Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (12 μέλη και 40 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Δεκ 2022
Μηνύματα
10
Like
5
Πόντοι
0
Και μήνα μη σου πω και βγάζεις καλά γούστα!
Αν έχεις όρεξη να δεις πράγματα και τρομερά μέρη σημείωσε οπωσδήποτε να επισκεφτείς:
- Bangkok
- Chiang Mai
- Chiang Rai
- Phi Phi islands
- Phuket
- Ko Phangan
- Khao Ping Kan (James bond island)
Σε ευχαριστώ πολύ καταρχάς. Κάποιες γενικές συμβουλές για να μην με πιάσουν κότσο οι γκόμενές, διπλώματα, αστυνομίες κλπ;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Σε ευχαριστώ πολύ καταρχάς. Κάποιες γενικές συμβουλές για να μην με πιάσουν κότσο οι γκόμενές, διπλώματα, αστυνομίες κλπ;
Για τις αστυνομίες τύπε απλή λογική θ΄έλει: φοράς το κράνος σου, δεν προκαλείς, δεν κάνεις ταρζανιές και δεν οδηγάς μεθυσμένος και κανείς δε θα σε σταματήσει. Επίσης τον νου σου μην κάνεις καμιά ζημιά, θα πληρώσεις καινούριο όλο το μηχανάκι.

Για τις γκόμενες έχουν αναφερθεί οι τιμές αναλυτικά για λονγκ και σορτ στις προηγούμενες σελίδες.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Για τις αστυνομίες τύπε απλή λογική θ΄έλει: φοράς το κράνος σου, δεν προκαλείς, δεν κάνεις ταρζανιές και δεν οδηγάς μεθυσμένος και κανείς δε θα σε σταματήσει. Επίσης τον νου σου μην κάνεις καμιά ζημιά, θα πληρώσεις καινούριο όλο το μηχανάκι.

Για τις γκόμενες έχουν αναφερθεί οι τιμές αναλυτικά για λονγκ και σορτ στις προηγούμενες σελίδες.
Εμενα με σταματησαν κανονικα με το μηχανακι και ας φορουσαμε κρανη. Κανεις το δίπλωμα σου διεθνες να μην σου ζηταει ο καθε παπαρας λεφτα συνεχεια...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Εμενα με σταματησαν κανονικα με το μηχανακι και ας φορουσαμε κρανη. Κανεις το δίπλωμα σου διεθνες να μην σου ζηταει ο καθε παπαρας λεφτα συνεχεια...
Εντάξει τυχερά είναι αυτά τυπε.
Εγώ πόσες μέρες σε πόσα μέρη που κυκλοφορούσα, ούτε καν μπλόκα δεν θυμάμαι αν είδα.

Αλλά αφού δέχονται να σου νοικιάσουν μηχανάκι με το δίπλωμα τι σημαίνει μετά διεθνές που λες;
Μήπως αναφέρεσαι σε δίπλωμα με μόνο ελληνικούς χαρακτήρες;
 

sickman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
4
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Έχω διαβάσει αρκετά πράγματα στο νήμα πιο παλιά που ήταν χρήσιμα, και μπράβο που βοηθάτε όλοι με τις εμπειρίες σας. Αλλά δεν είχα σημειώσει και τώρα δυσκολεύομαι να τα βρω.

Θα πάω Ταϊλάνδη αυτό τον μήνα. Σε μια εβδομάδα.
Θα κάτσω 1 εβδομάδα, πόσο λέτε να κάτσω Μπανγκόκ? Αξίζει να κάτσω μόνο Μπανγκόκ ή να το σπάσω με κάνα νησί τύπου koh Samui?

Θέλω να μείνω λίγες μέρες στην Μπανγκόκ. Σε ποια περιοχή προτείνεται να μείνω? Με ενδιαφέρει διασκέδαση κατά κύριο λόγο και περιήγηση στη πόλη.
Επίσης να είναι όσο το δυνατό πιο καλή περιοχή από την άποψη ασφαλείας.

Επίσης εάν μπορείτε να παραθέσετε τα γνωστά μέρη ενδιαφέροντος θα ήμουν υπόχρεος.

Οποίος έχει διάθεση να απαντήσει. Ευχαριστώ!
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Κανα νεο απο Ταυλανδη?? Κάποιος?? Ειναι κανενας ηδη εκει?? Αν ειναι καποιος μια ερωτηση ..ισχυει οτι μεχρι 31 μαρτιου 2023 οποιοι ταξιδευουν με τουριστικη βιζα εχουν 45 μερες αντι για 30??
 

sickman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
4
Like
10
Πόντοι
0
Κανα νεο απο Ταυλανδη?? Κάποιος?? Ειναι κανενας ηδη εκει?? Αν ειναι καποιος μια ερωτηση ..ισχυει οτι μεχρι 31 μαρτιου 2023 οποιοι ταξιδευουν με τουριστικη βιζα εχουν 45 μερες αντι για 30??
Επειδή το έψαχνα και εγώ.

From October 1, 2022 until March 31, 2023, travelers will be allowed to stay for 30 days or 45 days without prior approval of a Thai visa.

Η Ελλάδα είναι στις χώρες με τις 45 μέρες visa.

Παραθέτω και την πηγή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
IMG_20230206_204542.jpg
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Καλησπέρα σε όλους. Έχω διαβάσει αρκετά πράγματα στο νήμα πιο παλιά που ήταν χρήσιμα, και μπράβο που βοηθάτε όλοι με τις εμπειρίες σας. Αλλά δεν είχα σημειώσει και τώρα δυσκολεύομαι να τα βρω.

Θα πάω Ταϊλάνδη αυτό τον μήνα. Σε μια εβδομάδα.
Θα κάτσω 1 εβδομάδα, πόσο λέτε να κάτσω Μπανγκόκ? Αξίζει να κάτσω μόνο Μπανγκόκ ή να το σπάσω με κάνα νησί τύπου koh Samui?

Θέλω να μείνω λίγες μέρες στην Μπανγκόκ. Σε ποια περιοχή προτείνεται να μείνω? Με ενδιαφέρει διασκέδαση κατά κύριο λόγο και περιήγηση στη πόλη.
Επίσης να είναι όσο το δυνατό πιο καλή περιοχή από την άποψη ασφαλείας.

Επίσης εάν μπορείτε να παραθέσετε τα γνωστά μέρη ενδιαφέροντος θα ήμουν υπόχρεος.

Οποίος έχει διάθεση να απαντήσει. Ευχαριστώ!
Σουκχουμβιτ από σόι 1 έως σοι26, όσο πιο κοντά γίνεται στο σόι 4
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Επιτέλους, έπειτα από 4 χρόνια "μόνιμης σχέσης", αλλά όχι νόμιμης, μόνος και ελεύθερος στην Μπανγκόκ.
Ελεύθερος;
Μάλλον πιο φυλακισμένος από ποτέ. Φρόντισε η "πρώην" μου για αυτό. Είχε βάλει τόσο ψηλά τον πήχη, που όσο και να πηδήξω, και το καλύτερο μουνι της Ταυλανδης, πάλι από κάτω θα περάσω.
Είχε καταφέρει και είχε τρυπώσει μέσα στο μυαλό μου και στις πιο κρυφές και απαγορευμένες επιθυμίες και φαντασιώσεις μου, ειδικά πέρσι, και μου τις ικανοποιούσε πριν προλάβω εγώ να της το ζητήσω.
Είχα νιώσει μαζί της πραγματικά άνθρωπος και άνδρας.
Μου έδωσε τα πάντα. Ήταν μια πραγματική γκέισα που ήθελε μόνο να με ικανοποιεί.
Και τι μου ζήτησε; Απόλυτη αφοσίωση και πίστη και μια ελπίδα για κοινό μέλλον. Δεν μπορούσα να της δώσω τίποτα από αυτά.
Και έτσι άρχισαν οι διαδυκτιακοι καυγάδες μας.
15ωρες καθημερινες βιντεοκλήσεις στο μεσσεντζερ, η, και 24ωρες όταν πήγα 5 μέρες στην Κωνσταντινούπολη,(2 κινητά και ένα λάπτοπ δεν προλάβαιναν να γεμίσουν μπαταρίες), κατέληγαν πάντα σε καυγάδες.
Ακόμα και όταν τις έστειλα 80 ευρώ στα γενέθλιά της, μετα από έναν τέτοιο καυγά μου τα έστειλε πισω λέγοντας μου: "Με τα λεφτά μόνο το κορμί μου μπορείς να αγοράσεις. Την καρδιά μου όμως, μόνο με αγάπη μπορείς να την κερδίσεις".
Ίσως αυτή να ήταν η γυναίκα της ζωής μου.
Σε λάθος τόπο και χρόνο. Και επειδή καποιοι φίλοι μου είπαν: "Μα ήταν του δρόμου". Ναι, και εγώ του δρόμου είμαι, μια ζωή.
Τέλη Ιουλίου με μπλοκαρισε από τα σοσιαλ, και από το τηλέφωνο της. Και μετά από 5 μήνες με ξεμπλοκαρισε για 2 μέρες, ισα-ισα για να δω κάποιες φωτογραφίες στο φεις-μπουκ που ήταν με κάποιον άλλο.
Ας είναι καλά η κοπέλα. Μακάρι να βρεθεί κάποιος να της δώσει την αγάπη που της αξίζει και να την μαζέψει από το δρόμο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Και σαν να μην έφτανε αυτό, εχθές το βράδυ έφαγα την απόλυτη ξεπετα από μια Βιετναμεζα. Δεύτερη φορά που την πατάω με Βιετναμεζα. Στο δρόμο ήταν όλο υποσχέσεις, πρώτο φάουλ που δεν πλύθηκε στο μπάνιο αλλά έκανε το μουνι της με το κωλοβρυσακι της τουαλέτας. Μετά μου φόρεσε προφυλακτικό και μου στήθηκε ανάσκελα να την πηδήξω χωρίς προκαταρκτικά. Της τον έβαλα με το ζόρι στο στόμα και της έκανα φακινγκ μαουθ. Έκανε δήθεν ότι πνιγόταν και την γύρισα στα τέσσερα και τελείωσα άρον άρον.
Μαύρο στις Βιετναμεζες, χειρότερες και από τις Κινέζες.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Ευτυχώς σήμερα έφερα από νωρίς το προχθεσινό μιλφακι, ένα κοντοπουτανο γύρω στα τριάντα,(26 λέει+10% όπως έλεγε και ο Αρλεκιν-Λυστ) και με αποζημίωσε.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.031
Like
72.087
Πόντοι
12.756
Επιτέλους, έπειτα από 4 χρόνια "μόνιμης σχέσης", αλλά όχι νόμιμης, μόνος και ελεύθερος στην Μπανγκόκ.
Ελεύθερος;
Μάλλον πιο φυλακισμένος από ποτέ. Φρόντισε η "πρώην" μου για αυτό. Είχε βάλει τόσο ψηλά τον πήχη, που όσο και να πηδήξω, και το καλύτερο μουνι της Ταυλανδης, πάλι από κάτω θα περάσω.
Είχε καταφέρει και είχε τρυπώσει μέσα στο μυαλό μου και στις πιο κρυφές και απαγορευμένες επιθυμίες και φαντασιώσεις μου, ειδικά πέρσι, και μου τις ικανοποιούσε πριν προλάβω εγώ να της το ζητήσω.
Είχα νιώσει μαζί της πραγματικά άνθρωπος και άνδρας.
Μου έδωσε τα πάντα. Ήταν μια πραγματική γκέισα που ήθελε μόνο να με ικανοποιεί.
Και τι μου ζήτησε; Απόλυτη αφοσίωση και πίστη και μια ελπίδα για κοινό μέλλον. Δεν μπορούσα να της δώσω τίποτα από αυτά.
Και έτσι άρχισαν οι διαδυκτιακοι καυγάδες μας.
15ωρες καθημερινες βιντεοκλήσεις στο μεσσεντζερ, η, και 24ωρες όταν πήγα 5 μέρες στην Κωνσταντινούπολη,(2 κινητά και ένα λάπτοπ δεν προλάβαιναν να γεμίσουν μπαταρίες), κατέληγαν πάντα σε καυγάδες.
Ακόμα και όταν τις έστειλα 80 ευρώ στα γενέθλιά της, μετα από έναν τέτοιο καυγά μου τα έστειλε πισω λέγοντας μου: "Με τα λεφτά μόνο το κορμί μου μπορείς να αγοράσεις. Την καρδιά μου όμως, μόνο με αγάπη μπορείς να την κερδίσεις".
Ίσως αυτή να ήταν η γυναίκα της ζωής μου.
Σε λάθος τόπο και χρόνο. Και επειδή καποιοι φίλοι μου είπαν: "Μα ήταν του δρόμου". Ναι, και εγώ του δρόμου είμαι, μια ζωή.
Τέλη Ιουλίου με μπλοκαρισε από τα σοσιαλ, και από το τηλέφωνο της. Και μετά από 5 μήνες με ξεμπλοκαρισε για 2 μέρες, ισα-ισα για να δω κάποιες φωτογραφίες στο φεις-μπουκ που ήταν με κάποιον άλλο.
Ας είναι καλά η κοπέλα. Μακάρι να βρεθεί κάποιος να της δώσει την αγάπη που της αξίζει και να την μαζέψει από το δρόμο.
σου εγινε συνηθεια η γκομενα .. γι αυτο
Παντα υπαρχουν καλυτερες ...
απλα ειχες εξιδανικευσει αυτη σαν γκομενα
Επρεπε να της πεις με τα 80 ευρω , το κορμι σου θελω , για την καρδιά σου δεν δίνω δεκάρα τσακιστη
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.507
Like
27.715
Πόντοι
5.506
Και σαν να μην έφτανε αυτό, εχθές το βράδυ έφαγα την απόλυτη ξεπετα από μια Βιετναμεζα. Δεύτερη φορά που την πατάω με Βιετναμεζα. Στο δρόμο ήταν όλο υποσχέσεις, πρώτο φάουλ που δεν πλύθηκε στο μπάνιο αλλά έκανε το μουνι της με το κωλοβρυσακι της τουαλέτας. Μετά μου φόρεσε προφυλακτικό και μου στήθηκε ανάσκελα να την πηδήξω χωρίς προκαταρκτικά. Της τον έβαλα με το ζόρι στο στόμα και της έκανα φακινγκ μαουθ. Έκανε δήθεν ότι πνιγόταν και την γύρισα στα τέσσερα και τελείωσα άρον άρον.
Μαύρο στις Βιετναμεζες, χειρότερες και από τις Κινέζες.
στο ειπα....παρε μαζι σου
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Επιτέλους, έπειτα από 4 χρόνια "μόνιμης σχέσης", αλλά όχι νόμιμης, μόνος και ελεύθερος στην Μπανγκόκ.
Ελεύθερος;
Μάλλον πιο φυλακισμένος από ποτέ. Φρόντισε η "πρώην" μου για αυτό. Είχε βάλει τόσο ψηλά τον πήχη, που όσο και να πηδήξω, και το καλύτερο μουνι της Ταυλανδης, πάλι από κάτω θα περάσω.
Είχε καταφέρει και είχε τρυπώσει μέσα στο μυαλό μου και στις πιο κρυφές και απαγορευμένες επιθυμίες και φαντασιώσεις μου, ειδικά πέρσι, και μου τις ικανοποιούσε πριν προλάβω εγώ να της το ζητήσω.
Είχα νιώσει μαζί της πραγματικά άνθρωπος και άνδρας.
Μου έδωσε τα πάντα. Ήταν μια πραγματική γκέισα που ήθελε μόνο να με ικανοποιεί.
Και τι μου ζήτησε; Απόλυτη αφοσίωση και πίστη και μια ελπίδα για κοινό μέλλον. Δεν μπορούσα να της δώσω τίποτα από αυτά.
Και έτσι άρχισαν οι διαδυκτιακοι καυγάδες μας.
15ωρες καθημερινες βιντεοκλήσεις στο μεσσεντζερ, η, και 24ωρες όταν πήγα 5 μέρες στην Κωνσταντινούπολη,(2 κινητά και ένα λάπτοπ δεν προλάβαιναν να γεμίσουν μπαταρίες), κατέληγαν πάντα σε καυγάδες.
Ακόμα και όταν τις έστειλα 80 ευρώ στα γενέθλιά της, μετα από έναν τέτοιο καυγά μου τα έστειλε πισω λέγοντας μου: "Με τα λεφτά μόνο το κορμί μου μπορείς να αγοράσεις. Την καρδιά μου όμως, μόνο με αγάπη μπορείς να την κερδίσεις".
Ίσως αυτή να ήταν η γυναίκα της ζωής μου.
Σε λάθος τόπο και χρόνο. Και επειδή καποιοι φίλοι μου είπαν: "Μα ήταν του δρόμου". Ναι, και εγώ του δρόμου είμαι, μια ζωή.
Τέλη Ιουλίου με μπλοκαρισε από τα σοσιαλ, και από το τηλέφωνο της. Και μετά από 5 μήνες με ξεμπλοκαρισε για 2 μέρες, ισα-ισα για να δω κάποιες φωτογραφίες στο φεις-μπουκ που ήταν με κάποιον άλλο.
Ας είναι καλά η κοπέλα. Μακάρι να βρεθεί κάποιος να της δώσει την αγάπη που της αξίζει και να την μαζέψει από το δρόμο.
Τον είχε έτοιμο γέρο...στο μυαλό τους το κλικ γίνεται όταν παίξει κάτι που κατά το μυαλό τους είναι καλύτερο... χαίρομαι για σένα πραγματικά. Ελεύθερος είσαι στην κυριολεξία!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom