Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
καλά από χθες στην 950 σελ, δεν το τέλειωσες ακόμα? :new_shocked:

άντε γρήγορα!από αύριο αρχίζει η εξεταστική. :tooth: :tooth: :tooth:

:-‘Έχω κολλήσει από χθες και βλέπω και ξαναβλέπω τις φώτο από τις κοπέλες που postαρε ο solfez αρχής γινομένης από την 938 :)....Μόλις ξεκολλήσω συνεχίζω…
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
εγω γουσταρω ταυλανδεζες μεταμφιεσμενες σε ελληνιδες ηθοποιους των 80ς!
βλ. ρενα παγκρατη!  :2funny: :2funny: :2funny:

Χωρίς πλάκα πάντως, εγώ θεωρώ ότι η γεματούλα που έδειξες είναι απο τις καλύτερες που έχω δει εδώ....Ειδικά αν κρίνεις με τις φώτο στο solfez :headbang: :headbang: :headbang:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Χωρίς πλάκα πάντως, εγώ θεωρώ ότι η γεματούλα που έδειξες είναι απο τις καλύτερες που έχω δει εδώ....Ειδικά αν κρίνεις με τις φώτο στο solfez :headbang: :headbang: :headbang:

οι φωτογραφιες που ποσταρε ο solfez ειναι απο γερμανικο site.

ειπαμε ο καθενας εχει τα γουστα του!
εγω γουσταρω να εχω ποικιλια στα ταξιδια μου! κοντες, μεσαιες, ψηλες, αδυνατες, παχουλες, μικρες (18 η μικροτερη), μεγαλες (31 η μεγαλυτερη και απο τα καλυτερα μαμησια)!

το θεμα πανω απ'ολα ειναι να περνας καλα και με την συγκεκριμενη περασα πολυ ωραια! εχει απιστευτο χαβαλε!
την πηρα και στο τριτο μου ταξιδι!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε μου
Σε διαβαζω απο την αρχη και κρατηθηκα μεχρι τωρα αλλα αμαν πια να την λες σε ολους επειδη πηγες μια φορα στη ζωη σου ΚΑΤΩ χωρις να ξερεις εαν θα ξαναπας.
Την ειπες στον F16 την λες στον πιπιν
εεε χαλαρωσε επιτελους και φχαριστησου την ζωουλα σου με τις χοντρες/αδυνατες ψηλες/κοντες που γουσταρεις, γουστο σου και καλα κανεις.
Μη μας πρηζεις τωρα και μην θελεις να μας βαλεις στο τριπακι του ποιος την εχει πιο μεγαλη να τη βγαλουμε να τη μετρησουμε.
Κοντολογης για να το πω απλα ΧΕΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ.

εβλεπα παλια ποστ και επεσα σ'αυτο.

φιλε, 3 ταξιδια το 2009 και ετοιμαζομαστε για το 4ο σε 1,5 μηνα!!!  :rockon:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
flipper house suite. soi 7 2500baht.
δεν μ'αρεσει πολυ η τοποθεσια αλλα το δωματιο φαινετε super!!!


 

Συνημμένα

  • suitedsc_0312_800.jpg
    suitedsc_0312_800.jpg
    149,5 KB · Εμφανίσεις: 92
  • suitedsc_0321_230.jpg
    suitedsc_0321_230.jpg
    57,8 KB · Εμφανίσεις: 48
  • suitedsc_0325_800.jpg
    suitedsc_0325_800.jpg
    145,4 KB · Εμφανίσεις: 66

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Παιδιά. έχει μείνει κανείς sto FOUR SEASONS PLACE, Central Pattaya 341/44 Moo 9, Soi Chalermprakiat 22? Ξέρετε αν είναι guest friendly? Είναι μακριά από την w/s?
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Παιδιά. έχει μείνει κανείς sto FOUR SEASONS PLACE, Central Pattaya 341/44 Moo 9, Soi Chalermprakiat 22? Ξέρετε αν είναι guest friendly? Είναι μακριά από την w/s?

Ρε παιδιά, τόσοι έχετε πάει Πατάγια...Κανένας δεν το ξέρει?

Όπως είπα θα πάω 2ο 15μερο του Αυγούστου. Για αεροπλάνο βρίσκω από  Egypt Air 629.32 €,  Turkish Air 666.79,  Etihad Airway 658.79,  Gulf Air 686.80,  Emirates 756.80. Είναι καλά να κλείσω τώρα ή να περιμένω άνοιξη μήπως βρω φθηνότερα από προσφορες κλπ :think:

   
 

STAR200

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
χαλαρωσε ειναι νωρις ακομα , αρχισε να ψαχνεισ 2 - 3 μηνες πριν κατεβεις βγαινουν συνεχεια προσφορες  :s&m_2:
 

spyros1980

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2009
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
εχει κανενας πετυχει η ακουσει κανενα σκηνικο με ανηλικες στην πατταγια ? αστυνομιες-φυλακες-προστημα και τετοια ?
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
εχει κανενας πετυχει η ακουσει κανενα σκηνικο με ανηλικες στην πατταγια ? αστυνομιες-φυλακες-προστημα και τετοια ?

Μην το κάνεις ούτε για αστείο, ΄πρώτον μπορεί να σε δώσουν, δεύτερον μπορεί να πέσεις σε κανένα μπλόκο και να βρεθείς στο εξπρες του μεσονυχτίου, τρίτον τις περισσότερες τις πουλούν οι μάνες τους, οπότε συμμετέχεις σε σωματεμπορία άρα τί απόλαυση μπορεί να έχει η ενοχή και τελευταίον έχει τόσες ωραίες του σπορ εκεί, τί να σου προσφέρει το άβγαλτο που μόνο τρόμο θα αισθάνεται;
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Μην το κάνεις ούτε για αστείο, ΄πρώτον μπορεί να σε δώσουν, δεύτερον μπορεί να πέσεις σε κανένα μπλόκο και να βρεθείς στο εξπρες του μεσονυχτίου, τρίτον τις περισσότερες τις πουλούν οι μάνες τους, οπότε συμμετέχεις σε σωματεμπορία άρα τί απόλαυση μπορεί να έχει η ενοχή και τελευταίον έχει τόσες ωραίες του σπορ εκεί, τί να σου προσφέρει το άβγαλτο που μόνο τρόμο θα αισθάνεται;

:thumbsup: Αυτό είναι αρρώστια....
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
εχει κανενας πετυχει η ακουσει κανενα σκηνικο με ανηλικες στην πατταγια ? αστυνομιες-φυλακες-προστημα και τετοια ?
:huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :jerking:  :jerking:  :jerking:   :jerking:  :jerking:   :jerking:  :huh:  >:

ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΝΑ ΣΒΗΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΛΗ ΑΜΕΣΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:tickedoff:  :tickedoff:  :tickedoff:  :tickedoff:  :tickedoff:  :tickedoff:  :tickedoff:  
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
:huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :jerking:  :jerking:  :jerking:   :jerking:  :jerking:   :jerking:  :huh:  >:

ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΝΑ ΣΒΗΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΛΗ ΑΜΕΣΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:tickedoff:  :tickedoff:  :tickedoff:  :tickedoff:  :tickedoff:  :tickedoff:  :tickedoff:  

Συμφωνώ και επαυξάνω...Διότι για να κάνει τέτοια ερώτηση πάει να πει ότι γουστάρει!!!! Διαγραφή και βουρ το αρρωστάκι…
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Η παιδοφιλία απαγορεύεται στην ταϊλάνδη!

αν σε πιάσουν με κοπέλα 17χρ.+11μηνών πας μέσα και δεν ξαναβλέπεις τον κόσμο! :headbang: :headbang:

μαλακίες για ανήλικα μη λέτε! τα 19χρονα  έτσι κι αλλιώς φαίνονται τόσο μικρά που είναι να τα πιεις στο ποτήρι! :kissass: :kissass2: :tits: :tits: :pipa1:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Μακρια απο εμας αυτα!!!!!!!!!!!και θα ειναι καλο να μην γινονται τετοιου ειδους ερωτησεις........
James,ηρθες????η ακομα λειπεις???Αντε να παμε για κανα ποτακι και να γνωρισεις και τα αλλα παιδια στο "στεκι".......Βεβαια,την Πεμπτη και την Παρασκευη μαζι με τον αλλαν(τον γνωστο)θα παμε Βουλγαρια........Ζητω ταπεινα συγνωμμη απ'τα κοριτσια της Ταυλανδης αλλα "πεθυμησα" και λιγο "ανατολικο μπλοκ".........Ωραιες και οι Ταυλανδες αλλα και το ανατολικο μπλοκ εχει και αυτο την χαρη του!!!Εξαλλου καποιος πρεπει να δοκιμαζει διαφορετικα φαγητα για μην παθει και τιποτα το "στομαχι του"!!!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Μακρια απο εμας αυτα!!!!!!!!!!!και θα ειναι καλο να μην γινονται τετοιου ειδους ερωτησεις........
James,ηρθες????η ακομα λειπεις???Αντε να παμε για κανα ποτακι και να γνωρισεις και τα αλλα παιδια στο "στεκι".......Βεβαια,την Πεμπτη και την Παρασκευη μαζι με τον αλλαν(τον γνωστο)θα παμε Βουλγαρια........Ζητω ταπεινα συγνωμμη απ'τα κοριτσια της Ταυλανδης αλλα "πεθυμησα" και λιγο "ανατολικο μπλοκ".........Ωραιες και οι Ταυλανδες αλλα και το ανατολικο μπλοκ εχει και αυτο την χαρη του!!!Εξαλλου καποιος πρεπει να δοκιμαζει διαφορετικα φαγητα για μην παθει και τιποτα το "στομαχι του"!!!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-*

προδότη! μετά τα Ται-μπουμπουκάκια, θα πας στις μπατζοβουλγάρες!
(καλά να περάσετε ρε! :rockon: και προσοχή στον Άλαν-μη σε κάνει βουλγαρο-μολδαβό!) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


υ.γ.θα λείπω για κάνα μήνα ακόμα όπως το κόβω.δουλειά βλέπεις :dunno:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom