Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
πουκετ σου ερχομαι...ο Ιουλιος δεν ειναι μακρια !

βαλτε μερικες φωτος ρε μαγκες να αρχισουμε να φτιαχνομαστε
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Α...ξέχασα...
λόλλυ πόσο είσαι; γιατί πάνω από 30 θα σε αναλάβει ο γιατρός...
κατάλαβες τι εννοώ...
ευθανασία ή αρκούδες...ότι προτιμάς!
 

paulko79

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
1.Με το 4αωρο βρισκεσαι στην απροσδιοριστη περιοχη μεταξυ short-time και long-time. Γι αυτο θα σου απαντησω για long-time, που σημαινει απο την στιγμη που θα την παρεις για κανενα 8αωρο, ισως και παραπανω. Οι τιμες ειναι στα 1000-1500 μπατ, ισως και 2000-2500 αν μασησεις.

2. Στα στριπ κλαμπ ειναι τσιτσιδες, πιανονται απο κρικους γυμναστικης που κρεμονται απο ολο το ταβανι, σε αγγαλιαζουνε με τα μπουτια τους και σε κερνανε γλυφομουνι. Πηγαινε στο whats up a go go και πιες μια μπυρα στην υγεια μου (walking street)για του λογου το αληθες.

3. Το υπαρχων σαιτ ειναι η καλυτερη πηγη πληροφορησης. Ξερω πως εχει σχεδον 1000 σελιδες, εγω οταν πηγα πρωτη φορα Ταιλανδη το σαιτ ειχε μονο 70 σελιδες και τα καταφερα μια χαρα. Διαβασε τες και εσυ και βουρ.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Τώρα όσον αφορά τα περι μόνιμης διαμονής ή οχι, εγώ ψηφίζω πανυγηρικά το οχι. 'Αλλο οι διακοπές και ο χαβαλές και άλλο η μόνιμη εγκατάσταση. Εξάλλου για μένα που έιμαι κολλημένος με τον ομαδικό αθλητισμό (μπάλα, μπάσκετ, πολο) δεν μπορώ να το κάνω και παρά την κατάσταση ζούγκλας που επικρατεί εδώ, δεν με χαλάει ακόμα.
Πάντως εαν εγώ είχα τα λεφτά που προαναφέρατε (400 χιλ. Ευρώ), τουλάχιστον οι μισοί απο τους τόκους απο την τράπεζα θα πήγαιναν σε ταξιδάκια σε Ταυλάνδη, Πράγα, Κούβα και λοιπές "δημοκρατικές" δυνάμεις.
Οπως έχω γράψει και πριν, οι χώρες που προανέφερα τις έχω στο μυαλό μου (καθώς δεν τις έχω επισκεφθεί ακόμα) ως τόποι για σεξοτουρισμό κυρίως.
Τον Ελληνικό τρόπο ζωής δύσκολα στα 30 μου να τον αλλάξω (χωρίς βέβαια να το αποκλείω).
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ΝΑΙ ΝΑΙ
Να ανοιξετε και σουβλατζιδικο κατω, 3 ατομα φινα θα την βγαζετε ο 1 θα τυλιγει, ο αλλος θα κοβει και θα ψηνει και ο τριτος θα σερβιρει
ΝΑ ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ. :uglystupid:
μπα χλομο το βλεπω λορδε να δουλευουμε εκει κατω...μαλλον θα τρωμε τα ετοιμα,γεροι να ειμαστε δοξα το Θεο και τον Βουδα βγαινει και ενα 2χιλιαρο εισοδημα στη μαμα πατριδα απο ενοικια...αστο σουβλατζιδικο για καμια μυκονο παρο κλπ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

paulko79

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Τα παρακάτω ανήκουν σε εμένα:

"Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Τώρα όσον αφορά τα περι μόνιμης διαμονής ή οχι, εγώ ψηφίζω πανυγηρικά το οχι. 'Αλλο οι διακοπές και ο χαβαλές και άλλο η μόνιμη εγκατάσταση. Εξάλλου για μένα που έιμαι κολλημένος με τον ομαδικό αθλητισμό (μπάλα, μπάσκετ, πολο) δεν μπορώ να το κάνω και παρά την κατάσταση ζούγκλας που επικρατεί εδώ, δεν με χαλάει ακόμα.
Πάντως εαν εγώ είχα τα λεφτά που προαναφέρατε (400 χιλ. Ευρώ), τουλάχιστον οι μισοί απο τους τόκους απο την τράπεζα θα πήγαιναν σε ταξιδάκια σε Ταυλάνδη, Πράγα, Κούβα και λοιπές "δημοκρατικές" δυνάμεις.
Οπως έχω γράψει και πριν, οι χώρες που προανέφερα τις έχω στο μυαλό μου (καθώς δεν τις έχω επισκεφθεί ακόμα) ως τόποι για σεξοτουρισμό κυρίως.
Τον Ελληνικό τρόπο ζωής δύσκολα στα 30 μου να τον αλλάξω (χωρίς βέβαια να το αποκλείω)."
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Και ποιος σου ειπε πως θα εχεις χρονο για τετοια??
Αφου θα εισαι στο μαγαζι,απο το πρωι μεχρι της 2 το βραδυ που κλεινουν τα μπαρ...
Και σιγα μην εχεις ορεξη μετα για "τσαρκες"...

Φιλε pipinomaniac στην Ελλαδα μεχρι και οι "Παππαδες διακοπτουν την νεκρωσιμη
ακολουθια για να συνευρεθουν με το έτερο ήμισυ (γκομενακι)  μεσα στο ιερο" (Το ακουσες φανταζομαι)

και εμεις που θα ειμαστε κατω.. δεν θα εχουμε χρονο ?  :rockon:

Πανικος γινεται.. θα φτιαξουμε "Ιερό" Prive Room μεσα στο Μαγαζακι.. :uglystupid:


 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
για τους συντηριτικους που φοβουνται και την σκια τους να μην ξεχνανε οτι η ζωη ειναι μικρη και φρασεις του στυλ που να τρεχεις τωρα/να ξεβολεβεσαι κτλ ξεχνιουνται οταν ερθει κανα προβλημα υγειας και τοτε λενε αχ ρε επρεπε να παω να κανω αυτο που μου αρεσει και καθομουν σαν μαλακας εδω
αλλα τοτε θα ειναι αργα
 

ΜΟΝΟΛΥΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
για τους συντηριτικους που φοβουνται και την σκια τους να μην ξεχνανε οτι η ζωη ειναι μικρη και φρασεις του στυλ που να τρεχεις τωρα/να ξεβολεβεσαι κτλ ξεχνιουνται οταν ερθει κανα προβλημα υγειας και τοτε λενε αχ ρε επρεπε να παω να κανω αυτο που μου αρεσει και καθομουν σαν μαλακας εδω
αλλα τοτε θα ειναι αργα
Σωστος Σπυρο!αυτο πια με το ξεβολεμα ανεκαθεν μου την εδινε στα νευρα.πρεπει ολα ναναι υπολογισμενα στη ζωη τους τοσα βηματα απ την καφετερια στο σπιτακι τους οι ιδιες παρεες ακριβως οι ιδιες μαλακιες.που να τρεχουμε τωρα στο αγνωστο.η το αλλο.για σας ειναι η ζωη που κανουμε ταξιδια λες κ αυτοι αν θελουν δεν μπορουν.μιλαμε πολυ μιζερια.και ξαφνικα βγαινει οχαρος παγανια οπως λες και αρχιζουν και αναθεωρουν.
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
αρίσταρχος θα βαράει κανα μαλάκα άγγλο

Εγώ πάλι ρε man δεν κατάλαβα γιατί πρέπει να βαράω κάποιον?Γιατί να είναι μαλακάς?Και γιατί να είναι και Αγγλός?

Τι φιλοσοφικες αναζητησεις είναι αυτες?

Τι να πω?

Είσαι χρόνια μπροστά ρε φίλε...δεν σε πίανω
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
για τους συντηριτικους που φοβουνται και την σκια τους να μην ξεχνανε οτι η ζωη ειναι μικρη και φρασεις του στυλ που να τρεχεις τωρα/να ξεβολεβεσαι κτλ ξεχνιουνται οταν ερθει κανα προβλημα υγειας και τοτε λενε αχ ρε επρεπε να παω να κανω αυτο που μου αρεσει και καθομουν σαν μαλακας εδω
αλλα τοτε θα ειναι αργα
Σπυρο+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ μαζι σου
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φίλε αρίσταρχε έτσι για πλάκα σε φαντάστηκα στο ρόλο του μπράβου γιατι απο την φωτο δείχνεις παληκαράς ... μην ανησυχείς τίποτα κακοπροαίρετο :)
πάντως για όσους δεν έχουν ζήσει "ξενιτιά" απλά θυμάμαι ένα περιστατικό το '93 που έψαχνα στα ΑΜ να ακούσω κάτι ελληνικό και μόνο αραβικοί σταθμοί έβγαιναν, ωσπου άκουσα στην ΕΡΑ 3 μια μετάδοση αγώνα μπάσκετ, και με πιάσανε τα κλάματα.
Βέβαια άλλα χρόνια τότε, έστελνες ένα γράμμα και σου ερχότανε μετά από 20 μέρες απάντηση. Τώρα τα mms sms internet και παγκοσμιοποίηση, μας κάνουν όλους πολίτες του κόσμου.
Δεν υπάρχει ξενιτιά. Όπου γης και πατρίς.
Και στο κάτω κάτω αν ζεις έξω, είσαι πιο έλληνας απο τους "μνηστήρες" ελληνάρες αυτής της μπανανίας!
Προσωπικά παλεύω καθημερινά με την επιλογή μου να γυρίσω και να μείνω ελλάδα.
Είμαι υπέρ της φυγής από επιλογή και όχι απο απογοήτευση ή κατάθλιψη.
Δεν έχω πάει Ταιλάνδη και απο από όσα διαβαζω εδώ πιο πολύ με ελκύει το τεμπεραμέντο του κόσμου εκεί παρά το γενκό "πηδάμε όσο θέλουμε".
Είναι κάτι το οποίο πολλοί φίλοι που έχουν πάει, μου διηγήθηκαν και επιβεβαιώνεται και απο τα λεγόμενά σας.
Το χαμόγελο και η απλότητα του κόσμου είναι κάτι που σίγουρα ελκύει.Πολύ περισσότερο αν συνοδεύεται με ενα ωραίο μωράκι που σε αγγαλιάζει και σου προσφέρει-πουλάει (αδιάφορο πλέον) έρωτα και στοργή.
Παραθέτω τα λόγια του ποιητή: "όποια και να σαι, οτι και να σαι, κάνε μου απόψε συντροφιά..."
Οπότε είμαι θετικός για μια μέση λύση και όχι ολοκληρωτική.
Ειδικά για κάποιον που δεν έχει ζήσει εκτός ελλάδος, δεν έχει βιώσει και δεν έχει συνειδητοποιήσει τι είναι αυτό που του δίνει η χώρα του και το εκτιμά μόνο όταν φύγει.   
Αμέτρητα αντίστοιχα παραδείγματα γερμανών, άγγλων, ολλανδών κλπ που αγοράζουν ένα οικόπεδο και ένα σπίτι κάπου στην ελλάδα έχοντας παρασυρθεί από την καλοκαιρινή αύρα των διακοπών, αλλά όταν πιάνουν οι βροχές και πλακώνουν τα απαγορευτικά, γυρίζουν πίσω στην μουντή και απρόσωπη πόλη απο την οποία έφυγαν τρέχοντας, και τώρα εκτιμούν αυτό που είχαν και δεν γνώριζαν.
Έτσι ζουν ωραία στην συνεχώς συννεφιασμένη και μουντή πόλη τους, χωρίς να παραπονιούνται και περνάνε ωραία το καλοκαιράκι στην ελλαδίτσα ... και ζήσαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα...
Παν μέτρον άριστον!
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
φίλε αρίσταρχε έτσι για πλάκα σε φαντάστηκα στο ρόλο του μπράβου γιατι απο την φωτο δείχνεις παληκαράς ... μην ανησυχείς τίποτα κακοπροαίρετο :)
πάντως για όσους δεν έχουν ζήσει "ξενιτιά" απλά θυμάμαι ένα περιστατικό το '93 που έψαχνα στα ΑΜ να ακούσω κάτι ελληνικό και μόνο αραβικοί σταθμοί έβγαιναν, ωσπου άκουσα στην ΕΡΑ 3 μια μετάδοση αγώνα μπάσκετ, και με πιάσανε τα κλάματα.
Βέβαια άλλα χρόνια τότε, έστελνες ένα γράμμα και σου ερχότανε μετά από 20 μέρες απάντηση. Τώρα τα mms sms internet και παγκοσμιοποίηση, μας κάνουν όλους πολίτες του κόσμου.
Δεν υπάρχει ξενιτιά. Όπου γης και πατρίς.
Και στο κάτω κάτω αν ζεις έξω, είσαι πιο έλληνας απο τους "μνηστήρες" ελληνάρες αυτής της μπανανίας!
Προσωπικά παλεύω καθημερινά με την επιλογή μου να γυρίσω και να μείνω ελλάδα.
Είμαι υπέρ της φυγής από επιλογή και όχι απο απογοήτευση ή κατάθλιψη.
Δεν έχω πάει Ταιλάνδη και απο από όσα διαβαζω εδώ πιο πολύ με ελκύει το τεμπεραμέντο του κόσμου εκεί παρά το γενκό "πηδάμε όσο θέλουμε".
Είναι κάτι το οποίο πολλοί φίλοι που έχουν πάει, μου διηγήθηκαν και επιβεβαιώνεται και απο τα λεγόμενά σας.
Το χαμόγελο και η απλότητα του κόσμου είναι κάτι που σίγουρα ελκύει.Πολύ περισσότερο αν συνοδεύεται με ενα ωραίο μωράκι που σε αγγαλιάζει και σου προσφέρει-πουλάει (αδιάφορο πλέον) έρωτα και στοργή.
Παραθέτω τα λόγια του ποιητή: "όποια και να σαι, οτι και να σαι, κάνε μου απόψε συντροφιά..."
Οπότε είμαι θετικός για μια μέση λύση και όχι ολοκληρωτική.
Ειδικά για κάποιον που δεν έχει ζήσει εκτός ελλάδος, δεν έχει βιώσει και δεν έχει συνειδητοποιήσει τι είναι αυτό που του δίνει η χώρα του και το εκτιμά μόνο όταν φύγει.   
Αμέτρητα αντίστοιχα παραδείγματα γερμανών, άγγλων, ολλανδών κλπ που αγοράζουν ένα οικόπεδο και ένα σπίτι κάπου στην ελλάδα έχοντας παρασυρθεί από την καλοκαιρινή αύρα των διακοπών, αλλά όταν πιάνουν οι βροχές και πλακώνουν τα απαγορευτικά, γυρίζουν πίσω στην μουντή και απρόσωπη πόλη απο την οποία έφυγαν τρέχοντας, και τώρα εκτιμούν αυτό που είχαν και δεν γνώριζαν.
Έτσι ζουν ωραία στην συνεχώς συννεφιασμένη και μουντή πόλη τους, χωρίς να παραπονιούνται και περνάνε ωραία το καλοκαιράκι στην ελλαδίτσα ... και ζήσαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα...
Παν μέτρον άριστον!
ποια φωτο ρε φιλε!!!του χιου τζακμαν!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
φίλε αρίσταρχε έτσι για πλάκα σε φαντάστηκα στο ρόλο του μπράβου γιατι απο την φωτο δείχνεις παληκαράς ... μην ανησυχείς τίποτα κακοπροαίρετο :)
πάντως για όσους δεν έχουν ζήσει "ξενιτιά" απλά θυμάμαι ένα περιστατικό το '93 που έψαχνα στα ΑΜ να ακούσω κάτι ελληνικό και μόνο αραβικοί σταθμοί έβγαιναν, ωσπου άκουσα στην ΕΡΑ 3 μια μετάδοση αγώνα μπάσκετ, και με πιάσανε τα κλάματα.
Βέβαια άλλα χρόνια τότε, έστελνες ένα γράμμα και σου ερχότανε μετά από 20 μέρες απάντηση. Τώρα τα mms sms internet και παγκοσμιοποίηση, μας κάνουν όλους πολίτες του κόσμου.
Δεν υπάρχει ξενιτιά. Όπου γης και πατρίς.
Και στο κάτω κάτω αν ζεις έξω, είσαι πιο έλληνας απο τους "μνηστήρες" ελληνάρες αυτής της μπανανίας!
Προσωπικά παλεύω καθημερινά με την επιλογή μου να γυρίσω και να μείνω ελλάδα.
Είμαι υπέρ της φυγής από επιλογή και όχι απο απογοήτευση ή κατάθλιψη.
Δεν έχω πάει Ταιλάνδη και απο από όσα διαβαζω εδώ πιο πολύ με ελκύει το τεμπεραμέντο του κόσμου εκεί παρά το γενκό "πηδάμε όσο θέλουμε".
Είναι κάτι το οποίο πολλοί φίλοι που έχουν πάει, μου διηγήθηκαν και επιβεβαιώνεται και απο τα λεγόμενά σας.
Το χαμόγελο και η απλότητα του κόσμου είναι κάτι που σίγουρα ελκύει.Πολύ περισσότερο αν συνοδεύεται με ενα ωραίο μωράκι που σε αγγαλιάζει και σου προσφέρει-πουλάει (αδιάφορο πλέον) έρωτα και στοργή.
Παραθέτω τα λόγια του ποιητή: "όποια και να σαι, οτι και να σαι, κάνε μου απόψε συντροφιά..."
Οπότε είμαι θετικός για μια μέση λύση και όχι ολοκληρωτική.
Ειδικά για κάποιον που δεν έχει ζήσει εκτός ελλάδος, δεν έχει βιώσει και δεν έχει συνειδητοποιήσει τι είναι αυτό που του δίνει η χώρα του και το εκτιμά μόνο όταν φύγει.   
Αμέτρητα αντίστοιχα παραδείγματα γερμανών, άγγλων, ολλανδών κλπ που αγοράζουν ένα οικόπεδο και ένα σπίτι κάπου στην ελλάδα έχοντας παρασυρθεί από την καλοκαιρινή αύρα των διακοπών, αλλά όταν πιάνουν οι βροχές και πλακώνουν τα απαγορευτικά, γυρίζουν πίσω στην μουντή και απρόσωπη πόλη απο την οποία έφυγαν τρέχοντας, και τώρα εκτιμούν αυτό που είχαν και δεν γνώριζαν.
Έτσι ζουν ωραία στην συνεχώς συννεφιασμένη και μουντή πόλη τους, χωρίς να παραπονιούνται και περνάνε ωραία το καλοκαιράκι στην ελλαδίτσα ... και ζήσαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα...
Παν μέτρον άριστον!
δεν εχεις και απολυτο αδικο kreon αλλα η κατασταση με την δημοσιουπαλληληστικη Ελλαδιτσα και τους ανωτερους προνομιουχους πλεον μεταναστες και τους μονιμως κυνηγημενους και σκυθρωπους πλεον 90% συμπατριωτες μας ,εχει φτασει πια στο απροχωρητο....
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
που να τους ξέρω αγόρι μου...μέχρι τον τραβόλτα φτάνω εγώ... :grin:
δηλάδή είναι κανας διάσημος αυτός στη φώτο; :uglystupid:

Όχι ρε φίλε εγώ δεν κάνω τέτοια πράγματα!Βάζω άλλους να λερώσουν τα χέρια μου για μένα..

Εξάλλου το λέει και το όνομα μου Άριστες αρχές
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχεις και απολυτο αδικο kreon αλλα η κατασταση με την δημοσιουπαλληληστικη Ελλαδιτσα και τους ανωτερους προνομιουχους πλεον μεταναστες και τους μονιμως κυνηγημενους και σκυθρωπους πλεον 90% συμπατριωτες μας ,εχει φτασει πια στο απροχωρητο....

Είναι πράγματι ένα δράμα. Μας έχουν για ηλίθιους, υποτιμάνε συνεχώς την νοημοσύνη μας και όπως είπα εγώ προσωπικά βασανίζομαι καθημερινά για την επιλογή που έκανα να μείνω ελλάδα, έχοντας ήδη ζήσει έξω.
Η συμβολή μου στη κουβέντα είναι οτι για ανθρώπους που έχουν δει και τις 2 πλευρές του ποταμού είναι πιο συνετή η φυγή γιατί θα γίνει συνειδητά και με γνώση του τι πάς να αντιμετωπίσεις. Κάποιος όμως που ήταν όλη του τη ζωή μόνιμος κάτοικος ελλάδας θα αντιμετωπίσει δυσκολίες και καταστάσεις για πρώτη φορά, που δεν θα έχει φανταστεί. Από χαρούμενος φαραγκ τουρίστας θα γίνει μετανάστης και πάντα θα είναι ένας ξένος.
Θέλει πολύ σύνεση η απόφαση του να ξεπουλήσω τα πάντα και να πάω κάπου αλλού οπου περνάω καλά ορισμένες μέρες χωρίς βιοποριστικές υποχρεώσεις...
Προσωπικά εξακολουθώ να έχω τάσεις φυγής αλλά οχι εκτός Ευρώπης...
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Δεν έχω πάει Ταιλάνδη και απο από όσα διαβαζω εδώ πιο πολύ με ελκύει το τεμπεραμέντο του κόσμου εκεί παρά το γενκό "πηδάμε όσο θέλουμε".
κρεον, ο συνδυασμος γυναικες διακοπες φθηνια , ειναι σκληρο ναρκωτικο, εισαι βεβαιος οτι μπορεις να ελεγξεις αυτο το ναρκωτικο?
ρωτα σαυτο το θρεντ ποσοι μετα την επιστροφη απο το πρωτο ταξιδι καταφεραν να διωξουν την ταιλανδη απο το μυαλο τους, εστω και για ενα λεπτο.
εχετε εξαρτηθει ποτε απο κατι?
εξαρτηση ειναι να ζεις μονο για αυτο που σκεφτεσαι συνεχεια,
ξυπνας κοιμασαι και συνεχεια το μυαλο εκει,
αυτο ειναι η ταιλανδη, σκληρο ναρκωτικο και θελει αυτοελεγχο.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom