Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αν ταλαιπωρήθηκες για να το κλείσεις και αν έμεινες, γενικά, ευχαριστημένος απ? αυτό. Αν θέλεις μου λες φυσικά.


la-gon
"δε θελω" να σου πω γιατι τα εχω πει πολλες φορες, σε αυτο το μερος δεν ταλαιπωρειται κανεις, μονο που βλεπεις τα χαμογελα και τις χιλιαδες ταυλανδεζες που ειναι "διαθεσιμες" χαλαρωνεις και απολαμβανεις.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Κώστα πότε είναι η μεγάλη μέρα??
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Δε ξερω ποσοι απο εσας εχουν παει και μεινει σε ξενοδοχειο στη Πατονγκ,παντως τωρα που ψαχνω λιγο προχειρα στο Ιντερνετ για να δω μερικα ξενοδοχεια,εχω παθει πλακα με τη διακυμανση των τιμων,αναλογα την εποχη...
Βρηκα ας πουμε αρκετα ωραιοτατα ξενοδοχεια,με πισινες,δορυφορικη TV,Ιντερνετ κλπ κλπ,διπλα στη Bangla road,που ειναι μαζεμενα τα μπαρ,που απο Ιουλιο εως και Οκτωβριο εχουν απο 15-20 ευρω την ημερα..
ΟΛΟ τον αλλο χρονο τα ΙΔΙΑ ξενοδοχεια χρεωνουν απο 40-50 ευρω και τα Χριστουγεννα-Πρωτοχρονια χτυπανε και 200 ευρω τη βραδυα!!!
Δεν ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ??!!Δηλαδη αν πας ξερω γω ενα δεκαημερο το Νοεμβριο,πρεπει να υπολογιζεις στο μπατζετ και 500 ευρω ξενοδοχειο?
Για δωστε τα φωτα σας οι παλιοι...
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Γεια σας.Μπορεί να γίνομαι κουραστικός αλλά ένα μεγάλο εύγε για το site και κυρίως γαι το συγκεκριμένο thread.Μπράβο και σ' αυτούς που ποστάρουν συχνά και τόσο αναλυτικά τις εμπειρίες τους (έτσι για να ξεστραβωνόμαστε κι εμείς).
Να συστηθώ γιατί έχω κάνει πολύ λίγα posts και πιθανότατα δε με ξέρετε.Είμαι από Θεσσαλονίκη (τη Θεσσαλονίκη,περίχωρα δηλαδή) και η κατάσταση στο γνωστό θέμα είναι δράμα.Πέρισυ είχα αποφασίσσει να πάω
Καμπότζη αλλά τελικά  :jerking:τηκα.Φέτος έχω αποφασίσει να πάω Ταϊλάνδη,και συγκεκριμένα Pattaya μέσα στο Νοέμβριο.Ωστόσω θα προτιμούσα να μην πάω μόνος για διάφορους λόγους (όχι από φόβο εγκληματικότηας,αφού δεν
υπάρχει).Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας το πει ή ας μου κάνει pm. Επίσης θα ενδιαφερόμουν και για Καμπότζη (για ΠχνομΠενχ) αλλά πάντα για Νοέμβριο.Η Καμπότζη είναι πιο φτηνή και προσφέρει και τα ίδια πράγματα περίπου(αν κάποιος είναι μυημένος και δε βαριέται ας καταθέσει τη γνώμη του).
Πάντως οποσδήποτε Ασία για ευνόητους λόγους.
Τον Αύγουστο θα κατεβώ Αθήνα , οπότε αν κανονίσετε συνάντηση πολύ θα χαρώ να είμαι κι εγώ εκεί.Αυτά κι ελπίζω να μην κούρασα.

Υ.Γ. Οσοι είναι Ταϊλάνδη , ρίξτε ένα και για μας τους καψερούς  :( εδώ.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
ακη
τον νοεμβριο υπαρχουν αρκετοι που θελουμε να κατεβουμε
θα γινει συζητηση επι του θεματος
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
kostasbmw περιμένω εναγωνίως  ;)  Πάντως αν καλά θα ήταν να οριστεί συντόμως ημερομηνία για να ψάξουμε για εισιτήρια. Η μήπως είναι πολύ νωρίς;
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ακη
τον νοεμβριο υπαρχουν αρκετοι που θελουμε να κατεβουμε
θα γινει συζητηση επι του θεματος
προβλεπω μαζικη φυγη για τον νοεμβριο, μη με ξεχασετε, θελω κι εγω να ρθω :rockon:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • 010.jpg
    010.jpg
    76 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 004.jpg
    004.jpg
    78,6 KB · Εμφανίσεις: 21
  • 001.jpg
    001.jpg
    81 KB · Εμφανίσεις: 26

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
361
Κριτικές
42
Like
14
Πόντοι
5.760
αντε καλο ταξιδι κοιτα να περασεις οσο πιο καλα γινεται που θα παει θα τα καταφερω και εγω καποια στιγμη το χειμωνα
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Φύγε ρε παιδί μου να ησυχάσουμε λίγο. :cheesy:
Καλό ταξίδι σύντροφε.
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
KVSTASF16 θα πας και το Νοέμβρη?? Α,θα έχουμε και κάποιον έμπειρο να μας δείξει τα κατατόπια  :)
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
19.33 μιλησα για τελευταια φορα με το παιδι της  παταγια

πεταει ο κωσταςφ16 ???  πεταααααααααεεεεειιι

τρελλα ονειρα θα βλεπει πετωντας

να περασει καλα

ακης μην ακους τους εμπειρους μποορει να σε παρασυρουν
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Αντε,καλά να περάσει το παιδί.Εχουμε να δούμε πάλι φώτο μετά το γυρισμό...
BMW,καλά λες τι χρειάζονται οι έμπειροι,αφού παρασύρομαι και από μόνος μου  :cheesy:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Προβλεπω πολλες "δραστηριοτητες" αναμεσα στους 4 τοιχους ;). Βροχερος καιρος στην Μπανγκοκ σημερα οπως και καθε μερα δηλαδη εδω και 2 βδομαδες περιπου. Φανταζομαι και Παταγια τα ιδια θα παιζει. Τουλαχιστον εφυγε η κωλοζεστη που μας ταλανιζε για πολυ καιρο...
 

Επισκέπτης
όταν λέμε βροχερός εννοούμε κατακλυσμός !
καλο ταξίδι στον σύντροφο και με χαμογελα του εύχομαι στην επιστροφή !
 

llllllllll

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
τον κωστα τον πλακωσαν οι κιτρινες εκει κατω στην πατταγια, ουτε ενα μηνυμα 3 μερες τωρα!!..  :knockinb:

αντε, για να γυρναμε πισω σιγα σιγα να φυγει και κανενας αλλος..  :cheesy: :cheesy:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Καλα
Ελειψα μια βδομαδα και ο ΚωσταςΦ16 αλλωνιζε εδω μεσα,
ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ να περασεις ΦΙΛΕ !! :dancing:
Οσο για τις γνωμες που σχηματιζουν μερικοι δεν μπορω να τις καταλαβω παροτι τις ΣΕΒΟΜΑΙ.
Δηλαδη πηγαινοντας 1-2 φορες Μπανκοκ και 3-4 φορες Πατταγυα μαθαμε τη χωρα;
Ε οχι βρε φιλοι ΟΧΙ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom