Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
τελικά ορισμένη έχουν λιώσει τα παπούτσια τους στην thai ...
Σωστα...ξεχνας μονο οτι μαζι με τις σολες λειωνουν και κατι αλλο, ιδιως αυτοι που ξημεροβραδιαζονται στην Παταγια  :grin:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Σωστα...ξεχνας μονο οτι μαζι με τις σολες λειωνουν και κατι αλλο, ιδιως αυτοι που ξημεροβραδιαζονται στην Παταγια  :grin:

Οταν γυρισει (ονοματα δεν λεμε) Θα το βαλει σε παγακια να του ξεπρηστει!! :2funny:
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
zaichik
οι διαφωνιες ειναι στο παιχνιδι αλλα να σου δωσω ενα παραδειγμα
εχω εισητηριο για 5 διανυκτερευσεις μπανκογκ 525 με πρωινο μεταφορες σε 3αστερο ξενοδοχειο(μεναμ,ασια)
600 για 7 διανικτερευσεις και παω και 2 η 3 μερες παταγια αν θελω και μου στοιχιζει 50-60 επιπλεον με μεταφορα διανυκτερευση + πρωινο.
βλεπεις καποιο προγραμμα ? απλα χρησιμοποιω το πρακτορειο που πουλαει πακετο το εισητηριο(THAI) με το ξενοδοχειο και τις μεταφορες και δεν με απασχολουν οταν παω κατω.Ασχολουμαι με τα υπολοιπa
μιλαμε για οκτωβρη εως αρχες νοεμβρη φεβρουαριο μαρτιο
και να εχεις δει σε παλαιοτερα ποστ δινω μεγαλη σημασια με ποια εταιρεια και τι αεροπλανα ταξιδευω .Την egypr jordan τις εχω αποκλεισει
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Κι εγω με ΤΗΑΙ απευθειας εχω κλεισει,αλλα γιατι εχεις βαλει black list Egypt και Air Jordan?
Λογω της ανταποκρισης σε Καιρο και Αμμαν και της δεδομενης αυξησης διαρκειας του ταξιδιου,η λογω των παρεχομενων υπηρεσιων?
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Οταν γυρισει (ονοματα δεν λεμε) Θα το βαλει σε παγακια να του ξεπρηστει!! :2funny:
Ρε παιδια εγω δεν εννουσα αυτον που εννοειτε  :rolleyes:
Τι διαολο παλι παρεξηγηθηκα, δεν ξαναλεω τιποτα πια  :headbang:  :grin:
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
pipinomaniac λιγο απολα αλλα
βαριεμαι τις ενδιαμεσες στασεις οταν βιαζομαι
στην επιστροφη οχι τοσο οσο οταν παω καπου θελω να πηγαινω καρφωτος

με ΤΗΑΙ φευγεις απογευμα φτανεις το πρωι ολη η ημερα μπροστα σου

αν φτασεις απογευμα χανεις την ημερα του ταξιδιου συν οτι φτανεις απογευμα προς βραδυ οποτε και αυτη η ημερα παει χαμενη ητοι 2 απο το συνολικο που εχεις διαθεσιμο
παντα οταν ταξιδευω εξεταζω την ωρα αφιξης και προτιμω αφιξη πρωινες ωρες ωστε να μην χανω τη μερα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μην κλεισετε ξενοδοχεια, και οι τιμες ειναι ιδιες ή σχεδον ελαχιστα πιο ακριβα, τσεκαρισμενο, κλειστε μονο αεροπορικα.
λοιπον οι προσαγωγοι πονανε η μεση ειναι πιασμενη κτλ. ειναι σαν να δινω δυο φιαλες αιμα καθε μερα..
πριν λιγο το μωρο εφυγε για να πλυνει τα στριγκακια του. εγω βγηκα για shoping, και ναι, καλα το καταλαβατε, ψωνισα απο την παραλια ενα μωράκι και καταλαβατε, και αυτο για μια ωρα ηταν το απολυτο gfe, τι ειναι αυτα ρε παιδια, δεν παιζονται.
 

thodorinis80

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2006
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Παιδια κατι ασχετο. Βλεπουν καλα τα ματια μου στο παραπανω λινκ? Καθηγητριες δινουν συνεντευξη τυπου συνοδεια αποκαλυπτικου ντεκολτε (η αριστερη)...και μετα βγαινουν μερικοι και λενε οτι η Ταυλανδη δεν ειναι συντηρητικη χωρα τη στιγμη που ολοι οι καθηγητες εδω βαζουν υποχρεωτικα στολες οπως βαζαμε εμεις σαν μαθητες πριν απο 20+ χρονια? Δηλαδη ελεος...
 

Επισκέπτης
φαντομά  :rockon:
αν συνεχίσω να σου στέλνω φωτό ? θα χασίς την ψυχραιμία σου μου φαίνεται !!!!!!!!!!!
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
που να τις δουν και η υπόλοιπη !!!!! δεν θα πατήσουν ποτε στην pattaya ξανά  ....

:uzi:  :hammer:  :bottom:

 

Επισκέπτης
Παιδια κατι ασχετο. Βλεπουν καλα τα ματια μου στο παραπανω λινκ? Καθηγητριες δινουν συνεντευξη τυπου συνοδεια αποκαλυπτικου ντεκολτε (η αριστερη)...και μετα βγαινουν μερικοι και λενε οτι η Ταυλανδη δεν ειναι συντηρητικη χωρα τη στιγμη που ολοι οι καθηγητες εδω βαζουν υποχρεωτικα στολες οπως βαζαμε εμεις σαν μαθητες πριν απο 20+ χρονια? Δηλαδη ελεος...


γιατί ποιος έχει δει σχόλια στην thai ?  :idiot:
 

Επισκέπτης
με σεβασμό παιδιά στις καλλονές
:2funny:
 

Συνημμένα

  • erk 1997.jpg
    erk 1997.jpg
    61,4 KB · Εμφανίσεις: 19
  • opis kseri katalabeni.img.jpg
    opis kseri katalabeni.img.jpg
    21,8 KB · Εμφανίσεις: 25

Επισκέπτης
Προσοχη στις ΤΑΙ :2funny:
 

Συνημμένα

  • image0011.jpg
    image0011.jpg
    66,2 KB · Εμφανίσεις: 18

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Μπορεί να μήν είναι Sex Trip  in Tayland αλλά Brazil .... Καλό ΠΣΚ!
 

Συνημμένα

  • untitled-3.jpg
    untitled-3.jpg
    50,9 KB · Εμφανίσεις: 16
  • untitled-4.jpg
    untitled-4.jpg
    57,7 KB · Εμφανίσεις: 18
  • untitled-5.jpg
    untitled-5.jpg
    52,6 KB · Εμφανίσεις: 24

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Απο το κακο στο χειροτερο παμε. Καλα το πηγαινε ο Θεολογος, οι επομενοι το χεσατε με αποκορυφωμα το τελευταιο εκτρωμα!  :tickedoff:  ααα ρε Θεολογε δε σε αφηνουν να δημιουργησεις ατμοσφαιρα. Πλακα-πλακα απορω πως δεν εχουμε δει μεχρι τωρα και Brazil sex trip να ανταγωνιζεται στηθος με στηθος την Ταυλανδη. Γιατι δηλαδη, σας χαλαει το τελευταιο μωρο? 
Θεολογε μου χρωστας πολλες εξηγησεις, που θα μου πας θα τα ξερασεις καποια στιγμη :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Sukhumvit  μένει φιλαράκι μου !
εγώ ανεβάζω φωτό με νόημα  ,η άλλη το τρελαίνουν τον σκοπό (ρε παιδιά να βάζουμε κοπέλες που έχουν σχέση με μας , άμεση - έμμεση )    :knuppel:
 

llllllllll

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια κατι ασχετο. Βλεπουν καλα τα ματια μου στο παραπανω λινκ? Καθηγητριες δινουν συνεντευξη τυπου συνοδεια αποκαλυπτικου ντεκολτε (η αριστερη)...και μετα βγαινουν μερικοι και λενε οτι η Ταυλανδη δεν ειναι συντηρητικη χωρα τη στιγμη που ολοι οι καθηγητες εδω βαζουν υποχρεωτικα στολες οπως βαζαμε εμεις σαν μαθητες πριν απο 20+ χρονια? Δηλαδη ελεος...
Υπάρχει η εξής διαφορά: βλέποντας την Ελληνίδα καθηγήτρια με το ντεκολτέ στο μυαλό μου ήρθε ο πατσάς που τρώμε το χειμώνα. Αν το ντεκολτέ το φόραγε Ταϊλανδέζα καθηγήτρια, κανένα μικρό δεν θα πρόσεχε το μάθημα. Γι’ αυτό πιστεύω τις αναγκάζουν να φοράνε μακριές μπλούζες. Για να μην μείνουν στουρνάρια τα πιτσιρίκια και όχι επειδή είναι συντηρητικοί. Συντηρητική χώρα είναι το Ιράν που έτσι και αναφέρεις τη λέξη σεξ σου κόβουν κατευθείαν τη πίτσα.
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Εαν εμενα και εγω Ελλαδα, θα επαιρνα απευθειας πτηση, αλλα μενω εκτος, σε χωρα η οποια δεν εχει απευθειας πτησεις για Ταυλανδη. Απλα αναφερω οτι οι ιορδανικες, ως εταιρεια, ειναι καλη, για οποιον, για οικονομικους λογους, σκεφτεται την επιλεξει. Οσον αφορα τον ανταποκριτή μας ΚωσταΦ, τον οποιο βεβαια τιμω, θελω να πω με ολο το θαρρος και θρασος που με διακατεχει οτι δεν ενστερνιζομαι, τοσο, τις αποψεις του, δεν νομιζω οτι η Παταγια αξίζει πολλα πράγματα, ειναι μόνο για να φορτωσεις και να την κανεις. Εγω Οκτωβρη, ειλικρινά, δεν θα περασω, αν ολα πανε καλα με την Ταυλανδή, θα παω να δω και αλλα μέρη. Εαν στις 2 βδομαδες στραβωσει με την κοπελα, θα παω πισω Παταγια για  να φορτωσω. Εξαλλου δεν νομιζω, ειλικρινά, ότι πηδωντας καθε φορά και άλλη μπορει κανεις να ευχαριστηθει το σεξ, διοτι μετα τα 2-3 αρχικά καταλαβαινει ο ενας τον αλλο τι θελει. Εγω ποτε δεν εκανα τρομερο σεξ με μια κοπελα που ηξερα  1-2 μερες, αλλα αρκετα αργοτερα. Σορυ για την διαφορετική αποψη αλλα δεν μπορω να φανταστω τι καλο σεξ γινεται με μια κοπελα που γνωριζεις και γαμας σε 2 ωρες μέσα. Εκτος, που ειναι και αυτο πιθανον, εγω ως εραστης να ειμαι χαλιας και κοπελες να μην τα δινουν ολα οταν με γνωριζουν και ισως εκτιμουν αλλα πραγματα στο χαρακτηρα μου αργοτερα και γι αυτο εχω καλυτερο σεξ μετα καποιες μερες γνωριμιας  :think:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom