Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Φίλε KOSTASF16 μέχρι το βράδυ θα σου στείλω με pm δύο-τρία μπαράκια στην Μπανγκόκ-αν βρείς χρόνο να την επισκεφτείς- όπου συχνάζουν πολλές freelancers.
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
ΚωσταF16 εστειλα προσωπικο μηνυμα, θελω μια χαρη για τις 6 Ιουλιου που θα εισαι εκει
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
flynow
τα μπαρακια κοινοποιησε τα να τα εχουμε στα υπ οψιν

zaichik χαθηκες βρε συ  πιστευω να εγκλιματιστηκες
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Έχω κανονίσει να κατέβω για 12 μέρες κάτω τον Οκτώβρη, δεν θα πάω Παταγια, έχω το αμόρε, που μιλάμε κάθε μέρα (email, sms) και δεν μου έχει ζητήσει τίποτε χρήματα έως τώρα (ήταν και εκεί πολύ οικονομική, και στο σεξ απίθανη). Παρόλο ότι ανέμενα τα γνωστά (εγχείρηση μητέρα μου, κάποιο δάνειο που χρωστάω κλπ) το γεγονός της μη χρηματικής ενισχύσεως, με έχει «φτιάξει» διότι άλλα περίμενα (φοβόμουνα). Μόνο μην μου τα χαλάσουν οι εκλογές διότι έχω στο γραφείο πολιτικοποιημένα άτομα που εκείνες τις ημέρες θα ασχολούνται για τα κομματικά τους. Έχω βρει πολύ φθηνά εισιτήρια, με Royal Jordan και Qatar Airways, δεν τα κλείνω όμως μήπως γίνουν οι εκλογές οπότε θα πρέπει μείνω εγώ πίσω γραφείο (αν κλείσω βέβαια αργά δεν θα βρω καλές τιμές δυστυχώς). Όταν πάω όμως κάτω, θα κάνω ζωντανές μεταδόσεις, και με φωτογραφικό υλικό αυτήν την φορά. Τότε, κατά Σεπτέμβρη θα ζητώ και πληροφορίες από τους συναγωνιστές για το που να πάω κλπ. Πάντως εγώ δεν είμαι να γυρίζω στα μπαράκια να γαμάω κάθε μέρα και διαφορετική αφού με την Tawan και μου αρέσει, και στο σεξ απίθανη είναι και υπάρχει και μία συμπάθεια μεταξύ μας (λέμε και κανένα I love you).
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
χαιρομαι που θα ξαναπας εστω και με ειδικη αποστολη

οκτωβρη θα κατεβω και γω μπορει να τρακαρουμε
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.658
Πόντοι
6.256
ηθελα να ακουσω ταυλανδεζικη φωνουλα  :rockon:και πηρα τηλεφωνο την poui, :dancing:  απιστευτη φωνουλα, με συρτο το τελευταιο φωνηεν,  "πατταγιααααα". ξαναβαζω τη φωτο της να τη θυμηθειτε.
και το πρωτο βραδυ θα παω βεβαια σε αυτη, ξερω τι σκεφτεται τωρα ο κοντολαγνος, αλλα τον εχω γραμμενο.. κοντολαγνε δειξε σεβασμο σε αυτον που σε μυησε στην κιτρινη σαρκα.

κωστακη τι να σου πω αγορι μου???εσυ κολλας στα ιδια παλι αφου ειπαμε....... παμε για αλλα....δεν προχωρας δεν προχωρας... :headbang: :headbang: :headbang:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε ΚωσταF16 για μια ακόμα φορά συγχαρητήρια. Το thread έφτασε αισίως τις 100 σελίδες και ακόμα δεν έχουν αρχίσει οι ανταποκρίσεις από το μέτωπο. Προβλέπω να σπάει όλα τα ρεκόρ στο σαίτ.
Σύντροφε zaichik κλείσε εισητήριο από τώρα και αν χρειαστεί -που το απεύχομαι- το ακυρώνεις χωρίς πρόβλημα. δεν πρέπει να χάνονται τέτοις ευκαιρίες.
Sa wat dee-khrap
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Vonmakoulis, Εισιτήριο με 425 Ευρω που βρίσκω πρέπει το αγοράσω από τώρα. Αλίμονο, εάν μπορούσα δεν θα έκανα κράτηση και να το πάρω τελευταία στιγμή?? Αυτά τα φθηνά πρέπει να τα πάρεις από τώρα και δεν επιτρέπουν αλλαγές, ούτε με πρόστιμο, γι αυτό και είναι φθηνά. Me 400 Πήγα τον Μάιο, το είχα κλείσει 3 μήνες πριν omos.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
zaichik που βρήκες ρε φίλε εισητήριο με 425 ευρώ; το πιο φτηνό που έχω βρει για Ιούλιο-Αυγουστο είναι 690 ευρώ
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Enforcer, Μιλώ για Οκτώβρη με Royal Jordan και Qatar Airways , εγώ δεν μένω Ελλαδα, αλλά και από Ελλάδα τέτοιες τιμές βρίσκεις (εάν κλείσεις τώρα 4 μήνες πριν).
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.658
Πόντοι
6.256
zaichik για απευθειας πτηση μιλας???ενημερωσε μας παρακαλω... :think: :think: :think:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
zaichik που βρήκες ρε φίλε εισητήριο με 425 ευρώ; το πιο φτηνό που έχω βρει για Ιούλιο-Αυγουστο είναι 690 ευρώ

690 για αυγουστο?? που το πετυχες ρε θηριο?? σε ρωταω γιατι ψαχνω αρκετες μερες τωρα, στο ιντερνετ, για αυγουστο που θελω εγω, κατω απο 1100 ? δεν παιζει και σ' ενα πρακτορειο ειμαι σε λιστα αναμονης.. με βλεπω να παιρνω πακετο απο τη cel γιατι κουραστηκα και βαρεθηκα να ψαχνω..
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
rokoss ψάξε με qatar airlines

ZAICHIK ευχαριστώ για την πληροφορία

Ολοι λένε ότι δεν είναι η καλύτερη εποχή τώρα - αλλα εγω γουστάρω να πάω
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
roko  δεν υπαρχει τιποτα για ιουλιο αυγουστο ταπαμε, κλεισε με τουρκις, οχι πακετα κτλ.
kostabmw δεν το αφηνεις για νοεμβριο, θα κανουμε καλο γκρουπακι, σκεφτειτε το, ηδη ειμαστε flynow εγω kontolagnos κτλ.
τον ιουλιο να κανουμε συναντηση, μολις γυρισω απο τα πατρια..
και προτεινω μια συναντηση το μηνα, ετσι για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεωτεροι
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κωστακη τι να σου πω αγορι μου???εσυ κολλας στα ιδια παλι αφου ειπαμε....... παμε για αλλα....δεν προχωρας δεν προχωρας... :headbang: :headbang: :headbang:
μην ανακατευεσαι στα προσωπικα μου, δεν σου επιτρεπω :2funny:καλα αν ξαναπηδηξω την poui  αλλες δυο φορες  :rockon:τι θα γινει, τσουναμι ?
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
προσεξτε τις παντοφλες, καποιος ειχε πει οτι οι ταυλανδεζες χωριζονται σε αυτες που φορανε παντοφλες σε αυτες με σανδαλια, και σε αυτες που φορανε μποτες
 

Συνημμένα

  • mycuteasian_07.jpg
    mycuteasian_07.jpg
    39,7 KB · Εμφανίσεις: 19
  • mycuteasian_08.jpg
    mycuteasian_08.jpg
    43,5 KB · Εμφανίσεις: 18
  • mycuteasian_03.jpg
    mycuteasian_03.jpg
    34,8 KB · Εμφανίσεις: 20
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
thai girls only :dancing:
 

Συνημμένα

  • amara_1.jpg
    amara_1.jpg
    61,5 KB · Εμφανίσεις: 19
  • cherry_1.jpg
    cherry_1.jpg
    78 KB · Εμφανίσεις: 16
  • fon_nisa_1.jpg
    fon_nisa_1.jpg
    64,6 KB · Εμφανίσεις: 18

Επισκέπτης
αυτές τις συνάντησης που λέτε δεν γίνετε να τις κάνετε και στην μύκονος ....μήπως και έρθω και εγώ , γιατί προσπαθώ αλλα Aθηνα το καλοκαίρι δεν γίνετε (πολύ δουλειά ρε γαμώτο )

:headbang:

 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
flynow
τα μπαρακια κοινοποιησε τα να τα εχουμε στα υπ οψιν

zaichik χαθηκες βρε συ  πιστευω να εγκλιματιστηκες
Συνάδελφε kostasbmw, στην Μπανγκόκ από αναφορές ξένων ανταποκριτών υπάρχουν τα ακόλουθα μπαράκια-κλαμπάκια με πολλές freelancers:(1) "Beer Garden", Soi 7, Suk road (2)"Gulliver's, Soi 5 (3)Πάρκινγκ ξενοδοχείου Nana (4)Ντισκοτέκ ξενοδοχείου Nana
Όλα αυτά σκοπεύω να τα επισκευτώ τον Νοέμβριο έτσι ώστε να δώσω μια ακριβέστερη πληροφόρηση.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
εχω κανει μια αναφορα σε στεκια αν κοιταξεις ποιο πισω δεν θυμαμαι αν εχω αναφερει το beer garden
εχω κανει αναφορα με λεπτομερειες σε καποια στεκια
εγω προσωπικα προτιμω το ASIA HOTEL γιατι περνανε πολλες ξεμπαρκες και συχναζουν εργαζομενα μωρα απο εταιρειες και σε αυτα εχω ιδιαιτερη αδυναμια  διοτι μπορεις να ανταλαξεις και 5 κουβεντες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom