Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
κρεον, ο συνδυασμος γυναικες διακοπες φθηνια , ειναι σκληρο ναρκωτικο, εισαι βεβαιος οτι μπορεις να ελεγξεις αυτο το ναρκωτικο?
ρωτα σαυτο το θρεντ ποσοι μετα την επιστροφη απο το πρωτο ταξιδι καταφεραν να διωξουν την ταιλανδη απο το μυαλο τους, εστω και για ενα λεπτο.
εχετε εξαρτηθει ποτε απο κατι?
εξαρτηση ειναι να ζεις μονο για αυτο που σκεφτεσαι συνεχεια,
ξυπνας κοιμασαι και συνεχεια το μυαλο εκει,
αυτο ειναι η ταιλανδη, σκληρο ναρκωτικο και θελει αυτοελεγχο.

Και το ονομα αυτου "ΜΠΑΝΚΟΚΑ:2funny:

- δεν υπαρχουν υποκαταστατα -
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Καλά...βλέπω να προχωράει η δουλειά...

Πολύς κόσμος μαζεύεται...
Λοιπόν εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος....

Η λόλλυ για τσατσά, ο ραφμαν με τον φ16 επι των δημοσίων σχέσεων, ο λορδος στα σουβλάκια, ο γιατρός για τα πιστοποιητικά και τις εγκρίσεις (λόγω πείρας) ο πιπινομανιακ για τα κονέ με την αστυνομία, ο στεφαν για υπουργούς και πάνω...ο σολφέζ επί του μουσικού προγράμματος, ο σπύρος να φέρνει και καμια κουβανή, ο αρκάν θα κάνει εισαγωγές μπουγάτσας από θεσσαλονίκη, ο αρίσταρχος θα βαράει κανα μαλάκα άγγλο, ο φαντομάς θα εμφανίζεται και θα εξαφανίζεται απο το πουθενά, ο κώστας BMW θα λαδώνει για το ΚΤΕΟ  :2funny: :2funny: :2funny:
...προχωρήστε το και θα φέρω και εγώ το μπουζουκάκι μου να ρίχνουμε τις πενιές μας τα βράδια νοσταλγίας ...

τα λουλούδια θα τα φέρνει ο live ....

άντε και καλές δουλειές :2funny: :2funny: :2funny: 

Κρεον εσφαξες την Lolly... Ακου τσατσα..

Η Lolly δεν θα ειναι τσατσά!!  Θα πηγαινουμε μαζι τσαρκες στα σογια και στην Walking Street.
για "Δημοσιες σχεσεις"

Θα μπορουσες να την πεις πιο φιλικα "Το Δολωμα"  :uglystupid:

Διορθωσε σε παρακαλω το σεναριο.. και φερε και το μπουζουκάκι.

Εισητηρια ποιος θα βγαλει ?

 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Καλά...βλέπω να προχωράει η δουλειά...

Πολύς κόσμος μαζεύεται...
Λοιπόν εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος....

Η λόλλυ για τσατσά, ο ραφμαν με τον φ16 επι των δημοσίων σχέσεων, ο λορδος στα σουβλάκια, ο γιατρός για τα πιστοποιητικά και τις εγκρίσεις (λόγω πείρας) ο πιπινομανιακ για τα κονέ με την αστυνομία, ο στεφαν για υπουργούς και πάνω...ο σολφέζ επί του μουσικού προγράμματος, ο σπύρος να φέρνει και καμια κουβανή, ο αρκάν θα κάνει εισαγωγές μπουγάτσας από θεσσαλονίκη, ο αρίσταρχος θα βαράει κανα μαλάκα άγγλο, ο φαντομάς θα εμφανίζεται και θα εξαφανίζεται απο το πουθενά, ο κώστας BMW θα λαδώνει για το ΚΤΕΟ  :2funny: :2funny: :2funny:
...προχωρήστε το και θα φέρω και εγώ το μπουζουκάκι μου να ρίχνουμε τις πενιές μας τα βράδια νοσταλγίας ...

τα λουλούδια θα τα φέρνει ο live ....

άντε και καλές δουλειές :2funny: :2funny: :2funny: 
για υπουργους εε??... :2funny: :grin:
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
re παιδια αμα παω με 400,000 ευρο(τετρακοσια χιλιαρικα) στην ται
μενω για τι υπολοιπο της ζωης μου εκει?(τωρα ειμα 40) :think:

Καταρχην φιλε σπυρο εχεις παει ποτε στην ταυλανδη? Ξερεις για τι προκειτε? Δεν ειναι ειρωνικη η ερωτηση αλλα δεν εχω παρακολουθησει ολη τη συζητηση..

Αν εχεις παει παντως θα ξερεις οτι αυτα τα λεφτα σε φτανουν ...ΧΑΛΑΡΑ! Αλλα με την πρυποθεση οτι θα περνας χαλαρα.. Αν πιστευεις οτι θα μπορεις να τριγυρνας στην Πατταγια ή στο Πουκετ και να εχεις αλλο μουνακι να ασχολεισε καθε μερα.. απλα ξεχνα το. Αν θες να οργιασεις, οχι 40 αλλα ουτε 4 χρονια δε θα φτασουν..
Αν θες να πας σε ενα ψαροχωρι οπως ελεγες καπου, και περνας μια χαλαρη ζωη, κανεις τις εκδρομες σου στον πυρηνα της διασκεδασης (Πατταγια, Μπανκογκ, Πουκετ) και βολευτεις εκει που θα μενεις με καμμια 40αρα ντοπια που δεν θα εχει και πολλες απαιτησεις, αφου δεν θα εχει και πολλες επιλογες (αν και τα ταυλανδικα milf τα εκτιμω ιδιαιτερως), τοτε θα περασεις ζαχαρη..πολυ καλυτερα απο το μεσο 40αρη ελληνα.
Σιγουρο ομως δεν ειναι τιποτα γιατι σε μερικα χρονια αυτα τα 400χιλιαρικα μπορει να ειναι για να παρεις τσιχλες μονο, μπορει η ισοτιμια με το μπατ να γινει 1:1.. ποτε δε ξερεις το μελλον τι κρυβει (ισως μονο ο doctor να ξερει).. Σε τετοια περιπτωση μαζευεις τα μπογαλακια σου και δρομο για τον επομενο ανεξερευνητο, ανεγγιχτο παραδεισο.. Τροπος υπαρχει αφου αλλοι το κανουν και χωρις τα 400χιλιαρικα στην ακρη..  ;)
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
ρε τι απελπισια υπαρχει στον κοσμο..ακου να μεινουν στην ταιλανδη..ρε σεις πηγαιντε να μεινετε στην αιθιοπια,εκει θα γαματε πιο ευκολα ακομη. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εσυ δεν μπορεις να γαμησεις πουθενα φιλε μου, και εχεις τετοια ξυνιλα?
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Καλά...βλέπω να προχωράει η δουλειά...

Πολύς κόσμος μαζεύεται...
Λοιπόν εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος....

Η λόλλυ για τσατσά, ο ραφμαν με τον φ16 επι των δημοσίων σχέσεων, ο λορδος στα σουβλάκια, ο γιατρός για τα πιστοποιητικά και τις εγκρίσεις (λόγω πείρας) ο πιπινομανιακ για τα κονέ με την αστυνομία, ο στεφαν για υπουργούς και πάνω...ο σολφέζ επί του μουσικού προγράμματος, ο σπύρος να φέρνει και καμια κουβανή, ο αρκάν θα κάνει εισαγωγές μπουγάτσας από θεσσαλονίκη, ο αρίσταρχος θα βαράει κανα μαλάκα άγγλο, ο φαντομάς θα εμφανίζεται και θα εξαφανίζεται απο το πουθενά, ο κώστας BMW θα λαδώνει για το ΚΤΕΟ  :2funny: :2funny: :2funny:
...προχωρήστε το και θα φέρω και εγώ το μπουζουκάκι μου να ρίχνουμε τις πενιές μας τα βράδια νοσταλγίας ...

τα λουλούδια θα τα φέρνει ο live ....

άντε και καλές δουλειές :2funny: :2funny: :2funny: 

Φανταστειτε τον F16 και τον rafman να φωναζουν  "helloooooo handsummmmm"    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φιλε pipinomaniac συμφωνώ απόλυτα μαζί σου πως κάθε λογικός άνθρωπος δεν θα μπορέσει να μείνει για πάντα στην Ταϊλανδή
Γιατι με λες παραλογο?  :'(

Και μιας και το έφερε η κουβέντα...εκεί απο γιατρούς και νοσοκομεία τι συμβαίνει;
Αν κάποιος μένει εκεί και χρειαστεί μια εγχείρηση απλή ή σύνθετη...τη βγάζει καθαρός ή τον κλαίμε;
στα τοσα χρονια ραντζα δεν ειδα ακομη στην Ταυλανδη...επι της αρχης απαντησε ο Φον.

εχω εντοπισει σπιτι και τιμη στην beach road στη πατταγια συγκεκριμενα view talay condos soi 9 στο 24 οροφο με ολη τη θεα του κολπου της πατταγια 120 τ.μ πληρως εξοπλισμενο περιπου 80000 ευρω
Οχι ρε φιλε και τοσα λεφτα για σπιτι και μαλιστα με το καλημερα. 4 εκατομμυρια Μπαχτ ελεος, χιλιες φορες καλυτερα να νοικιασεις οπως ειπε ο Σολφεζ. Μετα απο καμια δεκαετια το σκεφτεσαι για σπιτι αν δε μας εχει προκυψει κανενας εμφυλιος μεχρι τοτε

Η συμβολή μου στη κουβέντα είναι οτι για ανθρώπους που έχουν δει και τις 2 πλευρές του ποταμού είναι πιο συνετή η φυγή γιατί θα γίνει συνειδητά και με γνώση του τι πάς να αντιμετωπίσεις. Κάποιος όμως που ήταν όλη του τη ζωή μόνιμος κάτοικος ελλάδας θα αντιμετωπίσει δυσκολίες και καταστάσεις για πρώτη φορά, που δεν θα έχει φανταστεί. Από χαρούμενος φαραγκ τουρίστας θα γίνει μετανάστης και πάντα θα είναι ένας ξένος.
Προσωπικά εξακολουθώ να έχω τάσεις φυγής αλλά οχι εκτός Ευρώπης...
Ως ομοιοπαθης  :rockon: :rockon: :rockon:
Πολυ σοφα λογια φιλε απο το στομα μου τα πηρες. Διαβαστε το και ξαναδιαβαστε το.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Γιατι με λες παραλογο?   :'(
στα τοσα χρονια ραντζα δεν ειδα ακομη στην Ταυλανδη...επι της αρχης απαντησε ο Φον.
Οχι ρε φιλε και τοσα λεφτα για σπιτι και μαλιστα με το καλημερα. 4 εκατομμυρια Μπαχτ ελεος, χιλιες φορες καλυτερα να νοικιασεις οπως ειπε ο Σολφεζ. Μετα απο καμια δεκαετια το σκεφτεσαι για σπιτι αν δε μας εχει προκυψει κανενας εμφυλιος μεχρι τοτε
Ως ομοιοπαθης  :rockon: :rockon: :rockon:
Πολυ σοφα λογια φιλε απο το στομα μου τα πηρες. Διαβαστε το και ξαναδιαβαστε το.
θα συμφωνησω με το ενοικιο..ελπιζω να βρω καπου στην beach road κανενα καινουργιο διαμερισμα γυρω στ 50-60 τ.μ σε κτιριο με πισινα,ξερεις τι παιζει με τα ενοικια?
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
θα συμφωνησω με το ενοικιο..ελπιζω να βρω καπου στην beach road κανενα καινουργιο διαμερισμα γυρω στ 50-60 τ.μ σε κτιριο με πισινα,ξερεις τι παιζει με τα ενοικια?
Φιλε μου απο Παταγια δεν ξερω καλα τις τιμες, για ΒΚΚ θα μπορουσα να βοηθησω περισσοτερο. Παντως αν κρινω απο αυτα που εχω δει οσες φορες πηγα, θα βρεις κατι παρα πολυ ευκολα και σε λογικη τιμη αλλα οχι πανω στη beach road. Επισης θελεις και πισινα οποτε ισως χρειαστει να ψαξεις λιγουλακι παραπανω. Εκτιμω οτι ενα λογικο, ανετο και επιπλωμενο διαμερισματακι με πισινα λιγο προς τα μεσα να ενοικιαζεται γυρω στα 10000Β το μηνα. Βαλλε αλλα 2-3 χιλιαρικα για ηλεκτρικο, νερο, καλωδιακη/δορυφορικη κτλ. Αντιστοιχη τιμη στην ΒΚΚ θα ηταν τουλαχιστον 15000Β. Αλλα ρε φιλε ειλικρινα τωρα γιατι θελεις να εισαι πανω στη beach road? Θελεις να βγαινεις καθε μερα το βραδυ εξω και να πεφτεις πανω στα δεκαδες ζομπι που ψωνιζονται σε ολο το μηκος και πλατος του δρομου? Ο φιλος the dick με ρωτησε που καταληγουν οι κοπελλες της σεξ σκηνης και δεν απαντησα γιατι η απαντηση εχει πολλα σκελη αλλα ενα μικρο μερος καταληγει σε μερη στυλ beach road γιατι αλλου δεν εχουν ελπιδα να σταυρωσουν πελατη. Ξεφευγω απο το θεμα ομως, προτεινω λοιπον να μεινεις πιο μεσα η και προς Jomtien οπως σου ειπαν, ειδα αμετρητα διαμερισματα εκει και με ενα μηχανακι το οποιο νοικιαζεις για 2-3 χλιαρικα το μηνα δεν ειναι δα και τοσο μακρια. Ασε που θα εχεις και λιγο ησυχια, δε θελεις να κοιμασαι τα βραδια?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Εχεις δικιο..απλα ηθελα παραλιακη γιατι εχει απιστευτη θεα..τελος παντων ας φτασουμε εκει και βλεπουμε..ευχαριστω πολυ παντως
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
δουλειες τυπου beer bar ειναι μαλακια, φανταζεστε τον σολφεζ να εισπραττει το bar fine? πολυ γελιο ε? 300 μπατ... γαμω τα ποσα, και να παρακολουθεις το πιπινι μηπως δινει εξω ραντεβου, εκτος μπαρ...
εγω θα μπορουσα να προσφερω τις υπηρεσιες μου αφιλοκερδως σε μια τετοια μπισνα, να τσεκαρω τα καινουρια πιπινια αν ξερουν τα βασικα...
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
εγω θα μπορουσα να προσφερω τις υπηρεσιες μου αφιλοκερδως σε μια τετοια μπισνα, να τσεκαρω τα καινουρια πιπινια αν ξερουν τα βασικα...
Μη το γελας καθολου, στα body massage υπαρχουν ανδρες ειδικα για αυτην τη δουλεια δηλαδη ειναι υπευθυνοι για τις προσληψεις και αναλαμβανουν το training των κοριτσιων. Στειλε μου το βιογραφικο σου θα σε βολεψω καπου    :2funny:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Και εγώ, και εγώ πούμαι απαιτητικός και δύσκολος.
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Τωρα σε επιασα αδιαβαστη. Η Πατταγια ειναι στον κολπο της Ταυλανδης, και στο τελευταιο τσουναμι το 2004 εμειναν στεγνοι και ατσαλακωτοι. Το τσουναμι χτυπησε απο την μερια του ινδικου ωκεανου οπως Πουκετ, Καο-Λακ κτλ. Ριξε μια ματια στον χαρτη και θα καταλαβεις.

Σωστός...με έπιασες όντως αδιάβαστη...
ξέρω που πέφτει η Παττάγια αλλά αγνοούσα ότι έμειναν ατσαλάκωτοι...τους έθαψα όλους εγώ...
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Καλά...βλέπω να προχωράει η δουλειά...

Πολύς κόσμος μαζεύεται...
Λοιπόν εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος....

Η λόλλυ για τσατσά, ο ραφμαν με τον φ16 επι των δημοσίων σχέσεων, ο λορδος στα σουβλάκια, ο γιατρός για τα πιστοποιητικά και τις εγκρίσεις (λόγω πείρας) ο πιπινομανιακ για τα κονέ με την αστυνομία, ο στεφαν για υπουργούς και πάνω...ο σολφέζ επί του μουσικού προγράμματος, ο σπύρος να φέρνει και καμια κουβανή, ο αρκάν θα κάνει εισαγωγές μπουγάτσας από θεσσαλονίκη, ο αρίσταρχος θα βαράει κανα μαλάκα άγγλο, ο φαντομάς θα εμφανίζεται και θα εξαφανίζεται απο το πουθενά, ο κώστας BMW θα λαδώνει για το ΚΤΕΟ  :2funny: :2funny: :2funny:
...προχωρήστε το και θα φέρω και εγώ το μπουζουκάκι μου να ρίχνουμε τις πενιές μας τα βράδια νοσταλγίας ...

τα λουλούδια θα τα φέρνει ο live ....

άντε και καλές δουλειές :2funny: :2funny: :2funny: 

Η λόλλυ για τσατσά ε; Λόγω εμπειρίας φαντάζομαι..δεν νομίζω να εννοείς κάτι άλλο.... :s&m_3:
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Α...ξέχασα...
λόλλυ πόσο είσαι; γιατί πάνω από 30 θα σε αναλάβει ο γιατρός...
κατάλαβες τι εννοώ...
ευθανασία ή αρκούδες...ότι προτιμάς!

Πόσο είμαι;
Παρόλο που είσαι αδιάκριτος δεν κολλάω να πω ούτε τα κιλά μου ούτε την ηλικία μου...
31 παρακαλώ...(ετών) :woldman:.

Ούτε αρκούδες, ούτε ευθανασία...έχω πολλά να ζήσω ακόμα...θα πάω Ταϊλάνδη, remember?
Νομίζω πάντως πως η χειρότερη τιμωρία θα ήταν Έλληνας άντρας...μπορεί και να μην την έβγαζα καθαρή... :crazy:

 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Lolly.. Αν ειναι καποιος να αγορασει σπιτι στην Ταυλανδή θα πρεπει να το αγορασει
εκει.. ΟΧΙ ΜΕΣΩ INTERNET... Aυτα που αναφερεις... δεν παιζουν μπαλα.

Οι τιμες (Οχι τα ΝΟΥΜΕΡΑ) που αναφερονται, δεν ειναι ουτε πληροφοριακες ειναι για τελειως (ΜΠΑΖΑ Farangs).

Δες τους Managing Directors και θα καταλαβεις...

Οπως και με τα ξενοδοχεια.. (Αν κανεις το Trip σου  :uglystupid: κλεινεις εκει, οχι μεσω INTERNET)

Βλεπω παντως και βοηθας τους συναγωνιστες.. Σωστή..!!
Η αληθεια ειναι παντως οτι τωρα που εγω στα χαλασα οπως ειπες, τωρα αρχιζω να σε συμπαθω εγω ! :smitten:.

Θα το κανεις το ταξιδακι τελικα ?

ΦΙΛΙΚΑ

Rafman...είσαι ραφ...τελικά...
Δεν ξέρω για Ταϊλάνδη τι παίζει..αλλά εγώ γυρίζω σε διάφορα μέρη του κόσμου και κλείνω ξενοδοχεία ή σπίτια απο ιντερνετ...ποτέ δεν είχα πρόβλημα..και πάντα καλές τιμές.
Απλά ήθελες να μου την πεις...σε έχω καταλάβει πλέον!!! :knuppel:

Α, έτσι δείχνεις εσύ τη συμπάθεια σου στο κόσμο???  :hammer:
Φαντάσου να με αντιπαθούσες...απαπα......

θα πάω!!! θα σε βρω εκεί?
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Κρεον εσφαξες την Lolly... Ακου τσατσα..

Η Lolly δεν θα ειναι τσατσά!!  Θα πηγαινουμε μαζι τσαρκες στα σογια και στην Walking Street.
για "Δημοσιες σχεσεις"

Θα μπορουσες να την πεις πιο φιλικα "Το Δολωμα"  :uglystupid:

Διορθωσε σε παρακαλω το σεναριο.. και φερε και το μπουζουκάκι.

Εισητηρια ποιος θα βγαλει ?

Καλά  με σκλαβώνεις τώρα... :smitten:
Οτι θα έβαζες χέρι και στους άλλους...ε αυτό ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα...

Να δηλώσω κάτι...εγώ Ταϊλάνδη με ήλιο, θάλασσα, σεξ, μασαζ, ψαράκι, φρουτάκια εξωτικά και μουσική...συγνώμη αλλά αδυνατώ να δουλεψω....
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Καλά  με σκλαβώνεις τώρα... :smitten:
Οτι θα έβαζες χέρι και στους άλλους...ε αυτό ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα...

Να δηλώσω κάτι...εγώ Ταϊλάνδη με ήλιο, θάλασσα, σεξ, μασαζ, ψαράκι, φρουτάκια εξωτικά και μουσική...συγνώμη αλλά αδυνατώ να δουλεψω....


Κοιτα..Δεν θα πρεπει να απορεις...ετσι σκλαβωνω και τις ταυλανδεζες.. ( + ΝΟΥΜΕΡΑΚΙ )  :2funny:

Ξερεις εκει δεν δουλευουν και πολυ τα συναισθηματα οσο στην Ελλαδα... παιζει και (Νουμερο).

Απλά ήθελες να μου την πεις...σε έχω καταλάβει πλέον!!! :knuppel:
...
θα πάω!!! θα σε βρω εκεί?

Ειπαμε να σε κραξουμε..  :tickedoff:  ΑΛΛΑ να μην σε ΑΠΟΠΑΡΟΥΜΕ και τελειως.

Θα με βρεις κατω.. σιγουρα..  ακομη και τωρα το πνευμα μου τριγυριζει εκει..
το σωμα μου ειναι εδω. και εχει τασεις φυγης...

Αλλα δεν μας ειπες το πιο καλο.. "Το sex trip σου θα εχει στοχο...?"

Lolly Please make it clear !!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom