Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Hi mages
Sas stelno polous agonistikous heretismous apo bangkonk.Fisika to pc tou xenodheiou den ehei Ellinika giafto kai sas grafo greeklish.Den xero an tha kopei to post mou.Ta pragmata edw einai kala kai ligo ws polu opos ehoun anaferthei apo olous tous "palious" tou tailandh sex trip.Avrio petaw apo mpangkonk gia Pouket.Tha ta poume kai pali kai sigoura kai me fotografiko yliko. :dancing:

σου εύχομαι υγεία και κουράγια ... τα χρειάζεσαι και τα δυο (μην μου στεναχωρήσεις ομως τις φίλες μου,με αγάπη και στοργή )  :knuppel:

:2funny:
 

Επισκέπτης
full moon party " koh phangan "




μου φαίνεται ότι κάτι τέτοιο ψάχνετε οποτε ....απολαύστε 
αρκετή δεν πρέπει να το δείτε γιατί θα χάσετε πασα ιδέα  :'(
όλη η καμένη εδώ είναι    (το πάρτι εννοώ) 
:jerking:  :jerking:  :jerking:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
το πανηγυρι τελειωνει σε λιγες ωρες, μετα τα κεφαλια κατω και η μονη παρηγορια θα ειναι το bourdela.com.
δεν μπορω να διανοηθω οτι το κουκλακι διπλα μου απο αυριο θα το εχουν αλλοι. μου εταξε ομως αιωνια αγαπη και προσευχηθηκαμε σε ναο του βουδα μαζι..
χαιρετω απο παταγια, δευτερα πρωι απο αθηνα. κανονιστε για νοεμβρη μην βαριεστε.
πρεπει ολοι να δουν τη φαση που γινεται εδω.


giorgospapa: παληκαρι, καλο ταξιδι και καλη επιστροφη..
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
στείλτε pm να δω αν δουλεύει ....  :tickedoff:  :tickedoff:  :tickedoff:  :tickedoff:
έχει χάσει τα μηνύματα μου  :tickedoff:

καλή επιστροφή φιλε  f15

το κυκλάδες στα ελληνικά δεν δούλευε !!! δεν κατάλαβα τι τρέχει  :headbang:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
το πανηγυρι τελειωνει σε λιγες ωρες, μετα τα κεφαλια κατω και η μονη παρηγορια θα ειναι το bourdela.com.
δεν μπορω να διανοηθω οτι το κουκλακι διπλα μου απο αυριο θα το εχουν αλλοι. μου εταξε ομως αιωνια αγαπη και προσευχηθηκαμε σε ναο του βουδα μαζι..
χαιρετω απο παταγια, δευτερα πρωι απο αθηνα. κανονιστε για νοεμβρη μην βαριεστε.
πρεπει ολοι να δουν τη φαση που γινεται εδω.

φιλε κωστα, καλη επιστροφη.. αντε, μεχρι να' ρθεις και να πουμε και 5 πραγματα θα περασουν οι μερες να φυγω και εγω!.. 15 μεινανεεεεεε!!!!!  :uglystupid: :uglystupid:
 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1

δεν μπορω να διανοηθω οτι το κουκλακι διπλα μου απο αυριο θα το εχουν αλλοι. μου εταξε ομως αιωνια αγαπη και προσευχηθηκαμε σε ναο του βουδα μαζι..
χαιρετω απο παταγια, δευτερα πρωι απο αθηνα. κανονιστε για νοεμβρη μην βαριεστε.
πρεπει ολοι να δουν τη φαση που γινεται εδω.
Κωστα νοεμβρη θα παμε παρεα


giorgospapa: παληκαρι, καλο ταξιδι και καλη επιστροφη..
[/quote]
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
μου εταξε ομως αιωνια αγαπη και προσευχηθηκαμε σε ναο του βουδα μαζι..
και ζησαν αυτοι καλα και εμεις καλυτερα  :rockon:
παιδια με το που θα γυρισει πισω καντε εναν ερανο μεταξυ σας και καντε τον κοπο να τον πατε σε ενα χαλαρωτικο μασαζ (ναι μασαζ), γιατι τα ντοπια μασαζ μαλλον το αντιθετο αποτελεσμα ειχαν  ;) Στα τελευταια τηλεφωνηματα, μετα βιας βγαινει η φωνη του  :2funny:
Καλο ταξιδι Κωστα, ισως και απο το τηλεφωνο για τελευταια φορα σημερα.
Να περασει ο επομενος στη σειρα  :2funny:

 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
rokoss θα ειμαστε μαζι κατω, εγω λογικα 2 αυγουστου ξεκινάω, τι προγραμμα εσυ σκεφτηκες για κατω και πόσες μέρες?

με το καλο να γυρισει ο αγαπητος συντροφος kostasf16, πρεπει να οργανωσουμε συναντηση για την υποδοχη του.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
συντροφε fantoma απο την prattunam (baiyoke tower) εισαι κοντά?
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
μιμικο, δες το πμ σου.. αντε, να γυρισει ο κωστας να οργανωσουμε καμμια συναντηση. σκουριασαμε..
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
το πανηγυρι τελειωνει σε λιγες ωρες, μετα τα κεφαλια κατω και η μονη παρηγορια θα ειναι το bourdela.com.
δεν μπορω να διανοηθω οτι το κουκλακι διπλα μου απο αυριο θα το εχουν αλλοι. μου εταξε ομως αιωνια αγαπη και προσευχηθηκαμε σε ναο του βουδα μαζι..
χαιρετω απο παταγια, δευτερα πρωι απο αθηνα. κανονιστε για νοεμβρη μην βαριεστε.
πρεπει ολοι να δουν τη φαση που γινεται εδω.


giorgospapa: παληκαρι, καλο ταξιδι και καλη επιστροφη..

πιστευω συντροφε kostasf16 στον ναο που πηγατε για προσευχη μην καταλαθως παντρευτηκατε κιολας!!! το λεω επειδη λες προσευχη σε ναο, αιωνιες αγαπες και τετοια ποιο πολυ για γαμο μου ακουγονται! χιχιχιχι.


 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
πιστευω συντροφε kostasf16 στον ναο που πηγατε για προσευχη μην καταλαθως παντρευτηκατε κιολας!!! το λεω επειδη λες προσευχη σε ναο, αιωνιες αγαπες και τετοια ποιο πολυ για γαμο μου ακουγονται! χιχιχιχι.

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
μήπως σου φόρεσαν και βραχιόλι στο χέρι ? (κορδελίτσα λευκη )
μονο ναι μην απάντησης  :headbang:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
αντε Kostasf16 και καλους απογονους.

φανταζομαι την εκφραση του kostasf16 οταν θα βγει απο το αεροπλανο και θα παει στο pc του να μπει στο site για να μας πει ομορφα πραγματα και συνηδιτοποιησει οτι παντρευτηκε !!! χιχιχιχιχιχι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom