Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (5 μέλη και 10 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:Τη τελευταια φορα παντως που σε ειδα,ειχε επανελθει το χρωμα σου..!!
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
φαντάσου τώρα ότι έχω τρελαθεί στο kolompi και μόλις χειμωνιάσει θα παω thai να συνεχίσω..... οποτε θα με βλέπεις για negro (Central African Republic )
 

asgia

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
475
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1

Καλησπέρα Παιδια. Και όμως καταφερα να διαβασω το μισο thread. Ειδικά το ταξίδι του συναγωνγηστη Κώστα και τον ρωτάω αν ειδε αυτο το κοριτσακι εκει να πάω να το βρώ.
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Παιδια, εδω ειμαι λοιπον παλι, μετα απο ενα μηνα Ταυλανδη. Ενας μηνας που θα μεινει αξεχαστος, και θα εχω να διηγουμαι καποια μερα ιστοριες ακομη και στα εγγονια μου. Λοιπον... για οποιον χρειαζεται υλικο για ιστοριες, δεν εχει τιποτε καλυτερο να κανει απο το να ξεκινησει να κανει τις διακοπες του σε αυτην την υπεροχη χωρα. Οποιος θελει να παει και νοιωθει καποιες ανασφαλειες, του δινω τη συμβουλη να τσεκαρει τις 126 πλεον σελιδες που υπαρχουν σε αυτο το θρεντ. Το ιδιο ειχα κανει και εγω. Ανακαλυψα αυτην την ιστοσελιδα, οταν τα ποστ της Ταυλανδης ηταν στις 6 σελιδες μου φαινεται. Καθε μερα διαβαζα και αποροφουσα οτι καινουριο γραφοτανε, ετσι ωστε τελη του Μαιου, που οι σελιδες ηταν 70 με 80 ειχα σκιαγραφισει το ταξιδι μου, και ηξερα που θα παω, τι θα κανω, και τι θα πληρωσω. Χωρις να ρωτησω κανεναν και τιποτε. Ειχα κατι αποριες που μου λυθηκανε στο αψε σβησε απο τους περπατημενους στο σαιτ, τους οποιους και θελω να ευχαριστησω με την ευκαιρια αυτη. Αυτο ητανε. Μεγαλη υποθεση η πληροφορηση μεσα απο αυτο το σαιτ.
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Εκει που εκπλαγησα, ηταν οταν διαπιστωσα οτι κανενας δεν ειχε κανει ακομη και την μικροτερη αναφορα για το οτι αφορα το πραγματικα ΥΠΕΡΟΧΟ δερματακι που εχουν οι κοπελες αυτες. Μιλαμε για ενα δερμα σκετο μεταξι, χωρις το παραμικρο ψεγαδι, ετσι ωστε το χερι σου να γλυστραει και να δημιουργει εναν αγνωστο μεχρι τοτε τροπο ευχαριστησης. Μια φορα ειχα παρει δυο κοπελλες μαζι, και μου αφησε μια ιδιαιτερη εντυπωση, ετσι που αξιζει να το αναφερω εδω. Σαν να ειχα διπλα μου δυο αψογα νεκταρινια, και να τα χαιδευω και να τα γαμω. Απαιχτη εμπειρια, για οσους δινουν βαση στις πληροφοριες που τους παρεχει η αφη.
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Ακομη, πολλες φορες, μετα απο ενα καλο(η και κακο)  μαμησι, εγραφα τις εντυπωσεις μου στο λαπτοπ που ειχα παρει μαζι μου. Δυστυχως, για λογους ανεξηγητους, εχουν εξαφανιστει τα γραπτα των δυο πρωτων ημερων,που ειχα προετοιμασει με πολυ μερακι, και δεν με ειχε πιασει ακομη η τεμπελια του γραψιματος. Θα ποσταρω λοιπον απο την τριτη μερα στην Ταυλανδη, η οποια ηταν και η δευτερη στην Πατταγια. Περιληπτικα εχω να πω, πως στην Μπανγκκοκ πληρωσα φυκια για μεταξωτες κορδελλες. Μου πιανανε τον κολο αγρια απο ολες τις μεριες. Βρισκανε και κανανε δηλαδη, γιατι ο ψαρακας ημουνα πρωτη μερα στην Μπανγκκοκ, στην Ταυλανδη, και στην Ασια γενικωτερα. Μια μερα συνεβη αυτο, και δεν πιστευω να ξανασυμβει. Την αλλη μερα αφησα γεια την πρωτευουσα, και την εκανα για (που αλλου?) Πατταγια. Εκει γευτηκα τα καλα που εχει να προσφερει το κρατος αυτο (θαλασσινα, body to body massage κτλ). Εστειλα και καποια μυνηματα σε φιλους στην μητερα Ελλαδα, προβαλλοντας το τι εχει να προσφερει αυτος ο υπεροχος τοπος. Καθε μερα, ερχοτανε και το ερωτηματικο μηνυμα απο φιλο στην Ελλαδα, που μου εγαφε: Γαμας η τρως γαριδες? Ποτε μα ποτε δεν ειχε πεσει εξω. Πραγματι, οταν ερχοτανε το μηνυμα, ημουν απασχολημενος με ενα απο τα δυο. Το μηνυμα ειχε καταντησει προφητικο. Αυτο θα πει διακοπες. Καλο φαγητο και καλο μαμησι. Και ολα χωρις να υποθηκευσεις το σπιτι σου. Γιατι, αυτα που ειδα, εκανα και μαμησα στη χωρα αυτη μεσα σε ενα μηνα, δεν θα μπορουσα στην Ελλαδα να τα κανω ποτε. Εκτος αν ημουν ο Κοκκαλης.... 
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Αφου ξυπνησα την τριτη μερα, ξεκιναω για μια αναγνωριστικη στην Πατταγια, αυτη τη φορα απο την αλλη μερια της πολης. Εριξα μια μασσα συγιρισμενη, κανω μια βολτα απο τα μπαρακια οπου τα μουνακια με παρακαλουσαν να παω να πιω μαζι τους (Σημειωση. Μαλλον η εποχη που διαλεξα να ερθω, ο Ιουνιος δηλαδη, πρεπει να ειναι η καλυτερη εποχη για τους τουριστες, και η χειροτερη για τους κατοικους και τα μουνακια. Αυτη την εποχη πρεπει να αντιστοιχουν καπου 40 μουνακια σε καθε τουριστα. Γαμοπαραδεισος δηλαδη, γιατι το αντικειμενο ενδιαφεροντος και ποθου εισαι πλεον εσυ, και οχι αναποδα). Εκει που κοιταζω λοιπον εμφανιζεται μποροστα μου ο μουναρος ονειρο, οχι απο μπαρ η μαγαζι, περπατουσε στον δρομο με δυο φιλεναδες της και μου σκαει ενα πολλα υποσχομενο χαμογελο. Εγω τωρα, για να πω την αληθεια, θαμπωμενος λιγο απο την ομορφια και τα καλη της, και ακομη πιο πολυ απροετοιμαστος στο οτι θα με κορταρει στα ανοιχτα ο μουναρος ονειρο, κομπλαρω (ο μαλακας), γυριζω την ματια μου και συνεχιζω. Μα τι εκανα ο μαλακας? Και πως πρεπει να συμπεριφερθω τωρα? Αυτη αλλαζει πορεια με τις φιλεναδες της, και εμενα δε με παιρνει να τις παρω απο πισω να φανω και λιγουρης. Το χασαμε το ονειρο. Παρτα μαλακα! Που θα ξαναβρω τετοιον μουνο, με τετοια κορμαρα, τετοια μπουτια, και τετοια κολαρα? Παμε γιαλα λοιπον και συνεχιζουμε. Περπαταω, βλεπω μαγαζακια, μπαρακια, και σε μια στιγμη βλεπω πισω μου τον μουναρο. Εδω ειμαστε λεω, την στηνω στο πεζοδρομιο μεχρι να ερθει στο υψος μου να κανω παιχνιδι. 10 μετρα πριν φτασει, καθεται σε ενα μαγαζι με τις φιλεναδες της. Δεν ειναι η μερα μου σημερα σκεφτηκα, και δεν ξερω πως να συμπεριφερθω. Να παω εκει? Να περιμενω? Αει σιχτιρ λεω, και παιρνω μηχανακι ταξι και του λεω να με παει στο Lucifer. Με παιρνει και με παει, και με αφηνει στην αρχη της Walking Street, γιατι εκει απαγορευονται τα τροχοφορα. Λοιπον εγω ηξερα για το Lucifer, και για την  Walking Street, δεν ηξερα ομως οτι το  Lucifer ηταν στην Walking Street κτλ. Το παιρνω με τα ποδια λοιπον, και χαζευω τα μαγαζακια και τα μουνακια. Λιγο απο δω, λιγο απο κει, το κολοβαρεσα αρκετα, και συνεχιζω αργα. Στην πορεια εμφανιζοταν καθε 10 δευτερολεπτα καποιος θελοντας να σου πουλησει κατι. Κοριτσια, καποιο σωου, λουλουδια, φωτογραφιες, τσαντες, πορτοφολια, ρουχα και οτι μπορειτε να φανταστειτε. Μα τι ειναι αυτο εκει πισω? Δεν ειναι δυνατον? Δεν το πιστευω! Ο μουναρος απο προηγουμενως. Τωρα δεν θα μου τη γλυτωσει. Μολις καθησε σε σκαμπω στο δρομο, σε ενα μαγαζι που μεσα ειχε ρινγκ για Ται μποξ. Πηγαινω λοιπον, και της λεω. Ποσων χρονων εισαι? (Γεια σου σολφεζ μαλακα. Τιποτε καλυτερο δεν σου ηρθε στο μυαλο?) Μου λεει 25. Της λεω οτι δειχνει πολυ μικροτερη. Εσυ ποσων ετων εισαι μου λεει? Καταλαβαινετε οτι δεν εχει σημασια το τι θα πεις, αλλα οτι κατι πρεπει να πεις για να γινει κουβεντα. 42 της λεω. Τι θα πιεις? Ενα κρυο τσαι μου λεει. Και οι φιλεναδες σου? Αυτες δεν θελανε τιποτε. Μετα απο λιγη συζητηση, της λεω οτι θελω να παω σε μπαρμπερη να ξυριστω. Ξερω εναν εδω κοντα μου λεει, παμε να στον δειξω. Πολυ ωραια, την ξεμοναχιασαμε. Πηγαινω για ξυρισμα, και αυτη με περιμενει. Αφου τελειωσα, παμε σε ντισκο. Πολυ μεγαλη η ντισκο, με κατι κρεββαταρες μεσα για να ξαπλωνεις. Αυτο θα πει relax total σκεφτηκα. Αισθανεσαι οτι εισαι καπου πολυ μακρια απο Ευρωπη και Ελλαδα, καπου οπου υπαρχει ενας καπως αλλοιωτικος πολυ ωραιος πολιτισμος. Ο μουνος πηγαινει τουαλεττα, και εγω περιμενω απο εξω. Εδω ειναι που χυμηξανε τα μουνακια που μπαινανε η βγαινανε απο τουαλεττα. Θελανε ολες να περασουνε τη νυχτα μαζι μου. Και εγω κοριτσια το ιδιο θελω να λεω, αλλα εχω κλεισει για σημερα. Αυριο παλι. Οταν βγηκε η δικια μου απο τουαλεττα, να μου λενε πολυ ωραια επιλογη, πολυ ωραια κοπελλα. Ξερω, ξερω, να λεω εγω, Που θελεις να παμε τωρα τη ρωταω. Οπου θελεις εσυ μου λεει. Κει επειδη θυμηθηκα οτι ηθελα να παω στο Lucifer πριν συμβουν ολα αυτα, της λεω οτι θελω να παω Lucifer. Πηγαμε και εκει, ηπιαμε απο 2 ποτα, και ηρθε η ωρα για να παμε ξενοδοχειο. Παμε της λεω? Οτι θελεις εσυ μου λεει. Και ξεκιναμε. στο δρομο περναγαμε απο απειρα μπαρ με ακομη πιο απειρα μουνακια. Μεταξυ αυτων, υπηρχαν και αρκετοι αγγελοι. Εκει ηταν που θυμηθηκα τον Κωστα Φ16, που ελεγε μην βιαστεις να παρεις μωρο, γιατι στη πορεια θα βρεις καλυτερη, και καλυτερη, και καλυτερη. Μια ματια στον μουναρο που κυκλοφορουσα αρκουσε για να βαλει τα πραγματα παλι στη θεση τους και να με καθυσηχασει. Ο δικος μου ηταν κλασεις ανωτερος. Πραγματικα απαιχτος. Ο Θεος αγαπαει ολα τα παιδια του, αλλα σημερα εμενα φανηκε να με αγαπαει λιγο περισσοτερο, και μου εριξε στα διχτυα ενα απο τα ομορφωτερα ουρι του παραδεισου για να με αποζημιωσει για την αγαμια των προηγουμενων μηνων. Στο ξενοδοχειο το ουρι, πατησε ολα τα κουμπια της ερωτικης τεχνης. Η αλλαγη στο ερωτικο κλιμα φανηκε απο το πρωτο φιλι. Οι γλωσσες μας φτερουγισαν σε εναν ξεφρενο χορο για να ανιχνευσουν τη στοματικη κοιλοτητα και να ψηλαφησουν τις αμυγδαλες του αλλου. Τωρα αισθανθηκα επιτελους στα ισια μου. Και ηξερα, οτι το ουρι δεν θα το αφηνα να φυγει, θα το επαιρνα μαζι μου για ταξιδακι με αυτοκινητο. Μολις της το ειπα, εκανε σα μικρο παιδι, που του ειπανε οτι αυριο θα ειναι Χριστουγεννα, Πρωτοχρονια και Πασχα μαζι ολα λογω συγκυριας σε μια μερα. Δεν ειχε δει πολλα απο την Ταυλανδη, και αυτο εμμελε να ειναι το πρωτο της ταξιδι...Αυτο που θα ακολουθουσε, θα ειναι μια βιβλικη περιοδος παχειων αγελαδων (Βλεπε Παλαια Διαθηκη). Α! και για λεφτα? Ουτε κουβεντα!...
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Νοικιασα λοιπον ενα αυτοκινητο και ξεκιναω με τον μουναρο για ταξιδι παραλιακο προς νοτο. Αφου ειδαμε Βουδες καθιστους ορθιους και ξαπλωμενους, φτασαμε στην Τσα Αμ, λιγο νοτια της Μπανγκοκ και πηραμε ξενοδοχειο παμφτηνο 400 μπατ το δικλινο.Ολα ηταν ενταξει, εγω ειχα και εναν μπογο απο απλυτα και εβαλα την κοπελα να ρωτησει αν μπορουμε να δωσουμε ρουχα για πλυσιμο. Βεβαιως και γινεται μας απανταει θα ερθει αργοτερα καποιος να τα παρει και το πρωι θα ειναι ετοιμα. Κανουμε λοιπον ενα ντουζ και ερχεται στο κρεββατι για να εμπεδωσει αυτο για το οποιο την προσελαβα. Μου κανει κατι πιπες ρουφηχτες μου γλυφει τα αρχυδια, της κανω ενα συγιρισμενο γλυφομουνι και τον βαζω μεσα. Κανω καμμια δεκαπενταρια μαστορικα κουνηματα, και το γκομενακι ολο και ερχοτανε πιο πολυ στο πεδιο της καυλας. Αρχισε να μου παταει τον κολο για να μπαινει πιο βαθεια ο πουτσος στο ηδονισμενο μουνακι της, και εκεινη τη στιγμη χτυπαει η πορτα. Ητανε ο τυπος για τα ρουχα. Αστον να φυγει να τελειωσουμε το γαμησι, και μετα δινουμε τα ρουχα της λεω. ΟΚ μου απαντα αυτη, μα ελα που ο τυπος απεξω δεν το εβαζε κατω και χτυπαγε συνεχως τη πορτα. Που να γαμησεις κατω απο τετοιες συνθηκες λοιπον αντε πηγαινε του τα ρουχα και ελα για τον πουτσο. Πηγαινει στη πορτα, και ο τυπος ειχε φυγει. Ελα γρηγορα για τον πουτσο λοιπον και ενω καταλαβαινετε το  καυλι μου λογω της σκατοκαταστασεως ειχε μαλακωσει, και ηθελε παλι χαδια. Ερχεται στο κρεββατι, και αυτη τη φαση θελω να την αποτυπωσετε. Αυτη ειναι ορθια στο κρεββατι με στραμμενα τα υπεροχα οπισθια της προς τα μενα, εγω της ανοιγω καθισμενος στο κρεββατι με τα δυο χερια τα κολομερια και καρφωνω τη γλωσσα μου στο ξυρισμενο  μουνακι της. Αυτη σκυβει λιγο περισσοτερο και ακουμπαει το δεξι της χερι το στρωμα, και με το αριστερο πιανει τον πουτσο μου μεσα απο τα μπουτια της, και μου παιζει τον πουτσο. Που εισαι ρε μανα να δεις τι καλο πραμα τρωει και να καμαρωσεις τον κανακαρη σου σκεφτομαι εγω τωρα, γιατι αυτη η σταση ειναι πραγματικα απαιχτη, και δεν την εχω ξανακανει. Μονο σε τσοντες την εχω δει, και εκει με παραλλαγες. Και τωρα συμβαινει το ασυλληπτο. Αυτος ο μαλακας απο εξω χτυπαει παλι την πορτα. Καποια μιζα θα επαιρνε φαινομενικα, και δεν ηθελε μαλλον να την χασει με τιποτε. Ηθελα να τον σκοτωσω. Φανταζεστε φαση ολο καυλα, να ρουφατε ωμο και μελατο το ζουμερο μουνακι της και να σας τη χαλαει ο υπαλληλος του ξενοδοχειου για να παρει μια μιζα της ταξεως 10 η 20 μπατ? Εγω αν ειχα φωτογραφια αυτη τη φαση τωρα, θα χτυπαγα και μια μ.....α τιμης εννεκεν. Και μου τη χαλαει ο μαλακας.
 

asgia

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
475
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε εισαι άπεκτος. Προκαλέις γελιο και καυλα μαζι. Περιμενω τις επομενες μερες.
Και μία ερωτηση για εξακρίβωση. Η κοπέλα ηρθε σαν κοπέλα μαζι σου και δεν εθεσε θεμα χρηματων? Σωστά
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Φιλε εισαι άπεκτος. Προκαλέις γελιο και καυλα μαζι. Περιμενω τις επομενες μερες.
Και μία ερωτηση για εξακρίβωση. Η κοπέλα ηρθε σαν κοπέλα μαζι σου και δεν εθεσε θεμα χρηματων? Σωστά

Ακριβως ετσι ειναι φιλε μου. Δεν τεθηκε ποτε θεμα χρηματων, κι ας την πηδαγα καθημερινα 3 με 5(!) φορες. Οτι της εδωσα στο τελος, εξαρτωταν μονον απο τη κριση τη δικη μου. Δεν εμεινε παραπονεμενη ομως, γιατι οταν απολαμβανεις σερβις, και συγκρινεις με τις καταστασεις που επικρατουν στην Ελλαδα, μονο τσιγκουνης δεν μπορεις να γινεις. Της εδωσα για καθε μερα που περασαμε μαζι, εκτος βεβαια απο ολα τα εξοδα της που ειχα ουτως η αλλως αναλαβει 1000 Μπατ. Και ειχαμε περασει μαζι πολλες πολλες μερες.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Καλα
Λεμε οτι τη βρισκω να διαβαζω τετοιες αναφορες σαν του συντροφου σολφεζ και τα κουφα που σου συμβαινουν ΜΟΝΟ Ταυλανδη με τη καλη ενοια εννοω :grin:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Sa wat dee-khrap σύντροφοι.
     Επειδή πολλοί από σας θα την κάνετε σύντομα για την Ταϋλάνδη, παραθέτω σε μορφή zip.προηγούμενα πόστ μου, με τα ...  βασικά.
vonmakoulis  :cool2:
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
Σύντροφοι kostaF16 και mathima solfez καλωσορίσατε πίσω στην πατρίδα.
Ευχαριστώ που μοιράζεστε τις νωπές ακόμα εμπειρίες σας με όλους εμάς που διαβάζουμε αυτό το θέμα.
Θα ήθελα να μάθω κάποια πράγματα για την περίπτωση που θέλεις να πάρεις μαζί σου π.χ. σε κάποιο νησί ένα κορίτσι. Καταρχήν αν πάρεις συντροφιά από μπαρ στο ξενοδοχείο, μπορεί να μείνει τη νύχτα ή πρέπει να γυρίσει στο μαγαζί? Αλλά και αν δεν πρέπει, δεν θα επιδιώξει η ίδια να γυρίσει για να πάρει και άλλο πελάτη? Ίσως είναι θέμα διαφορετικού λαού αλλά δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι μια κοπέλα θα θυσιάσει 5-6 "ωρομίσθια" για να κοιμηθεί μαζί μου επειδή ...της αρέσω. Πόσο μάλλον να χάσει 5-6 μεροκάματα προκειμένου να με ακολουθήσει στο Κο Τάο σε μια καλύβα από μπαμπού πάνω στην άμμο, να κάνουμε βραδυνό μπάνιο και να περπατάμε χέρι-χέρι στο ηλιοβασίλεμα ή όπως λέμε και στην Ήπειρο τζιεφί (gfe).
Να δεχτώ ότι της αρκεί - εκτός από τη συντροφιά μου - το φαγητό, τα ποτάκια, οι τσάρκες μας και το ημερήσιο "πουρμπουάρ" των 1000 ΒΑΗΤ που αναφέρει ο μάθημα σολφέζ.
Δεν φτάνουν όμως τα λεφτά που θα έβγαζε πίσω στην πόλη τις αντίστοιχες μέρες. Δεν τη νοιάζει? Πώς θα λέιψει από το σπίτι, θα πει απλώς στους γονείς της (τον πατέρα που έχει τσακίσει το δεξί χέρι και δεν μπορεί να δουλέψει και τη μητέρα της που αναρρώνει από σοβαρή εγχείρηση) "Πάω με έναν farang από το Yunan στο Koh Tao, δεν θ'αργήσω" ή μήπως είμαι αφελής και πρέπει να ανησυχώ για τον "μάνατζερ" που θα την αναζητεί ή θα μας ακολουθήσει. Είμαι μπερδεμένος με τη φάση, έχοντας διαβάσει και σχετικό ποστ που αναφέρει την ισχυρή μαφία στη Μπανγκόκ.
Αν μπορεί κάποιος απο τους φίλτατους που γνωρίζει, ας με διαφωτίσει σχετικά.

 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
@kykladesgr : Οι κοπέλες στη φωτό (NANami) έτρωγαν παγωτό ή τις έχεις μόλις pitsilisi?
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε πελοπίδα.  
Καταρχήν αν πάρεις συντροφιά από μπαρ στο ξενοδοχείο, μπορεί να μείνει τη νύχτα ή πρέπει να γυρίσει στο μαγαζί? Αλλά και αν δεν πρέπει, δεν θα επιδιώξει η ίδια να γυρίσει για να πάρει και άλλο πελάτη? Ίσως είναι θέμα διαφορετικού λαού αλλά δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι μια κοπέλα θα θυσιάσει 5-6 "ωρομίσθια" για να κοιμηθεί μαζί μου επειδή ...της αρέσω.
Τα μαγαζιά (γκο-γκο και σώου) κλείνουν αυστηρα στις 01.00. οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα να μείνουν μαζί σου όλη νύχτα. Δεν θυσιάζει κανένα μεροκάματα απλούστατα γιατί αφενός κάποιες δεν πληρώνονται και κάποιες πληρώνονται ελάχιστα στη δουλειά τους σε σχέση με το δωράκι των 1000 μπατ. Από την άλλη όντως , και εφόσον της αρέσεις, πέραν από το ημερήσιο δωράκι της , όντως θα κάνει διακοπές (πολλές από αυτές τις κοπέλες δεν έχουν βγεί καν έξω από την πόλη τους) και θα απολάυσει πράγματα (καλό φαϊ, ποτά, ξενοδοχεία κλπ ανάλογα τα οικονομικά σου βέβαια) που δεν τα απολαμβάνει συχνά.
Όσον αφορά τους μάνατζερ, δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Δεν υπάρχουν. Η Μαφία της Μπανκονκ, έχει άλλα πράγματα να ασχοληθεί και όχι με τις χιλιάδες ημι-ερασιτέχνες των μπαρ και των δρόμων.

 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
δηλαδη αγαπητε συναδελφε vonmakoulis μπορουμε να γνωρισουμε μια κοπελα στην banqkong και να την παρουμε για διακοπες μαζι μας στο ξενοδοχειο μας στην pataya?
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Εκει που εκπλαγησα, ηταν οταν διαπιστωσα οτι κανενας δεν ειχε κανει ακομη και την μικροτερη αναφορα για το οτι αφορα το πραγματικα ΥΠΕΡΟΧΟ δερματακι που εχουν οι κοπελες αυτες.
φιλε εγω εχω μιλησει για το δερμα τους και εχω πει οτι το καλυτερο σημειο ειναι στο εσωτερικο του μηρου στο πλαι οπως μπαινεις αριστερα και δεξια. το χερι μου το ξερει καλα αυτο το σημειο, και η γλωσσα μου βεβαια. επισης σωστη θεση στο εστιατοριο ειναι το ταυλανδεζακι να καθεται δεξια μας και με το δεξι μας χερι να την αγκαλιαζουμε απο τη μεση και η παλαμη να χουφτωνει το εσωτερικο του αριστερου της μπουτιου. :rockon:
οποιος δεν καταλαβε να στειλει πμ.
αχ αυτο το δερμα τους
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
]
δηλαδη αγαπητε συναδελφε vonmakoulis μπορουμε να γνωρισουμε μια κοπελα στην banqkong και να την παρουμε για διακοπες μαζι μας στο ξενοδοχειο μας στην pataya?
φιλε σορυ, για την πατταγια δεν χρειαζεται να παρεις απο αλλου κοπελα, εκει εχει μονο κοπελες. επειδη ομως μιλας γενικα ζητω συγνωμη απο τον von που ρωτας και σου απαντω οτι τις πας οπου θες, εγω θα τη φερω στην ελλαδα
 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
συμφωνω μαζι σου kostaf16
αν ολα πανε καλα τον νοεμβριο μετα ιανουαρι που θα ξαναπαω το σκεφτομαι να φερω και εγω μαζι μια κοπελα εδω να δει πως ειναι η Ελλαδα αν το θελει βεβαια!
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
δηλαδη αγαπητε συναδελφε vonmakoulis μπορουμε να γνωρισουμε μια κοπελα στην banqkong και να την παρουμε για διακοπες μαζι μας στο ξενοδοχειο μας στην pataya?
Μπορεις να παρεις και απο εδω μπυρα μαζι σου και να πας να την πιεις στην Βαυαρια. Η να πας στην θαλασσα για μπανιο, και να κουβαλας το αλατονερο μαζι σου μηπως δεν βρεις αλατονερο εκει. Βασικα, μπορεις να κανεις οτι θελεις, αλλα οταν πηγαινεις με τελικο προορισμο Πατταγια, δεν κουβαλας το μωρο μαζι σου. Οπως δεν θα επαιρνες και ελιες μαζι σου πηγαινοντας για Καλαματα. Οχι οτι δεν γινεται, αλλα δεν ειναι καθολου λογικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom