Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
τωρα που αναφερθηκε ο giorgospapa στο μασαζ. σε γνωστο μασατζιδικο των αθηνων ειχα πετυχει μια ταυλανδεζα μασερ. η οποια ειχε καντησει χειροτερη απο ελληνιδα στην συμπεριφορα. !!! μια ρωσιδα πιο τιμια μπορει να ητανε. αυτο το αναφερω για τις γυναικες απο την thai που ερχονται στην χωρα μας. αλλα θα κανω ποιο εκτενη αναφορα καποια αλλη στιγμη.
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
. η οποια ειχε καντησει χειροτερη απο ελληνιδα στην συμπεριφορα. !!! μια ρωσιδα πιο τιμια μπορει να ητανε. αυτο το αναφερω για τις γυναικες απο την thai που ερχονται στην χωρα μας.
[/quote]

όπα εδώ έχει ζουμί η δουλειά      :helpplea:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τωρα που αναφερθηκε ο giorgospapa στο μασαζ. σε γνωστο μασατζιδικο των αθηνων ειχα πετυχει μια ταυλανδεζα μασερ. η οποια ειχε καντησει χειροτερη απο ελληνιδα στην συμπεριφορα. !!! μια ρωσιδα πιο τιμια μπορει να ητανε. αυτο το αναφερω για τις γυναικες απο την thai που ερχονται στην χωρα μας. αλλα θα κανω ποιο εκτενη αναφορα καποια αλλη στιγμη.

για τη τζενη λες ??
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
ΠΡΟΣ mimikos2000
 

Συνημμένα

  • me mae.jpg
    me mae.jpg
    25,4 KB · Εμφανίσεις: 17

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
προς giorgopapa δεν λεω για την τζενη αλλα για μια αλλη στην λεκκα. την τζενη που λες giorgopapa δεν ειχα καταφερει να την πετυχω. αλλα τωρα που το θυμηθηκα υπηρχε και μια στο σ.12 πριν μερικα χρονια που ειχα παει τελευταια φορα.
φιλε kyklades ωραιο κομματι!!! εισαι καλογουστος σαν και εμενα!
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
ΠΡΟΣ mimikos2000


μην το paraksigisete αυτό που θα πω ! 
αλλάζω την λάμπα σπίτι τις και την ρώταγα πως την θέλει  :think:  .....την πήρα φωτό γιατί δεν είχα di πιο γλυκό πρόσωπο να σκέφτεται 
 

Συνημμένα

  • cat.jpg
    cat.jpg
    9,4 KB · Εμφανίσεις: 19

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
θα επανελθω στο θεμα του πως μπορει να καταντησει μια γυναικα απο την thai στην ελλαδα. υπαρχουν δυο μετρα και δυο σταθμα. η μια περιπτωση ειναι να γινει η ιδανικη συζυγος που θα σε προσεχει σαν κορωνα στο κεφαλι της και καλη μητερα να προσπαθει να ικανοποιησει ολες τις επιθυμιες σου με χαρα της και να ειναι πιστη σε σενα (δηλαδη μια ουτοπια) ομως ποτε δεν θα σε καταλαβει πραγματικα και δεν θα σε νιωσει. το δευτερο ενδεχομενο ειναι το χειροτερο ειναι πολυ κτητικες γυναικες με αποτελεσμα να εχεις μεγαλη ζηλια να ανυσηχει μην σε χασει, να απορροφησει τις συμπεριφορες των ελληνικων γυναικων, να δει οτι εδω η γυναικα εχει αξιοπρεπεια και μπορει να παιρνει αποφασεις, να δει οτι για μια ωρα σεξ μπορει να βγαλει τοσα λεφτα που ποτε δεν το φανταζοτανε, να ξεκινησει να εχει απαιτησεις κτλ.  
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
θα επανελθω στο θεμα του πως μπορει να καταντησει μια γυναικα απο την thai στην ελλαδα. υπαρχουν δυο μετρα και δυο σταθμα. η μια περιπτωση ειναι να γινει η ιδανικη συζυγος που θα σε προσεχει σαν κορωνα στο κεφαλι της και καλη μητερα να προσπαθει να ικανοποιησει ολες τις επιθυμιες σου με χαρα της και να ειναι πιστη σε σενα (δηλαδη μια ουτοπια) ομως ποτε δεν θα σε καταλαβει πραγματικα και δεν θα σε νιωσει. το δευτερο ενδεχομενο ειναι το χειροτερο ειναι πολυ κτητικες γυναικες με αποτελεσμα να εχεις μεγαλη ζηλια να ανυσηχει μην σε χασει, να απορροφησει τις συμπεριφορες των ελληνικων γυναικων, να δει οτι εδω η γυναικα εχει αξιοπρεπεια και μπορει να παιρνει αποφασεις, να δει οτι για μια ωρα σεξ μπορει να βγαλει τοσα λεφτα που ποτε δεν το φανταζοτανε, να ξεκινησει να εχει απαιτησεις κτλ. 
Συμφωνουμε στα περισσοτερα αλλα παιρνεις φαουλ σε καναδυο σημεια. Αξιοπρεπεια εχουν και εδω οι γυναικες αλιμονο, απλα ας πουμε οτι ειναι στην κουλτουρα τους οι γυναικες να ειναι πιο ενδοτικες και να αφηνουν τον αντρα να εχει τον τελευταιο λογο. Οπως και θα επρεπε να ειναι τα πραγματα αλλωστε (το λεει και το Ευαγγελιο!). Να δουμε για ποσο ακομα γιατι η δυτικη κουλτουρα εχει κανει εισβολη. Οσων αφορα για το αν θα της μπουν ιδεες για σεξ επι πληρωμη, αυτο μονο μπαροβια θα το εκανε. Δεν μπορω να διανοηθω οτι κοπελλα Ταυλανδη απο σπιτι θα ερθει Ελλαδα και θα αρχισει να ψαρευει πελατες.  :new_shocked:
ααα σε αυτο που με ρωτησες καμια 25-30χμ
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
φιλε φαντομα με συγχωρησεις αλλα στην εκφραστικοτητα μερικες φορες δεν τα πολυκαταφερνω ετσι ωστε να ειμαι συγκεκριμενος σε αυτο που θελω να πω. ευχαριστω για την διορθωση. να προσθεσω κατι ομως σιγουρα η κοπελα απο σπιτι δεν θα διαννοηθει να τις μπουν ιδεες για σεξ επι πληρωμη, αλλα μην ξεχνας οτι ολοι μας εδω μεσα η τριβη μας τουλαχιστον στα πρωτα ταξιδια ειναι με κοπελες των μπαρ, freelancer, και go-go γυναικες. αρα πολυ κοσμος απο αυτες τις γυναικες θα επιλεξει καποια για συντροφο τους.

δεν κρυβω οτι και εγω ειχα πεσει σε μια τετοια παγιδα σκεψεων με μια κοπελα freelancer αλλα ευτυχως ή μπορει και δυστυχως με στηριξαν οι φιλοι μου και δεν εκανα το βημα να την φερω στην ελλαδα. εντυπωση μου ειχε κανει ο προξενος οταν τον ειχα ρωτησει τι χρειαζεται για να την φερω στην χωρα μας που ειχε παρει ενα υφος πολυ παραξενο.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
μια φορα ειχα ζητησει την αποψη απο μια freelancer για το τι αποψη εχει για το ερωτα με μια κοπελα απο μπαρ και για την συμβιωση μαζι της στην χωρα μου. εκεινη μου απαντησε οτι ειχε μεινει στην ολλανδια περιπου 6 χρονια με εναν farang ολα ομορφα μεχρι που αλλαξε ενας νομος και καταγηρθηκε ο νομος του living together contract που τους επετρεπε να μενουν μαζι χωρις γαμο. μου ειπε ενα πολυ βασικο πραγμα. οτι μια κοπελα των μπαρς μπορει να σε κανει να κλαις σαν μωρο παιδι αν αφεθεις ολοκληρωτικα σε κεινη. ειναι μια αποψη της και την σεβομαι. μπορει να μου το ειπε απο συμπαθεια προς εμενα ή απο ασχημα της βιωματα.
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
ΠΡΟΣ 04fantomas05
ας με συγχωρήσει ο διαχειριστής για τα παρακάτω  :bottom:
[move]
ΤΑ ΡΈΣΤΑ ΜΟΥ ΧΡΥΣΌΣΤΟΜΕ !!!! ΓΙΑΤΊ ΈΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΤΎΠΩΣΗ ΌΤΙ Η ΧΩΡΑ ΕΊΝΑΙ ΌΤΙ ΒΛΈΠΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ...
[/move]
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
κωστα σε αναμενω για καφε τεταρτη βραδυ παραλιακα η στο βουνο
 

llllllllll

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
δεν μπορω να διανοηθω οτι το κουκλακι διπλα μου απο αυριο θα το εχουν αλλοι.


Έτσι είναι. Στην Ταϊλάνδη η δική σου γκόμενα είναι και δική μου και η δική μου δική σου. Ισχύει δηλαδή το κομμουνιστικό σύστημα - όλα ανήκουν στο λαό. Απ' ότι φαίνεται η επανάσταση έχει ήδη ξεκινήσει και όχι από τη Μύκονο όπως αναμέναμε. :grin:
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια κανενας με συμβουλες για το συγκεκριμενο ταξιδι?Ειλικρινα χρειαζομαι βοηθεια!!Επιτελους Σεπτεμβρη την κανω και γω!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε bajas καλώς ήρθες στο thread.
Θέλεις συμβουλές, αλλά  πάνω σε τί ακριβώς? Σχεδόν όλα τα θέματα που αφορούν την χώρα έχουν αναλυθεί εκτενώς στο thread. Διάβασέ το καλά πρώτα και αν έχεις ακόμα απορίες εδώ είμαστε για να καλύψουμε τα όποια κενά.
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδια κανενας με συμβουλες για το συγκεκριμενο ταξιδι?Ειλικρινα χρειαζομαι βοηθεια!!Επιτελους Σεπτεμβρη την κανω και γω!

θα σου πρότεινα με χαρά να αρχίσεις  να διαβάζεις όλες τις σελίδες που έχουν γραφτεί πρωτύτερα και δεν θα χρειαστείς κάμεις βοήθεια
Σελίδες: 1  ... 117 118 119 [120]  Ταϋλάνδη sex trip...    :grin:
πιστεύω ότι όλα τα παιδιά έχουν βάλει το λιθαράκι τους στην ενημέρωση
:thumbsup:
 

butterfly

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μαγκες. Σε 15 ημέρες θα είμαι με την ομάδα μου στο Πούκετ. Φαντομά τα σέβη μου. Ήθελα να ρωτήσω για αρώστιες,μουνόψειρες,μήκυτες κτλ. Είναι το ολικό ξύρισμα αναγκαίο καθώς και η επάλειψη με αντιψειρικό σε όλο το σώμα μετά από κάθε επαφή? Υπάρχει τέτοιο θέμα ή να το αγνοήσουμε? Παρακαλώ για σύντομη απάντηση.

Ευχαριστώ.
Τα ανερχόμενα νέα μέλη σας χαιρετούν  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

butterfly

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Αρχηγέ Vonmakouli σε χαιρετώ και περιμένω αναλυτική απάντηση.Καθώς και τα σημεία που κατά την γνώμη σου έχει τις  καλύτερες και το δυνατόν καθαρότερες κοπέλες στο Πούκετ. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom