Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Να διευκρινισω εδω οτι οι ελευθερας βοσκης ειναι θεωρητικα πιο επικινδυνες απο αποψη αρρωστιας απο οσες εργαζονται σε μπαρ οπου θεωρητικα υπαρχει καποιος ελεγχος για αρρωστιες και ναρκωτικα.
Επισης το ειχα γραψει στην αρχη αλλα μαλλον οι νεωτεροι προτιμανε να διαβαζουν ξενα sites απο οσα εχουν γραφτει εδω απο καιρο.
Οταν πατε με μια ελευθερας βοσκης δεν εχετε ΚΑΜΜΙΑ προστασια σε περιπτωση κλοπης ή οποιασδηποτε αλλης ασχημης συμπεριφορας κατι που δεν συμβαινει για οσες εχετε παρει απο μπαρ γιατι ξερουν οτι μπορειτε να τις βρειτε ευκολα, ενω οι αλλες....
Η συμβουλη μου ειναι πατε μερικες φορες κατω και μεινετε στα μπαρ και οταν θα εχετε ξεψαρωσει ακολουθειτε και τις συμβουλες απο το Ιντερνετ για ελευθερας βοσκης.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
αυτο δεν σημαινει οτι δεν προσεχουμε με ολα τα μωρα

παντα εχουμε τα αυτια μας και τα ματια μας ανοιχτα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
thai girl ;)
 

Συνημμένα

  • thai_cuties_donut_manatchanok_set3_04.jpg
    thai_cuties_donut_manatchanok_set3_04.jpg
    88,7 KB · Εμφανίσεις: 37
  • thai_cuties_donut_manatchanok_set3_03.jpg
    thai_cuties_donut_manatchanok_set3_03.jpg
    75,4 KB · Εμφανίσεις: 41
  • thai_cuties_donut_manatchanok_set3_10.jpg
    thai_cuties_donut_manatchanok_set3_10.jpg
    98,2 KB · Εμφανίσεις: 65

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Κωστα
Σταματα να βαζεις αυτες τις φωτογραφιες για τον απλο λογο οτι αυτα τα μωρα ΔΕΝ βρισκονται στα μπαρ της Πατταγια ή αλλου.
Θελεις ΠΟΛΛΑ φραγκα για τετοια μωρα, πιστεψε με.
Μη ξεσηκωνεις αδικα οσους βλεπουν το ποστ αυτο και ωνειρευονται να πανε κατω και να βρουνε τετοιες γυναικες. :sunglasses:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
λορδε πιστευεις οτι αν τα κοριτσια της πατταγια τα φωτογραφισει ενας επαγγελματιας φωτογραφος (με καλη μηχανη και φωτισμο) και τα μακιγιαρει μια μακιγιεζ θα διαφερουν απο αυτες των φωτογραφιων? εγω δεν το πιστευω.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
σωστος  ο κωστας
οταν με το καλο γυρισω θα εχω και το αναλογο υλικο
ενα μεγαλο ποσοστο των γυναικων εκει αν φτιαχτει σωστε ειναι μοντελακια

βεβαια αυτο ισχυει παντου

αλλα καλο ειναι να μην ειναι πολυ γνωστες στο ευρυ κοινο να τις απολαμβανουμε λιγοτεροι
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εμεις του σαιτ θα επρεπε να εχουμε ακρες και να μπορουμε να εχουμε κοπελες επιπεδου μοντελου, και σιγα, ποσο πιο ακριβες θα ειναι ?
νομιζω ο φαντομας θα εχει τετοιες ακρες, αλλιως δεν εχουμε ελπιδα..
προσωπικα μου αρεσουν οι απλες και οχι τα μοντελα, για ενα και μονο λογο, δεν υπαρχει μοντελο 1.50 υψος..
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
κωστα, ποσταρε αβερτα φωτογραφιες και ας μην ειναι μοντελα.
και η poui που ειχες βαλει και η κοπελιτσα απο το λαος μπορει να μην ηταν μοντελα αλλα εμενα τουλαχιστον στα ματια μου φαινονταν κουκλακια. δωσε φωτο στο λαο λοιπον!!..
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Εγω παλι θα συμφωνησω με το Λορδο στο οτι περα απο το οπτικο οφθαλμολουτρο, οι μισες φωτος που ανεβαινουν αποπροσανατολιζουν. Ατομα χωρις εμπειρια, βλεποντας το υλικο που ανεβαινει ειναι πολυ πιθανον να πιστεψουν λανθασμενα οτι θα σκασουν μυτη στην Ταυλανδη και θα τους την πεφτουν τετοια κομματια δεξια και αριστερα για 1000 Μπαχτ κατι που φυσικα δεν ισχυει. Περα απο αυτο, δεν ειναι καν φωτογραφιες amateur (με εξαιρεση τις φωτογραφιες της Poui και μερικες αλλες) αλλα κανουν μπαμ οτι ειναι παρμενες απο διαφορα σαιτς που ειδικευονται στις ασιατισσες. Εχουν βγει απο επαγγελματιες φωτογραφους με ολα τα καλουδια (μακιγιαρισμα, καταλληλος φωτισμος κτλ). Δε διαφωνω οτι αν ξεδιαλεξεις μερικες κοπελλες απο τα μπαρς και της πλακωσεις σε φωτογραφικη επεξεργασια καπως ετσι θα φαινονται αλλα ευχαριστω πολυ...και τα ladyboys καπως ετσι φαινονται μετα απο τη μεταμορφωση με τα μακιγιαρισματα κτλ αλλα για κατσε δεστα με το πρωτο φως της ημερας και τα ξαναλεμε παλι.
Οι λεγομενες superstars (η αλλιως θεογκομενες) δε βρισκονται στα μπαρς της Παταγιας/Πατονγκ/Πατ-πονγκ κτλ και φυσικα κοστιζουν κατιτις παραπανω (>5000 Μπαχτ το κομματι και βαλλε). Καταρχας οι περισσοτερες απο αυτες δεν ψαχνονται καν με farangs. Πηγαινουν μονο με ζαμπλουτους Ταυλανδοκινεζους (αντε και γιαπωνεζους που ειναι με διαφορα οι περισσοτερο κουβαρνταδες απο ολους τους ξενους).
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
και στις αγγελιες που βαζουν λενε κατα προτιμηση κινεζους γιαπωνεζους επιχειρηματιες
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Δηλαδη ρε παιδια οταν τα λεω εγω δεν ... ευτυχως που υπαρχει και ο φαντομας για επιβεβαιωση.
Οποιος παντως θελει με 10000-15000 βρισκει τετιοα μοντελλα.
Βαζετε ΜΟΝΟ φωτογραφιες δικες σας απο καθημερινες κοπελλες νομιζω ειναι πιο τιμιο, αυτες υπαρχουν αυτες θα πη...τε στα μπαρ.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
λορδε
αν πας σε κεντρο μασαζ εχει πολυ καλα κομματια και στοιχιζει φτηνοτερα
δεν ειναι υποχρεωτικο να τη πας ξενοδοχειο
εκτος και αν ειναι κατι εξαιρετικο οποτε αλλαζει το θεμα
οι πολυημερες δεσμευσεις καλες ειναι αν βαριεσαι το ψαξιμο αλλα τι ενδιαφερον θα ειχε
αλλα οπως ειπαμε γουστα ειναι αυτα και νταλκαδες και πληρωνονται
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Οχι
Κωστα εγω μιλησα για γυναικες αυτης της ποιοτητας μοντελλα που δεν εχουν σχεση με μπαρ και ειναι στην κυριολεξια της υψηλης κοινωνιας.
Αυτες ΔΕΝ τις συνανταει ο τουριστας.
Ειναι Κυκλωμα, οπως και οι παρτουζες.
Το ξερατε οτι στη καλη κοινωνια της Ταυλανδης οι παρτουζες δινουν και παιρνουν;
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό μάλλον ισχύει σε όλες τις καλές κοινωνίες των σύγχρονων κρατών του κόσμου, το θέμα είναι πώς μπαίνεις μέσα......
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Δε ξερω πως θα μπουμε μεσα,αλλα αν μπουμε,ολες με μας θα παρτουζιαστουν γιατι εχουν βαρεθει τις "τσουρουτικες" των Ταυλανδων-Κινεζων..!!
Υ.Γ..Επισημανση προς ταξιδευτες,να αγορασετε και να παρετε μαζι σας "σκουφακια",απο εδω,γιατι τα εκει ειναι small size!
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
λορδε δεν διαφωνω
αλλα σε διαβεβαιωνω οτι εχω ξετρυπωσει μωρα ανωτερου επιπεδου(απο τραπεζες, πολυκαταστηματα και ξενοδοχεια )και δεν ειναι του επαγγελματος και δεν μου στοιχιζει ο κουκος αηδονι
παντα μου αρεσε το παιχνιδι αυτο δε σημαινει οτι εχω παντα οτι θελω η βλεπω αλλα  παντα μου αρεσε αυτο
Αυτε οι χαι κλασατες που δεν κυκλοφορουν επειδη ειχα την ευκαιρια να γνωρισω αρκετες, στο σεξ ηταν μετριες  και το ασχημο ηταν οτι μου τα ειχαν παρει
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
βλεποντας το υλικο που ανεβαινει ειναι πολυ πιθανον να πιστεψουν λανθασμενα οτι θα σκασουν μυτη στην Ταυλανδη και θα τους την πεφτουν τετοια κομματια δεξια και αριστερα για 1000 Μπαχτ κατι που φυσικα δεν ισχυει.
εδω διαφωνω, ισχυει οτι μπορεις να γαμησεις τετοια κοματια με 1000 μπαχτ. ειναι τοσες πολλες οι 20αρες με τα μπιμπελο κορμακια, που οι επαγγελματιες των φωτο ωχριουν. κακως κατι υποκειμενικο  οπως ειναι η ομορφια ,σχολιαζεται και κρινεται. αν δεν ηταν ομορφες οι κοπελες εκει δεν θα ξαναπηγαινε κανεις. και ρωταω οσους εχουν παει, πηδηξατε γυναικες ασχημες, δυσκολευτηκατε να βρειτε ομορφη ?
απανταω πρωτος, τοσο ομορφες τοσες πολλες και τοσο κοντες εγω δεν ειχα ξαναδει πουθενα.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
κακως κατι υποκειμενικο  οπως ειναι η ομορφια ,σχολιαζεται και κρινεται.
Διαβασε το σχολιο μου λιγο πιο προσεκτικα. Εγω δεν εκρινα ομορφια ουτε ειπα οτι ειναι ασχημες. Αλλο ειπα αλλα δεν το καταλαβες. Η ενσταση μου ηταν αποκλειστικα στις "επαγγελματικες" φωτος που ανεβαινουν που λιγη επαφη εχουν με την πραγματικοτητα. Για το αν ωχριουν βεβαια, ασε να το κρινουν αυτο αυτους που τις εχουν δει και τις πηδανε  :cheesy:
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
[move][/move]ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!
 

Συνημμένα

  • girls1.JPG
    girls1.JPG
    29,7 KB · Εμφανίσεις: 25

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
ΑΝ ΜΕΙΝΑΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΑΣ, ΑΝ ΟΧΙ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΣΕ 'ΜΑΣ.

Υ.Γ. ΕΡ: Τι είδε ο Γιαπωνέζος? ΑΠ: Τα είδε όλα.
 

Συνημμένα

  • girls2.JPG
    girls2.JPG
    27,9 KB · Εμφανίσεις: 25

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom