Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Κώστα το πήρες το πμ?Όλα εντάξει?

Βάλε κι άλλες μεγάλε!Δυνατά κομμάτια οι προτελευταίες ειδικά...
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
θεωρω τις ελληνιδες κοπελες πολυ καλυτερες!αποψη μου
Σεβαστη η αποψη σου και ισως να συμφωνουσα εν μερει αν η συγκριση σου περιοριζοταν αποκλειστικα στις κοπελλες των φωτος του θρεντ με αρκετες Ελληνιδες που σιγουρα αξιζουν. Βεβαια δεν μας ειπες καλυτερες ως προς τι?
Για μενα παλι η αληθεια ειναι καπου στη μεση. Να τονισουμε επισης οτι οι παραπανω φωτος (απο μπαροβιες οι περισσοτερες αν οχι ολες) αντιπροσωπευουν ενα πολυ μικρο ποσοστο του γυναικειου πληθυσμου εδω. Οι Ταυλανδες που δουλευουν στα μπαρς εχουν (στη συντριπτικη τους πλειοψηφια) οσον αφορα την εμφανιση ενα συγκεκριμενο προφιλ ομορφιας το οποιο ουτε εμενα μου λεει τιποτα. Τις περισσοτερες μπαροβιες εξαλλου δε θα τις ακουμπαγε ουτε Ταυλανδος που σεβεται τον εαυτο του. Το να βαζουμε ομως στο ιδιο τσουβαλι μπαροβιες (ενα μικρο ποσοστο) με κανονικες Ταυλανδες (η πλειοψηφια) ειναι προσβολη για τον υπολοιπο γυναικειο πληθυσμο αυτης της χωρας. 
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
thai beauty
 

Συνημμένα

  • fern_06.jpg
    fern_06.jpg
    86 KB · Εμφανίσεις: 24
  • fern_09.jpg
    fern_09.jpg
    96,1 KB · Εμφανίσεις: 25

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.653
Πόντοι
6.256
Απιστευτο το τελευταιο μωρο κωστακη....ευγε αγορι μου...
καλα σε λεω εγω ΠΡΟΕΔΡΟ της thai :bounce: :bounce: :bounce:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Απιστευτο το τελευταιο μωρο κωστακη....ευγε αγορι μου...
καλα σε λεω εγω ΠΡΟΕΔΡΟ της thai :bounce: :bounce: :bounce:
ειναι λευκουτσικο γι αυτο σ αρεσει μπαγασακο.. τα original ταυλανδα ειναι σκουρουτσικα, αυτη τη φορα σου υποσχομαι να χτυπαω οσο γινεται πιο λευκα, και βεβαια θα παρω μια φορα και δυο μαζι :grin:, δε μαρεσει αλλα θα το κανω επιτηδες για σενα να φας σκονη επειδη δεν σου κατσαν εκεινα τα δυο απο το ΛΑΟΣ,
απο σημερα εχω τρια βραδια, αν δεν κοιμασαι παρε τηλ. να σου ξηγησω το ονειρο. 12 μεινανε.. :rockon: :rockon:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.653
Πόντοι
6.256
Aφου ξερεις εχω ιδιαιτερη προτιμηση στις ταυλανδοκινεζες... :boff: :boff:
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
παρ'ολο που δεν ποσταρω να ξερετε οτι σας παρακολουθω απο κοντα.εγω τελικα δεν κατεβαινω ιουλιο γιατι μου κοψανε την αδεια τα @@
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66

Επισκέπτης
an kai den ta kataferno kala sto na brisko tis apantisis sta sxolia mou...anakalipsa oti sta teleftea sxolia gia to xorgio mou (thai ) exete skorari :) ....!!!!
pos anebazete foto re pedia? exo para poles!! kai mia simantiki erotisi , tha pai kanis apo xrisougena merxri to pasxa pmas kai do kanenan eki??? proedre ta mora poli kala xaxaxa! oso gia afton pou febgi se 12 mas kani tin kardia kokoretsi!
 

Επισκέπτης
an kai den ta kataferno kala sto na brisko tis apantisis sta sxolia mou...anakalipsa oti sta teleftea sxolia gia to xorgio mou (thai ) exete skorari :) ....!!!!
pos anebazete foto re pedia? exo para poles!! kai mia simantiki erotisi , tha pai kanis apo xrisougena merxri to pasxa pmas kai do kanenan eki??? proedre ta mora poli kala xaxaxa! oso gia afton pou febgi se 12 mas kani tin kardia kokoretsi!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.653
Πόντοι
6.256
Προεδρε να λες ευτυχως που ειχα μαζι μου τον kontolagno και ειδες και 5 πανεμορφα μωρα να τα  :knockinb: :knockinb:  ο φιλος σου...
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, παραθέτω απόσπασμα από παρουσίαση για την Bangkok που βρήκα στο

.

Πακτωλός πληροφοριών για Ταϋλάνδη και Ασία γενικότερα είναι το συγεκριμένο σάιτ.

«Για πολλούς η Μπανγκόκ, ή Krungthep για τους περισσότερους ντόπιους (για εκείνους που θέλουν να αναφέρονται τα μέρη με το πλήρες όνομα : Krungthep mahanakhon amonratanakosin mahintara ayuthaya mahadilok, popnopharat ratchathani burirom ubonratchaniwet mahasathan amonpiman avatansathit sakkathattiya witsanukamprasit) αντιπροσωπεύει όλα όσα καλά και κακά έχει μια ανεπτυγμένη ασιατική μητρόπολη.
Είναι μια πόλη που έιτε απεχθάνεσαι είτε λατρεύεις, έχει τα πάντα για μερικούς και τίποτα για άλλους και είναι μια πόλη όπου σχεδόν κάθε επισκέπτης της Ταϋλάνδης θα βρεθεί κάποια στιγμή.
Η Πρώτη πρωτεύουσα ήταν η Αγιουτάγια που σήμερα είναι ένα ζωντανό μουσείο της χώρας που πρέπει οπωσδήποτε να επισκεφθείτε και αξίζει να μείνετε μια νύχτα εκεί. Η Μπανγκόκ ονομάστηκε πρωτεύουσα της Ταϊλάνδης το 1782.Το Krungthep όπως λέγεται ή «η πόλη των αγγέλων», προσφέρει αρκετά αξιοθέατα και εμπειρίες για να κρατήσει τους ταξιδιώτες απασχολημένους για μήνες. Ένας από τους καλύτερους τρόπους για να «πιάσεις» αυτό το μεγαλείο είναι απλώς να περιδιαβαίνεις τους δρόμους της.
Η Μπανγκόκ είναι πόλη όπου το να κάνεις λιγότερα παρά περισσότερα ίσως είναι ένας πολύ καλός τρόπος να προσεγγίσεις την πόλη :
Σηκωθείτε νωρίς προτού να αρχίσει να ανεβαίνει στα ύψη η θερμοκρασία και κάντε μερικά πράγματα το πρωί,  πάρτε το μεσημεράκι  ένα μακρύ τεμπέλικο διάλειμα για φαγητό και μη σκεφτείτε να βγείτε ξανά στη γύρα πριν τις 14:00 και δείτε περισσότερες ατραξιόν το απόγευμα. Αφιερώστε το απόγευμα σε δειγματοληψία στην πληθώρα του υπέροχου φαγητού, του ποτού και της διασκέδασης (και των άτακτων κορασίδων*). Επαναλάβετε τη διαδικασία για όσες μέρες μείνετε στη Μπανγκόκ και θα έχετε την ευκαιρία να ζήσετε την πόλη σε χαλαρωτικό ρυθμό. Προσπαθήστε αντίθετα να δείτε πάρα πολλά και θα φύγετε με την αίσθηση ότι χρειάζεστε διακοπές για να συνέλθετε από τη Μπανγκόκ...»

* ΣτΠ : Σημείωση του Πιτσιλιστι  ;)

Μια γλυκειά θηλυκή συντροφιά να σε συνοδεύει στα καλύτερα δεν ακούγεται καθόλου άσχημο. Ιδίως όταν αύριο θα είναι διαφορετική η συντροφιά και μεθαύριο άλλη...
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε, πολύ καλό το απόσπασμα που παρέθεσες. Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου, να προσπαθώ να εξηγήσω σε κάποιους αμετανόητους για το πόσο αξίζει αυτή η υπέροχη πόλη.  :sunglasses:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Σύντροφε, πολύ καλό το απόσπασμα που παρέθεσες. Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου, να προσπαθώ να εξηγήσω σε κάποιους αμετανόητους για το πόσο αξίζει αυτή η υπέροχη πόλη.  :sunglasses:
για ποιον λες συντροφε ? :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδια μου εχετε ηδη δημιουργησει στερητικο συνδρομο με αυτα που γραφετε!καθε φορα που μπαινω στο θρεντ σας νιωθω σφαχτες στην μεση μου που με ειδοποιουν οτι πρεπει να παω για μασαζ!Αν ειστε ελεημονες(οπως πιστευω) παρτε με και μενα μαζι σας και θα σας φτιαχνω φραπεδακια κρυα και γλυκα,σουζι με καροτα και ραβανι με μυγδαλα!Ολα θα τα κανω αρκει να βρεθω μια μερα στην ταυλανδη! :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΔΕΝ ΞΑΝΑΔΙΝΩ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΟΙΚΟ ΑΝΟΧΗΣ-ΣΤΟΥΝΤΙΟ ή ΜΑΣΑΖ...ή ΣΤΡΙΠ...τσαμπα λεφτα ρε.......
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
Με τόσες πολλές πληροφορίες θα πάθουμε overload ρε παιδιά. Αλλά δε πειράζει! Σε μια χώρα πολυπρόσωπη όπως η Ταϊλάνδη περιμένω να δω πάρα πολλά πράγματα. Αυτό που με προβλημάτισε είναι αναφορές που διάβασα σε ξένα forums είναι ότι η νοοτροπία ?moving atm? που έχουν οι ταϊλανδοί έχει αρχίσει να γίνεται αρκετά φανερή. Ελπίζω ότι έχει να κάνει με τα a-go-go κυρίως και τις πολύ τουριστικές και μεγάλες πόλεις, αφού οι καθημερινές αναφορές έρχονται κυρίως από εκεί. Αν κάποιος βρέθηκε κάτω πρόσφατα ας το επιβεβαιώσει (ειδικά ο fantomas, περιμένω τα ποστ σου γιατί σίγουρα έχεις τη καλύτερη άποψη). Με τον καιρό τη γίνεται? Έχει πολύ ζέστη και τη περιμένουμε για Αύγουστο?
Ακόμα δεν έχω αποφασίσει ποια μέρη θα επισκεφτώ. Μάλλον και αυτό θα γίνει τελευταία στιγμή!

(ορίστε και μερικές φώτο από κάποιες όμορφες ταϊλανδές)  ;)
 

Συνημμένα

  • may(bkk).jpg
    may(bkk).jpg
    11,6 KB · Εμφανίσεις: 20
  • khun(bkk).jpg
    khun(bkk).jpg
    48,7 KB · Εμφανίσεις: 25
  • parichat(phuket).jpg
    parichat(phuket).jpg
    32,8 KB · Εμφανίσεις: 20

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
θεωρω τις ελληνιδες κοπελες πολυ καλυτερες!αποψη μου
ΑΙΤΗΣΗ:
Θα ηθελα παρακαλω μια ΕΛΛΗΝΙΔΑ,
α)κοντουλα-αδυνατουλα (μικροκαμωμενη δηλαδη για να κανουμε τρελλιτσες στο κρεββατι),
β)χωρις κυτταριτιδα,
γ)18-20 ετων,
δ)να μου δινει τη "ψευδαισθηση" τουλαχιστον για οσο ειμαστε μαζι,οτι "τα εχουμε",
ε)να μη μουρμουραει και γκρινιαζει συνεχεια,
ζ)να παμε μαζι διακοπες σε εξωτικο μερος,
η)να μου στοιχιζει 50 ευρω την ημερα (σεξ,ξενοδοχειο,φαγητα,διασκεδαση,τσιγαρα)..
ΜΠΟΡΩ??!!
:idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom