Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (10 μέλη και 33 επισκέπτες)

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.144
Κριτικές
1
Like
2.391
Πόντοι
456
Βραδάκι τώρα, έτοιμος για τσάρκα, βγαίνω απο τη πόρτα του ξενοδοχείο αφού μόλις είχε σταματήσει η καταιγίδα, πάνω στα άσπρα πλακάκια, μία κατσαρίδα γκοτζίλας στην κυριολεξία 5 εκατοστά, τη δίνω ένα σουτ και εξαφανίζεται στο γκαζόν, ακούω την 1η ρεσεψιονίστ"όχι ρε κάποιος κακός τουρίστας κλώτσησε τη μπιγιονσέ..." και συμπληρώνει ο 2ος "σε 10` θα την είχα στο πιάτο μου, πάλι νηστικός!"

Αν πας μόνο σε τίποτα phi phi islands μη κάνεις πολλά "παιχνιδάκια" με τα πιθήκια, ορμάνε και δαγκώνουν τα γαμημένα!
χα χα χα πολυ γέλιο ,εχουμε πάει με μια πιτσιρικα που ειχα τοτε το 2010 κραμπι ao nang , τρεις μερες.και φυσικα πηγαμε στα seven islands ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΡΑΒΑΚΙΑ.στο ΜΟΝΚΕΥ island μια μαιμού μου βουταει το κινητο καιο ανεβαινει στο δεντρο.Τι να κάνω ,βλέπω κάτι φλουδδες απο μπανανες παιρνω μια ειχε και λιγο μεσα τη κουναω ψηλα και αφου την ειδα ,τη πεταω απανω ,ανοιγει τα χερια να τη πιάσει πεφτει το κινητο πανω στη αμμο καιο δεν εσπασε ,αυτα μενουν ανμνησεις ..
 

JONA

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
καλημερα,πρωτη φορα θα παω Ταυλανδη κ γενικα εκτος ευρωπης κ εχω καποιες αποριες 1.για να ενοικιασω αυτοκινητο η μηχανακι χρειαζομαι την διεθνης αδεια οδηγησης IDP?κ αν ναι απο που την βγαζω? 2.να εκανα καποιο προληπτικο εμβολιασμο,π.χ. για τα κουνουπια?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
καλημερα,πρωτη φορα θα παω Ταυλανδη κ γενικα εκτος ευρωπης κ εχω καποιες αποριες 1.για να ενοικιασω αυτοκινητο η μηχανακι χρειαζομαι την διεθνης αδεια οδηγησης IDP?κ αν ναι απο που την βγαζω? 2.να εκανα καποιο προληπτικο εμβολιασμο,π.χ. για τα κουνουπια?
Τα καινουργια διπλωματα νομιζω εχουν διεθνη ισχυ. Βεβαια να εχεις υπ οψιν οτι στην Ταυλανδη οδηγουν αναποδα, οπως στην Αγγλια. Οσο για τα κουνουπι, εξαρταται που θα μεινεις, εννοω σε τι κατηγορια ξενοδοχειου, τα περισσοτερα ξενοδοχεια 3 αστερων και πανω, εχουν διπλα τζαμια και δεν περναει στην κυριολεξια κουνουπι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: JONA

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.144
Κριτικές
1
Like
2.391
Πόντοι
456
Τα καινουργια διπλωματα νομιζω εχουν διεθνη ισχυ. Βεβαια να εχεις υπ οψιν οτι στην Ταυλανδη οδηγουν αναποδα, οπως στην Αγγλια. Οσο για τα κουνουπι, εξαρταται που θα μεινεις, εννοω σε τι κατηγορια ξενοδοχειου, τα περισσοτερα ξενοδοχεια 3 αστερων και πανω, εχουν διπλα τζαμια και δεν περναει στην κυριολεξια κουνουπι.
απο σαιτ διαβασα πως στο Πουκετ εχουν αρχισει και κοβουν προστιμα αν δεν εχεις διπλωμα διεθνες , εγω ποτε δεν ειχα αλλα τωρα τι να πει κανεις..εγω οταν ξαναπαω αφου για 50 ευρω δεν θα διακυνδυνευα να τρωω προοστιμα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
καλημερα,πρωτη φορα θα παω Ταυλανδη κ γενικα εκτος ευρωπης κ εχω καποιες αποριες 1.για να ενοικιασω αυτοκινητο η μηχανακι χρειαζομαι την διεθνης αδεια οδηγησης IDP?κ αν ναι απο που την βγαζω? 2.να εκανα καποιο προληπτικο εμβολιασμο,π.χ. για τα κουνουπια?
Τον εμβολιασμό δεν τον κάνεις για τα κουνούπια, τον κάνεις για τις αρρώστιες.
Που μπορεί να είναι από κουνούπια, από φαγητά ή άλλες καταστάσεις.

Εγώ θέμα με δίπλωμα δεν άκουσα να υπάρχει για κανέναν με ευρωπαϊκό δίπλωμα.
 

JONA

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις...
 

zounis.zounis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
172
Like
286
Πόντοι
21
Τον εμβολιασμό δεν τον κάνεις για τα κουνούπια, τον κάνεις για τις αρρώστιες.
Που μπορεί να είναι από κουνούπια, από φαγητά ή άλλες καταστάσεις.

Εγώ θέμα με δίπλωμα δεν άκουσα να υπάρχει για κανέναν με ευρωπαϊκό δίπλωμα.
Απλά να φοράς πάντα κράνος γράφουμε αβερτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: JONA

vk1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2
Like
8
Πόντοι
0
Τον εμβολιασμό δεν τον κάνεις για τα κουνούπια, τον κάνεις για τις αρρώστιες.
Που μπορεί να είναι από κουνούπια, από φαγητά ή άλλες καταστάσεις.

Εγώ θέμα με δίπλωμα δεν άκουσα να υπάρχει για κανέναν με ευρωπαϊκό δίπλωμα.
οδηγεις νομιμα μονο με διεθνες απο ΕΛΠΑ το προστιμο ειναι γελοιο αλλα η ταλαιπωρια για να το πληρωσεις αρκετη γιατι πρεπει να πληρωθει στο τμημα αμμεσα στο πουκετ αυτη τη στιγμη ξεσκιζουν οπως και με το κρανος
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
361
Καλησπέρα παιδιά. Ετοιμάζεται ταξίδι για Phuket τον Απρίλιο και θα ήθελα ινφο από άτομα που έχουν πάει πρόσφατα. Οι ερωτήσεις μου είναι οι εξής:

1. Ο Απρίλιος είναι καλός μήνας για Phuket από άποψη καιρού;
2. Τα κορίτσια εκεί κάνουν τρίο; Πρωκτικό;
3. Μου προτείνετε airbnb ή ξενοδοχείο;
4. Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέχω από θέμα ασφάλειας;

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά
 
  • Like
Αντιδράσεις: JONA

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αν είναι καποιος φιλος Μπανγκόκ αυτες τις μερες και θελει να παμε για κανα καφεδακι ή ποτακι ας μου στειλει πμ...
Να συζητησουμε και για τα κοριτσια μας χεχε!!

Πάντως τα βλεπεω αγριεμενα τα πραματα. Στελνω στο thai friendly και τα αιτηματα για long πανε 4-5 χιλιαδες .
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Καλησπέρα παιδιά. Ετοιμάζεται ταξίδι για Phuket τον Απρίλιο και θα ήθελα ινφο από άτομα που έχουν πάει πρόσφατα. Οι ερωτήσεις μου είναι οι εξής:

1. Ο Απρίλιος είναι καλός μήνας για Phuket από άποψη καιρού;
2. Τα κορίτσια εκεί κάνουν τρίο; Πρωκτικό;
3. Μου προτείνετε airbnb ή ξενοδοχείο;
4. Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέχω από θέμα ασφάλειας;

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά
1. Ο Απρίλης είναι καλός μήνας, αν εξαιρέσεις τις "βροχές" του Σονκραν, (Μπουγελωματα κατά την διάρκεια της Ταυλανδεζικης Πρωτοχρονιάς).
2. Τρίο κάνουν, περισσότερο σε επαγγελματικούς χώρους (μασσαζερι). Δεν θα το συνιστούσα με φρι- λεινσερς, οι Ταυλανδεζες είναι πολύ ζηλιαρες και δεν τους βγαίνει.
Πρωκτικό; Είναι τόσο στενά τα μουνάκια τους, που δεν χρειάζεται πρωκτικό, δεν το έχω ζητήσει ποτέ από καμμία.
3 και 4 μαζί. Καλύτερα ξενοδοχείο για περισσότερη ασφάλεια σε σχέση με την κοπέλα που θα βάλεις στο δωμάτιο σου.

Να γράψω για πολλοστή φορά. Στην Ταυλανδη δεν πάμε μόνο για παροχή υπηρεσιών σεξ όπως το έχουμε μάθει από τις Σλαβες που τα τελευταία χρόνια προσφέρουν τις υπηρεσίες τους εδώ στην Ελλάδα. Οι Ταυλανδεζες (τουλάχιστον οι μεγαλύτερες σε ηλικία) έχουν στο ντι εν ει τους το πώς θα υπηρετήσουν τον άνδρα και το λεγόμενο gfe. Όπως και ολο το πακέτο που προσφέρει αυτή η χώρα σαν εξωτικός προορισμός.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
1. Ο Απρίλης είναι καλός μήνας, αν εξαιρέσεις τις "βροχές" του Σονκραν, (Μπουγελωματα κατά την διάρκεια της Ταυλανδεζικης Πρωτοχρονιάς).
2. Τρίο κάνουν, περισσότερο σε επαγγελματικούς χώρους (μασσαζερι). Δεν θα το συνιστούσα με φρι- λεινσερς, οι Ταυλανδεζες είναι πολύ ζηλιαρες και δεν τους βγαίνει.
Πρωκτικό; Είναι τόσο στενά τα μουνάκια τους, που δεν χρειάζεται πρωκτικό, δεν το έχω ζητήσει ποτέ από καμμία.
3 και 4 μαζί. Καλύτερα ξενοδοχείο για περισσότερη ασφάλεια σε σχέση με την κοπέλα που θα βάλεις στο δωμάτιο σου.

Να γράψω για πολλοστή φορά. Στην Ταυλανδη δεν πάμε μόνο για παροχή υπηρεσιών σεξ όπως το έχουμε μάθει από τις Σλαβες που τα τελευταία χρόνια προσφέρουν τις υπηρεσίες τους εδώ στην Ελλάδα. Οι Ταυλανδεζες (τουλάχιστον οι μεγαλύτερες σε ηλικία) έχουν στο ντι εν ει τους το πώς θα υπηρετήσουν τον άνδρα και το λεγόμενο gfe. Όπως και ολο το πακέτο που προσφέρει αυτή η χώρα σαν εξωτικός προορισμός.

Και εγω στο προηγουμενο ταξιδι μου δεν ειχα "δει" κωλοκαταστασεις!!

Πάντως προχτες το βραδυ 0400 μια κοπελιτσα στο δρομο μου λέει παμε με 1000 μπατ και θα μου γαμησεις και τον κωλο!! Δυστηχως μολις ειχα τελειωσει συνέδρια σορτ με μαυρουλα ξεπετουλα στα 2500 σορτ, καλα να παθω!!!

Και χτες το βραδυ παντως με κοπελα που βγηκαμε για ποτα, εγινε πολυ ωραια πρωκτοσυνεδρια!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Και εγω στο προηγουμενο ταξιδι μου δεν ειχα "δει" κωλοκαταστασεις!!

Πάντως προχτες το βραδυ 0400 μια κοπελιτσα στο δρομο μου λέει παμε με 1000 μπατ και θα μου γαμησεις και τον κωλο!! Δυστηχως μολις ειχα τελειωσει συνέδρια σορτ με μαυρουλα ξεπετουλα στα 2500 σορτ, καλα να παθω!!!

Και χτες το βραδυ παντως με κοπελα που βγηκαμε για ποτα, εγινε πολυ ωραια πρωκτοσυνεδρια!!
Σουκχουμβιτ εισαι;
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Σουκχουμβιτ εισαι;
Ναι sukhumvit soi 4 ειναι και το ξενοδοχειο μου.

Αλλά θα παρω αεροπλανο να παω πουκετ μεθαυριο. Πιστευω πιο καλα θα ειναι απο τη μεγαλουπολη, να κάνουμε και κανα μπανακι!!!
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
361
Ναι sukhumvit soi 4 ειναι και το ξενοδοχειο μου.

Αλλά θα παρω αεροπλανο να παω πουκετ μεθαυριο. Πιστευω πιο καλα θα ειναι απο τη μεγαλουπολη, να κάνουμε και κανα μπανακι!!!
Φίλε μόλις πας, στείλε ενημέρωση. Θα πάω Πουκετ το Πάσχα και κάθε πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
καλημερα,πρωτη φορα θα παω Ταυλανδη κ γενικα εκτος ευρωπης κ εχω καποιες αποριες 1.για να ενοικιασω αυτοκινητο η μηχανακι χρειαζομαι την διεθνης αδεια οδηγησης IDP?κ αν ναι απο που την βγαζω? 2.να εκανα καποιο προληπτικο εμβολιασμο,π.χ. για τα κουνουπια?
θα σε συμβούλευα οτιδήποτε, ΜΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ κι αν νοικιάσεις, να το φωτογραφίσει πολύ προσεκτικά από όλες τις πλευρές. Κινδυνεύεις να σου ζητάνε επισκευές από ζημιές τις οποίες δεν έκανες εσύ
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.308
Like
9.361
Πόντοι
2.306
Δε θα νοίκιαζα, για τρεις λόγους

1)ξυδια που θα θέλω να πιω
2)μπλεξίματα με αστυνομία/ασφάλειες/διπλώματα
3)προσωπικά κοτευω να οδηγήσω από την αντίθετη πλευρά
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Δε θα νοίκιαζα, για τρεις λόγους

1)ξυδια που θα θέλω να πιω
2)μπλεξίματα με αστυνομία/ασφάλειες/διπλώματα
3)προσωπικά κοτευω να οδηγήσω από την αντίθετη πλευρά
Και ποιος σε ρώτησε εσένα;
Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται.

Επιλογή του καθένα είναι να νοικιάσει κάτι ειδικά Εκτός των μεγάλων πόλεων που δεν είναι οργανωμένες με εφαρμογές ταξί

Άσε που αν θέλει κάποιος να τρέχει σε παραλίες θες να είσαι αναμάρτητος
Εγώ με το σκούτερ είχα πάει σε απίστευτα μέρη πριν κάποια χρόνια και εκεί δεν έπαιζε ταξί έτσι και αλλιώς. Πήγαινα σε 2 παραλίες την ημέρα κάποιες φορές.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.685
Κριτικές
183
Like
43.760
Πόντοι
21.896
Και ποιος σε ρώτησε εσένα;
Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται.

Επιλογή του καθένα είναι να νοικιάσει κάτι ειδικά Εκτός των μεγάλων πόλεων που δεν είναι οργανωμένες με εφαρμογές ταξί

Άσε που αν θέλει κάποιος να τρέχει σε παραλίες θες να είσαι αναμάρτητος
Εγώ με το σκούτερ είχα πάει σε απίστευτα μέρη πριν κάποια χρόνια και εκεί δεν έπαιζε ταξί έτσι και αλλιώς. Πήγαινα σε 2 παραλίες την ημέρα κάποιες φορές.
Που είχες πάει στην ταυλανδη;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom