Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δηλαδη πηγαινοντας 1-2 φορες Μπανκοκ και 3-4 φορες Πατταγυα μαθαμε τη χωρα;
πέστα χρυσόστομε .....      :think:
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
Αγαπητέ Φαντομά μήπως ξέρεις τι παίζει στο Ko Sament, μου έχουν πει ότι είναι ένα νησάκι κοντά στη Πατάγια που δεν έχει ακόμη ηλεκτρικό ρεύμα! Το Ko Samui έχει ακόμα ομορφιές να βρεις ή έχουν "αξιοποιηθεί" όλα μετά την ταινία "Η Παραλία"?
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φιλε Πελοπιδα στο Κο Σαμετ δεν εχω παει αλλα εχω ακουσει πολλα. Σιγουρα δεν ειναι οπως παλια το νησι. Δηλαδη εχει αξιοποιηθει τελειως πλεον με οτι αυτο συνεπαγεται. Ειναι πολυ δημοφιλης προορισμος για κατοικους της Μπανγκοκ για το λογο οτι ειναι κοντα. Πρεπει να ειναι παντως ομορφο νησακι αλλα ξερω εγγυημενα οτι ειναι αρκετα ακριβο. Ειναι καλη επιλογη αν βαριεσαι να τρεχεις μακρια γιατι πεφτει αρκετα κοντα στην Μπανγκοκ.
Πολυ φοβαμαι οτι αν θελεις να βρεις νησακι χωρις ηλεκτρικο (η πιο σωστα ηλεκτρικο μονο σε συγκεριμενες ωρες) θα χρειαστει να ψαξεις πολυ! Πανε πια αυτες οι ρομαντικες εποχες...
Υπαρχουν μερικα νησακια νοτια της Καμποτζης (ανοικουν στην Καμποτζη) τα οποια δειλα-δειλα αναπτυσσονται τουριστικα. Ισως εκει να βρεις πιο "αγριες" καταστασεις. Αληθεια υπαρχει κανεις που τα εχει εξευρενησει? Θα ηθελα πολυ να παω αλλα μεχρι τωρα δεν ετυχε.
Κατα τη γνωμη μου το Κο Σαμουι δε λεει και πολλα πραγματα πλεον. Παλιοτερα σιγουρα ηταν πολυ ομορφο αλλα μιλαμε για 10-15 χρονια πριν και βαλλε. Το εχουν μαλλον καταντησει χειροτερα και απο την Πουκετ χωρις υπερβολη. Ασε που εχει και τοπικη μαφια. Μετα την μαφια της Παταγιας, δευτερη στη σειρα ειναι αυτη του Κο Σαμουι. Σημειοτεον φιλε Πελοπιδα οτι η ταινια "Η Παραλία" δε γυριστηκε στο Κο Σαμουι.
Οσον αφορα τον Κωστα, μιλισαμε για λιγο χθες στο τηλεφωνο. Δε μου φανηκε να εχει καταθλιψη  :grin:.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Οσο για τις γνωμες που σχηματιζουν μερικοι δεν μπορω να τις καταλαβω παροτι τις ΣΕΒΟΜΑΙ.
Δηλαδη πηγαινοντας 1-2 φορες Μπανκοκ και 3-4 φορες Πατταγυα μαθαμε τη χωρα;
Ε οχι βρε φιλοι ΟΧΙ.
Λόρδε,
       γνωρίζεις βεβαίως ότι ασπάζομαι τις ιδέες και τις απόψεις σου σχετικά με την
Ασία γενικότερα. Μην ξεχνάς όμως ότι γράφουμε στο bourdella.com και όχι στο Nacional geografic.  Αρα ο παραπάνω συλλογισμός σου, όσο και αν με βρίσκει σύμφωνο είναι λανθασμένος καθώς 1-2 φορές στην μπανκονκ και άλλες τόσες στην παττάγια αρκούν για να έχει κάποιος άποψη  για την σεξ- σκηνή (και μόνον)της χώρας. Τώρα για τα άλλα...όσο μεγαλώνουμε μαθαίνουμε. :sunglasses:
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
το πρωτο ντουφεκι ηταν ενα πολυ σφιχτο 1,49  μετα παμε για το 1,50

ειπαμε σιγα σιγα
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Λόρδε,
      γνωρίζεις βεβαίως ότι ασπάζομαι τις ιδέες και τις απόψεις σου σχετικά με την
Ασία γενικότερα. Μην ξεχνάς όμως ότι γράφουμε στο bourdella.com και όχι στο Nacional geografic.  Αρα ο παραπάνω συλλογισμός σου, όσο και αν με βρίσκει σύμφωνο είναι λανθασμένος καθώς 1-2 φορές στην μπανκονκ και άλλες τόσες στην παττάγια αρκούν για να έχει κάποιος άποψη  για την σεξ- σκηνή (και μόνον)της χώρας. Τώρα για τα άλλα...όσο μεγαλώνουμε μαθαίνουμε. :sunglasses:
Αμ Μακη μου το θεμα ειναι οτι δεν γραφουν για τη σεξ σκηνη μονο αλλα...
Δηλ. αν ο ταξιτζης που με πηρε απο το αεροδρομιο ειναι αδερφη και υπαλληλος ο σερβιτορος στο εστιατοριο ειναι αδερφη και ο υπαλληλος του ξενοδοχειου ειναι αδερφη (ολα αυτα μου εχουν τυχει) θα πω οτι ολοι οι Ταυλανδοι ειναι αδερφες;
 

rey(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα συντροφοι
Τι ωρα ειναι τωρα στην Thai.. να δουμε και τι κανει αυτος ο σατυρος τυπος στην παταγυα.
Μακη μου γεια και χαρα σου..εισαι καλα?
τασος
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
μην κολλατε σε λεπτομερειες
ο καθενας εχει να πει κατι κυριως οταν εχει παει πρωτη φορα και πρεπει να πει κατι για να δειξει οτι πηγε
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
๊Θελω να πω κατι που εχει να κανει με την ισοτιμια των νομισματων Ευρω-Μπαχτ με αφορμη την υπογραφη του Κωστα. Εχετε υποψη σας οτι εδω και περιπου 6 μηνες και μετα απο κατι αλλαγες νομων οικονομικης φυσης, ισχυουν δυο διαφορετικες ισοτιμιες. Η μια (αλλαγη εκτος Ταυλανδης) παιζει γυρω στα 43 Μπαχτ το ευρω ενω η αλλη (αλλαγη εντος Ταυλανδης) παιζει γυρω στα 46. Ξερω οτι ακουγονται κουφα ολα αυτα που λεω αλλα πιστεψτε με ετσι ειναι. Δυστυχως δεν ειμαι οικονομολογος να εξηγησω λεπτομερειες. Για του λογου το αληθες πηγαιντε στα παρακατω λινκς και καντε συγκριση

(46) αλλαγη εντος
(43) αλλαγη εκτος (χρησιμοποιηστε το Currency Converter και καντε την αλλαγη μονοι σας)

Βεβαια αυτοι που ειναι τουριστες 10-15 ημερων μαλλον θα δουνε μικρη διαφορα αλλα για μεγαλο διαστημα καλο ειναι να το ξερουμε. Για μονιμους κατοικους με εισοδημα σε Ευρω ειναι σημαντικη η διαφορα. Αν τραβατε λεφτα απο ελληνικη τραπεζα μεσω ΑΤΜ στην Ταυλανδη, η αλλαγη γινεται με βαση τα 43 Μπαχτ αρα χανετε.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
fantomas
εχεις δικιο σε αυτο αλλα τα 3 μπαχτ ειναι ψιχουλα υπαρχει ενα τρυκ ομως
πληρωνεις τους λογαριασμους οχι με μετρητα αλλα με την πιστωτικη και ο λογαριασμος μετατροπης γινετε βασει της μεσης τιμης ητοι πωληση 47 αγορα 43 μεση τιμη 45 αυτο φαινετε οταν παιρνεις τον λογαριασμο της καρτας
επισης οποιος εχει diners card μιας και μπηκαμε σε οικονομικα θεματα και βγαλει αεροπορικο εισητηριο εχει την καλυτερη ασφαλιστικη καλυψη. 
οι πιστωτικες καρτες εχουν και τα καλα τους αλλα θελουν εγκρατεια
Η καρτα αναληψης δεν συμφερει γιατι εχει και παγια εξοδα αναληψης συν την διαφορα μετατροπης
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
εχεις δικιο σε αυτο αλλα τα 3 μπαχτ ειναι ψιχουλα υπαρχει ενα τρυκ ομως
Ναι, γιαυτο ανεφερα οτι αφορα κυριως αυτους που μενουν Ταυλανδη μακροπροθεσμα παρα τους τουριστες.

οι πιστωτικες καρτες εχουν και τα καλα τους αλλα θελουν εγκρατεια
Εγω θα συμφωνησω μαζι σου οτι θελουν οχι απλως εγκρατεια αλλα μαλλον πληρη αποφυγη χρησεως. Αρκει μια χρηση στο (α)καταλληλο μερος για να γινει το κακο. Δυστυχως το μερος φημιζεται ιδιαιτερα για τις απατες σχετικα με τις πιστωτικες καρτες. Ξερω προσωπικα φιλους που τη χρησιμοποιησαν και μετα τρεχανε με τις τραπεζες τους για να τις πεισουν οτι δεν εκαναν αγορες-μαιμουδες. Να φανταστειτε πολλες εταιρειες αρνουνται να δεχτουν αγορες απο εδω μεσω Ιντερνετ με πιστωτικη καρτα λογω του μεγαλου ρισκου. Μου εχει συμβει εμενα να προσπαθω να αγορασω κατι απο το Ιντερνετ και να με απορριπτουν μολις βλεπουν οτι το ΙΡ μου ειναι απο Ταυλανδη. Γιαυτο σας συμβουλευω να αποφυγετε τελειως τη χρηση πιστωτικης παρα μονον σε περιπτωσεις αναγκης. Η καλυτερη λυση κατα τη γνωμη μου ειναι τα μετρητα που τα μετατρεπουμε σε Μπαχτ σιγα-σιγα σε οποιοδηποτε ανταλλακτηριο εντος Ταυλανδης απο traveller's checks.
 

kefatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια
ενδιαφερομαι και εγω να παω οκτωμβριο-νοεμβριο για 10 μερες.ποτε ειναι η επομενη συναντηση?
 

Επισκέπτης
καλησπερα παιδια
ενδιαφερομαι και εγω να παω οκτωμβριο-νοεμβριο για 10 μερες.ποτε ειναι η επομενη συναντηση? (kefatos)

με όλο το σεβασμό .....ρωτάω !  :think:
μου φαίνεται περίεργο ?
πως κάποιος πάει thai μονο για 10 η 20 μέρες ?αξίζει τον κόπο ? νομίζω ότι είναι μεγάλη η κούραση για τόσο λίγο .....!!!!!!άσε που δεν παίρνεις μυρωδιά τι γίνετε εκεί !!!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
ενδιαφερομαι και εγω να παω οκτωμβριο-νοεμβριο για 10 μερες.ποτε ειναι η επομενη συναντηση?
Σύντροφε, καλώς ήρθες στο σαϊτ. Συμφωνώ με τον σύντροφο Θεολόγο ότι είνια λίγο ένα δεκαήμερο για μια τόσο μεγάλη χώρα, που έχει τόσα πράγματα να δείς και να απολαύσεις, αλλά παράλληλα καταννοώ ότι δεν έχουν όλοι τη δυνατότητα να μπορούν να περνάνε ενα μήνα και βάλε για διακοπές στο εξωτερικό.
Πάντως φεύγεις σε καλή περίοδο. Για που λες ?
Όσον αφορά την επόμενη συνάντηση , κάτσε να επιστρέψει ο Ηγέτης μας (αλήθεια που χάθηκες, γράψε κάτι επιτέλους) και θα ανακοινωθεί από το σαϊτ.  :sunglasses:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Προς ΘεολόγοΜ : Επιτέλους εγκατέλειψες τα greeklish. Επειδή ξέρω ότι σκοπεύεις να μείνεις για αρκετούς μήνες, έχω πληροφορηθεί ότι από φέτος υπάρχουν κάποιοι περιορισμοί σχετικά με την ανανέωση της visa. Δεν είμαι όμως σίγουρος.
Φαντομά, έχεις ακόυσει τίποτα για το θέμα αυτό ή ισχύει ακόμη το παλαιό καθεστώς (περνάμε δηλ. Μυανμάρ και ανανεώνουμε για έναν ακόμη μήνα κ.ο.κ) ?
 

kefatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Εχετε δικιο ρε παιδια αλλα δεν μπορω παραπανω λογω δουλειας.maximum 15 μερες μπορω.καλα θα ηταν να πηγαιναμε μεγαλι παρεα για να μας ξεστραβωσετε κιολας.θα ειμε με ενα φιλαρακι.τα εισιτιρια σκεφτομε να τα κλεισω τελος αυγουστου ελπιζο να προλαβω καλες τιμες.Κανα διχιλιαρο να υπολογιζω συνολικα ε?ευχαριστω παρα πολυ παιδια και σορυ αν σας κουραζω.απλως ειμαι καινουριος στο fan club thai
 

Επισκέπτης
αν πηγαίνετε με καλή διάθεση και είστε καλά παιδιά !!!!!!
δεν χρειάζεται να ανησυχείτε ....τι πρώτη μου φορα απλά ξεκίνησα με ένα εισιτήριο στη τσέπη και όρεξη...χωρίς να ρωτήσω κανέναν και ίδιος να συμβουλευτώ κάποιον (ότι είχα ακούσει είχε μεγάλη απόσταση από την αλήθεια  (αν σας κάνω περιγραφή θα γελάτε )ότι χρειαστείς μην διστάσεις !!!!  :)
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Ακολουθώ τη συμβουλή του Κώστα, το επόμενο μωρό είναι καλύτερο απο το προηγούμενο..
H PATTAYA Δεν παίζεται, χιλιάδες τα πιπίνια
μόλις έφθασα έκανα ένα "MARATHONIO" 36 Ωρών.. :rockon: :rockon:
Τώρα έχω δώσει Ρεπό στον ευατό μου, αποχή SEX για 15 ώρες για ανασυγκρότηση..
Ένας MOD PLS Να μετατρέψει.
Πλούσιο υλικό μόλις γυρίσω.
 

Επισκέπτης
όσο για την δουλειά που είπαμε πρωτύτερα ..... εξής βουνό δίκιο !!!! τι να κανεις !!! το κακό είναι ότι δεν προλαβαίνεις να dis την thai αλλα μονο BBk ,Tiger disco!!!και αλλα ...αλλα για αρχή δεν πειράζει καλά και αυτά  :dancing:
φυσικά ελπίζω να μην minis μονο εκεί αλλα να ......φτάσεις και αλλου τα ματάκης σου  :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom