Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
παρατηρηθηκε οτι προηγουμενως καποιος διαχειριστης εσβησε το ποστ του kykladesgr. επειδη θεωρω οτι ειναι σημαντικο αυτο που ειχε αποτυπωσει, το ξαναδημοσιευω για κεινον τηρωντας του κανονες του forum να γραφουμε με μικρα γραμματα. αν υπαρχει καποιο προβλημα με το συγκεκριμενο ποστ περα του οτι ηταν με κεφαλαια γραμματα παρακαλω ειδοποιηστε με.

παραθεση απο kykladesgr:
Τα κερδη απο το δουλεμποριο αγγιζουν τα 7 δις δολλαρια το χρονο... πηγη Ο.Η.Ε.
Παγκοσμιως 1 εως 2.000.000 παιδια μπενουν καθε χρονο στην πορνεια... πηγη UNICEF
To 80% των παιδιων που μπαινουν στην πορνεια ζουν 8-10 χρονια πεθαινουν απο το AIDS και τις βιαιοπραγιες ή αυτοκτονουν
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
kostasf16 καλως ηρθες αγαπητε μου. αναμενω να φροντισεις συναντηση.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν υπαρχει κανενα προβλημα με το ποστ, προβλημα υπηρξε με τα κεφαλαια..


υ.γ. κωστα καλως ηρθες..
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτη τη φορα θελω να μου συμπαρασταθειτε, δειτε προσεκτικα, τι να κανω , λυγισα,
"ο σκληρος της πατταγια" εσπασε σε χιλια κοματια, αφηστε το φαντομα να με κοροιδευει για καλους απογονους κτλ.
 

Συνημμένα

  • 100_1433.jpg
    100_1433.jpg
    39,7 KB · Εμφανίσεις: 34

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6

Τα κερδη απο το δουλεμποριο αγγιζουν τα 7 δις δολλαρια το χρονο...

[move] πηγη Ο.Η.Ε.[/move]

Παγκοσμιως 1 εως 2.000.000 παιδια μπενουν καθε χρονο στην πορνεια...

[move]πηγη UNICEF[/move]

To 80% των παιδιων που μπαινουν στην πορνεια ζουν 8-10 χρονια πεθαινουν απο το AIDS και τις βιαιοπραγιες ή αυτοκτονουν
[move]πηγη Ο.Η.Ε.[/move]
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μια ευχη να δωσω σε ολους τους συνταξιδιωτες. μακρια απο τα ποτα. δεν αξιζει να ζησεις τοσο ομορφα πραγματα με χρηση αλκοολ.
σωστος, ελαχιστο αλκοολ, να νιωθουμε οτι κανουμε και να εχουμε καθαρο το μυαλο αν συμβει κατι, και βεβαια να ειμαστε κυριοι με τις κοπελες, οχι σαν τους αγγλους που κανουν μπαμ απο μακρια. οσο πιο κυριλε ειμαστε τοτε τα πιο καλα πιπινια θα ερθουν μαζι μας, μην ξεχνατε, παιζει και  η χυλοπιτα εκει.
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
817
Κριτικές
37
Like
1.566
Πόντοι
8.165
απο δευτερα η μονη παρηγορια μου θα ειστε εσεις, θα αρχισω την αντιστροφη ομως, λοιπον 3 νοεμβρη παλι εδω, ακου συμμετοχες.
και σημερα ειχα μαραθωνιο, νομιζω ο τελευταιος. θα χαλαρωσω ομως οταν ερθω. παρολο το ατυχημα σας εχω φωτο γραφικο υλικο. υπομονη.
Φίλε Κώστα 3 Νοέμβρη αναχωρώ και εγώ. Πλάκα θα έχει η Παττάγια, το διαισθάνομαι. Αντε να τα πούμε από κοντά.
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6

Τα κερδη απο το δουλεμποριο αγγιζουν τα 7 δις δολλαρια το χρονο...

[move] πηγη Ο.Η.Ε.[/move]

Παγκοσμιως 1 εως 2.000.000 παιδια μπενουν καθε χρονο στην πορνεια...

[move]πηγη UNICEF[/move]

To 80% των παιδιων που μπαινουν στην πορνεια ζουν 8-10 χρονια πεθαινουν απο το AIDS και τις βιαιοπραγιες ή αυτοκτονουν
[move]πηγη Ο.Η.Ε.[/move]


 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Θα ηθελα να συγχαρω το φιλο Κυκλαδες που αρχικα δημοσιευσε το παραπανω και το Μιμικο που το επαναδημοσιευσε. Προσωπικα εχω ενα διλλημα για το αν τελικα κανουν περισσοτερο κακο παρα καλο τετοια ποστς αλλα καταληγω μαλλον στο συμπερασμα οτι η αληθεια οσο και αν ποναει πρεπει να ακουγεται. Ως εκ τουτου σεβομαι, επικροτω και στηριζω την αποφαση και των δυο να ποσταρουν αυτες τις πληροφοριες. Να συμπληρωσω οτι ειναι επισημα στοιχεια που τα ανεφερε και η εκπομπη του Εξαντα σε παλαιοτερο ρεπορταζ. Επισης να πω οτι ΔΕΝ αφορουν την Ταυλανδη ευτυχως αλλα αλλες περιοχες του κοσμου δυστυχως.
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
[move]ΠΡΟΣ 04fantomas05[/move]
έχω να προσθέσω δυστυχώς ότι αυτό το μικρό ποσοστό τον παιδιών που μεγάλωσαν κάτω από άθλιες συνθήκες ....αργότερα καταλήγει στην thailand (όταν πλέον έχουν φτάσει τα 20 χρονια).....ευτυχώς η thailand έχει πολύ σκληρή νομοθεσία και δεν το επιλεγει πια η mafia νωρίτερα πριν την ενηλικίωση τους
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Να πω και κάτι άλλο που έμαθα τελευταία. Είναι το λεγόμενο 'losing face' στο οποίο υποπίπτουν οι κοπέλες αν τη δεύτερη φορά που θα πας στο μπαρ, στην πόλη ή στη χώρα – δεν κατάλαβα ακριβώς - επιλέξεις κάποια άλλη. Τον αμαρτωλό τον ονομάζουν butterfly και δεν τον συμπαθούν ιδιαίτερα.
εγω δεν ειχα κανενα προβλημα παρολο που στην πατταγια εχω καταντησει "γραφικος". με χαιρετανε οι "πρωην" οταν με δουνε στο δρομο, απαντανε στα sms μου, μου χαμογελανε διακριτικα οταν ειμαι με αλλη κτλ. συνηθιζω να πηγαινω και σε  a go go με κοπελα εκτος μαγαζιου, απο το οποιο ειχα ψωνισει την προηγουμενη, φερονται αψογα αυτες οι κοπελες, καποιος που δεν εχει ζησει τετοιες φασεις δεν μπορει να καταλαβει, εγω εξακολουθω να εκπλησομαι με τη συμπεριφορα  τους.
και κατι αλλο, καποιοι συναγωνηστες ειναι υπερβολικα αρνητικοι με την πατταγια, ειναι αδικο αυτο, ειναι και η πατταγια κοματι της ταυλανδης και αξιζει καθε σεβασμο.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ΝΑΙ ενοχλουν γιατι συμφωνα με τον Κωστα Φ16 ΦΟΡΑΝΕ ρουχα!!! :2funny:
ειμαι σιγουρος οτι αν βρεθουμε ποτε παρεα σε κεινα τα μερη θα μου ριξεις παρασαγκας σε θεματα σεξ, σε κοβω για πολυ παθιασμενο για κιτρινη σαρκα απο μενα, ασχετα αν στο σαιτ το παιζεις οσια..
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
817
Κριτικές
37
Like
1.566
Πόντοι
8.165
Νομίζω ότι όλες οι γνώμες των συναδέλφων είναι σεβαστές. Αλλά ειδικά για Παττάγια οι απόψεις του Κώστα Φ16 περιέχουν σημαντικές λεπτομέρειες και ακρίβεια σκέψης. Αποτελεί έναν έξοχο ξεναγό της Παττάγιας, κατά την γνώμη μου.  
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Φοίλοι μου έκλεισα τελικά εισητήρια για Οκτώμβριο.
Οι τιμές που βρήκα στις αεροπορικές εταιρίες από ATH για BKK είναι:
TURKISH AIRLINES : 680
THAI : 960

Τελικές τιμές με όλους του φόρους.
εγω δεν ειχα κανενα προβλημα με τι τουρκικες αερογραμμες, πολυ καλες ανταποκρισεις και ολα καλα, και καθημερινα δρομολογια, η ται 3 φορες τη βδομαδα και μαλλον πανακριβη.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Και κατι για τους καινουργιους φιλους που προκειτε να πανε κατω και λογικα ειναι αγχωμενοι.
Εαν εισαστε ευγενικοι και χαμογελατε δεν θα αντιμετωπισετε ΚΑΝΕΝΑ προβλημα ΠΟΥΘΕΝΑ
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Εξαλλου δεν νομιζω, ειλικρινά, ότι πηδωντας καθε φορά και άλλη μπορει κανεις να ευχαριστηθει το σεξ, διοτι μετα τα 2-3 αρχικά καταλαβαινει ο ενας τον αλλο τι θελει.
οι ταυλανδεζες καταλαβαινουν απο το πρωτο λεπτο τι θες,
ψωνισα κοπελα απο την παραλια για ξεπετα, υστερα απο μονογαμια 48 ωρων, φοβηθηκα οτι θα ναι μαπα απο συμπεριφορα και λεω δε γαμιεται σιγα τα λεφτα, σας πληροφορω οτι ηταν τρελλο gfe, επαθα πλακα, εκανε ερωτα λες και ηταν απο μακροχρονια σχεση, θα αναφερθω σε αυτη σε επομενα ποστ, εχουν διασωθει και φωτος της.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Τελικά Νοέμβριο ποιοι θα είμαστε κάτω??? και πότε γιατί προβλέπω λαοσύναξη!!! Εγώ 8-22
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom