Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
κοριτσια ερχετε ο κωσταςφ16 ετοιμαστειτε

καλα πρωτο βραδυ θα αναστεναξει η Παταγια

φανταζομαι οτι οταν παω θα γραφει κωστας φ16 παντου
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
για να κατεβαζεις απο εκει DVD πρεπει να εισαι γραμενος....θελει προσκληση????         ρε παιδια κατεβασε κανενας αυτα που εβαλα...???

το κατεβαζεις με το rabidshare... αν εισαι συνδρομητης το εχεις σε μια ωρα περιπου... αν δεν εισαι υπαρχουν διαφορα κολπα για να το κατεβασεις γρηγορα , υπαρχει σχετικο thread στο forum
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Καλα Ε!
Ελειψα 3 μερες και ο Κωστης Φ16 Αλωνησε εδω μεσα στη προπαγανδα!!
Ευχαριστω για τη φωτο Κωστη, τον Οκτωβρη θα σου στελνω κατευθειαν απο τη πηγη.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Αλλος ενας ατυχος κοντα στην Παταγια θυμα του Ταυλανδικου "ονειρου"...

Και ενας αλλος ατυχος απο τροφικη δηλητηριαση και μαλιστα απο σαλατα παπαγιας. Απο οτι διαβασα εφταιγε το καβουρακι που συνηθως συνοδευει αυτες τις σαλατες.

ολα αυτα τα ωραια σε λιγοτερο απο 2 μερες...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
fantoma, γιατι τα εβαλες αυτα? δεν  εγιναν ετσι οπως τα γραφουν?
αν συμβαινει κατι αλλο γραψτο, εσυ τα γνωριζεις καλυτερα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
καλα πρωτο βραδυ θα αναστεναξει η Παταγια
κωστακη , σιγα μην περιμενω ως το βραδυ, πιστευω ως τις εφτα το απογευμα να εχει τελειωσει ο πρωτος "γυρος" . μετα χαλαρα θα παμε για κλαμπιγκ κσι "ψωνισμα".
 

Επισκέπτης
θελω να σας ευχαρηστησω ολους για τα απιστευτα σχολια σας..πραγματικα ημουν πολυ αρνητικος σχετικα με το bourdela.com αλλα μαλλον κανω λάθος :idiot:
καλη συνεχεια σε ολους (κατι εχω κανει στο pc μου και δεν βλεπει τα Ελληνικα σωστα) οποτε αποφευγω να γραφω..

Sa bai dee-kap


edit savalas
μη γραφεις με μονιμα κεφαλαια, τσεκαρε πμ

 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ηθελα να ακουσω ταυλανδεζικη φωνουλα  :rockon:και πηρα τηλεφωνο την poui, :dancing:  απιστευτη φωνουλα, με συρτο το τελευταιο φωνηεν,  "πατταγιααααα". ξαναβαζω τη φωτο της να τη θυμηθειτε.
και το πρωτο βραδυ θα παω βεβαια σε αυτη, ξερω τι σκεφτεται τωρα ο κοντολαγνος, αλλα τον εχω γραμμενο.. κοντολαγνε δειξε σεβασμο σε αυτον που σε μυησε στην κιτρινη σαρκα.
 

Συνημμένα

  • poui.jpg
    poui.jpg
    43,4 KB · Εμφανίσεις: 37

Επισκέπτης
2 μικρές βοήθειες θα ζητήσω!ξέρει κανεις που μπορώ να βρω σύστημα μετατροπής GR σε THAI ? και
πως ανεβάζετε φωτό  μαζί με τα μηνύματα σας ?
όλο και κάτι έχω και εγώ στο φωτογραφικό αρχείο μου να δείξω !!!  xaxaxa
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θεολογε δες το πμ σου.
εχεις παει ταυλ. ? γραψε εντυπωσεις και βαλε φωτο
 

Επισκέπτης
πρέπει να κάνω και εγώ κάτι για να μπω στο παιχνίδι
 

Συνημμένα

  • Bazi to soutien89 (40).jpg
    Bazi to soutien89 (40).jpg
    55,1 KB · Εμφανίσεις: 26

Επισκέπτης
να λοιπόν με λίγη βοήθεια που τα κατάφερα να ανεβάσω την πρώτη φωτό ! είναι από το κινητό μου το οποιο από ότι θα καταλάβατε είναι περασμένης δεκαετίας ......παραπάνω ρώτησα αν γνωρίζει κανεις κάποιο μεταφραστή στη internet από gr σε thai ώστε να ξεστραβωθώ λιγάκι , γιατί φέτος έχω πολύ δρόμο με τους thai να διανύσω  :)
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
κωστα για να ειμαι ειλικρινης εχω στειλει ενα mail σε φιλη της γιατι την ιδια δεν τη εχω εντοπισει ακομα
να φερω το μωρο στη παραλια αλλα μονο για ματι  χαχαχαχαχαχα
ειχα κοψει αλυσιδα οταν το ειχα βρει γιατι το μιξαρισμα ειναι τελειο και γω ειμαι λιγο κολλημενος με αυτα .
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
fantoma, γιατι τα εβαλες αυτα? δεν  εγιναν ετσι οπως τα γραφουν?
αν συμβαινει κατι αλλο γραψτο, εσυ τα γνωριζεις καλυτερα
Ρε Κωστα δεν καταλαβες γιατι τα εβαλλα? Για τον απλο λογο οτι κατα την γνωμη μου, καλο ειναι να φαινεται(εστω και αν αυτη η αχαρη δουλεια πρεπει να γινει απο εμενα) και μια αλλη πλευρα του "παραδεισου" ως προειδοποιηση για το τι μπορει να συμβει αν δε δειξουμε την πρεπουσα προσοχη. Καλημερα σε ολους  :sunglasses:.
Ισως σημερα να ειναι η μοναδικη μερα που στην Ταυλανδη εχει περισσοτερη δροσια απο οτι στην Ελλαδα! Ψηνεστε απο οτι διαβαζω...ετσι, ετσι να δειτε τι τραβαω ο κακομοιρης  :grin:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φαντομα, αυτο καταλαβα και εγω, απλα λεω μπας και ειναι κατι αλλο, αφου ξερεις ,εισαι πολυτιμη πηγη πληροφοριων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom