Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Το πρωτο σχολιο για την φωτο παντως ειναι οτι η Ταυλανδη εχει πολυ καλυτερα τμηματα απο οτι εμεις.....πολυ μπροστα...
και που να δεις και φωτος απο τις τοπικες φυλακες φιλε μαγκουρα....σουπερ λουξ!!  :grin:
Η πιο διασημη φυλακη της Ταυλανδης με πολλους ξενους μεσα ειναι μια στην Μπανγκοκ με το σαρκαστικο ψευδωνυμο "Μπανγκοκ Χιλτον".  Δεστε μια φωτο παρακατω απο αλλη φυλακη να παρετε ιδεα αλλα σημειωτεον ειναι απο τις πιο κυριλλε και μονο για διαφημιση. 50 ατομα και βαλλε παρακαλω βολευονται στο θαλαμο που βλεπετε. Αν πεσει στα χερια σας κανενα αρθρο συνηθως γραμμενο απο καποιο δυτικο που εχει περασει μεσα απο Ταυλανδικες φυλακες, διαβαστε το εχουν παντα ενδιαφερον. Οι συνθηκες ζωης ειναι απεριγραπτες. 
 

Συνημμένα

  • insideprisoncell.jpg
    insideprisoncell.jpg
    30 KB · Εμφανίσεις: 18

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
εσύ δείχνεις το κελί από μέσα...εγώ  από ....  :headbang:
 

Συνημμένα

  • prisoncell.jpg
    prisoncell.jpg
    46,2 KB · Εμφανίσεις: 20
  • dan2.jpg
    dan2.jpg
    60,9 KB · Εμφανίσεις: 23

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Φαντομά μιλάς φυσικά για τις περίφημες φυλακές Bangkwang της Μπανκονκ. Ιστορικές φυλακές. Φτιάχτηκάν επί Ράμα VI προπολεμικά (το 1930 νομίζω) και εξακολουθούν να λειτουργούν υπό τις αυτές συνθήκες μέχρι σήμερα. Χαριτωμένο μέρος από τα αξιοθέατα της πόλης (απ΄εξω εννοείται). Αν θέλετε να την δείτε από μέσα νομίζω ότι μια φορά την  βδομάδα διοργανώνονται ξεναγήσεις σε γκρούπ. Σπεύσατε.  :dancing:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Καλού κακού πάρτε και τη διεύθυνση της πρεσβείας μας, γιατί θυμήθηκα ότι δεν την έχουμε δώσει.Είναι η 99 Rama 9 Rd, Huay Kwang, Bkk,Tel: 247 1068, 254 9729;  Fax: 247 1068   και βρίσκεται πολύ κοντά στο πολιτιστικό κέντρο Nana entr. Center.
Αντε ρε Κώστα ανέβασε καμιά φωτογραφία γιατί πολύ σοβαρευτήκαμε μου φαίνεται.

 

llllllllll

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Δεν κρατιέμαι. Θέλω να συμμετέχετε στη χαρά μου. Η Ταϊλανδέζα γκόμενα, χάρη της οποίας έκανα κάποια ηλίθια post πριν κάνα δυο βδομάδες, πήρε προαγωγή. Έφυγε από το beer bar που δούλευε και προσελήφθη σε go-go. Αυτό αυτόματα σημαίνει καλύτερες συνθήκες εργασίας - κλιματιζόμενο περιβάλλον - με διπλασιασμό μισθού!!! Δεν είναι και απλό πράγμα όπως καταλαβαίνετε.
Μου το ανακοίνωσε με ένα τόνο θριάμβου στη φωνή. Περιττό να σας πω ότι ακόμα και αυτή την ώρα που γράφω είμαι συγκινημένος. Το πληκτρολόγιο κοντεύει να βραχυκυκλώσει απ’ τα δάκρυα που έχω χύσει. Παιδιά εύχομαι και οι δικιές σας κοπέλες να είναι άξιες, να είναι άξιες, γνιφφφ, δεν μπορώ να συνεχίσω....
PS. Ρωτώντας τη πως και κατάφερε ένα τέτοιο επίτευγμα, μου απάντησε: working, working, WORKING.  Έτσι είναι μάγκες, δουλειά. Όποιος δουλεύει πολύ στο τέλος ανταμείβεται. Όπως λέει και το τραγούδι, 'λιγότερα συνθήματα και ποιο πολύ δουλειάάάάάάάά'. Και καλά κρασά.
Καλημέρα. Σας αφήνω γιατί πρέπει να πάω στη....δουλειά.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
βιλακι
κλεινεις εισητηρια να πας καπου και μετα ρωτας για πληροφοριες που ειναι ηδη γραμμενες
για ανατρεξε πισω και θα βρεις πολυ πραμα η μαλ΄λον τυπωσε τα για να εχεις να διαβαζεις οταν ταξιδευεις
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
βιλακι
κλεινεις εισητηρια να πας καπου και μετα ρωτας για πληροφοριες που ειναι ηδη γραμμενες
για ανατρεξε πισω και θα βρεις πολυ πραμα η μαλ΄λον τυπωσε τα για να εχεις να διαβαζεις οταν ταξιδευεις

ΣΩΣΤΟΟΟΣΣ
Αμαν επιτελους διαβαστε και λιγο ειναι ενοχλητικο να απανταμε στα ιδια καθε τοσο.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Δεν κρατιέμαι. Θέλω να συμμετέχετε στη χαρά μου. Η Ταϊλανδέζα γκόμενα, χάρη της οποίας έκανα κάποια ηλίθια post πριν κάνα δυο βδομάδες, πήρε προαγωγή. Έφυγε από το beer bar που δούλευε και προσελήφθη σε go-go. Αυτό αυτόματα σημαίνει καλύτερες συνθήκες εργασίας - κλιματιζόμενο περιβάλλον - με διπλασιασμό μισθού!!! Δεν είναι και απλό πράγμα όπως καταλαβαίνετε.
Μου το ανακοίνωσε με ένα τόνο θριάμβου στη φωνή. Περιττό να σας πω ότι ακόμα και αυτή την ώρα που γράφω είμαι συγκινημένος. Το πληκτρολόγιο κοντεύει να βραχυκυκλώσει απ’ τα δάκρυα που έχω χύσει. Παιδιά εύχομαι και οι δικιές σας κοπέλες να είναι άξιες, να είναι άξιες, γνιφφφ, δεν μπορώ να συνεχίσω....
PS. Ρωτώντας τη πως και κατάφερε ένα τέτοιο επίτευγμα, μου απάντησε: working, working, WORKING.  Έτσι είναι μάγκες, δουλειά. Όποιος δουλεύει πολύ στο τέλος ανταμείβεται. Όπως λέει και το τραγούδι, 'λιγότερα συνθήματα και ποιο πολύ δουλειάάάάάάάά'. Και καλά κρασά.
Καλημέρα. Σας αφήνω γιατί πρέπει να πάω στη....δουλειά.
Αυτο σημαινει πιο πολυ δουλειααα :knockinb: :knockinb:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Δεν κρατιέμαι. Θέλω να συμμετέχετε στη χαρά μου. Η Ταϊλανδέζα γκόμενα, χάρη της οποίας έκανα κάποια ηλίθια post πριν κάνα δυο βδομάδες, πήρε προαγωγή. Έφυγε από το beer bar που δούλευε και προσελήφθη σε go-go. Αυτό αυτόματα σημαίνει καλύτερες συνθήκες εργασίας - κλιματιζόμενο περιβάλλον - με διπλασιασμό μισθού!!! Δεν είναι και απλό πράγμα όπως καταλαβαίνετε.
Μου το ανακοίνωσε με ένα τόνο θριάμβου στη φωνή. Περιττό να σας πω ότι ακόμα και αυτή την ώρα που γράφω είμαι συγκινημένος. Το πληκτρολόγιο κοντεύει να βραχυκυκλώσει απ’ τα δάκρυα που έχω χύσει. Παιδιά εύχομαι και οι δικιές σας κοπέλες να είναι άξιες, να είναι άξιες, γνιφφφ, δεν μπορώ να συνεχίσω....
PS. Ρωτώντας τη πως και κατάφερε ένα τέτοιο επίτευγμα, μου απάντησε: working, working, WORKING.  Έτσι είναι μάγκες, δουλειά. Όποιος δουλεύει πολύ στο τέλος ανταμείβεται. Όπως λέει και το τραγούδι, 'λιγότερα συνθήματα και ποιο πολύ δουλειάάάάάάάά'. Και καλά κρασά.
Καλημέρα. Σας αφήνω γιατί πρέπει να πάω στη....δουλειά.

καλημερα.
τωρα μου θυμισες μια δικη μου περιπτωση. ημουνα λιγο τσιμπημενος με μια κοπελα. λογικο ειναι να το συζηταω εδω στην ελλαδα με τους φιλους μου. μια μερα ενας φιλος απο περιεργεια με ρωταει τι κανει η κοπελα αυτη τωρα που βρισκεσαι εδω στην ελλαδα. και του απανταω αυθορμητα. "Κοιτα να δεις η κοπελια εκει κατω κοιταει την δουλεια της" συνεχεια ειναι σπιτι δουλεια.!!! ακομη γελαω με αυτο που μου ειχε ερθει στο μυαλο.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
δεν θυμαμαι το ονομα της, αλλα ηταν αστερι, εδω ντυνεται να φυγει, θα σας περιγραψω τη φαση καποια στιγμη λεπτομερως, για 9 μερες ειχα καταντησει η πουτανα της πατταγια, ενα σωρο ταυλανδεζες αλωνισαν το κορμι μου :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • 100_1390.jpg
    100_1390.jpg
    93,7 KB · Εμφανίσεις: 88

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
αυτο μου αρεσε

η πουτανα της παταγια  ωραιο

πρεπει να ησουνα η μοναδικη πουτανα  σε αυτο το μπουρδελο??

λοοοοοοοοοοοοοοολ

με αυτο το σκεπτικο εμας περιμενουν για να γινουμε πολλες
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
mai  2004
 

Συνημμένα

  • mai 1.img.jpg
    mai 1.img.jpg
    27,4 KB · Εμφανίσεις: 22
  • mai 32.img.jpg
    mai 32.img.jpg
    16,6 KB · Εμφανίσεις: 26
  • mai 186.img.jpg
    mai 186.img.jpg
    19,7 KB · Εμφανίσεις: 22

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
NANami's Photos
 

Συνημμένα

  • s Photos.jpg
    s Photos.jpg
    30,8 KB · Εμφανίσεις: 21

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Θερμή παράκληση, μην βάζετε Ταϊλανδές από το Ιντερνετ, βρίσκουμε και μόνοι μας φωτογραφίες άμα θέλουμε. Εγω πιστεύω, ότι ωραία είναι να βλέπουμε μόνο φωτογραφίες προσωπικές από εμπειρίες συναγωνιστών.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
[quote author=llllllllll link=topic=2495.msg194992#msg194992]
Η Ταϊλανδέζα γκόμενα, χάρη της οποίας έκανα κάποια ηλίθια post πριν κάνα δυο βδομάδες, πήρε προαγωγή. Έφυγε από το beer bar που δούλευε και προσελήφθη σε go-go.
[/quote]
Μπραβο και εις ανωτερα, μιλαμε για λαμπρη καριερα, του χρονου ευχομαι σε μασαζαδικο...
Φον, ναι για τις περιφημες φυλακες Bang Kwang μιλαω κατι σαν το Αλκατραζ της Ταυλανδης. Οι φυλακες με τις χειροτερες συνθηκες και ο φοβος και ο τρομος καθε κρατουμενου.
Επισης η διευθυνση του προξενειου που εδωσες ειναι λαθος.
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
lipon
 

Συνημμένα

  • bourdela com.JPG
    bourdela com.JPG
    40 KB · Εμφανίσεις: 24
  • boudela com 2.JPG
    boudela com 2.JPG
    52,3 KB · Εμφανίσεις: 21

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
οι κοπελλες σου βαλλανε μπλανκο στο προσωπο? 
Η κυρια στη μεση ειναι μηπως η μελλουσα πεθερα σου?
:2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Λιγο χλωμο σε βλεπω στις φωτο..
Εως ασπρο θα ελεγα..!
Σε ξεζουμισανε τα κοντοπουτανα.!!
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
καλά ρε κωλόπαιδα και τα δυο ...εσείς με δουλεύετε ?
αφήστε κανέναν άλλο που δεν με ξέρει ....
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom