Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε ΚωσταΦ παντως, νομιζω, οτι κανεις και λιγο πλακα, διοτι δεν μπορω να πιστεψω την τοσο τρομερη ορεξη που εχεις.... ξερω εγω? Μηπως εχω γερασει? Ισως...
 

Επισκέπτης
προς ZAICHIK        ;)
νομίζω ότι έχεις δίκιο φιλε μου!
στην ζωή έχουμε ελεύτερες επιλογές και κρινόμαστε για αυτές...οποτε διαλέγεις και παίρνεις !  :think:

μην παρεξηγηθώ δεν υπονοώ τίποτα   
:grin:
 

thodorinis80

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2006
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Να κανω μια ερώτηση.
τα ξενοδοχεία στα πακέτα που ειναι Spa και ειναι 4/5 αστέρων αξιζουν να πας?
δηλαδη θα περασεις καλα με ολες αυτες τις πισινες κλπ κλπ αλλα θα μπορεις να φερεις καποια κοπέλα μέσα ή ειναι πολυ κυριλέ?
εχει καποιος να προτεινει ξενοδοχεια στο πουκετ?
εχει ASIA στο πουκετ?
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Νόμιζα πως ήμουνα σεξομανής έως ότου άρχισα να διαβάζω τα posts του Kostasf16.Εύγε νέε μου , κράτα ψηλα τη σημαία !
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Εμενα μου αρεσει ο ποδογυρος, αλλα ειχα αρκετα προβληματα με φιλεναδες και ειδικα με την τελευταια, που πηγε να μου κλεισει το σπιτι και γλυτωσα, στο παρατσακ, τον χωρισμο. Εδωσα υποσχεση στον ευατο μου οτι ποτε δεν θα ρισκαρω ξανα να χαλασω την οικογενεια, ετσι για χρονια γυρνουσα Βραζιλια και Μεξικο και τωρα επιασα την Ταυλανδη. Λόγω δουλειας ευτυχως μπορω και ταξιδευω. Στην Ταυλανδη δεν πηγα διοτι τρελλαθηκα με τις κοντουλες αλλα για να ειμαι μακρυα απο σπιτι και διοτι στο ξενοδοχειο ειχε wireless οποτε συζυγος νομιζε οτι ημουν αλλου (περιαγωγη κινητου βοηθαει επισης). Γυριζω Ταυλανδη λογω της κοπελας, μου αρεσε, καλο σεξ, δεν μου τα επρηξε, δεν ζηταγε εξτρα δωρακια και αλλα πολλα τα οποια αναφερα παλαιοτερα, συν οτι εκει οικονομικα συμφερει απο Βραζιλια.
 

llllllllll

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Μια άλλη πληροφορία αν ξέρετε. Αναφέρθηκε προηγουμένως ότι συμφέρει να πάρουμε SIM από Thai για τα τηλεφωνήματα που θέλουμε να κάνουμε. Τι συμβαίνει όμως με τις συσκευές; Λειτουργούν με τα εκεί δίκτυα ή όχι; Ένα Nokia με Symbian 2ης ή 3ης γενιάς θα δουλεύει;
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Φιλε ΚωσταΦ παντως, νομιζω, οτι κανεις και λιγο πλακα, διοτι δεν μπορω να πιστεψω την τοσο τρομερη ορεξη που εχεις.... ξερω εγω? Μηπως εχω γερασει? Ισως...
δες pm.  χωρίς πλάκα είναι αλήθεια.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
απο δευτερα η μονη παρηγορια μου θα ειστε εσεις, θα αρχισω την αντιστροφη ομως, λοιπον 3 νοεμβρη παλι εδω, ακου συμμετοχες.
και σημερα ειχα μαραθωνιο, νομιζω ο τελευταιος. θα χαλαρωσω ομως οταν ερθω. παρολο το ατυχημα σας εχω φωτο γραφικο υλικο. υπομονη.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Μια άλλη πληροφορία αν ξέρετε. Αναφέρθηκε προηγουμένως ότι συμφέρει να πάρουμε SIM από Thai για τα τηλεφωνήματα που θέλουμε να κάνουμε. Τι συμβαίνει όμως με τις συσκευές; Λειτουργούν με τα εκεί δίκτυα ή όχι; Ένα Nokia με Symbian 2ης ή 3ης γενιάς θα δουλεύει;

τα νεα τηλεφωνα ειναι συνηθως Quad-band (GSM 850 / 900 / 1800 / 1900) αρα δουλευουν παντου στον κοσμο. αλλα κα tri-band να ειναι σιγουρα δεν θα' χεις κανενα προβλημα..

αν δεις στο θα διαπιστωσεις οτι παιζουν σχεδον οι ιδιες συσκευες μ' εμας.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Είπα να την κάνω και γώ την κίνηση! So 8-22 Νοεμβρίου τα λέμε κάτω!!!
 

thodorinis80

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2006
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Patong ειναι η παταγια?

Bangla road εχει στην Patong.

Πουκετ με πουκετ σιτι εχει διαφορά?

ευχαριστώ  :grin:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Patong είναι η κακόφημη περιοχή στο πουκέτ και Bangla rd. ο κεντρικός δρόμος της περιοχής.
Pukhet είναι ο νομός και το νησί και πουκέτ σίτυ η πρωτεύουσα. Απλό.
Θέλεις διάβασμα.  :dancing:
 

thodorinis80

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2006
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Patong είναι η κακόφημη περιοχή στο πουκέτ και Bangla rd. ο κεντρικός δρόμος της περιοχής.

κακόφημους για αυτους!!καλοφημος για μας χαχααχχαχα



Πουκετιανές ειναι αυτες??
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
παντα οταν ταξιδευω εξεταζω την ωρα αφιξης και προτιμω αφιξη πρωινες ωρες ωστε να μην χανω τη μερα
Αυτό είναι ιδιαίτερα σημαντικό γιατί δεν υπάρχει τίποτα χειρότερο από το να φτάσεις στην Μπανκονκ μεσημεριάτικα και μετά από 9 ώρες πτήσης να έχεις να αντυμετωπίσεις το μεσημεριανό τράφικ. Αληθινός εφιάλτης.
 

Επισκέπτης
πολύ διάβασμα έχει μπροστά του νομίζω ....αλλα έχει πίθο το μέρος !θα τα καταφέρετε η νέοι νομίζω  :cheesy:
 

Επισκέπτης
Αυτό είναι ιδιαίτερα σημαντικό γιατί δεν υπάρχει τίποτα χειρότερο από το να φτάσεις στην Μπανκονκ μεσημεριάτικα και μετά από 9 ώρες πτήσης να έχεις να αντυμετωπίσεις το μεσημεριανό τράφικ. Αληθινός εφιάλτης.

την πρώτη φορα στην thai μόλις άνοιξε η πόρτα του αερδρομίου σκέφτηκα πάμε ελλάδα τώρα ...μάλλον νομίζω ότι δεν το σκέφτηκα αλλα και το φώναξα (45 c μετά από την δροσιά του αεροπλάνου)...τι φρίκη

:headbang: :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:
 

manos33

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
χάι μαγκες
σας στελνω πολλους αγωνιστικους χαιρετισμους απο μπανγκονγκ. φυσικα το pc του ξενοδοχειου δεν εχει ελληνικα γι αυτο σας γραφω greeklish. δεν ξερω αν θα κοπει το ποστ μου. τα πραγματα εδω ειναι καλα και λιγο ως πολυ οπως εχουν αναφερθει απο ολους τους ''παλιους'' του ταυλανδη sex trip. αυριο πεταω απο μπανγκονγκ για πουκετ. θα τα πουμε και παλι και σιγουρα και με φωτογραφικο υλικο.  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom