Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
:)
 

Συνημμένα

  • p2_08.jpg
    p2_08.jpg
    57,2 KB · Εμφανίσεις: 41

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
11-18 Αυγουστου θα παω και εγω πρωτα ο θεος. Υπαρχει κανεις που παει τοτε
ωστε να παμε "μαζι" ?
 

llllllllll

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Χμ?, μάλλον δεν καταφέρατε να με πείσετε. Κατ? αρχής, λέγοντας ότι  οι κοπέλες των μπαρ, της Μπανκόκ και της Παττάγια (οι μπαρόβιες), αποτελούν τη ψυχή της χώρας, εννοώ, προφανώς, ότι ο περισσότερος κόσμος γνωρίζει τη χώρα εξαιτίας τους και αυτό είναι μάλλον απόλυτο. Όπως για παράδειγμα, κάποιος μπορεί να γνωρίζει την Ελλάδα, εξαιτίας της εθνικής ομάδας μπάσκετ. Κοιτάξτε πόσες σελίδες έχουν γραφεί για αυτές στο διαδίκτυο και εξακολουθούν να γράφονται. Από κει και πέρα, εξαρτάται καθαρά απ? το μυαλό του καθενός, το να σχολιάζει θετικά ή αρνητικά τις υπόλοιπες Ταϊλανδέζες. Προσωπικά πιστεύω ότι τα αρνητικά σχόλια, προέρχονται από ανθρώπους που δεν έχουν επισκεφτεί ποτέ την Ταϊλάνδη, βασίζονται σε ανυπόστατες φήμες και ως εκ τούτου, δεν έχουν καμία απολύτως σημασία. Όσον αφορά την απαξία των Ελλήνων και άλλων για τις πουτάνες, δεν θα πρέπει  κύριοι να ξεχνάτε, την κορυφαία στιγμή της χριστιανικής μας παράδοσης ? άσχετα αν πιστεύετε ή όχι - που είναι η συνάντηση του Χριστού με τη Μαρία τη Μαγδαληνή (δεν αστειεύομαι). Ο Θεός αγκάλιασε τον τελευταίο των ανθρώπων και έδωσε ένα μήνυμα, το οποίο ο δυτικός πολιτισμός, δεν έχει καταφέρει ακόμα να καταλάβει. Απ? τη στιγμή που σέβεσαι την πόρνη είναι πολύ εύκολο, από κει και πέρα, να σεβαστείς τον συνάνθρωπο σου, όπως και τον ίδιο σου τον εαυτό. Πάντως, οφείλω να ομολογήσω, ότι δεν κατάλαβα πως προέκυψε αυτή η αντιδιαστολή, οι κακές μπαρόβιες και οι υπόλοιπες καλές Ταϊλανδέζες. Μας αρέσουν όλες, πολύ απλά γιατί αντιπροσωπεύουν τη γυναίκα που θα θέλαμε να είχαμε ή που είχαμε και χάσαμε. Για να συνεχίσω την επιχειρηματολογία μου, με βάση και το προηγούμενο μήνυμα μου, δείτε και το παρακάτω γεγονός. Σε μια συνομιλία που είχα με την τιράκ, μου ανέφερε, μεταξύ των άλλων και το εξής παράδοξο - στην ερώτηση μου πως και αποφάσισε τελικά να εργαστεί σε μπαρ. Το κοινωνικό στάτους, μου είπε, στην Ταϊλάνδη είναι, όταν τα παιδιά ενηλικιωθούν και φτάσουν σε ηλικία για να εργαστούν, έχουν την κοινωνική υποχρέωση να  στέλνουν ένα μεγάλο σχετικά ποσόν, στους γονείς προκειμένου να συντηρηθεί η υπόλοιπη οικογένεια. Ο γονιός μπορεί να είναι άνεργος, ανήμπορος ή απλά τεμπέλης ? δεν έχει σημασία.  Στην προηγούμενη δουλειά της έπαιρνε 6000μπατ εκ των οποίων τα 2000 πήγαιναν στο σπίτι. Από τα υπόλοιπα 4000 τα 3000 πήγαιναν για ενοίκιο, οπότε της έμεναν 1000 για να περάσει το μήνα! Το ίδιο ακριβώς έκανε και η αδερφή της. Ας δούμε τώρα το κοινωνικό στάτους στην Ελλάδα. Ο σωστός Έλληνας είναι αυτός, που κάνει το παν για να παρέχει τα πάντα στα παιδιά του. Τα μεγαλώνει, τα σπουδάζει, τους παίρνει αυτοκίνητο, τα παντρεύει και τα χαρτζιληκώνει όσο ζει, με διάφορους τρόπους, ως γονιός και ως παππούς ή γιαγιά. Αν δούμε τους δύο αυτούς τύπους, τον Έλληνα και τον Ταϊλανδό δηλαδή, σαν εξωτερικοί παρατηρητές, δεν είναι δύσκολο να αναφωνήσουμε και να πούμε ότι και οι δύο είναι για δέσιμο. Όμως στο παζλ αυτό υπάρχουν δυο κομμάτια  που είναι σεβαστά και αυτά είναι ο Έλληνας γονιός και η μικρή Ταϊλανδέζα. Και αυτό γιατί είναι αυτοί που θυσιάζονται. Καταλαβαίνετε βέβαια την αντιπάθεια μου προς τους γονείς στην Ταϊλάνδη. Δεν μπορείς κύριε να ζητάς λεφτά από τα παιδιά σου, τη στιγμή που μόλις κάνουν τα πρώτα τους βήματα στη ζωή. Βέβαια και το Ελληνάκι τραβάει τα πάνδημα προκειμένου, τελικά, να γίνει αυτό που θέλουν οι γονείς του. Πάντως τώρα που το σκέφτομαι και μιας και είμαι των θετικών επιστημών, ο ιδανικός συνδυασμός θα ήταν είναι Έλληνας πατέρας με Ταϊλανδέζα μητέρα, οι όποιοι μένουν, ασφαλώς, στην Ταϊλάνδη. Τα τέλεια παιδιά - μάλλον ψάχνω την κατάλληλη δικαιολογία. Βέβαια ελπίζω η τιράκ να μην μου έλεγε μαλακίες γιατί τότε όλος ο παραπάνω συλλογισμός πάει για βρούβες.
Μάλλον δεν είμαι καλά. Ίσως να φταίει και το γεγονός ότι σε είκοσι μέρες  και για είκοσι μέρες, θα βρίσκομαι στη β? πατρίδα και συγκεκριμένα στην ΠΑΤΤΑΓΙΑ. Το λέω και συγκινούμαι γαμώ το Θεό μου μέσα.

la-gon
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
:rockon:
 

Συνημμένα

  • 063-indyah-001.jpg
    063-indyah-001.jpg
    49 KB · Εμφανίσεις: 19

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Πάντως τώρα που το σκέφτομαι και μιας και είμαι των θετικών επιστημών, ο ιδανικός συνδυασμός θα ήταν είναι Έλληνας πατέρας με Ταϊλανδέζα μητέρα, οι όποιοι μένουν, ασφαλώς, στην Ταϊλάνδη.
Βλεπω μια ομοιοτητα με τον εαυτο μου με την κατασταση που μολις περιεγραψες και επειδη ειμαι και εγω των θετικων επιστημων ομολογω οτι δεν πολυκαταλαβα τον παραπανω συλλογισμο σου παρολο που κατανοησα ολα τα υπολοιπα που ειπες. Και δεν τον κατανοησα για τον απλο λογο οτι η μικρη Ταυλανδεζα (αυτο μου θυμιζει τη μικρη Ολλανδεζα :grin:) οταν μεγαλωσει θα περιμενει τα ιδια (με οσα εδωσε εκεινη στους δικους της γονεις) και απο τα δικα της παιδια δηλαδη τα χαρτζιλικια κτλ. Εκτος κι αν πιστευεις βεβαια οτι ο Ελληνας θα καταφερει να ισορροπησει λιγο την κατασταση. Κατι πολυ δυσκολο βεβαια γιατι τα παιδια ειναι ποτισμενα με την κουλτουρα της συντηρησης των  γονιων τους μεχρι το μεδουλι. Ασε που  μπορω να σου πω οτι ζευγαρι Ελληνα με Ταυλανδη ειναι ισως λιγο πιο ασυμβατο σε συγκριση με αλλα για το λογο που μολις περιεγραψες. Δηλαδη ο Ελληνας πολυ δυσκολα θα μπορεσει να κατανοησει γιατι η γυναικα του (και κατ'επεκταση αυτος) θα πρεπει να συντηρει τους δικους της μεχρι το τελος τη στιγμη που στην Ελλαδα γινεται το ακριβως αντιθετο. Για να μην περασω και σε θεματα προικας που εκει πραγματικα ερχονται τα πανω-κατω.
Παντως αυτο το πετυχες. Τα παιδια στην Ταυλανδη (σε αντιθεση με την Ελλαδα) θρεφουν τους γονεις αλλα να πουμε εδω οτι αυτο συμβαινει πολυ περισσοτερο στις φτωχες οικογενειες.
Για να μην κατηγορεις αδικα τους γονεις θα σου πω μοναχα ενα πραγμα. Το 99% των κοριτσιων ερχονται απο οικογενειες αγροτικες. Πιστευεις πραγματικα οτι οι γονεις τους που δουλευουν στις φαρμες για ενα κομματι ψωμι θα παρουν καποια στιγμη συνταξη? Πιστευεις πραγματικα οτι υπαρχει τετοια προνοια συνταξιοδοτησης για ολους αυτους τους ανθρωπους οπως σε αλλες χωρες? Δεν ξερω αν το συνειδητοποιεις αλλα η μονη πηγη εισοδηματος μετα απο καποια ηλικια και μετα για αυτους τους ανθρωπους ειναι μονο τα παιδια τους.
Καποια στιγμη θα το αναλυσουμε περαιτερω και αυτο και τους λογους που συμβαινει.

Μου αρεσει που ερχεται ο Κωστας καθε φορα στο τελος της ημερας εκει κατα τις 2.30 περιπου (φαινεται τετοια ωρα τελειωνει τις δουλειες του ;)) και βαζει το κερασακι στην τουρτα (την καθιερωμενη φωτογραφια) για να κλεισει η μερα ομορφα. Κατι σαν το νυχτοφυλακα που σβηνει το φως, κλειδωνει τελευταιος την εξωπορτα οταν ολοι εχουν φυγει και τσεκαρει αν ολα ειναι ενταξει!
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
ο κωστας φτιαχνει τη βαλιτσα του

και επειδη ερχετε προς τα κατω δεν εχω κανενα σκοπο να του χαλασω τη διαθεση
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο κωστας φτιαχνει τη βαλιτσα του

και επειδη ερχετε προς τα κατω δεν εχω κανενα σκοπο να του χαλασω τη διαθεση
τωρα τη φτιαχνω, και ειναι και καινουρια, αγορασμενη απο την πατταγια
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
25 και ξημερωνει ρεεεε!!!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Μου αρεσει που ερχεται ο Κωστας καθε φορα στο τελος της ημερας εκει κατα τις 2.30 περιπου (φαινεται τετοια ωρα τελειωνει τις δουλειες του ;)) και βαζει το κερασακι στην τουρτα (την καθιερωμενη φωτογραφια) για να κλεισει η μερα ομορφα. Κατι σαν το νυχτοφυλακα που σβηνει το φως, κλειδωνει τελευταιος την εξωπορτα οταν ολοι εχουν φυγει και τσεκαρει αν ολα ειναι ενταξει!
ευχαριστω για τα καλα σου λογια, ειναι μεγαλη μας τιμη να εχουμε συναγωνηστη με ανταποκρισεις απο το "μετωπο". θα σου τηλεφωνησω σιγουρα.
και ξαναλεω ειναι υπεροχες οι ταυλανδεζες, εγω ειμαι γοητευμενος και υποκλινομαι στην ταπεινη τους γοητεια.
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
Παιδιαεμενα θα μου απαντηση καπιος αν ξερει το ξενοδοχειο BANTHAI BEACH RESORT 4* στην πατονγκστα πουκετ ειναι καλο (οπος φενεται στο σαιτ του) εχει κοπελες για μασαζ? σε χρεονουν επιπλεον αν φερεις απο εξω? και κανα 2 μπαρ καλα στα πουκετ για τισ πρωτες μερες μεχρι να προσανατολιστο και τι τιμες πεζουν αν εχει κανης προσφατες πλιροφοριες...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ειμαι η ηδη εκει ροκο, το κορμι μου σε δυο μερες παει..
θα το παραδωσω στον γυναικειο οχλο :rockon: :rockon: :rockon:

κωστα, σου ευχομαι να περασεις οσο πιο τελεια γινεται, 10 φορες καλυτερα απο τις προηγουμενες φορες..

οσο για μενα??? ασε, σημερα εκλεισα 15 μερες και ειμαι μες' την καυλα!!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ροκο γραψε λεπτομερειες απο το πακετο σε πμ. ειμαι περιεργος
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
:rockon:
 

Συνημμένα

  • 005.jpg
    005.jpg
    55,9 KB · Εμφανίσεις: 28
  • 008.jpg
    008.jpg
    57,3 KB · Εμφανίσεις: 29
  • 009.jpg
    009.jpg
    49,7 KB · Εμφανίσεις: 18

llllllllll

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Που λέτε, βρίσκομαι σε μπαρ της Παττάγια μαζί με ʼγγλο. Ο τύπος, αφού μου διηγήθηκε μια περιπέτεια που είχε με Αθηναίο ταξιτζή, κατέληξε: ?ε, εσείς οι Έλληνες είστε κλέφτες?. Προσπαθώντας να του αλλάξω γνώμη, αυτός αναφώνησε: ?ρε φίλε, με έκλεψε, το καταλαβαίνεις, με έκλεψεεεε?. Ξαφνικά, μου ήρθε στο μυαλό σκηνή από τηλεοπτικό δελτίο, όπου κάποιος,  μετά από θάνατο Έλληνα πιλότου στο Αιγαίο,  περνούσε το μήνυμα ότι οι Τούρκοι είναι γενικά αδέρφια μας. Κατάλαβα ότι ο ʼγγλος είχε δίκιο και το βούλωσα.
Γυρίζω από Ταϊλάνδη και συνταξιδεύω με Ελληνίδα. Τη ρωτάω πως τα πέρασε και μου λέει: ?υπέροχα?. Με ρωτάει για το πως μου φανήκαν οι γυναίκες και της λέω ?φανταστικές?. Για να μου αποκριθεί: ?μα καλά, δεν είδες ότι είναι πουτάνες?. Δεν έδωσα συνέχεια.
Τα λέω αυτά για να γίνει κατανοητό, ότι δεν έχει κανένα νόημα να αντιδικούμε. Αν και σ? αυτές τις περιπτώσεις δεν υπάρχει αντικειμενική αλήθεια, ξέρω πολύ καλά ότι το δίκιο είναι με το μέρος μου. Καταλαβαίνω βέβαια ότι και εσείς έχετε δίκιο, απλώς το δικό μου είναι ισχυρότερο γιατί βασίσετε σε προσωπική εμπειρία. Ο ʼγγλος και η Ελληνίδα επίσης έχουν δίκιο, επειδή, πολύ απλά, κυρίαρχη άποψη είναι αυτή που βασίζεται σε προσωπικά βιώματα, σε συνδυασμό με το γενικότερο background που έχει ο καθένας. Για παράδειγμα, όσο και να μου λέτε ότι οι Ταϊλανδοί είναι συντηρητικοί, εγώ θα σας μιλάω για την απίστευτη προσφορά για sex, που έχει κάποιος, όταν ταξιδεύει μόνος του στη Μπανγκόκ. Η άποψη αυτή θα αλλάξει μόνο όταν τα δεδομένα αλλάξουν, κάτι το οποίο απεύχομαι. Δεν θα πρέπει να υποτιμάτε το αισθητήριο του ταξιδιώτη και δη του Έλληνα. Κάτι τέτοιο κάνουν οι πολιτικοί: ?ναι μεν αλλάάά??.
Πάντως, σε κάθε περίπτωση, αυτό που μένει και έχει αξία είναι η συνολική εικόνα που σχηματίζει ο κάθε άνθρωπος. Ο ʼγγλος δεν πρόκειται να ξαναπατήσει στην Ελλάδα γιατί είμαστε κλέφτες και καλά θα κάνει, η Ελληνίδα δεν θα ξαναπάει Ταϊλάνδη γιατί υπάρχουν και άλλα ωραία μέρη στον κόσμο, ίσως και ωραιότερα. Εγώ όμως ξαναπάω στο ίδιο μέρος όπως άλλωστε και πολλοί άλλοι. Βλέπουμε δηλαδή ότι η άποψη που κυριαρχεί είναι ότι οι Ταϊλανδέζες είναι υπέροχες. Τις νικάει όλες. Υποκλίνομαι και γω.

PS. KOSTASF16 όταν εσύ έρχεσαι εγώ πάω. Περιμένω ανταπόκριση στο γυρισμό. Ιδιαίτερα με ενδιαφέρει να μου πεις σε ποιο ξενοδοχείο έμεινες, αν ταλαιπωρήθηκες για να το κλείσεις και αν έμεινες, γενικά, ευχαριστημένος απ? αυτό. Αν θέλεις μου λες φυσικά.


la-gon
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Επειδη κουραστηκα και εγω να γραφω θα πω μονο αυτο και κλεινω. Την αντικειμενικη αληθεια αν σε ενδιαφερει, θα τη βρεις απο μονος σου χωρις να χρειαζεσαι εμας αν ποτε ταξιδεψεις σε μερη εκτος της Παταγιας/Πατονγκ και αν ποτε συναναστραφεις με ανθρωπους που δεν εχουν καμια σχεση με τα μπαρς αμεσα η εμμεσα  ;)
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
φαντομα
η προσπαθεια να μεταπεισουμε κοσμο να δει και αλλα μερη συνεχιζετε

να δουμε τι θα καταφερουμε με το τελος του χρονου
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φαντομα
η προσπαθεια να μεταπεισουμε κοσμο να δει και αλλα μερη συνεχιζετε

να δουμε τι θα καταφερουμε με το τελος του χρονου
αφηστε με εμενα μια φορα ακομη στην πατταγια  :rockon:και μετα βλεπουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom