Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
Και bonus : Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙΘΕΣΗΣ...

Η αντιπροσωπεία της LEXUS και μια κυρία με το παπί-φορτηγό της!
 

Συνημμένα

  • antithesis1.JPG
    antithesis1.JPG
    22,4 KB · Εμφανίσεις: 26
  • antithesis2.JPG
    antithesis2.JPG
    28,2 KB · Εμφανίσεις: 22

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Και bonus : Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙΘΕΣΗΣ...
Η αντιπροσωπεία της LEXUS και μια κυρία με το παπί-φορτηγό της!
Ενδιαφερουσες οι φωτος που ανεβασες φιλε Πελοπιδα ιδιως οι 2 τελευταιες! Ελπιζω να εδωσες καποιο μικρο φιλοδωρημα στην κυρια για την ποζα της.
Την επομενη φορα θα σε συμβουλευα να πας σε γνωστο εμπορικο κεντρο στο κεντρο της Μπανγκοκ που εχει βιτρινες με Lamborghini, Mazerati, Ferrari για να τονισεις ακομα περισσοτερο την αντιθεση. Ακομα καλυτερα αν τις βαλλεις διπλα-διπλα με snapshots της αργης ζωης στις φτωχογειτονιες του Ισααν σε απομερα χωρια που δεν εχει πατησει ποτε ποδι τουριστα. Αυτη ειναι και η αληθινη Ταυλανδη.
 

Επισκέπτης
μην ξεχνάτε και ότι εδώ τα ίδια είμαστε ...αλλα σε πιο μικρό βαθμό !!!
όπως πάμε θα μας καταντήσουν η φιλί μας η αμερικανοι σε χειρότερη κατάσταση από την thai
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Θέλω και εγώ να καταβάσω φωτογρφείες αλλά έχουν όλες υψηλή ανάλυση και δεν τις δέχετε
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
να ανεβάσω ήθελα να πω...είχα πάει πριν ένα χρόνο και ήταν πραγματικά εκπληκτικά τόσο η πρωτεύουσα όσο και η Βόρεια Ταϊλάνδη
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Θέλω και εγώ να καταβάσω φωτογρφείες αλλά έχουν όλες υψηλή ανάλυση και δεν τις δέχετε

κατεβασε το προγραμμα irfanview το οποιο ειναι freeware και το οποιο κανει resize τις φωτογραφιες.
οταν το εγκαταστησεις, στειλε μου πμ να σου πω πως θα τις κανεις resize, ειναι πανευκολο.. ;)
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
μην ξεχνάτε και ότι εδώ τα ίδια είμαστε ...αλλα σε πιο μικρό βαθμό !!!
όπως πάμε θα μας καταντήσουν η φιλί μας η αμερικανοι σε χειρότερη κατάσταση από την thai
Η thai ειναι αεροπορικη εταιρεια απο τις καλλυτερες στον κοσμο.
Εαν βεβαια εννοουσες τη Ταυλανδη οι Αμερικανοι μας φταινε; Μηπως αυτοι καψανε τη Παρνηθα;
Ασε ρε αγορι μου τη καραμελα "Αμερικανοι φταιτε για ολα" και κοιτα τι μπορεις να κανεις εσυ για τον εαυτο σου και τη χωρα σου.
Α και πουσαι εδω γραφουμε για Ταυλανδη αν δεν εχεις να προσθεσεις κατι για αυτη τη χωρα μη κανεις κανενα σχολιο ασχετο. :jerking:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
λορδε, o theologos ειναι ακομα ενας που νομιζει οτι η ταυλανδη ειναι μπουρδελο.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Λορδε και Κωστα,θα ηθελα να σας διαβεβαιωσω,οτι ο συντροφος theologosm,(επειδη τον γνωριζω και προσωπικα),εχει αρκετες γνωσεις για το μερος μιας και το εχει επισκεφτει πολλακις.
Ειναι ο πρωτος ανθρωπος που με εβαλε στο τριπακι και μου μιλησε για τις κουκλιτσες της Ταυλανδης καθως και την εξωτικη ομορφιά της χωρας..
Νομιζω οτι τον παρεξηγησατε και αν τον γνωριστε και από κοντα θα πιστειτε για του λογου το αληθες...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Νομιζω οτι τον παρεξηγησατε και αν τον γνωριστε και από κοντα θα πιστειτε για του λογου το αληθες...
ΔΕΝ παρεξηγουμε, προς θεου,  ο καθενας εχει τις αποψεις του, και ολοι μαζι την ιδια τρελλα. :rockon:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Λορδε και Κωστα,θα ηθελα να σας διαβεβαιωσω,οτι ο συντροφος theologosm,(επειδη τον γνωριζω και προσωπικα),εχει αρκετες γνωσεις για το μερος μιας και το εχει επισκεφτει πολλακις.
Ειναι ο πρωτος ανθρωπος που με εβαλε στο τριπακι και μου μιλησε για τις κουκλιτσες της Ταυλανδης καθως και την εξωτικη ομορφιά της χωρας..
Νομιζω οτι τον παρεξηγησατε και αν τον γνωριστε και από κοντα θα πιστειτε για του λογου το αληθες...

Φιλε μου
Δεν παρεξηγω ανθρωπους αλλα αδικες κουβεντες.
Δεν τον ξερω τον ανθρωπο για να τον παρεξηγησω κιολας :cheesy:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
καλα, παρτε δυο ασιατακια τωρα,
 

Συνημμένα

  • P1010548.jpg
    P1010548.jpg
    80,5 KB · Εμφανίσεις: 25

Επισκέπτης
Φιλί και συναγωνιστές τις thai !
Λυπάμαι που δεν μπορώ να γράψω στο PC μου ελληνικά και για αυτό θα προσπαθήσω να τα πω μαζεμένα ?.. Μια από τις ωραιότερες και πιο φιλόξενες χώρες στον κόσμο είναι η  thai ! Παρόλα αυτά είναι μια από τις πιο φτωχές και σε συνεχή έλεγχο τον ʼγγλων !
Αν διαβάσετε την ιστορία του λαού και ιδιαιτέρα τις πατάγια θα καταλάβετε γιατί έγινε ένα μέρος που απευθύνεται σε "σεξοτουριστεs" (μην ξεχνάμε και την patog)?????.
Παρόλα αυτά μας υποδέχονται πάντα με χαμόγελο μας βάζουν στο σπίτι τους μας δίνουν  η  κοπέλες την αγάπη τους και εμείς τι ? (έχετε σκεφτεί η ρωτήσει πόσες από αυτές επισκέπτονται ψυχίατρο? Η έχουν "ξιλοκοπιθει" αγρια από την οικογένεια τους για να καταλήξουν εκεί?) Έχετε ταξιδέψει ποτέ στα σπίτια τους να γνωρίσετε τους δικούς τους και τον χορό που ζουν ? Έχετε αναρωτηθεί αν έχουν νερό σπίτι τους για να πλυθούν η να μαγειρέψουν ? Για κακή μου τύχη ταξίδεψα στα σπίτια τους και έμεινα 28 μέρες σε μια τέτοια περιοχή ??
Ξέρετε πόσες φορές κάνουν εμετό από το μισός τους για εμάς τους falag ?.επειδή τις αναγκάσαμε να πάρουν μέρος σε όργια ?
Δεν θέλω να πω  περιοχές και ονόματα ?..! αλλά όταν ήρθα σε αυτόν τον χορό του forum είχα κακή εντύπωση ?.αλλά μετά από κουβέντα με τον φαντομά μπορώ να πω ότι άλλαξα ριζικά την εντύπωση μου και χαίρομαι που είμαι εδώ !!!!!!! "ταξιδέψατε" και σε μέρη που δεν έχει τουρισμό εκεί θα δείτε την ομορφιά τις thai
Γαλήνιους ανθρώπους με πανέμορφες οικογένειες (αγαπώ την thai λίγο περισσότερο και από την Μύκονο )
Ευχάριστο για τον πολύτιμο χρόνο σας και συγγνώμη ! ¨)
 

Επισκέπτης
πως αισθάνεστε όταν βλέπετε ʼγγλους να τραβάνε μωρά παιδιά από το χέρι ?  :uglystupid:  που τα πάνε ? (βλέπε  patong beach και φυσικά  Pattaya )
έχω λυπηθεί  πολλές φορές τον εαυτό μου και από τότε ,  όταν είμαι εκεί προσπαθώ να τους δίνω καλή εντύπωση για μας τους Έλληνες !
να δείχνουμε τον πολιτισμό μας (ρε καμωτό  ) !!!!!!!!
κάνουμε ότι κάνουμε  ?τουλάχιστον να μην τις κακομεταχειριζόμαστε και να τους δίνουμε κάτι που τους λίπη , συντροφικότ ητα !
εξάλλου όλοι από ότι βλέπω για μόνιμοι κάτοικοι πάμε σιγά σιγά 


:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

Επισκέπτης
και μερικά μωρά από σπίτι 
 

Συνημμένα

  • DSC miao 2006.jpg
    DSC miao 2006.jpg
    4,9 KB · Εμφανίσεις: 21
  • DSC nat 2005.jpg
    DSC nat 2005.jpg
    4,7 KB · Εμφανίσεις: 19
  • DSC ponn  2005.jpg
    DSC ponn 2005.jpg
    4,5 KB · Εμφανίσεις: 19
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66

[/quote]
κάνουμε ότι κάνουμε  ?τουλάχιστον να μην τις κακομεταχειριζόμαστε και να τους δίνουμε κάτι που τους λίπη , συντροφικότ ητα !
εξάλλου όλοι από ότι βλέπω για μόνιμοι κάτοικοι πάμε σιγά σιγά 
εχω τονισει πολλες φορες σε ποστ μου οτι εκει φερομαστε κυριλε και αψογα, εγω ανταποδιδω το gfe σε μεγιστο βαθμο, αυτο μου βγαζουν αυτες οι κοπελες. και φυσικα ξυρισμενοι καθαροι κτλ.
και προσωπικα δεν κανω παζαρι ποτε, και δεν εχω βγει χαμενος ποτε.
θεολογε αν εισαι αθηνα στην συναντηση του ιουλιου θα χαρουμε να σε δουμε.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
πως αισθάνεστε όταν βλέπετε ʼγγλους να τραβάνε μωρά παιδιά από το χέρι ?  :uglystupid:  που τα πάνε ? (βλέπε  patong beach και φυσικά  Pattaya )
Μια διευκρινηση γιατι ισως παρεξηγηθει το παραπανω σχολιο του φιλτατου Θεολογου τον οποιο και καλοσοριζω. Ως μονιμος κατοικος Ταυλανδης, ειμαι σιγουρος οτι μιλωντας για "μωρα" παιδια, εννοει καταστασεις στις οποιες 60ρηδες με ελεεινη εμφανιση αγκαζε με 25χρονα που μολις τα εχουν τσιμπησει απο μπαρ, τα βολταρουν σα να μη συμβαινει τιποτα μπροστα στα εκπληκτα ματια των Ταυλανδων. Αυτα συμβαινουν κυριως στην Παταγια βεβαια και ευτυχως. Φυσικα δεν προκειται για περιπτωσεις παιδοφιλιας που το εχουμε τονισει απειρες φορες ΕΧΟΥΝ ΚΟΠΕΙ ΜΑΧΑΙΡΙ αλλα για καταστασεις που απλα σου ερχεται να κανεις εμετο απο την ξετσιπωσια μερικων. Τουλαχιστον αν ειναι να κανει καποιος κατι τετοιο, ας το κανει αναμεσα σε 4 τοιχους. Οι τυποι αυτοι το μονο που καταφερνουν ειναι να προκαλουν το δημοσιο αισθημα και να δινουν ασχημη εικονα για τους ξενους στην Ταυλανδη. Πως να μην προκαλουν αλλωστε τη στιγμη που τα Ταυλανδικα ζευγαρακια με το ζορι πιανονται χερι-χερι οταν κανουν βολτα. Τετοιος ειναι ο συντηρητισμος της Ταυλανδικης κοινωνιας ιδιως σε θεματα δημοσιας συμπεριφορας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom