Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Κατ' αρχας ειναι πολυ δυσκολο να μαντεψεις την ηλικια των Ταυλανδεζων,λογω του οτι συνηθως ειναι μικροκαμωμενες και μικροδειχνουν.Στον καθενα ομως μπορει να συμβει,να του τη "πεσει" μια ανηλικη που δεν εχει κλεισει ακομα τα 18.
Γι αυτο βασικος κανονας ειναι οταν παιρνουμε τη κοπελα στο ξενοδοχειο ΝΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ να αφησει τη ταυτοτητα στη ρεσεψιον.Αυτοι ελεγχουν την ηλικια και εαν ειναι ανηλικη δεν την αφηνουν να ανεβει.Αυτο μας προφυλασει και απο χιλιες αλλες κακοτοπιες μιας και κρατανε τα στοιχεια τους για παν ενδεχομενο.
Τωρα ολες οι αλλες ΗΘΙΚΟΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ περι δηθεν "ανωμαλιας" και "αρρωστιας",μου προκαλουν "τον γελωτα"...Λες και γραφουμε σε φορουμ του σαιτ της Αποστολικης Διακονιας της Ελλαδας...ΣΤΟ BOURDELA.TV γραφουμε,για οσους δεν το εχουν παρει χαμπαρι...Και δε συζηταμε για το πως μπολιαζουν τις τριανταφυλλιες,ουτε για τη σωτηρια της χελωνας καρετα-καρετα..Για γαμησια,πουτανες,χυσιματα και παρτουζες μιλαμε...
Και ο ορος "ανωμαλια" ειναι σχετικος...Αλλωστε ολοι ανωμαλοι,μουνοδουλοι και σεξομανης ειμαστε...Παμε εκει για να γαμησουμε οχι για να μαζεψουμε πεταλουδες...
Για εμενα αλλωστε ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΔΕΝ ειναι αυτος που παει με ενα 17χρονο,αλλα αυτος που γαμαει πατσαβουρες και επιδιδεται και σε αλλου ειδους βιτσια,οπως να γαμιεται με ατομα του ιδιου φυλλου..Με ladyboys δηλαδη και που εννιοτε μπορει να αλλαξει και ρολους "για την εμπειρια" και να βρεθει με καμμια ψωλη στο κωλο...
Αυτα..
ΤΕΛΟΣ..
Με συγχισατε βραδιατικα..
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Κατ' αρχας ειναι πολυ δυσκολο να μαντεψεις την ηλικια των Ταυλανδεζων,λογω του οτι συνηθως ειναι μικροκαμωμενες και μικροδειχνουν.Στον καθενα ομως μπορει να συμβει,να του τη "πεσει" μια ανηλικη που δεν εχει κλεισει ακομα τα 18.
Γι αυτο βασικος κανονας ειναι οταν παιρνουμε τη κοπελα στο ξενοδοχειο ΝΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ να αφησει τη ταυτοτητα στη ρεσεψιον.Αυτοι ελεγχουν την ηλικια και εαν ειναι ανηλικη δεν την αφηνουν να ανεβει.Αυτο μας προφυλασει και απο χιλιες αλλες κακοτοπιες μιας και κρατανε τα στοιχεια τους για παν ενδεχομενο.
Τωρα ολες οι αλλες ΗΘΙΚΟΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ περι δηθεν "ανωμαλιας" και "αρρωστιας",μου προκαλουν "τον γελωτα"...Λες και γραφουμε σε φορουμ του σαιτ της Αποστολικης Διακονιας της Ελλαδας...ΣΤΟ BOURDELA.TV γραφουμε,για οσους δεν το εχουν παρει χαμπαρι...Και δε συζηταμε για το πως μπολιαζουν τις τριανταφυλλιες,ουτε για τη σωτηρια της χελωνας καρετα-καρετα..Για γαμησια,πουτανες,χυσιματα και παρτουζες μιλαμε...
Και ο ορος "ανωμαλια" ειναι σχετικος...Αλλωστε ολοι ανωμαλοι,μουνοδουλοι και σεξομανης ειμαστε...Παμε εκει για να γαμησουμε οχι για να μαζεψουμε πεταλουδες...
Για εμενα αλλωστε ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΔΕΝ ειναι αυτος που παει με ενα 17χρονο,αλλα αυτος που γαμαει πατσαβουρες και επιδιδεται και σε αλλου ειδους βιτσια,οπως να γαμιεται με ατομα του ιδιου φυλλου..Με ladyboys δηλαδη και που εννιοτε μπορει να αλλαξει και ρολους "για την εμπειρια" και να βρεθει με καμμια ψωλη στο κωλο...
Αυτα..
ΤΕΛΟΣ..
Με συγχισατε βραδιατικα..

ρε αρχηγέ μου, δεν μίλησε κανένας για την ηθική πλευρά του θέματος!

το ότι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ όμως το ξέρουμε πολυ καλά, και πολύ σωστά επισημαίνεις και πάλι το θέμα με τις ταυτότητες!
ρισπέκτ!
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Κατ' αρχας ειναι πολυ δυσκολο να μαντεψεις την ηλικια των Ταυλανδεζων,λογω του οτι συνηθως ειναι μικροκαμωμενες και μικροδειχνουν.Στον καθενα ομως μπορει να συμβει,να του τη "πεσει" μια ανηλικη που δεν εχει κλεισει ακομα τα 18.
Γι αυτο βασικος κανονας ειναι οταν παιρνουμε τη κοπελα στο ξενοδοχειο ΝΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ να αφησει τη ταυτοτητα στη ρεσεψιον.Αυτοι ελεγχουν την ηλικια και εαν ειναι ανηλικη δεν την αφηνουν να ανεβει.Αυτο μας προφυλασει και απο χιλιες αλλες κακοτοπιες μιας και κρατανε τα στοιχεια τους για παν ενδεχομενο.
Τωρα ολες οι αλλες ΗΘΙΚΟΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ περι δηθεν "ανωμαλιας" και "αρρωστιας",μου προκαλουν "τον γελωτα"...Λες και γραφουμε σε φορουμ του σαιτ της Αποστολικης Διακονιας της Ελλαδας...ΣΤΟ BOURDELA.TV γραφουμε,για οσους δεν το εχουν παρει χαμπαρι...Και δε συζηταμε για το πως μπολιαζουν τις τριανταφυλλιες,ουτε για τη σωτηρια της χελωνας καρετα-καρετα..Για γαμησια,πουτανες,χυσιματα και παρτουζες μιλαμε...
Και ο ορος "ανωμαλια" ειναι σχετικος...Αλλωστε ολοι ανωμαλοι,μουνοδουλοι και σεξομανης ειμαστε...Παμε εκει για να γαμησουμε οχι για να μαζεψουμε πεταλουδες...
Για εμενα αλλωστε ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΔΕΝ ειναι αυτος που παει με ενα 17χρονο,αλλα αυτος που γαμαει πατσαβουρες και επιδιδεται και σε αλλου ειδους βιτσια,οπως να γαμιεται με ατομα του ιδιου φυλλου..Με ladyboys δηλαδη και που εννιοτε μπορει να αλλαξει και ρολους "για την εμπειρια" και να βρεθει με καμμια ψωλη στο κωλο...
Αυτα..
ΤΕΛΟΣ..
Με συγχισατε βραδιατικα..

Όχι φίλε μου. Έχεις άδικο σε αυτό που λες και είμαι κάθετος. Όντος γράφουμε στο μπουρδέλα. Και όντος οι σεμνοτυφίες δεν είναι για εμάς.. Και όλα αυτά που αναφέρεις είναι γούστα που βγαίνουν μεταξύ ενήλικων. Καλά κάνουμε και το κουβεντιάζουμε και χύμα.... Αλλά το να πάει κάποιος με ανήλικη είναι αρρώστια. Και όταν λέω ανήλικη δεν εννοώ 17. Αλλά από εκεί και κάτω…Ακόμα και την συγκατάβαση της να έχεις την εκμεταλλεύεστε με άρρωστο τρόπο.. Εσείς οι παλιοί εξάλλου είπατε ότι δεν πρέπει να βλέπουμε τις ταϊλανδέζες σαν πουτάνες. Και διαβάζοντας το thread το καταλαβαίνω απόλυτα. Τι χειρότερο υπάρχει από κάποιον που βλέπει μια ανήλικη για πουτάνα? Και πρόσεξε, ο τύπος ήταν on line όταν έφαγε το κράξιμο. Αλλά αυτός μόκο…δεν προσπάθησε να μας πει ότι παρεξηγήσαμε την ερώτηση του (που στην αρχή αυτό νόμιζα) αλλά μην απαντώντας έδειξε, για μένα τουλάχιστον, ότι έβγαλε γούστα… Αν κάνω λάθος sorry. Αλλά δεν πρόκειται ποτέ να δεχτώ ότι το να βγάλεις γούστα με ανήλικο δεν είναι άρρωστο…Και ας σου προκαλώ τον γέλωτα…
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
Το να εισαι 20-22 και να πας με 16-17 δεν λεει και τιποτα. Το να εισαι ομως στην ηλικια μου (γυρω στα 50) και να πας με κοπελα μικροτερη απο τα μισα σου χρονια, ακομα και αν ειναι 20 (δηλ. ενηλικη) εγω δεν θα το εκανα.Εξαλλου με τα λιγα που ξερω μεχρι τωρα η γυναικα τουλαχιστον του δυτικου κοσμου μεταξυ 25-32 ειναι στα καλυτερα της. Οσο για το αν γραφουμε στα μπουρδελα δεν σημαινει οτι πρεπει να γραφουμε μονο για γαμησια και χησιματα και ολα τα παρεμφερη.Ενα Μπουρδελο εχει γινει και η κοινωνικη -πολιτικη- οικονομικη- και ερωτικη μας ζωη οποτε οτι και να γραψεις εδω παλι μεσα θα εισαι.
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Είδα σήμερα το The Elephant King.
Ταινία του 2006, γυρισμένη στο Chiang Mai.

Θέμα 2 αδέρφια.
Ο ένας ζεί νύχτες κραιπάλης στην Ταιλάνδη και πηγαίνει ο άλλος να τον μαζέψει.
Νομίζω ότι είναι η πιο "αληθοφανής¨ταινία σχετικά με τη νύχτα (και όχι μόνο) της Ταιλάνδης.
Δεν θα μείνει στην ιστορία του κινηματογράφου, αλλά δεν είναι κακή.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
η παιδοφιλια απαγορευετε και καλα κανει :knuppel:,δια ροπαλου στην ταυλανδη ,δεν νομιζω ομως οτι ο ανθρωπος το εγραψε ομως γιατι γουσταρη κατι τετοιο..νομιζω  :zombie: :zombie:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Κατ' αρχας ειναι πολυ δυσκολο να μαντεψεις την ηλικια των Ταυλανδεζων,λογω του οτι συνηθως ειναι μικροκαμωμενες και μικροδειχνουν.Στον καθενα ομως μπορει να συμβει,να του τη "πεσει" μια ανηλικη που δεν εχει κλεισει ακομα τα 18.
Γι αυτο βασικος κανονας ειναι οταν παιρνουμε τη κοπελα στο ξενοδοχειο ΝΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ να αφησει τη ταυτοτητα στη ρεσεψιον.Αυτοι ελεγχουν την ηλικια και εαν ειναι ανηλικη δεν την αφηνουν να ανεβει.Αυτο μας προφυλασει και απο χιλιες αλλες κακοτοπιες μιας και κρατανε τα στοιχεια τους για παν ενδεχομενο.
Τωρα ολες οι αλλες ΗΘΙΚΟΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ περι δηθεν "ανωμαλιας" και "αρρωστιας",μου προκαλουν "τον γελωτα"...Λες και γραφουμε σε φορουμ του σαιτ της Αποστολικης Διακονιας της Ελλαδας...ΣΤΟ BOURDELA.TV γραφουμε,για οσους δεν το εχουν παρει χαμπαρι...Και δε συζηταμε για το πως μπολιαζουν τις τριανταφυλλιες,ουτε για τη σωτηρια της χελωνας καρετα-καρετα..Για γαμησια,πουτανες,χυσιματα και παρτουζες μιλαμε...
Και ο ορος "ανωμαλια" ειναι σχετικος...Αλλωστε ολοι ανωμαλοι,μουνοδουλοι και σεξομανης ειμαστε...Παμε εκει για να γαμησουμε οχι για να μαζεψουμε πεταλουδες...
Για εμενα αλλωστε ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΔΕΝ ειναι αυτος που παει με ενα 17χρονο,αλλα αυτος που γαμαει πατσαβουρες και επιδιδεται και σε αλλου ειδους βιτσια,οπως να γαμιεται με ατομα του ιδιου φυλλου..Με ladyboys δηλαδη και που εννιοτε μπορει να αλλαξει και ρολους "για την εμπειρια" και να βρεθει με καμμια ψωλη στο κωλο...
Αυτα..
ΤΕΛΟΣ..
Με συγχισατε βραδιατικα..
σωστοςςς
 

spyros1980

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2009
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
εχει κανενας πετυχει η ακουσει κανενα σκηνικο με ανηλικες στην πατταγια ? αστυνομιες-φυλακες-προστημα και τετοια ?
  Και οταν λεω ανηλικες ενοο 17-17,5 .Αν ηταν να για 8-9 δεν θα το ανεφερα καν...
Απλα θελω να αναφερω ενα σκηνικο  γιατι βλεπω οτι καθημερινα ολο και περισσοτεροι δικοι μας πανε κατα εκει και θα επρεπε να το προσεξουν και αυτο.
Ενας φιλος πηρε απο το ινσομνια μια μερα ενα γκομενακι που ηταν 17 χρονων και ειχε πανω της την ταυτοτητα της αδερφη της που ηταν 21, και στο ινσομνια παντα εχει καμια 20 17χρονες...οταν πηγαμε στο χοτελ την καναμε φιλι στο φειςμπουκ και ειδαμε τελικα οτι ηταν 17 και κατι ... τοτε εκανα 2 τηλεφωνα για να αναφερω το σκηνικο σε 2 φιλους ( γιατι δεν μου ειχε ξανασυμβει και ουτε το ειχα διαβασει πουθενα ) και μου ειπαν και οι 2 να την διωξουμε αμεσως  γιατι αναπασα στιγμη μπορει να μας καρφωσουν για 100 μπατ ...
Και γιαυτο ρωταω τους παλιους αν εζησαν κανενα τετοιο σκηνικο γιατι μου φανικε περιεργο να ειναι ΕΚΕΙ τοσο αυστηρα και δεν ρωτησα αν επιτρεπετε η οχι...

οσο για σενα χαρντ19 το οτι ειμαι ονλινε δεν σημαινει οτι καθομαι πανω απο το φορουμ ολοι την ωρα ,για να απαντησω σε σενα για τον αυγουστο σε ποιο χοτελ να πας και με τη ελικοπτερο, σαν να βλεπω κανενα αγωνα . τωρα για αυτα που μου εχωσες , δεν ξερω ποιος εισαι και τη τραβας και ουτε που με νοιαζει , οποτε κανω μοκο ...
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
μακρυα απο ανηλικα. εστω και αν ειναι 17 και 11 μηνες. απαγορευετε αυστηρα στην ταυλανδη.
μπορει να την γλιτωσετε την φυλακη με κανα 3-4 χιλιαδες ευρω αλλα θα σας εχουν φακελωμενους σε fbi, interpoll κτλ.
επισης προσοχη με τις ταυτοτητες γιατι μπορει να μην ειναι δικια της και να ειναι της αδερφης της η της φιλη της.
σιγουρα δεν ειναι αρρωστημενο το να πας με 17χρονη (οχι μικροτερη) αλλα να εισαι και'συ νεος και βεβαια να το θελει και η κοπελα. επισης δεν ειναι αρρωστημενο το να παει καποιος με ladyboy η με gay. δηλαδη και οι λεσβιες που σε ολους μας αρεσουν ειναι αρρωστημενες??? ο καθενας εχει τις δικες του προτιμησεις στο φυλλο και δεν μπορουμε να τον πουμε ετσι.
αρρωστημενο ειναι η κοπρολαγνια, ζωοφιλια και εννοειτε η παιδεραστια με πολυ μικρα.

φιλε σπυρο επρεπε να εξηγησεις απο την αρχη γιατι ρωτας κατι τετοιο για να μην σε παρεξηγησουν καποιοι.

 

Cristobal

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Χαλαρωστε παιδες και αφηστε τον καθενα να κανει οτι θελει, η φιλοσοφια του φραπε
δεν ταιριαζει στην Ταυλανδη.
Υραρχουν πολυ πιο ανηθικα πραγματα στην LOS που δεν γνωριζετε πιθανως, απο το να παει καποιοςμ με 17χρονη.

Pagtao βγαλαμε παλτα σημερα Πατταγια, τι γινεται στο εκει νοτο?
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
προδότη! μετά τα Ται-μπουμπουκάκια, θα πας στις μπατζοβουλγάρες!
(καλά να περάσετε ρε! :rockon: και προσοχή στον Άλαν-μη σε κάνει βουλγαρο-μολδαβό!) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


[size=10pt]υ.γ.θα λείπω για κάνα μήνα ακόμα όπως το κόβω.δουλειά βλέπεις [/size]:dunno:

Δουλειά;;;; Εσύ  τι δουλεια;;; που; Που εισαι να ερθουμε.

ΥΓ.: Κατα 99 % θα κατέβω  παταγια για 1 μήνα με τον Λακη, ετοιμάσου να   
    ακολουθήσης.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Εντάξει παιδιά δόθησαν οι απαντήσεις για το θέμα ανήλικα,ηρεμία τώρα και συνεχίζουμε με άλλα θέματα.
Η Πατόνγκ είναι σαν ένα σόι της Πατάγιας, όσοι θέλουν μόνο δράση Πατάγια χωρίς δεύτερεη σκέψη.Οι γκόμενες στο πρώτο Gogo της Bagla το παίζουνε high κάθονται μόνο πέντε λεπτά και το ποτό τους 180 μπατόπουλα.Επίσης ζητάνε 4000 λονγκ και τρία σορτ. Οι τιμές μπορεί να πέσουν με παζάρι, αλλά μουρμουρισμένο μουνί ξυνό γαμίσι. Μερικά άλλα Gogos έχουν αναβαθμιστεί αλλά μέσα χορεύουν βαρεμένα μπαζάκια. Επίσης πολλά καροτάκια στα γύρω beerbars. Η πίεση παντού είναι απίστευτη για να πάρεις δεύτερο ποτό ενώ ακόμα είσαι σχεδόν στη μέση.Στις Ντίσκο κυκλοφορούνε όλες οι τελειωμένες πλήν ελαχίστων εξαιρέσεων.Η αποζημίωση σου εδώ είναι η παραλία και οι απίστευτες εκδρομές στα γύρω νησάκια. Τα κορίτσια πίνουν πολύ ίσως καλό για μάς γιατί τα δίνουν όλα στο γαμίσι, μια φορά όμως μια κοπέλα πέρυσι αντί για μπουμμπουμ μου έκανε εμετούς όλη τη νύχτα, φέτος τη συνάντησα πάλι και εκτός που τρελάθηκε από τη χαρά της δε ξέρω γιατί μου είπε χίλια συγνώμη και με αποζημίωσε στο δωμάτιο τζάμπα με τη φίλη της μαζί....αυτά είναι και τα καλά με τις Ταυλανδέζες φυσικά της έδωσα καλό τιπ και πολά κεράσματα την άλλη μέρα.Πάντως τη καρδιά τους την έχουν δεξιά οπως λέει και ο Cristobal πολλά έμπειρος στα Ταυλανδικά θέματα και να τον ακούτε αν και γράφει με γρίφους και κώδικες χε χε. Συμέρασμα τα κορίτσια μας έχουν δεξιά την καρδιά τους και αριστερά το πορτοφόλι τους, να το θυμάστε πάντα και μακυά από μικρά οι 25άρες είναι ήδη απίστευτα μωρά και με πείρα. Ο καιρός δροσερός στο Πουκέτ το βράδυ δε χρειάζεται κλιματιστικό εκτός την ώρα της έργασίας.Καλή διασκέδαση σε όλους.
 

Cristobal

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Ενταξει οι συμβουλες ειναι καλοπροαιρετες παντα, ακομη και εμεις οι λιγοι που ζουμε εδω
καθε μερα μαθαινομε και κατι καινουργιο.
Ολα καλα, λοιπον κατι μου ελεγε ενας Δανος σημερα οτι οι κοκκινοι ετοιμαζονται για ντου στο αεροδρομιο, θα το ψαξω.
Καλο ειναι να ενημερωνεστε εγκαιρα :'(
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
  Και οταν λεω ανηλικες ενοο 17-17,5 .Αν ηταν να για 8-9 δεν θα το ανεφερα καν...
Απλα θελω να αναφερω ενα σκηνικο  γιατι βλεπω οτι καθημερινα ολο και περισσοτεροι δικοι μας πανε κατα εκει και θα επρεπε να το προσεξουν και αυτο.
Ενας φιλος πηρε απο το ινσομνια μια μερα ενα γκομενακι που ηταν 17 χρονων και ειχε πανω της την ταυτοτητα της αδερφη της που ηταν 21, και στο ινσομνια παντα εχει καμια 20 17χρονες...οταν πηγαμε στο χοτελ την καναμε φιλι στο φειςμπουκ και ειδαμε τελικα οτι ηταν 17 και κατι ... τοτε εκανα 2 τηλεφωνα για να αναφερω το σκηνικο σε 2 φιλους ( γιατι δεν μου ειχε ξανασυμβει και ουτε το ειχα διαβασει πουθενα ) και μου ειπαν και οι 2 να την διωξουμε αμεσως  γιατι αναπασα στιγμη μπορει να μας καρφωσουν για 100 μπατ ...
Και γιαυτο ρωταω τους παλιους αν εζησαν κανενα τετοιο σκηνικο γιατι μου φανικε περιεργο να ειναι ΕΚΕΙ τοσο αυστηρα και δεν ρωτησα αν επιτρεπετε η οχι...

οσο για σενα χαρντ19 το οτι ειμαι ονλινε δεν σημαινει οτι καθομαι πανω απο το φορουμ ολοι την ωρα ,για να απαντησω σε σενα για τον αυγουστο σε ποιο χοτελ να πας και με τη ελικοπτερο, σαν να βλεπω κανενα αγωνα . τωρα για αυτα που μου εχωσες , δεν ξερω ποιος εισαι και τη τραβας και ουτε που με νοιαζει , οποτε κανω μοκο ...

Στην αρχή κάτι τέτοιο υπέθεσα ότι εννοούσες οπότε αν είδες δεν σου απάντησα αμέσως…Όμως ο τρόπος που έγινε η ερώτηση και η μη απάντηση σου θεώρησα ότι η ερώτηση έβγαζε γούστα…Και σε αυτό το θέμα είμαι κάθετος διότι έχω φιλικό ζευγάρι και έζησα μαζί το δράμα τους γι αυτό που συνέβη στο παιδί τους…τώρα αν αυτό σε όλους σας φαίνεται φυσιολογικό και απλά βγάζεις γούστα τι να πω? Μπράβο σας (γενικά μιλάω). Και κάτι τελευταίο για να το κλείσω αυτό το θέμα διότι με τρελαίνει. Τα πάντα είναι γούστα και μη επιλήψιμα για μένα. Συμπεριλαμβανομένων και ακραίων καταστάσεων όπως κοπρολαγνίες, ζωοφιλίες και ότι άλλη μαλακία μπορεί να σκεφτεί ο νους του ανθρώπου. . Μακριά από μένα και ας κάνει ότι γουστάρει…Αλλά η παιδοφιλία είναι ΑΡΡΩΣΤΙΑ. 
Επίσης όπως είπα και στο post που παρέθεσα στον pipino, αν κάνω λάθος για το τι ρωτούσες ζητάω συγγνώμη. Οπότε συγνώμη.. Τώρα το ότι δεν μου απαντάς με πιο ελικόπτερο να πάω και σε τι hotel δικαίωμα σου και καλά κάνεις…
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Και μία ερώτηση απο τις πιο σοβαρές που πρόκειται να κάνω αφού αφορά θέμα υγείας. Ξέρετε κάποιο καλο, καθαρό και ασφαλές μαγαζί για ταττού (όχι χένας - για κανονικό τατού)? ΒΚΚ θα προτιμούσα (πιο ασφαλές το κόβω)αλλά και Πατάγια. Τιμές που παίζουν γενικά?
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Είδα σήμερα το The Elephant King.
Ταινία του 2006, γυρισμένη στο Chiang Mai.

Θέμα 2 αδέρφια.
Ο ένας ζεί νύχτες κραιπάλης στην Ταιλάνδη και πηγαίνει ο άλλος να τον μαζέψει.
Νομίζω ότι είναι η πιο "αληθοφανής¨ταινία σχετικά με τη νύχτα (και όχι μόνο) της Ταιλάνδης.
Δεν θα μείνει στην ιστορία του κινηματογράφου, αλλά δεν είναι κακή.
"πατερα κατσε φρονιμα" σε Ταυλανδικη εκδοση με τον αδερφο στο ρολο του πατερα  :2funny:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
"πατερα κατσε φρονιμα" σε Ταυλανδικη εκδοση με τον αδερφο στο ρολο του πατερα   :2funny:

Καλησπέρα - τουλάχιστον για εδώ, Μπάγκόνγκ δεν ξέρω - Fantoma.

Και μία ερώτηση απο τις πιο σοβαρές που πρόκειται να κάνω αφού αφορά θέμα υγείας. Ξέρετε κάποιο καλο, καθαρό και ασφαλές μαγαζί για ταττού (όχι χένας - για κανονικό τατού)? ΒΚΚ θα προτιμούσα (πιο ασφαλές το κόβω)αλλά και Πατάγια. Τιμές που παίζουν γενικά?

Μήπως ξέρεις να μου απαντήσεις?
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Καλησπέρα - τουλάχιστον για εδώ, Μπάγκόνγκ δεν ξέρω - Fantoma.
Μήπως ξέρεις να μου απαντήσεις?
καλησπερα μεσημεριατικα στην Ελλαδα?   :huh:

σορρυ φιλε με τατου δεν πολυασχολουμαι αλλα ισως σε ενδιαφερουν τα παρακατω σαιτς
ειναι του πιο διασημου Ταυλανδου που κανει τατουαζ του Ατζαν Νου...εκει εκανε η Αντζελινα Τζολι

και ενας γνωστος ναος που κανει τατου

βασικα θα επρεπει να εισαι εδω ΒΚΚ αυτο το σαββατοκυριακο εχει τη διεθνη εκθεση τατουαζ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom