Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε ΚώσταΦ16 sa wat dee-khrap και από μένα.
Αναμένω και εγώ, όπως και οι υπόλοιποι να ποστάρεις τις εντυπώσεις σου και φυσικά να βρεθούμε να τα πούμε και από κοντά.
Όσον αφορά το ποστ του σ. kykladesgr για μια ακόμη φορά, με κάλυψε ο σ. φαντομάς. Θα ήθελα πάντως να επισημάνω και εγώ, ότι δεν αφορά πλέον αυτή τη χώρα το φαινόμενο αυτό.
Σ. Μιμίκο καλή δουλειά.
vonmakoulis  :sunglasses:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
προσεχεις για να έχεις....ο καλύτερος τρόπος είναι να κάτσεις ελλάδα   :dancing:
σωστα, στην ελλαδα οι ελληνιδες δεν ξερουν τι θα πει προφυλακτικο, ενω τα ταυλανδεζακια αν δε δουν durex  στο κομοδινο τα πιανει τρεμουλο και ειναι ετοιμα να πηδηξουν απο το παραθυρο. αυτα περι επικινδυνοτητας στην ταυλανδη.
πιπινομανιακ το τι πιπινια πηδηξα και αυτη τη φορα δε λεγεται, καθε που λοκαρα πιπινι μου ερχοταν στο μυαλο το νικ σου, ζηλευω, οσο για το f16 οταν ειναι ται η μηχανη δουλευεο  με πληρη ΜΕΤΑΚΑΥΣΗ :rockon:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
λοιπον στο πουκετ τα πραγματα εχουν ως εξης.
το ολο κολπο ειναι στην banglaroad η οποια εχει τρια soi.
και τι να μου κανουν εμενα μονο 3 soi,  σε 3 μερες τα χω ξεπεταξει, γι αυτο παω πατταγια που εχει απειρα soi, και εκει δεν θα παρω μονο την κοπελα , αλλα και ολο της το σοι :2funny: :2funny: :2funny:
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Χαιρετω την παρεα των παθιασμενων με την Ταυλανδη.Διαβαζω εδω και πολυ καιρο το θεμα αυτο και απο την αρχη του.Εχω μεινει καταπληκτος με ολα αυτα που ολοι εσεις περιγραφετε και ελπιζω και εγω συντομα να επισκευθω αυτην την τοσο ομορφη απο οσα διαβαζω χωρα...Να πω την αληθεια στην αρχη ειχα στο μυαλο μου οταν μου δοθει η ευκαιρια να κανω ενα sex trip στην εν λογω χωρα,τωρα ομως με ολα αυτα που εχω διαβασει μπορω να πω οτι η αποψη αλλαξε και το ταξιδι μου θα ηθελα να ειναι γενικου περιεχομενου και οχι μονο σεξουαλικου.Χαιρομαι πολυ που απο εδω και περα θα τα λεμε μεσα απο το φορουμ και ελπιζω να βρεθουμε καποια στιγμη και απο κοντα.  :thumbsup:
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
όταν πλέον θέλεις να βρείς αγοράκια και κοριτσάκια για ερωτική συνεύρεση στην thailand...στον δρόμο θα βρείς και έναν κύριο με στολή και σηματάκι που θα σου κουνα το χεράκι του  ;)
έχω συνάντηση μια φορα πριν από χρονια μια περίπτωση...αλλα έμαθα πέρυσι ότι δεν τον είδε η μανούλα του ξανά

όση ξέρουν θα δουν φωτό από το τμήμα τις thailand
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Το πρωτο σχολιο για την φωτο παντως ειναι οτι η Ταυλανδη εχει πολυ καλυτερα τμηματα απο οτι εμεις.....πολυ μπροστα...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θα σας πω και για ενα μαλακα με μια κοπελιτσα που εμενε στο ιδιο ξενοδ. με μας, υπομονη, εχω πολυ υλικο
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
φιλε Κωσταφ16 σε χαιρετώ και γω με τη σειρα μου και σε καλοσοριζω στα πατρια εδαφη! Ειμαι νεος στην παρεα και πραγματικα χρειαζομαι ενημερωση για το συγκεκριμενο ταξιδι!Σεπτεμβρη ή Οκτωβρη επιτέλους θα το κανω επειτα απο σκεψη 1+ έτους!εχω διαβασει ολα σου τα ποστ σχετικα με το θέμα , επειτα και απο παροτρυνση του φιλου Vonmakoulis,
και σε βρισκω πραγματικά κατάλληλο για συμβουλές!εγώ ειμαι για Πουκετ βέβαια επειδή για εκει ψηνονται οι 2 φιλοι μου που θα κάνουμε το ταξιδι μαζί!Σε προηγούμενη σελιδα(121) εχω εκφράσει καποια ερωτηματα και ιδιαιτερα στα τελευταια θα ήθελα τη βοήθεια σου καθοτι σε βρισκω αρχηγο
στον συγκεκριμένο τομέα!!  :helpplea:
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
καλωστο το παιδι απο τη παταγια

χαιρομαι που ολα βαινουν καλως

σε βρισκω οπως ακριβως πρεπει νασαι

παντα τετοια
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
φίλε kostasBmw επιτέλους σε βρίσκω συνδεδεμένο!! Κατ αρχας thanks που εδειξες ενδιαφερον για το pm που έστειλα! στην σελ 121 αναφερθηκα σε θέματα που με απασχολούν!Θα με βοηθούσε ιδιαιτερα αν εριχνες μια ματιά κ απαντούσες!Διαβασα όλα τα ποστ σου για το θέμα και συμφωνώ απολυτα με τον τροπο σκεψης σου, για αυτο και εστειλα pm!! Για τις κοντούλες Τhai αναμένω και απο F16 βοηθεια!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
καλως ηλθες ερωτευμενε... εεεε... κωστα ηθελα να πω.
ρε, εδω βγηκαν βρωμες για γαμους κουφετα και τα σχετικα..  :new_shocked: :smitten:  για βαλε τα πραγματα στη θεση τους σε παρακαλω.  ;)
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Παιδια για αυτους που ξερουν αγγλικα ριξτε μια ματια σε μια απιστευτη ιστορια με δυστυχως αρκετα συνηθισμενο τελος. Τα κλασσικα τα ξερετε, ξενος που πλεκει με μπαροβια απο Παταγια και παει λεγοντας...
Εχω ακουσει τις πιο απιθανες ιστοριες αλλα πρωτη φορα ακουω για απαγωγη και εγκαταλειψη σε ζουγκλα και τσιμπημα απο σκορπιο.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
Λοιπον,θα αναφερω τα βασικοτερα που με απασχολουν για οσους ενδιαφερονται να με βοηθησουν!(ελπιζω αρκετοι!!)
Κατ αρχας να παω μόνο Πουκετ(επειδη για εκει ψηνετε η υπολοιπη παρεα,αλλοι 2 φιλοι) η να συνδυασω κ καπου αλλου?
Να κλεισω με ταξ. γραφειο η μονο αεροπορικα και οτι προκυψει εκει?
Ποιος τροπος ειναι οικονομικοτερος?
Βρηκα απο πρακτορειο 15 μερες/12 διανυκτερευσεις Πουκετ 800 eur +φορους+φιλοδωρηματα με Thai International, αξιζει?
Και το βασικοτερο αφορα τις Thai Κουκλιτσες,πως γινεται το παιχνιδι?Εκει κολλαω ιδιαιτερα
επειδη δεν γνωριζω τον βαθμο επικινδυνοτητας της χωρας(τσατσος/νταβατζης)! Θελω να πω ψωνιζεις με αυτον τον τροπο ή την πεφτεις απευθείας στις γκομενίτσες? Αντε κ την ψωνισες στο ξενοδοχειο επιτρεπεται να μπει μαζι σου? Αν ναι σε χρεωνουν επιπλεον? και για τι τιμες μιλαμε!! :helpplea: :helpplea:
αγαπητε
13 διανυκτερευσεις ειναι παρα πολλες για πουκετ οποτε πρεπει να τις μοιρασετε ετσι ωστε να εχετε ποικιλια
ενα στυλ 5 πουκετ 5 παταγια 3 μπανκονγκ ειναι προτιμοτερο με την αποψη να δειτε και κατι διαφορετικο και κανενα ψωνιο στο μπανκονγκ.
με ποια σειρα θα πατε εξαρταται απο τα δρομολογια των αεροπλανων για πουκετ ετσι ωστε να μην χανετε χρονος
οταν ζητατε προσφορα απο πρακτορειο ζητατε τελικη τιμη με φορους για να ξερετε τι πληρωνετε
το καλυτερο ειναι να πατε  να παρετε 2 η 3 προσφορες για το ιδιο ταξιδι αλλα προσεχετε στο θεμα ημερας αναχωρησης
συνηθως τα αεροπορικα ειναι ακριβοτερα για πτησεις σαββατοκυριακα.
αυτο ειναι ευκολο να το καταλαβεις αν πας και κανεις αναζητησεις τιμων στο ιντερνετ.πχ αν φυγετε δευτερα και επιστροφη πεμπτη η τεταρτη δηλάδη καθημερινες το εισητηριο εχει αρκετη διαφορα
αν πατε πρωτη φορα τα εχω πει παλι κλειστε τα ολα απο δω αλλα με προγραμμα(αποφασιστε που θα πατε και τι θα κανετε) ο χρονος θα κυλαει και θα ειναι εις βαρος σας.
ειπαμε λιγοτερο αγχος
τωρα μη περιμενεις να σου πω ποσο στοιχιζει το νινι τη βραδυα αναλογα με το κομματι.Ο κωσταςφ16 θα μας ενημερωσει για τα τελευταια τιμολογια.
παιχνιδι γινετε 24 ωρες το 24ωρο παντου ορεξη και ηθικο ακμαιο χρειαζετε και ολα με μετρο
τα περισσοτερα ξενοδοχεια δεν εχουν προβλημα με τα νινια αρκει να εχουν ταυτοτητα
γιαυτο οταν βρειτε ξενοδοχεια ρωτατε ευθεως αν υπαρχει εξτρα χρεωση για να παρετε γυναικες στο δωματιο(δεν θα ειστε οι πρωτοι)
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Το πρωτο σχολιο για την φωτο παντως ειναι οτι η Ταυλανδη εχει πολυ καλυτερα τμηματα απο οτι εμεις.....πολυ μπροστα...

Καλα αυτο ειναι Πατταγια ή Πουκε αν μπορουσες να δεις τα κρατητηρια ή τις φυλακες......
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
παιδια καλισπερα, παο πουκετ στην patong σε λιγες μερες προτη φορα και δεν ξερο τιποτα!! μπορει καπιος να με πλιροφοριση για τιμες και που μποριε να παει καπιος αν εχει και γηνεκα μαζι του (απλη γνωστη και ακρετα "προχοριμενη")π.χ. εχει μασαζιδικα που δεν απνε μονο για sex; και παιδια καμια τημη ενδικτικα το ξερω οτι υπαρχουν 125 σελιδες χρονος δεν υπαρχει. και ακνενα καλο μπαρακι για τις προτες μερες. βοηθηστε παιδια........... Σας παρακαλο φευγω 4-8
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
η επιστροφη ειναι για τριτη φορα συγκλονιστικη, μιλαω για το απολυτο sex trip αυτη τη φορα, και τι δεν εκανα, απολα ειχε το μενου, μεχρι συναισθημα επαιξε :rockon:, επειδη ειμαι τρελλα κολημενος, ξεκιναω την αντιστροφη μετρηση για τον νοεμβρη απο σημερα το βραδυ.
εχω πολλα να πω, σιγα σιγα ομως.
να κανονισουμε και συναντηση, ποιος ειναι ο επομενος να φυγει? ο ροκος νομιζω?

να ρθω και εγω?λυπηθειτε με..........
 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
το F15 εχει  εχει δυο κινητηρες, εγω εχω εναν.
Φίλε Κώστα 3 Νοέμβρη αναχωρώ και εγώ. Πλάκα θα έχει η Παττάγια, το διαισθάνομαι. Αντε να τα πούμε από κοντά.
συναδελφε θα ειμαι και εγω κατω θα τα πουμε.
 

llllllllll

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Μια άλλη παράμετρος που πρέπει να αναφερθεί και αξίζει προσοχής είναι ο απίστευτος χαβαλές που γίνεται στα μπαρ. Για μένα προσωπικά είναι ο δεύτερος λόγος που με οδηγεί στη συγκεκριμένη χώρα. Ο πρώτος είναι ο γνωστός. Στα πλαίσια αυτά δείτε το βιντεάκι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom