φανταζεσαι?
τυπικες ταιλανδεζες μαμαει, αυτες που συνανταμε στα τουριστικα μερη,
απλα επειδη ειναι του γουστου του θεωρει οτι ειναι πιο ομορφες απο τις αλλες,
πιπι καλες στυσεις ωρεεεεεεε

εεεε δεν γινετε ομως να μας την λεει σ'εμας τους πατταγιανους οτι μαμαμε τα μπαζα και αυτος τις κουκλαρες...  :headbang:
πρεπει να μας το αποδειξει!!!  :tickedoff:
 

King ed

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
19 ΠΟΝΤΟΥΣ εννοει αν καταλαβα καλα. το airtickets exei προμηθεια γυρω στο 30 ευρω στο e-flights εχει 15 κ βρισκεις πολυ καλες τιμες στις πτησεις. Οσες φορες εχω ταξιδεψει εχω βρει πιο φτηνο εισιτηριο στο e-flights παρα στο airtickets  
 

King ed

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
1 ευρω=48.33baht αιντε να ανεβει ειχε κολλησει στο 46αρι
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
19 ΠΟΝΤΟΥΣ εννοει αν καταλαβα καλα. το airtickets exei προμηθεια γυρω στο 30 ευρω στο e-flights εχει 15 κ βρισκεις πολυ καλες τιμες στις πτησεις. Οσες φορες εχω ταξιδεψει εχω βρει πιο φτηνο εισιτηριο στο e-flights παρα στο airtickets  


:rockon:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
εεεε δεν γινετε ομως να μας την λεει σ'εμας τους πατταγιανους οτι μαμαμε τα μπαζα και αυτος τις κουκλαρες...  :headbang:
πρεπει να μας το αποδειξει!!!  :tickedoff:
Δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανενα...
Αλλωστε οπως ειπε και ο Κωστας,γουστα του καθενος ειναι...
Απλα,οταν ξεκινας το ταξιδι στη Ταυλανδη και εχεις στο βαθος του μυαλου σου οτι "ΕΓΩ πανω απο 2-3 χιλιαδες μπατ για να πηδηξω δε δινω ουτε για τη Μις Ταυλανδη",λογικο ειναι να μη πηδας και τα καλυτερα...
Εγω π.χ δεν εχω κανενα προβλημα εαν το μωρο που εχεις στη πρωτη φωτο μου ζητουσε και 5 και 10 χιλιαρικα...και οσα τελος παντων ζηταγε,Θα τα εδινα γιατι προκειται για κατι το πραγματικα εξαιρετικο...
Εσυ θα τα εδινες?
ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ...
Ε,συνηθως "Οτι πληρωνεις περνεις"...Δεν χρειαζεται λοιπον να ανεβασω καμμια φωτο..Νομιζω οτι καταλαβες το σκεπτικο μου...
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανενα...
Αλλωστε οπως ειπε και ο Κωστας,γουστα του καθενος ειναι...
Απλα,οταν ξεκινας το ταξιδι στη Ταυλανδη και εχεις στο βαθος του μυαλου σου οτι "ΕΓΩ πανω απο 2-3 χιλιαδες μπατ για να πηδηξω δε δινω ουτε για τη Μις Ταυλανδη",λογικο ειναι να μη πηδας και τα καλυτερα...
Εγω π.χ δεν εχω κανενα προβλημα εαν το μωρο που εχεις στη πρωτη φωτο μου ζητουσε και 5 και 10 χιλιαρικα...και οσα τελος παντων ζηταγε,Θα τα εδινα γιατι προκειται για κατι το πραγματικα εξαιρετικο...
Εσυ θα τα εδινες?
ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ...
Ε,συνηθως "Οτι πληρωνεις περνεις"...Δεν χρειαζεται λοιπον να ανεβασω καμμια φωτο..Νομιζω οτι καταλαβες το σκεπτικο μου...


Άσχετο. Για μένα στο μωρό στην 4η φώτο θα έδινα και 10000Β  να το πηδήξω...
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Παιδιά, το μωρό στην 4η φώτο με το κίτρινο φορεματάκι είναι σκέτη κόλαση. μπορεί και παραπάνω απο 10000Β
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Παιδιά, το μωρό στην 4η φώτο με το κίτρινο φορεματάκι είναι σκέτη κόλαση. μπορεί και παραπάνω απο 10000Β

Ήρεμα με τα μηδενικά φίλτατοι...

Το θέμα δεν είναι να γαμήσουμε τώρα ένα ενα ωραίο μ..ι αλλά να γαμάμε και για τα υπόλοιπα χρόνια που θα πηγαίνουμε με τις ίδιες τιμές.

Ας μην χαλάμε οι ίδιοι την πιάτσα
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Ας μην χαλάμε οι ίδιοι την πιάτσα

αυτο το μην χαλαμε την πιατσα ποτε δεν το καταλαβα.
η thai θα ειναι μια ζωη τιγκα στα χιλιαρικα, οι τιμες θ' αλλαξουν μονο οταν θελουν αυτοι. (βλ. κουβα)

πως να το κανουμε, οι κοπελες στις παραπανω φωτο ειναι ολες μ@υναρες και ξεφευγουν απο το σωρο. οπως λεει και ο πιπιν, οτι πληρωνεις παιρνεις. στην ομορφια και οχι στις υπηρεσιες συμπληρωνω εγω.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Ήρεμα με τα μηδενικά φίλτατοι...

Το θέμα δεν είναι να γαμήσουμε τώρα ένα ενα ωραίο μ..ι αλλά να γαμάμε και για τα υπόλοιπα χρόνια που θα πηγαίνουμε με τις ίδιες τιμές.

Ας μην χαλάμε οι ίδιοι την πιάτσα

Αρισταρχε μην αγχωνεσαι... Η πιατσα στην ΤHAI δεν χαλαει και ας πανε και
50.000 Πιπινο-πληκτοι η προσφορα ειναι τετοια που δεν προκειται να χαλασει με τιποτα..

Γιατι και οι Εκλεκτικοι στην τελικη μετριες γαμανε Τους Αρεσει δεν τους Αρεσει.... :2funny: :2funny: :2funny:

Μην φοβασαι...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom