Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (2 μέλη και 1 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Εντάξει παιδιά δόθησαν οι απαντήσεις για το θέμα ανήλικα,ηρεμία τώρα και συνεχίζουμε με άλλα θέματα.
Η Πατόνγκ είναι σαν ένα σόι της Πατάγιας, όσοι θέλουν μόνο δράση Πατάγια χωρίς δεύτερεη σκέψη.Οι γκόμενες στο πρώτο Gogo της Bagla το παίζουνε high κάθονται μόνο πέντε λεπτά και το ποτό τους 180 μπατόπουλα.Επίσης ζητάνε 4000 λονγκ και τρία σορτ. Οι τιμές μπορεί να πέσουν με παζάρι, αλλά μουρμουρισμένο μουνί ξυνό γαμίσι. Μερικά άλλα Gogos έχουν αναβαθμιστεί αλλά μέσα χορεύουν βαρεμένα μπαζάκια. Επίσης πολλά καροτάκια στα γύρω beerbars. Η πίεση παντού είναι απίστευτη για να πάρεις δεύτερο ποτό ενώ ακόμα είσαι σχεδόν στη μέση.Στις Ντίσκο κυκλοφορούνε όλες οι τελειωμένες πλήν ελαχίστων εξαιρέσεων.Η αποζημίωση σου εδώ είναι η παραλία και οι απίστευτες εκδρομές στα γύρω νησάκια. Τα κορίτσια πίνουν πολύ ίσως καλό για μάς γιατί τα δίνουν όλα στο γαμίσι, μια φορά όμως μια κοπέλα πέρυσι αντί για μπουμμπουμ μου έκανε εμετούς όλη τη νύχτα, φέτος τη συνάντησα πάλι και εκτός που τρελάθηκε από τη χαρά της δε ξέρω γιατί μου είπε χίλια συγνώμη και με αποζημίωσε στο δωμάτιο τζάμπα με τη φίλη της μαζί....αυτά είναι και τα καλά με τις Ταυλανδέζες φυσικά της έδωσα καλό τιπ και πολά κεράσματα την άλλη μέρα.Πάντως τη καρδιά τους την έχουν δεξιά οπως λέει και ο Cristobal πολλά έμπειρος στα Ταυλανδικά θέματα και να τον ακούτε αν και γράφει με γρίφους και κώδικες χε χε. Συμέρασμα τα κορίτσια μας έχουν δεξιά την καρδιά τους και αριστερά το πορτοφόλι τους, να το θυμάστε πάντα και μακυά από μικρά οι 25άρες είναι ήδη απίστευτα μωρά και με πείρα. Ο καιρός δροσερός στο Πουκέτ το βράδυ δε χρειάζεται κλιματιστικό εκτός την ώρα της έργασίας.Καλή διασκέδαση σε όλους.

λες οτι η πατονγκ ειναι οσο ενα σοι της πατταγιας....
ΛΑΘΟΣ.... ειναι ενας δρομος με πολλους καθετους που η καθε καθετος εχει πολλα μπαρ και τις αντιστοιχες ντισκο....
ενα πολυ ωραιο ειναι οτι το καθε σοι καθετο της μπανγκλα εχει κοινη μουσικη και ετσι γλυτωνεις την οχλαγογια.

τα κατοϊς ειναι περιορισμενα στο δικο τους σοι και ετσι δρας στα υπολοιπα ανενοχλητος.

η ποιοτητα ειναι κλασης ανωτερης απο αυτης της πατταγιας, οπως επισης οτι εχει πολλα μερη να γυρισεις και να δεις (το αναφερεις και εσυ).

οσο για τις τιμες ενιοτε τα gogo girls της πατονγκ ζητουσαν το κατι παραπανω τα οποια μερικες το αξιζουν διοτι εχουν πολυ καλα γυμνασμενους τους κατω μυς για να κανουν και τα αντιστοιχα σοου (π.χ. φουσκωμα μπαλονιου και αλλα τετοια διαφορα) και στο πηδημα μετα ειναι καλη εμπειρια διοτι ξερουν να κανουν κατι που οι αλλες δεν γνωριζουν.

ειναι ομορφα την ωρα που κανεις την πραξη που εκεινη ξερει να σφιξει να το μουνακι της περιτεχνα στο πεος σου και αλλες τετοιες γαργαλιστικες λεπτομερειες ....

βεβαια το ποσο των 4000μπατ το ζητανε για οποιον τσιμπησει... συγκεκριμενα το πρωτο gogo απλα μουρη ειναι εκει δεν αξιζει και ουτε εχει τετοιες γυναικες που περιγραφω εγω ....

αλλα μπορεις να βρεις τετοιες σε αλλα παρακειμενα gogo ....

συνεχιζεται....
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
καλησπερα μεσημεριατικα στην Ελλαδα?   :huh:

σορρυ φιλε με τατου δεν πολυασχολουμαι αλλα ισως σε ενδιαφερουν τα παρακατω σαιτς
ειναι του πιο διασημου Ταυλανδου που κανει τατουαζ του Ατζαν Νου...εκει εκανε η Αντζελινα Τζολι

και ενας γνωστος ναος που κανει τατου

βασικα θα επρεπει να εισαι εδω ΒΚΚ αυτο το σαββατοκυριακο εχει τη διεθνη εκθεση τατουαζ

ΤΗΧ a lot... Κρίμα που χάνω το φεστιβάλ....
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
ειναι ομορφα την ωρα που κανεις την πραξη που εκεινη ξερει να σφιξει να το μουνακι της περιτεχνα στο πεος σου και αλλες τετοιες γαργαλιστικες λεπτομερειες ....

Μια φορα μου εσφιξε μια το μουνακι την ωρα που εχυνα, και κοντεψε να μου βγει το σπερμα απο τα αυτια.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ειμαι Πατόνγκ τώρα,αυτές που κάνουν τα pin-pon show είναι επιοικώς μπάζα, πάντως πήγε ένας δικός μου σαβουρογάμης μαζί με μία για την εμπειρία και του έκανε το ίδιο με τα δικά του τα μπαλάκια του τα πέταξε στον τοίχο... :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Ειμαι Πατόνγκ τώρα,αυτές που κάνουν τα pin-pon show είναι επιοικώς μπάζα, πάντως πήγε ένας δικός μου σαβουρογάμης μαζί με μία για την εμπειρία και του έκανε το ίδιο με τα δικά του τα μπαλάκια του τα πέταξε στον τοίχο... :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Καλησπέρα...Τώρα πήρα πρέφα ότι είσαι κάτω. Καλά να περνάς, αν και από ότι έχω καταλάβει είναι σίγουρο αρκεί να ξέρεις το πως... Αν θέλεις απαντάς.. έχεις κατέβει μέρες κάτω? και μέχρι πότε θα μείνεις?

Πάντως κα πάλι καλά να περνάς....
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

pyrosvesths22

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή έχουμε πάρει όλοι μια γεύση για το πόσο κοστίζει ένα ταξείδι κάτω,
αλλά δεν ξέρουμε τελικά αν αξίζει να πας για πέντε μέρες ή μια εβδομάδα, έφτιαξα αυτό τον ωραίο υπολογιστή ταξιδίου για την Ταϊλάνδη. Βάζεις τα κόστη και σου λέει τελικά ποιά πρέπει να είναι η ελάχιστη διάρκεια του ταξειδιού σε μέρες ώστε να αξίζει να πας.


Βασίζεται στην υπόθεση ότι τα καθημερινά σου έξοδα δεν πρέπει να είναι λιγότερα από την ημερήσια απόσβεση του εισητηρίου που έχεις πληρώσει, κάτι που πιστεύω ότι είναι αρκετά λογικό. (π.χ. Αξίζει να σκάσω 700 ευρώ εισητήριο, ενώ ξοδεύω 60 ευρώ τη μέρα καθημερινά έξοδα, και να κάτσω μόνο 5 μέρες; συν δυο πήγαινελα)
Δοκιμάστε να δείτε.
Περιμένω προτάσεις και σχόλια
 

pyrosvesths22

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
οχι, αλλά πολύ σύντομα κατεβαίνω, και θα ενημερώνω λεπτομερώς και πριν πάω και κατά τη διάρκεια. Τώρα κάνω τα πλάνα μου, και είχα προβληματισμό για το τελικά πόσες μέρες αξίζει να πας, γιαυτο έφτιαξα το εξελάκι. Εσύ έχεις πάει?
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
@ pyrosvesths22

εχω παει φιλε μου 1 φορα κ ειλικρινα δεν το εχω ξεπερασει ακομα....

Να ξερεις ομως οτι το προγραμμα (χωρις παρεξηγηση) δεν χρειαζετε. Εκει δεν πας για να γαμησεις μονο. Πας για ολο το φλερ που επικρατει... θα δεις τι εννοω.. ειναι η χωρα του χαμογελου κ δεν θα την ξεχασεις ποτε
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
@ pyrosvesths22

εχω παει φιλε μου 1 φορα κ ειλικρινα δεν το εχω ξεπερασει ακομα....

Να ξερεις ομως οτι το προγραμμα (χωρις παρεξηγηση) δεν χρειαζετε. Εκει δεν πας για να γαμησεις μονο. Πας για ολο το φλερ που επικρατει... θα δεις τι εννοω.. ειναι η χωρα του χαμογελου κ δεν θα την ξεχασεις ποτε

Επίσης  επειδή είναι μεγάλο ταξίδι με πολλά πράγματα να κάνεις ( :pipa2: :pipa3: :kissass: :zfuck: :fuck1: :cum: :sperm: :happy:) και δεν είναι εύκολο να το κάνεις συχνά (τουλάχιστον για τους περισσότερους), νομίζω ότι το πολυψειρίζεις με το exl...Για μένα κάτω από 10 μέρες (καθαρές χωρίς το ταξίδι) δεν αξίζει να πας..Δεν θα το ευχαριστηθείς. .Καλύτερα περίμενε να μαζέψεις λίγα φράγκα παραπάνω και πήγαινε. Απόσβεση στο ταξίδι θα κάνεις μόνο αν το ευχαριστηθείς...Λέω εγώ τώρα…

 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
κοιτα, δεν ειναι το παν στη ζωη το  :knockinb:

υπαρχουν κ αλλα να κανεις σε αυτη την χωρα... θα το δεις..

Συμβουλη μου απλη. Παρε ενα τιλακ μια νυχτα μαζι να πατε παρεα σε σοου κλπ... να σου κανει αυτη την περιηγηση..
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Ρε και για μια μέρα πάμε κάτω...
Όχι ρε φίλε. Δεν πας για λίγες μέρες κάτω. Πας για κάμποσες. Αλλιώς πήγαινε Γερμανία,  Άμστερντάμ, Βαρκελώνη κλπ και με τα ίδια λίγα λευτά που θα δώσεις θα περάσεις το ίδιο καλά και θα κάνεις τα ίδια πράγματα και ίσως για περισσότερες μέρες και με μουνάρες. Μόνο τιλάκ δεν θα βρείς..Εδώ έχει πολύ καλά threads που μπορείς να πάρεις όποια πληροφορία θες. Η Ταυλάνδη θέλει μέρες απότι έχω καταλάβει διότι δεν είναι μόνο το γαμήσι. Είναι το όλο concept και φιλοσοφία της Χώρας. Τι να κάνεις σε πέντε μέρες? Με το που θα πας θα σκέφτεσε ότι φεύγεις. Αν το γουστάρεις κάντο. Τι να πω. Σχόλιο ζήτησες, σχόλιο έκανα. 
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ταυλανδη θα πατε για πανω απο 10 μερες. 2 βδομαδες ειναι ιδανικες για οσους εχουν υποχρεωσεις εδω και δεν μπορουν να κατσουν παραπανω. δυστηχως οσο και να μεινεις δεν θα σου φτασει και θα θελεις να μεινεις παραπανω. θα ερθει και εκεινη η μερα που θα φυγεις και θα κλαις με μαυρο δακρυ. θα σας παιρνει κανα μωρο τηλ. την ωρα που θα περιμενετε την πτηση σου και θα τρελενεστε. με το που φτασετε στο σπιτακι σας το μυαλο σας θα ειναι συνεχεια εκει και θα κανετε σχεδια για το επομενο ταξιδι.
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
ταυλανδη θα πατε για πανω απο 10 μερες. 2 βδομαδες ειναι ιδανικες για οσους εχουν υποχρεωσεις εδω και δεν μπορουν να κατσουν παραπανω. δυστηχως οσο και να μεινεις δεν θα σου φτασει και θα θελεις να μεινεις παραπανω. θα ερθει και εκεινη η μερα που θα φυγεις και θα κλαις με μαυρο δακρυ. θα σας παιρνει κανα μωρο τηλ. την ωρα που θα περιμενετε την πτηση σου και θα τρελενεστε. με το που φτασετε στο σπιτακι σας το μυαλο σας θα ειναι συνεχεια εκει και θα κανετε σχεδια για το επομενο ταξιδι.

ΚΑλησπέρα zan. Μήπως ξέρεις το four-seasons-place hotel στην Πατάγια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom