Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Αντίθετα με την Πατάγια το Angeles στις Φιλιπίνες είναι πολύ πιο ζωντανό.
Και 1400 πέσος (1€=67.45) barfine για ένα 20χρονο κουκλάκι είναι σχεδόν απίστευτο.
Έφυγε κατά τις 12.30 το μεσημέρι (αυτό σημαίνει long time) και ντρεπότανε να πάρει 500p tip  :idiot:

βλεπω ακομα δεν πηγες επιασες δουλεια.  :rockon: θα ειμαι κατω σαββατο, αλλα θα μεινω τις πρωτες μερες μιση ωρα μακρυα απο σενα, στο olongapo city. δεν ειναι angeles, αλλα εμαθα οτι γινεται δουλεια και κει.

οσο για το θεμα που δημιουργηθηκε πιο πανω..
θεωρω οτι ειναι υπερτατη μαλακια καποιος να παιρνει ναρκωτικα.
και πολυ περισσοτερο σε μια ξενη χωρα, που αμα μπλεξεις δεν ξερεις πως θα ξεμπλεξεις και ακομα περισσοτερο στην ΝΑ ασια που απο μονη της ειναι σκληρο και ιδιαιτερα εξαρτησιογονο ναρκωτικο.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
και ακομα περισσοτερο στην ΝΑ ασια που απο μονη της ειναι σκληρο και ιδιαιτερα εξαρτησιογονο ναρκωτικο.
Έτσι. Όλοι, όσοι πήγαμε τουλαχιστον μία φορά, είμαστε εξαρτημένοι.
Εγώ παρά τις ισχυρές δόσεις μεθαδόνης που παίρνω (Ουκρανία, Μολδαβία) συνέχεια το μυαλό μου εκεί είναι.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
κατσε να βαλω καμια φωτο να ηρεμησουμε........

Αυτο το αδυναμο κοριτσι,ποιος θα το παρει????????


ladyboy%20lifts%20chairs.jpg
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
KOΛΑΣΗ!!!!Tiger disco,Pattaya

tiger%20disco%20inside.jpg



OCEANS 10,Pattaya


ocean%2010%20dancers.jpg
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Σαν να ποιον μου θυμιζει????Μηπως ειναι κανενας απο εδω???απ'το forum????Mε 3????Με 3????

guy%20with%203%20girls.jpg
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Μια ακομα ωραια παρουσια............ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


cowboy%20girl%20black%20vest.jpg
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
αυριο παλι τα λεμε........Καληνυχτα!!!
 

fisarmonikas

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια,ηρεμα.........για μενα η ερωτηση που εκανε ο φιλος για τα drugs ειναι εκτος θεματος pOST.....ΣΥΜΦΩΝΩ με τ'αλλα παιδια οτι ευγενικα πρεπει να του απαντησουμε χωρις να τον βριζουμε η προσβαλλουμε(που ετσι και εγινε,απ'τους πιο πολλους)
Μακρια απο "ψευτικους παραδεισους"!!!!
ελατε στον Λληθινο....ελατε Tayland!!!

"Στην Thai..........Στην Thai....Στην Ταυλανδη θα παω και βλεπω να μην ξαναγυριζω
Στην Thai.........Στην Thai........Στην Ταυλανδη θα παω και real estate επενδυτης θα γινω!!!"
{Το παρακατω ρεφρεν αφιερωμανο στον φιλο fysarmonikas)....... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Laki ευχαριστω για την αφιερωση.

Αυτη την ωρα με βρισκεις να τυπωνω σκονακια
με χρησιμες πληροφοριες για κατω.

Καληνυχτα
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Έτσι. Όλοι, όσοι πήγαμε τουλαχιστον μία φορά, είμαστε εξαρτημένοι.
Εγώ παρά τις ισχυρές δόσεις μεθαδόνης που παίρνω (Ουκρανία, Μολδαβία) συνέχεια το μυαλό μου εκεί είναι.

ετσι ακριβως, μια φορα φτανει, μετα εναλλακτικα ουκρανονη και μολδαβινη
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Έτσι. Όλοι, όσοι πήγαμε τουλαχιστον μία φορά, είμαστε εξαρτημένοι.
Εγώ παρά τις ισχυρές δόσεις μεθαδόνης που παίρνω (Ουκρανία, Μολδαβία) συνέχεια το μυαλό μου εκεί είναι.
Που σαι ρε Φον χαθηκες. Κατεβα με τους Γιωργηδες να παμε σε κανα παρακμιακο καραοκε γιατι με τους αλλους δε βλεπω φως    :2funny:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
KOΛΑΣΗ!!!!Tiger disco,Pattaya

tiger%20disco%20inside.jpg



OCEANS 10,Pattaya


ocean%2010%20dancers.jpg

η tiger disco ειναι στο phuket. απο την φωτογραφια βλεπω οτι πρεπει να ειναι πολυ χαλια το μαγαζι. με ανεμιστηρες δουλευει???  :2funny: ψαξε βιντεακια απο insomnia να δεις μαγαζαραααααααα και κοσμο!!!  ;)

το ocean ειναι στην πατταγια αλλα δεν παταει ψυχη μεσα. μονο εξω στο μπαρ εχει λιγους πελατες και οι χορευτριες. επισης μπροστα ειναι και η κουκλα... δεν εχει βρεθει ακομα καποιος να την μαμησει...  :headbang:

post240891245284866.jpg
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
βασικα εγω σε αλλο μαγαζι θελω να παω... Q bar στην μπανγκοκ. οχι μονο για τις ωραιες παρουσιες που πηγαινουν αλλα και για τα ειδη μουσικης που παιζει και για τους διαφορους guest djs που εχει φερει στο παρελθον.
θελει ομως προσοχη με τις freelancers και τα ποτα. διαβασα μια κακη εμπειρια ενος member στο pattaya-addicts.

I saw qbar's website, it looked nice so I decided to check it out. Went to there on a wendsday night, 500b to get in with two free drinks.

I went at 10:30 so it was kinda dead, but after 11:30 people started comming. I was sitting at the downstairs bar drinking my rum and coke and having fun drinking, watching, and talking to people. Met a guy from france, a girl from singapore, and some euro chicks that I danced with. I was having a good time!

There was three thai girls at the corner of the bar drinking by themselfs and one of them was not a bad looker, and she was smilling at me the whole time. So I decided to talk to her and buy them some drinks. They invited me for a shot and I don't know if there was something in it or what...but I got really drunk, and they kinda pushed me outside with them and took me to their car. While in the car I remember the girl sitting next to me going through my pocket...but I was out of it. anyways after a little bit, I started to throw up out the car window, so they had to stop. At that point they hushed me out of the car and in to a taxi to send me home. After the taxi took off I felt my pocket and realized that my phone and most of my cash was gone. The phone was brand new 12,000b and maybe 2000b in cash.

After this incident, I watched what I drink at the bars the rest of the trip, and never got really drunk again. Just a heads up to fellow board member to becareful!

οριστε και μερικες ομορφες παρουσιες απο το site...

qbarpeople4028.jpg


qbarpeople4030.jpg


qbarpeople4044.jpg


qbarpeople4057.jpg


qbarpeople4049.jpg


 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φιλε djzan για μενα το qbar ειναι κοροιδια, πληρωνεις τα σαββατοκυριακα 1000Β για να μπεις μεσα  και να δεις τι? φριλανσερς που ζητανε τρελλες τιμες επειδη και καλα πινουν κρασι, ειναι σε υποτιθεται κυριλε μαγαζι και το παιζουν hi-so   :jerking:  . Τις ιδιες γομενες βλεπεις αργοτερα και στα αφτερ-αουρς. Απο μουσικη καλυτερα να πας στο Bed που ειναι πολυ κοντα αν και απο τιμες και παρουσιες παιζει πανω-κατω τα ιδια. Και τα δυο ειναι ακρως τουριστικα γιατι τα γραφουν ολοι οι τουριστικοι οδηγοι. Φυσικα ξεχασε τις τιμες Παταγιας, ουτε μια στο εκατομμυριο να ερθει καποια μαζι σου για ενα χιλιαρικο ακομη και μπαζο να ειναι. Για μια φορα το χρονο ειναι καλα. Πηγαινε παντως πιστευω θα περασεις καλα αν δεν εχεις παει ποτε.

ααα και μην ξεγελιεσαι με τις φοτος απο το σαιτ δε γινονται συχνα αυτα
 

george31

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε djzan για μενα το qbar ειναι κοροιδια, πληρωνεις τα σαββατοκυριακα 1000Β για να μπεις μεσα  και να δεις τι? φριλανσερς που ζητανε τρελλες τιμες επειδη και καλα πινουν κρασι, ειναι σε υποτιθεται κυριλε μαγαζι και το παιζουν hi-so   :jerking:  . Τις ιδιες γομενες βλεπεις αργοτερα και στα αφτερ-αουρς. Απο μουσικη καλυτερα να πας στο Bed που ειναι πολυ κοντα αν και απο τιμες και παρουσιες παιζει πανω-κατω τα ιδια. Και τα δυο ειναι ακρως τουριστικα γιατι τα γραφουν ολοι οι τουριστικοι οδηγοι. Φυσικα ξεχασε τις τιμες Παταγιας, ουτε μια στο εκατομμυριο να ερθει καποια μαζι σου για ενα χιλιαρικο ακομη και μπαζο να ειναι. Για μια φορα το χρονο ειναι καλα. Πηγαινε παντως πιστευω θα περασεις καλα αν δεν εχεις παει ποτε.

ααα και μην ξεγελιεσαι με τις φοτος απο το σαιτ δε γινονται συχνα αυτα
Αυτο ειναι κολπο :2funny:ηθελα να το γραψω αλλα με προλαβες ;)
Το ιδιο κανουν και στην Πατταγια τωρα.Παιρνουν μπουκαλι ουισκι ή βοτκα 4-5 μαζι και αλιμονο στον ταλαιπωρο που θα παει να μιλησει :idiot:ακουει κατι 2000-2500 για την ιδια γκομενα που παλιοτερα (χωρις το μπουκαλι)ζητουσε ή επαιρνε 1000αρικο.

Μα χρεωνω και το μπουκαλι, μου λεει μια που ρωτησα,αν ειναι να παω και να μην βγαλω τιποτα καλυτερα να μην παω ;)
Ετσι ειναι αυτα οποιος θελει χάιλικια να τα πληρωνει. :idiot:
 

live

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
78
Like
1
Πόντοι
0
Αυτο ειναι κολπο :2funny:ηθελα να το γραψω αλλα με προλαβες ;)
Το ιδιο κανουν και στην Πατταγια τωρα.Παιρνουν μπουκαλι ουισκι ή βοτκα 4-5 μαζι και αλιμονο στον ταλαιπωρο που θα παει να μιλησει :idiot:ακουει κατι 2000-2500 για την ιδια γκομενα που παλιοτερα (χωρις το μπουκαλι)ζητουσε ή επαιρνε 1000αρικο.

Μα χρεωνω και το μπουκαλι, μου λεει μια που ρωτησα,αν ειναι να παω και να μην βγαλω τιποτα καλυτερα να μην παω ;)
Ετσι ειναι αυτα οποιος θελει χάιλικια να τα πληρωνει. :idiot:

μπορεις να το αναλυσεις λιγο αυτο , πως ακριβως γινεται το κολπο για να ξερουμε ??
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Αυτο ειναι κολπο :2funny:ηθελα να το γραψω αλλα με προλαβες ;)
Το ιδιο κανουν και στην Πατταγια τωρα.Παιρνουν μπουκαλι ουισκι ή βοτκα 4-5 μαζι και αλιμονο στον ταλαιπωρο που θα παει να μιλησει :idiot:ακουει κατι 2000-2500 για την ιδια γκομενα που παλιοτερα (χωρις το μπουκαλι)ζητουσε ή επαιρνε 1000αρικο.

Μα χρεωνω και το μπουκαλι, μου λεει μια που ρωτησα,αν ειναι να παω και να μην βγαλω τιποτα καλυτερα να μην παω ;)
Ετσι ειναι αυτα οποιος θελει χάιλικια να τα πληρωνει. :idiot:
Ναι και στο qbar σου χρεωνει η γκομενα εμμεσα και την εισοδο της. Αρα πληρωνεις εισοδο 2 φορες   :headbang:
ααα επισης στο ινσομνια και φανταζομαι και αλλου το ουισκι κανει 2000-2500 για σενα και για μενα. Οι γκομενες μπορουν να το παρουν σε καλυτερη τιμη αλλα μετα εσυ και εγω δεν μπορουμε να πιουμε απο το ιδιο μπουκαλι   :2funny: ....το ιδιο ισχυει και με τη μπυρα...αρα η κοροιδια επι δυο
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλησπέρα παίδες. Λοιπόν, ετοιμάζομαι να την κάνω για Thai το δεύτερο 15μερο του Οκτώβρη, μόνος μου, σαν θεραπεία από τον χωρισμό μετά από 6 χρόνια σχέσης (Δεν έχω χωρίσει ακόμα, αλλά μέχρι τότε είναι σχεδόν σίγουρο…).. Εισιτήρια μέσω του airtickets έχω βρει γύρο στα 700 €. Με την πρώτη όμως ψακτική, έτσι? Οπότε μάλλον θα βρω και φθηνότερα με λίγο ψάξιμο. Όμως δεν ξέρω που να πάω. Το ζητούμενο δεν είναι μόνο το σεξ – απλά είναι το βασικό - αλλά να δω και μερικά πράγματα. Pattaya σύμφωνα με αυτά που έχω διαβάσει δεν είναι στις επιλογές μου αφού εκεί το αποκλειστικό ζητούμενο είναι το σεξ. Οπότε που μου προτείνεται να πάω σύντροφοί? Και σε ποια Hotels να μείνω? Θα ήθελα μια καλή ποιότητα έως 20000 Βat περίπου για 12 διανυκτερεύσεις σε δίκλινο.  Και πείτε μου μερικά στοιχεία για το μέρος που προτείνεται… Και αν έχετε να μου προτείνεται κάποιες κοπελιές ‘η μαγαζιά σε αυτά τα μέρη, καλοδεχούμενες οι προτάσεις σας…..!!! Απαντήστε είτε εδώ είτε στο ΡΜ μου… Πουτάνες Ελληνίδες…… Άσχετο, αλλά είναι η πραγματικότητα……
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε djzan για μενα το qbar ειναι κοροιδια, πληρωνεις τα σαββατοκυριακα 1000Β για να μπεις μεσα  και να δεις τι? φριλανσερς που ζητανε τρελλες τιμες επειδη και καλα πινουν κρασι, ειναι σε υποτιθεται κυριλε μαγαζι και το παιζουν hi-so   :jerking:  . Τις ιδιες γομενες βλεπεις αργοτερα και στα αφτερ-αουρς. Απο μουσικη καλυτερα να πας στο Bed που ειναι πολυ κοντα αν και απο τιμες και παρουσιες παιζει πανω-κατω τα ιδια. Και τα δυο ειναι ακρως τουριστικα γιατι τα γραφουν ολοι οι τουριστικοι οδηγοι. Φυσικα ξεχασε τις τιμες Παταγιας, ουτε μια στο εκατομμυριο να ερθει καποια μαζι σου για ενα χιλιαρικο ακομη και μπαζο να ειναι. Για μια φορα το χρονο ειναι καλα. Πηγαινε παντως πιστευω θα περασεις καλα αν δεν εχεις παει ποτε.

ααα και μην ξεγελιεσαι με τις φοτος απο το σαιτ δε γινονται συχνα αυτα

οπως εγραψα δεν θελω να παω αποκλειστικα για τις freelancers, αλλα και για το μαγαζι που παιζει τα ειδη μουσικης που γουσταρω. ξερω επισης οτι μαζευοντε ολες οι hiso και ζητανε τρελλες τιμες 4000-5000μπατ. οσο για την εισοδο βλεπω τιμες απο διαφορα flyers 500-700μπατ με 2 ποτα. δεν θα ελεγα οτι ειναι πολλα. στο μαγαζι που δουλευω στην φλωρινα το ποτο εχει 6.50ευρω και σιγουρα δεν βλεπεις τοσες ωραιες υπαρξεις. στο bed νομιζω οτι ειναι πιο πολυ lounge bar ν'αραξεις και να πιεις τα ποτακια σου.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα παίδες. Λοιπόν, ετοιμάζομαι να την κάνω για Thai το δεύτερο 15μερο του Οκτώβρη, μόνος μου, σαν θεραπεία από τον χωρισμό μετά από 6 χρόνια σχέσης (Δεν έχω χωρίσει ακόμα, αλλά μέχρι τότε είναι σχεδόν σίγουρο…).. Εισιτήρια μέσω του airtickets έχω βρει γύρο στα 700 €. Με την πρώτη όμως ψακτική, έτσι? Οπότε μάλλον θα βρω και φθηνότερα με λίγο ψάξιμο. Όμως δεν ξέρω που να πάω. Το ζητούμενο δεν είναι μόνο το σεξ – απλά είναι το βασικό - αλλά να δω και μερικά πράγματα. Pattaya σύμφωνα με αυτά που έχω διαβάσει δεν είναι στις επιλογές μου αφού εκεί το αποκλειστικό ζητούμενο είναι το σεξ. Οπότε που μου προτείνεται να πάω σύντροφοί? Και σε ποια Hotels να μείνω? Θα ήθελα μια καλή ποιότητα έως 20000 Βat περίπου για 12 διανυκτερεύσεις σε δίκλινο.  Και πείτε μου μερικά στοιχεία για το μέρος που προτείνεται… Και αν έχετε να μου προτείνεται κάποιες κοπελιές ‘η μαγαζιά σε αυτά τα μέρη, καλοδεχούμενες οι προτάσεις σας…..!!! Απαντήστε είτε εδώ είτε στο ΡΜ μου… Πουτάνες Ελληνίδες…… Άσχετο, αλλά είναι η πραγματικότητα……

προφανως για σενα το καλυτερο μερος ειναι το πουκετ οπου μπορεις να συνδιασεις τα παντα. η θα μπορουσες να μεινεις 2-3 μερες μπανγκοκ και τις υπολοιπες πουκετ. στο airtickets δινει ακριβα εισητηρια, ψαξε καλυτερα στο pamediakopes.gr και δες τις εταιριες με ανταποκριση. (qatar, gulf, singapore κτλ...) επισης αν μπαινεις συχνα στα sites των εταιριων μπορεις να βρεις τρελλες προσφορες. πχ. η qatar ειχε προσφορα για αυγουστο 367ευρω. για ξενοδοχεια δεν ξερω μιας και δεν εχω παει πουκετ ακομα, αλλα μπες εδω και ισως βρεις κατι... για οτιδηποτε αλλο σχετικα με το πουκετ ψαξε λιγο εδω μεσα παλιοτερα ποστ και θα βρεις πολλες πληροφοριες.
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
προφανως για σενα το καλυτερο μερος ειναι το πουκετ οπου μπορεις να συνδιασεις τα παντα. η θα μπορουσες να μεινεις 2-3 μερες μπανγκοκ και τις υπολοιπες πουκετ. στο airtickets δινει ακριβα εισητηρια, ψαξε καλυτερα στο pamediakopes.gr και δες τις εταιριες με ανταποκριση. (qatar, gulf, singapore κτλ...) επισης αν μπαινεις συχνα στα sites των εταιριων μπορεις να βρεις τρελλες προσφορες. πχ. η qatar ειχε προσφορα για αυγουστο 367ευρω. για ξενοδοχεια δεν ξερω μιας και δεν εχω παει πουκετ ακομα, αλλα μπες εδω και ισως βρεις κατι... για οτιδηποτε αλλο σχετικα με το πουκετ ψαξε λιγο εδω μεσα παλιοτερα ποστ και θα βρεις πολλες πληροφοριες.

THX. Μια διευκρίνιση. Σε όλα τα hotels μπορείς να βάλεις μέσα κάποια κοπέλα? Ή σε μερικά δεν σε αφήνουν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom