Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (12 μέλη και 37 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.308
Like
9.361
Πόντοι
2.306
Και ποιος σε ρώτησε εσένα;
Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται.

Επιλογή του καθένα είναι να νοικιάσει κάτι ειδικά Εκτός των μεγάλων πόλεων που δεν είναι οργανωμένες με εφαρμογές ταξί

Άσε που αν θέλει κάποιος να τρέχει σε παραλίες θες να είσαι αναμάρτητος
Εγώ με το σκούτερ είχα πάει σε απίστευτα μέρη πριν κάποια χρόνια και εκεί δεν έπαιζε ταξί έτσι και αλλιώς. Πήγαινα σε 2 παραλίες την ημέρα κάποιες φορές.
Μπράβο ,μπράβο εισαι πιο καταπληκτικός και από τα σιοκολατακια της Μπακογιαννη
 

celindimitris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Επειδη δεν μπορω να ξεκινησω νεο thread γραφω. Θα παω με μια φίλη Ταιλάνδη, και θελει να παρει για εκεινη γυναικες. ΑΝ γνωριζει καποιος ποια περιοχή να προτιμήσουμε κ ποια ειναι η διαδικασία.

Ευχαριστω.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Επειδη δεν μπορω να ξεκινησω νεο thread γραφω. Θα παω με μια φίλη Ταιλάνδη, και θελει να παρει για εκεινη γυναικες. ΑΝ γνωριζει καποιος ποια περιοχή να προτιμήσουμε κ ποια ειναι η διαδικασία.

Ευχαριστω.
Θα σου πρότεινα Μπανγκοκ ή Πατάγια, πας σε ένα Club και πρώτα βρίσκεις μία για `σενα, της λες πως η φίλη σου είναι tom boy και θέλει girlfriend....θα σου κάνει κατάσταση σίγουρα...
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Θα σου πρότεινα Μπανγκοκ ή Πατάγια, πας σε ένα Club και πρώτα βρίσκεις μία για `σενα, της λες πως η φίλη σου είναι tom boy και θέλει girlfriend....θα σου κάνει κατάσταση σίγουρα...
Καλημέρα. Λάθος!
Το tom boy είναι κάτι εντελώς διαφορετικό. Άλλο λεσβία άλλο tom.
Το tom είναι ας πούμε σχεδόν το αντίθετο του ladyboy. Στην ουσία γυναίκες που ντύνονται,μιλάνε και συμπεριφερονται σαν άνδρες.
Ξέρεις αν η φίλη του τύπου πληρεί τις προϋποθέσεις για tom boy?
 

celindimitris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα. Λάθος!
Το tom boy είναι κάτι εντελώς διαφορετικό. Άλλο λεσβία άλλο tom.
Το tom είναι ας πούμε σχεδόν το αντίθετο του ladyboy. Στην ουσία γυναίκες που ντύνονται,μιλάνε και συμπεριφερονται σαν άνδρες.
Ξέρεις αν η φίλη του τύπου πληρεί τις προϋποθέσεις για tom boy?
Ειναι bi η φιλη
 

celindimitris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Θα σου πρότεινα Μπανγκοκ ή Πατάγια, πας σε ένα Club και πρώτα βρίσκεις μία για `σενα, της λες πως η φίλη σου είναι tom boy και θέλει girlfriend....θα σου κάνει κατάσταση σίγουρα...
Ευχαριστω!
 
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
142
Like
259
Πόντοι
21
Fun fact Τα tom θεωρούνται οι ομορφότεροι αντρες στην ταυλανδη! Οι κανονικοί άντρες δεν φτουρανε μπροστά τους.
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Δεν έχει σημασία.
Να το ξαναπώ, Tom Boy είναι γυναίκα που ντύνεται και συμπεριφέρεται σαν άνδρας. Έχει πχ κοντά μαλλιά, έχει πιο ανδρική φωνή και κάνει κουμάντο σε μια ομοφυλοφιλική σχέση.
Αν ρωτήσεις κάποια ταυλανδή ποια είναι η διαφορά, θα σου εξηγήσει. Αν μπορέσεις και καταλάβεις βέβαια.
Τα Tom Boys σπάνια θα πάνε με κάποια farang(ξένη), και ο λόγος είναι γιατί ξεκάθαρα προτιμάνε να έχουν μόνιμη σχέση με γυναίκα, να δουλεύουν για λογαριασμό της να την φροντίζουν όπως θα έκανε κάποιος άνδρας. Απλά η γυναίκα σε αυτή την περίπτωση προτιμάει να έχει μια "ανδρική" φιγούρα ως προς την εμφάνιση και την συμπεριφορά, στο σώμα μιας γυναίκας αντί για ενός άνδρα.
Στις λεσβίες πχ βλέπεις 2 γυναικείες φιγούρες όπου μόνο στο σεξ κάποια αναλαμβάνει συνήθως τον ρόλο του ανδρα, πιο απλά: έχει το 'πάνω χέρι.
Θα δεις αρκετά Tom Boys όπως και LadyBoys σε όλους τους χώρους εργασίας. Μέχρι και σε τράπεζα θα δεις ladyboy στον κισέ να περιμένει να σε εξυπηρετήσει.
Προσωπικά θα συμβουλευα να μείνετε μακρυά από Τοm και LadyBoys. 9/10 περιπτώσεις τελειώνει άδοξα η περιπέτεια και με αρκετά προβλήματα. Θεωρώ τα συγκεκριμένα άτομα στη συγκεκριμένη χώρα όχι και τόσο εντάξει σε χαρακτήρα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Καλημέρα. Λάθος!
Το tom boy είναι κάτι εντελώς διαφορετικό. Άλλο λεσβία άλλο tom.
Το tom είναι ας πούμε σχεδόν το αντίθετο του ladyboy. Στην ουσία γυναίκες που ντύνονται,μιλάνε και συμπεριφερονται σαν άνδρες.
Ξέρεις αν η φίλη του τύπου πληρεί τις προϋποθέσεις για tom boy
ναι δεν διαφωνώ, αν και το ΄χουν γενικεύσει εκεί λίγο, όταν μιλάνε για λεσβία χρησιμοποιούν πολύ τον όρο.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Έχω και μία photo μ`ενα τέτοιο κορίτσι, δουλεύει σαν υπεύθυνη σε bar στο soi buakhao, πατάγια, πιτσίρικα και όμορφη, ντύσιμο τελείως ουδέτερο, ελαφρύ βάψιμο. Έλεγε πως είχε κοπέλα απο το διπλανό 7/11. Όταν πήγα να τη ψήσω με τρίπλαρε ευγενικά λέγοντας πως θα περάσω πολύ καλύτερα παίρνοντας μία απο τις άλλες κοπέλες.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μύστες μου μηπως ξέρετε τί Μανουρα μπορω να φαω απο την αστυνομία που εχω μονο Ελληνικο διπλωμα? Ποσο παει η ταριφα?

Με σταματησαν σημερα με το μηχανακι αλλα μόλις ειδαν οτιι η συνεπιβατης ειναι ταυλανδεζα μας αφησαν χωρις να ζητησουν τιποτα...

Αμα ειμαι μονος ομως να ξερω τι κερατιατικο θα πληρωσω.
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
413
Like
161
Πόντοι
1
Μύστες μου μηπως ξέρετε τί Μανουρα μπορω να φαω απο την αστυνομία που εχω μονο Ελληνικο διπλωμα? Ποσο παει η ταριφα?

Με σταματησαν σημερα με το μηχανακι αλλα μόλις ειδαν οτιι η συνεπιβατης ειναι ταυλανδεζα μας αφησαν χωρις να ζητησουν τιποτα...

Αμα ειμαι μονος ομως να ξερω τι κερατιατικο θα πληρωσω.

Μπορεί κανά 20ευρω, άντε 30άρι, μπορεί και λιγότερα ως μπαξίσι (μπαχτσίσι που λένε) στον τύπο που σε σταμάτησε, αναλόγως την περιοχή πάντα. Στην πρωτεύουσα είναι γενικώς πίο προβλεπέ και μπορεί να καταλήξεις σε αστυνομικό τμήμα, να περιμένεις στην ουρά κάνα τρίωρο να πληρώσεις κλπ, αυτή είναι η "ταλαιπωρία" περισσότερο παρά τα χρήματα.

Μου έχει τύχει να πληρώσω το σχετικό πρόστιμο, και ο τύπος γεμάτος χαρά να μου λέει ότι "αν θες τώρα γύρνα όλο το νησί μέχρι το βράδυ με το μηχανάκι και αν τυχόν σε σταματήσει άλλος απλά δείξτου ότι ήδη σε έγραψα εγώ μία φορά για σήμερα"... Είχα σκάσει στα γελιά, και μάλιστα έμαθα αργότερα ότι ίσχυε αυτό που είπε (εννοείται ανεπίσημα αλλά ίσχυε).

Για τα μηχανάκια, πάντως, θέλει ιδιαίτερη προσοχή, δεν είναι τα πρόστιμα το θέμα... Αν για κακή σου τύχη εμπλακείς σε ατύχημα, έστω και χωρίς να φταις ΚΑΘΟΛΟΥ εσύ, την πάτησες... Εκτός από τυχόν τραυματισμούς, αυτά που θα πληρώσεις σε ασφαλιστικές κλπ ξεφεύγουν πάρα πολύ... Θα σου φορτώσουν τα ΠΑΝΤΑ επάνω σου, στο 90% των περιπτώσεων... Μην σου τύχει είναι αυτό, με λίγα λόγια, αλλά το επισημαίνω.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μπορεί κανά 20ευρω, άντε 30άρι, μπορεί και λιγότερα ως μπαξίσι (μπαχτσίσι που λένε) στον τύπο που σε σταμάτησε, αναλόγως την περιοχή πάντα. Στην πρωτεύουσα είναι γενικώς πίο προβλεπέ και μπορεί να καταλήξεις σε αστυνομικό τμήμα, να περιμένεις στην ουρά κάνα τρίωρο να πληρώσεις κλπ, αυτή είναι η "ταλαιπωρία" περισσότερο παρά τα χρήματα.

Μου έχει τύχει να πληρώσω το σχετικό πρόστιμο, και ο τύπος γεμάτος χαρά να μου λέει ότι "αν θες τώρα γύρνα όλο το νησί μέχρι το βράδυ με το μηχανάκι και αν τυχόν σε σταματήσει άλλος απλά δείξτου ότι ήδη σε έγραψα εγώ μία φορά για σήμερα"... Είχα σκάσει στα γελιά, και μάλιστα έμαθα αργότερα ότι ίσχυε αυτό που είπε (εννοείται ανεπίσημα αλλά ίσχυε).

Για τα μηχανάκια, πάντως, θέλει ιδιαίτερη προσοχή, δεν είναι τα πρόστιμα το θέμα... Αν για κακή σου τύχη εμπλακείς σε ατύχημα, έστω και χωρίς να φταις ΚΑΘΟΛΟΥ εσύ, την πάτησες... Εκτός από τυχόν τραυματισμούς, αυτά που θα πληρώσεις σε ασφαλιστικές κλπ ξεφεύγουν πάρα πολύ... Θα σου φορτώσουν τα ΠΑΝΤΑ επάνω σου, στο 90% των περιπτώσεων... Μην σου τύχει είναι αυτό, με λίγα λόγια, αλλά το επισημαίνω.

Το κυριως θεμα αμα πεσει χτυπος ειναι να βγεις ζωντανος πρωτα απο ολα.
Και ειναι λαχειο αυτο με την ασφαλη εξαρτηση που φορανε ολοι... (Στην καλυτερη σορτσακι και αμανικο φανελακι και ακολουθως και σαγιοναρα πολλοι...).

Ποσος κοσμος θα έχει σκοτωθει? Πολυ καρμανιολα δρόμοι... Τοσο αποτομες συνεχομενες ανηφορες και κατηφορες με στροφιλικια εγω δεν εχω ξαναδει πουθενα αλλου.
Και ειδα μονο απο πουκετ αεροδρομιο μεχρι πατογκ, και μπιγκ μπουντα και κατά. Φανταζομαι και το υπολοιπο θα εχει πολλα δύσκολα κομματια.
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2022
Μηνύματα
10
Like
5
Πόντοι
0
Λοιπόν συναγωνιστές, έχω μαζέψει καλά λεφτά και το καλοκαίρι θέλω να πάω Ταϊλάνδη. Δεν έχω ξανά πάει, θέλω κάποιες βασικές συμβουλές για να περάσω καλά με ασφάλεια, με δεδομένα του 2023 όμως. Ο σεξοτουρισμος δεν είναι αυτοσκοπός, θέλω να πάω κυρίως Πουκετ στο νησί του james bond και μετα ό,τι καλό κάτσει. Περιμένω απαντήσεις
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Λοιπόν συναγωνιστές, έχω μαζέψει καλά λεφτά και το καλοκαίρι θέλω να πάω Ταϊλάνδη. Δεν έχω ξανά πάει, θέλω κάποιες βασικές συμβουλές για να περάσω καλά με ασφάλεια, με δεδομένα του 2023 όμως. Ο σεξοτουρισμος δεν είναι αυτοσκοπός, θέλω να πάω κυρίως Πουκετ στο νησί του james bond και μετα ό,τι καλό κάτσει. Περιμένω απαντήσεις
Πόσες μέρες τυπε σκέφτεσαι να διαθέσεις για να σου προτείνω και μέρη για τουρισμό.
Πάντως το νησί του Bond είναι πιο πέρα από το Πουκέτ, εκτός αν σου ξέφυγε το κόμμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
29 Δεκ 2022
Μηνύματα
10
Like
5
Πόντοι
0
Πόσες μέρες τυπε σκέφτεσαι να διαθέσεις για να σου προτείνω και μέρη για τουρισμό.
Πάντως το νησί του Bond δεν έχει σχέση με το Πουκέτ, εκτός αν σου ξέφυγε το κόμμα.
Ναι έχεις δίκιο εκ παραδρομής. Με 3 4 χιλιάρικα πόσο κάθομαι; έχοντας κατά νου ότι θέλω να δω πράγματα και να φορτώσω και καμία,καθαρά για εμπειρία.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Ναι έχεις δίκιο εκ παραδρομής. Με 3 4 χιλιάρικα πόσο κάθομαι; έχοντας κατά νου ότι θέλω να δω πράγματα και να φορτώσω και καμία,καθαρά για εμπειρία.
Και μήνα μη σου πω και βγάζεις καλά γούστα!
Αν έχεις όρεξη να δεις πράγματα και τρομερά μέρη σημείωσε οπωσδήποτε να επισκεφτείς:
- Bangkok
- Chiang Mai
- Chiang Rai
- Phi Phi islands
- Phuket
- Ko Phangan
- Khao Ping Kan (James bond island)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom