Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
προσεχεις για να έχεις....ο καλύτερος τρόπος είναι να κάτσεις ελλάδα  :dancing:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
:idiot:
Για όνομα του Βούδα. Που νομίζετε ότι πάτε. Το είπαμε και το ξαναλέμε. Η Ταύλάνδη είναι μια σύγχρονή, πολίτισμένη και ασφαλής χώρα.
Κάνε ακριβώς ότι θα έκανες και στην  Ελλάδα.
 

butterfly

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Τα θεωρείς υπερβολικά όλα αυτά ε. Ναι αλλά αν την πατήσεις? Το επίπεδο υγειονομικού ελέγχου είναι το ίδιο σε όλο το Πούκετ? Εντάξει δεν τρελαινόμαστε ούτε μας πιάνουν εμμονές αλλά συζητώντας με ένα φίλο που έχει πάει πάνω από 10 φορές μου τα πρότεινε αυτά για να είμαστε καλυμμένοι από όλες τις απόψεις.Τα καλύτερα πού παίζουν στην Patong και οι τιμές που κυμαίνονται?
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
butterfly αν σκέφτεσαι έτσι, τότε καλύτερα κάτσε σπίτι σου, τυλίξου με ένα μεγάλο προφυλακτικό και μη βγαίνεις καθόλου έξω. Μπορεί να σε πατήσει κανα λεωφορείο
 

butterfly

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Enforcer ο φόβος φυλάει τα ήρεμα. Ρωτάμε αρχικά τα πάντα και το πως θα ενεργήσουμε κάτω είναι άλλο θέμα.Εξάλλου εννοείται πως ο κάθε πραγματικός ενήλικας αναλαμβάνει τις ευθύνες του και πράττει αναλόγως ξέροντας κάθε φορά τι κάνει και που μπλέκει. Αλλά πάντως μία ενημέρωση έστω και ακραία δεν βλάπτει ποτέ νομίζω.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
ο φόβος φυλάει τα έρημα αλλα πριν αποτυπώσεις την ερώτησή σου, ίσως θα ήταν σκόπιμο να ρίξεις μια ματια σε 100 τόσες σελίδες που έχουν γραφτεί εδω πολλές εκαντοντάδες στο ίντερνετ, να δεις τουλάχιστον τι σοι χώρα είναι αυτή που θα επισκεφτεις.

Ακόμα και η αγνοια έχει τα όριά της. Ελεος.

 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
φιλε vonmakoulis thanks για το καλοσωρισμα κ σορυ που καθυστερησα να ξανα γραψω!Ακολουθησα τη συμβουλη σου και του kykladesgr και διαβασα ολες τις προηγούμενες σελιδες! Πραγματι βοηθηθηκα αρκετα αλλα παραμένω μπερδεμένος
επειδη οι αποψεις σε διαφορα θέματα που με απασχολουν για τη χωρα αυτη διαφερουν! Θα ηθελα λεπτομέρειες σε πολλους τομεις οσον αφορα το ταξιδι! Παρακαλω αν καποιος απο την παρεα μπορει να αφιερωσει λιγο χρονο για μένα θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα! να σημειώσω επισης οτι δεν γνωριζω κ πολλα απο ιντερνετ οποτε συγχωρεστε με για τυχον λάθη!!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Κανένα πρόβλημα σύντροφε. Σίγουρα σε πολλά θέματα θα βρείς αλληλοσυγκρουόμενες απόψεις. Πχ το κλασσικό Παττάγια ή Μπανκονκ.Σ΄αυτά τα θέματα δεν υπάρχει απάντηση. Εξαρτάται από τα γούστα του καθενός. Αλλά σίγουρα από εδώ μπορείς να πληροφορηθείς πράγματα που θα κάνουν την διαμονή σου ευκολότερη.
Διατύπωσε λοιπόν λοιπόν με σαφήνεια τα όποια ερωτήματά σου και δεν θα μείνουν αναπάντητα.
Αν θες την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου γνώμη για κάτι, στείλε πμ.
sa wat dee-khrap  :sunglasses:
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
κανεις νομίζω δεν έχει αρνηθεί την παροχή βοηθειας  :rockon:
sa wat dee-khrap  :dancing:
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον,θα αναφερω τα βασικοτερα που με απασχολουν για οσους ενδιαφερονται να με βοηθησουν!(ελπιζω αρκετοι!!)
Κατ αρχας να παω μόνο Πουκετ(επειδη για εκει ψηνετε η υπολοιπη παρεα,αλλοι 2 φιλοι) η να συνδυασω κ καπου αλλου?
Να κλεισω με ταξ. γραφειο η μονο αεροπορικα και οτι προκυψει εκει?
Ποιος τροπος ειναι οικονομικοτερος?
Βρηκα απο πρακτορειο 15 μερες/12 διανυκτερευσεις Πουκετ 800 eur +φορους+φιλοδωρηματα με Thai International, αξιζει?
Και το βασικοτερο αφορα τις Thai Κουκλιτσες,πως γινεται το παιχνιδι?Εκει κολλαω ιδιαιτερα
επειδη δεν γνωριζω τον βαθμο επικινδυνοτητας της χωρας(τσατσος/νταβατζης)! Θελω να πω ψωνιζεις με αυτον τον τροπο ή την πεφτεις απευθείας στις γκομενίτσες? Αντε κ την ψωνισες στο ξενοδοχειο επιτρεπεται να μπει μαζι σου? Αν ναι σε χρεωνουν επιπλεον? και για τι τιμες μιλαμε!! :helpplea: :helpplea:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Λοιπόν σύντροφε.
Μόνον Πουκέτ και μάλιστα με παρέα δεν είναι άσχημη επιλογή. Νοικιάστε αμάξι ή καλύτερα μηχανές και θα το ευχαριστηθείτε. Πάρε οπωσδήποτε μάσκα, μόνο προσοχή στα θαλάσσια ρεύματα.
Κανονικά θα σου έλεγα να κλείσεις μόνο εισητήρια αλλά η προσφορά είναι σούπερ. Συνίσταται.
Τώρα όσον αφορά τη προσέγγιση των γυναικών ,χμμ ...αδιάβαστο σε πιάνω.  :'(  Να παρακολουθήσεις εκτενώς τα ποστ του KώσταF16 και θα μάθεις πολλά χρήσιμα πράγματα. Το ίδιο και με τα ξενοδοχεία . Φυσικά και επιτρέπεται.
Ο σ. Μιμίκος είναι ειδικός Πουκετιολόγος  :dancing:. Νομίζω ότι θα  μπορέσει να σε κατατοπίσει καλύτερα από μένα καθώς έχω να πάω στο νησί πάνω από 10 χρόνια.
Sa wat dee-khrap  :sunglasses:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
καλησπερα σας συντροφοι, ευχαριστω συντροφε vonmakoulis που μου δινεις την χαρα εκφραστω στον baja.
λοιπον στο πουκετ τα πραγματα εχουν ως εξης.
το ολο κολπο ειναι στην banglaroad η οποια εχει τρια soi. το πρωτο soi μπαινοντας απο την παραλια εχει ladyboys αποκλειστικα, αλλα εκει θα βρεις και ενα ελληνικο μπαρακι. τo επομενο soi ειδικευτεται στα gogo. και το τριτο ειναι bars απο κατω και η tiger disco απο πανω.
μετα το τελος της bangla road εχει το περιφημο club "taipan" εκει ειναι η σοφοτερη επιλογη μετα τις 2 το βραδυ. διοτι ειναι το μοναδικο club στο οποιο μπαινουν αυστηρα μονο κοπελες και οχι ladyboys. ολα τα κοριτσια απο τα bar μετα τις 2 μαζευονται εκει.
αυτα για αρχη.
αν πας τον αυγουστο λογικα θα πετυχεις και εμενα εκει μερικες μερες.

συντροφε vonmakoulis να κανονισουμε συναντηση αυτη την εβδομαδα για την υποδοχη του kostasf16.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
και κατι ακομη, να υπενθυμισω οτι χρυσος κανονας στα τουριστικα μερη της thai ειναι το discount. μην το ξεχνατε.
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
πιστεψε με φιλε Vonmak εχω διαβασει με ιδιαιτερη προσοχη τα ποστ του master Κωσταφ16!!Η διαφορα του  με μενα  ξέρεις ποια ειναι? οτι ο φιλος φ16 εχει παει αρκετες φορες και προσεγγιζει διαφορετικα το θέμα(ταυλανδεζα) ειναι ψημενος!
εγω θα παω πρωτη φορα γι αυτο και ζητησα συμβουλες!νιώθω ψαρωμένος!! ελπιζω να ριξει κ αυτος μια ματια στην εκκλιση μου για  :helpplea: οταν με το καλο επιστρεψει!!
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
@bajas : Υπολόγισε περίπου 200 Ευρώ φόρους αεροδρομίου και διάβασε προσεκτικά την προσφορά του πρακτορείου, συχνά υπάρχει επιβάρυνση για το μήνα Αύγουστο που φτάνει τα 100 Ευρώ.
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Thanks Mimikos!! Περιμένω με ανυπομονησια συμβουλες σου για το νησι!!σε προηγουμενη σελιδα εχω εκφρασει αποριες/ερωτησεις,αν εχεις χρονο ριξε μια ματια!! η Banglaroad ειναι στην Patong?
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω για την ενημερωση gia τους φορους φιλε pelopidas! οσον αφορα για την επιβαρυνση τον Αυγουστο όντως ισχυει κ οπως ειπες 100 e!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Λοιπον,θα αναφερω τα βασικοτερα που με απασχολουν για οσους ενδιαφερονται να με βοηθησουν!(ελπιζω αρκετοι!!)
Κατ αρχας να παω μόνο Πουκετ(επειδη για εκει ψηνετε η υπολοιπη παρεα,αλλοι 2 φιλοι) η να συνδυασω κ καπου αλλου?
Να κλεισω με ταξ. γραφειο η μονο αεροπορικα και οτι προκυψει εκει?
Ποιος τροπος ειναι οικονομικοτερος?
Βρηκα απο πρακτορειο 15 μερες/12 διανυκτερευσεις Πουκετ 800 eur +φορους+φιλοδωρηματα με Thai International, αξιζει?
Και το βασικοτερο αφορα τις Thai Κουκλιτσες,πως γινεται το παιχνιδι?Εκει κολλαω ιδιαιτερα
επειδη δεν γνωριζω τον βαθμο επικινδυνοτητας της χωρας(τσατσος/νταβατζης)! Θελω να πω ψωνιζεις με αυτον τον τροπο ή την πεφτεις απευθείας στις γκομενίτσες? Αντε κ την ψωνισες στο ξενοδοχειο επιτρεπεται να μπει μαζι σου? Αν ναι σε χρεωνουν επιπλεον? και για τι τιμες μιλαμε!! :helpplea: :helpplea:

καλως ηρθες στο θρεντ και απο μενα φιλε baja.
το 800€ με thai αμεσως σημαινει 1150€ (210 φοροι, 40 φιλοδωρηματα, 100 επιβαρυνση αυγουστου). πες οτι θα διαλεξεις καποιο καλυτερο ξεν/χειο (+100€), υπολογισε δηλ. 1250 με 1300 σε δικλινο. τωρα, αν θες μονοκλινο... με 1400-1500€ εισαι μεσα.
επειδη το εχω ψαξει παρα πολυ, δεν προκειται να βρεις φθηνοτερα για τωρα τον αυγουστο. κι εγω, τα πληρωσα και ειπα και ευχαριστω ..
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
εχουμε πει οτι ο αυγουστος ειναι αντιοικονομικος μηνας
το ιδιο ταξιδι τον οκτωβρη ειναι 800 ολα μαζι στο πουκετ και ισως λιγοτερο
εμαθα οτι κυκλοφορησαν και ολοσωμα προφυλακτικα εγγυηση και με κλιματισμο  λοοοοοοοοοοοοοοοοοολ
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η επιστροφη ειναι για τριτη φορα συγκλονιστικη, μιλαω για το απολυτο sex trip αυτη τη φορα, και τι δεν εκανα, απολα ειχε το μενου, μεχρι συναισθημα επαιξε :rockon:, επειδη ειμαι τρελλα κολημενος, ξεκιναω την αντιστροφη μετρηση για τον νοεμβρη απο σημερα το βραδυ.
εχω πολλα να πω, σιγα σιγα ομως.
να κανονισουμε και συναντηση, ποιος ειναι ο επομενος να φυγει? ο ροκος νομιζω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom