Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.287
Κριτικές
1
Like
35.313
Πόντοι
6.256

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.144
Κριτικές
1
Like
2.391
Πόντοι
456
Σήμερα έμαθα κάτι κ έπαθα πλάκα ..ότι βάζουν σιδεράκια γιατί θεωρείται σεξουαλικό για αυτούς στην ταυ κ ομορφαίνει το χαμόγελο
Κ εγώ πίστευα ότι το κάνουν επειδή δεν είχαν λεφτά μικρές για σιδεράκια κ τώρα που μεγάλωσαν τα φοράνε για διόρθωση αλλά η πλειονότητα το κάνει διότι θεωρείται ερωτικό χαμόγελο ..
Αποστευτο
χαχαχα μου το ειχδε πει μια μιρη που ειχαμε σχεση αλλα δεν της αρεσαν ευτυχως....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.680
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
χαχαχα μου το ειχδε πει μια μιρη που ειχαμε σχεση αλλα δεν της αρεσαν ευτυχως....
Mετα αυτές ξεχωρίζουν τον Ασιάτη από τη μύτη
Ενώ σε εμάς το ξεχωριστό ει.σι τα μάτια για αυτούς το ξεχωριστό που νομίζουν ότι έχουν είναι η μύτη κ έχουν πρόβλημα με αυτό ...
Επίσης δυσκολεύονται να βρουν εφαρμοστά σε αυτούς γυαλιά ηλίου λόγω μύτης που δεν στεκονται:confused::confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crixus

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Mετα αυτές ξεχωρίζουν τον Ασιάτη από τη μύτη
Ενώ σε εμάς το ξεχωριστό ει.σι τα μάτια για αυτούς το ξεχωριστό που νομίζουν ότι έχουν είναι η μύτη κ έχουν πρόβλημα με αυτό ...
Επίσης δυσκολεύονται να βρουν εφαρμοστά σε αυτούς γυαλιά ηλίου λόγω μύτης που δεν στεκονται:confused::confused:
Eμενα η δικια μου δεν γουσταρε Ασιατες επειδη λεει ειναι ψευτες. Ειδικα οι Ινδοι. Ενω εμεις οι Ευρωπαιοι.............. :2funny: :2funny: :2funny:
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.144
Κριτικές
1
Like
2.391
Πόντοι
456
Eμενα η δικια μου δεν γουσταρε Ασιατες επειδη λεει ειναι ψευτες. Ειδικα οι Ινδοι. Ενω εμεις οι Ευρωπαιοι.............. :2funny: :2funny: :2funny:
παντως εγω τις ελεγα πως δεν ειμαι πλουσιος και αυτες δεν με πίστευαν , μετά εγώ που έφταιγα .....
 

Συνημμένα

  • εικόνα_Viber_2023-01-05_10-26-45-745.jpg
    εικόνα_Viber_2023-01-05_10-26-45-745.jpg
    536,9 KB · Εμφανίσεις: 116

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Σήμερα έμαθα κάτι κ έπαθα πλάκα ..ότι βάζουν σιδεράκια γιατί θεωρείται σεξουαλικό για αυτούς στην ταυ κ ομορφαίνει το χαμόγελο
Κ εγώ πίστευα ότι το κάνουν επειδή δεν είχαν λεφτά μικρές για σιδεράκια κ τώρα που μεγάλωσαν τα φοράνε για διόρθωση αλλά η πλειονότητα το κάνει διότι θεωρείται ερωτικό χαμόγελο ..
Αποστευτο
Βολκανο ποιες ασιατισες κάνουν τα καλύτερα γαμησια ;;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.680
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Κακα μαντατα...η κυβερνηση της Ταυλανδης μαλλον 'ξανακλεινει" την εισοδο για τουριστες,..μονο με πιστοποιητικό εμβολιασμου τουλαχιστον 2 δοσεων θα μπαινεις στην χωρα....απο εβδομάδα οι ανακοινωσεις... γάμησε τα... πρέπει να τρέχω να κανω εμβολιο τωρα!!!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Κακα μαντατα...η κυβερνηση της Ταυλανδης μαλλον 'ξανακλεινει" την εισοδο για τουριστες,..μονο με πιστοποιητικό εμβολιασμου τουλαχιστον 2 δοσεων θα μπαινεις στην χωρα....απο εβδομάδα οι ανακοινωσεις... γάμησε τα... πρέπει να τρέχω να κανω εμβολιο τωρα!!!!
To ειδα και εγω το πρωι. Ειδα που ειχες ρωτησει στο σαιτ της Ταυλανδης και το εψαξα. Ελπιζω να ισχυουν τα περσινα εμβολια.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Εν τω μεταξυ το ευρω σε σχεση με το μπατ πεφτει. Πεφτει και σε σχεση με το χρυσο. Καποιος μου ειπε οτι την κανουν οι Κινεζοι την ζημια λογω μετρων που παιρνει η Ευρωπη για τον κορονοιο στην Κινα, αλλα δεν το πιστευω.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Το διάβασα κι εγώ, ενώ δεν έχουν καθόλου κρούσματα!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Aπο χθες ανοιξε και η Κινα χωρις περιορισμους. Αυτο σημαινει οτι οι Κινεζοι θα μπορουν να πηγαινουν στην Ταυλανδη, που ειναι μια απο τις λιγες χωρες που τους δεχεται ελευθερα και να επιστρεφουν στην χωρα τους χωρις υποχρεωτικη καραντινα, γεγονος που τους απετρεπε να ταξιδεψουν.
Ευτυχως που δεν ασχολουνται και πολυ με το αθλημα (οπως οι Γιαπωνεζοι) και δεν θα απασχολουν τα κοριτσια. Μονο τα ξενοδοχεια και κυριως τα airbnb πιθανον να ακριβηνουν λιγο.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Μυστες εχοντας πλεον φτασει στην σελιδα 146 διαβαζω το παρακατω σοκαριστικο.
Καταλαβα οτι εδω δεν ειναι Ελλαδιτσα και θελει προσοχη. Γενικα να κοιτταζετε για φιδια σε βραχια. Στην Ταυλανδη εχουν κομπρες που δεν αστειευονται. Ακομη και σε σπιτια μπαινουνε αν πεινανε. Στα 5 χρονια εδω, εχω δει πλεον δεκαδες...και αν παλι την παθετε στο Πουκετ εχει νοσοκομεια, αλλα αν γινει καμια στραβη σε κανα νησακι χαιρετισματα...μερικα ουτε φαρμακειο δεν εχουν. Θα σας περιγραψω αργοτερα φαση με "ζωακια" σε νησακι!
Πισω απο την αυλη του σπιτιου μου εχω δει το μεγαλυτερο φιδι εκτος ζωολογικου κηπου και ας ειμαι και στην Μπανγκοκ.
Εισαστε σιγουροι οτι το μονο που παιζει ειναι αρουραιοι να κυνηγανε Thai γατακια??? :confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Crixus

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Μυστες εχοντας πλεον φτασει στην σελιδα 146 διαβαζω το παρακατω σοκαριστικο.

Εισαστε σιγουροι οτι το μονο που παιζει ειναι αρουραιοι να κυνηγανε Thai γατακια??? :confused::confused::confused:
Μπανγκοκ και Πουκετ που πηγαινω εγω δεν εχω δει τοσα χρονια φιδια.
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Δεν θα ξεχάσω ποτε που οδηγούσα το μηχανάκι στο koh Chang και πετάχτηκε σαν ελατήριο ένα μαύρο φίδι στη μέση του δρόμου . Ευτυχώς δεν έπεσε απάνω μου να πέσω κάτω να τσακιστω !!!
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Μυστες εχοντας πλεον φτασει στην σελιδα 146 διαβαζω το παρακατω σοκαριστικο.

Εισαστε σιγουροι οτι το μονο που παιζει ειναι αρουραιοι να κυνηγανε Thai γατακια??? :confused::confused::confused:
Βραδάκι τώρα, έτοιμος για τσάρκα, βγαίνω απο τη πόρτα του ξενοδοχείο αφού μόλις είχε σταματήσει η καταιγίδα, πάνω στα άσπρα πλακάκια, μία κατσαρίδα γκοτζίλας στην κυριολεξία 5 εκατοστά, τη δίνω ένα σουτ και εξαφανίζεται στο γκαζόν, ακούω την 1η ρεσεψιονίστ"όχι ρε κάποιος κακός τουρίστας κλώτσησε τη μπιγιονσέ..." και συμπληρώνει ο 2ος "σε 10` θα την είχα στο πιάτο μου, πάλι νηστικός!"

Αν πας μόνο σε τίποτα phi phi islands μη κάνεις πολλά "παιχνιδάκια" με τα πιθήκια, ορμάνε και δαγκώνουν τα γαμημένα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Σήμερα έμαθα κάτι κ έπαθα πλάκα ..ότι βάζουν σιδεράκια γιατί θεωρείται σεξουαλικό για αυτούς στην ταυ κ ομορφαίνει το χαμόγελο
Κ εγώ πίστευα ότι το κάνουν επειδή δεν είχαν λεφτά μικρές για σιδεράκια κ τώρα που μεγάλωσαν τα φοράνε για διόρθωση αλλά η πλειονότητα το κάνει διότι θεωρείται ερωτικό χαμόγελο ..
Αποστευτο
Αδερφε,μεγαλη καβλα τα σιδερακια...
Ανεβαζει αμεσα,τουλαχιστον 1-2 επιπεδα πανω τη γκομενα..
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.680
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom