Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Κοιτα..Δεν θα πρεπει να απορεις...ετσι σκλαβωνω και τις ταυλανδεζες.. ( + ΝΟΥΜΕΡΑΚΙ )  :2funny:

Ξερεις εκει δεν δουλευουν και πολυ τα συναισθηματα οσο στην Ελλαδα... παιζει και (Νουμερο).

Ειπαμε να σε κραξουμε..  :tickedoff:  ΑΛΛΑ να μην σε ΑΠΟΠΑΡΟΥΜΕ και τελειως.

Θα με βρεις κατω.. σιγουρα..  ακομη και τωρα το πνευμα μου τριγυριζει εκει..
το σωμα μου ειναι εδω. και εχει τασεις φυγης...

Αλλα δεν μας ειπες το πιο καλο.. "Το sex trip σου θα εχει στοχο...?"

Lolly Please make it clear !!


Και βέβαια θα έχει στόχο....θέλω να πάω με παρέα εκεί...γένους αρσενικού...να κάνω τρελίτσες...και να περάσω όμορφα. Να αποτοξινωθώ απο τα ταμπού της Ελληνικής κοινωνίας και να γυρίσω ανανεωμένη και χαλαρωμένη.

Είναι clear τώρα; Πως το βλέπεις το στόρυ???
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πόσο είμαι;
Παρόλο που είσαι αδιάκριτος δεν κολλάω να πω ούτε τα κιλά μου ούτε την ηλικία μου...

και τα κιλά σου;
πρέπει να στείλεις φωτο σε φ16 και ραφμαν για εγκριση...
ο φ16 δουλεύει και αφιλοκερδώς...
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Και βέβαια θα έχει στόχο....θέλω να πάω με παρέα εκεί...γένους αρσενικού...να κάνω τρελίτσες...και να περάσω όμορφα. Να αποτοξινωθώ απο τα ταμπού της Ελληνικής κοινωνίας και να γυρίσω ανανεωμένη και χαλαρωμένη.

Είναι clear τώρα; Πως το βλέπεις το στόρυ???

Χμμμμ  :think: (ΜΠΑΜΠΗΣ)

Και ποια ειναι τα ταμπου της ελληνικης κοινωνιας, για τα οποια θελεις αποτοξινωση .... Lolly ?  :uglystupid:

Τι θα σε χαλαρωσει εκει, που δεν σε χαλαρωνει εδω ?

Kαντα και αυτα clear please ! (πες τα χύμα)


 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
και τα κιλά σου;
πρέπει να στείλεις φωτο σε φ16 και ραφμαν για εγκριση...
ο φ16 δουλεύει και αφιλοκερδώς...

Να σε ρωτήσω...μόνο εσένα έχει η οικογένεια ή έβγαλε και δεύτερο παιδί που σου μοιάζει;
Θα περάσω και απο τελωνείο μήπως;
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Χμμμμ  :think: (ΜΠΑΜΠΗΣ)

Και ποια ειναι τα ταμπου της ελληνικης κοινωνιας, για τα οποια θελεις αποτοξινωση .... Lolly ?  :uglystupid:

Τι θα σε χαλαρωσει εκει, που δεν σε χαλαρωνει εδω ?

Kαντα και αυτα clear please ! (πες τα χύμα)

Βρε ραφμαν..και εσύ σε Ελληνική κοινωνία μένεις και γι'αυτό φεύγεις και πας  σεξ τριπ Ταίλάνδη...και ρωτάς εμένα πια είναι τα ταμπού και τα προβλήματα εδώ;
Μάλλον σε Ελλεεινίδες και Ελλεεινούς αναφέρομαι...
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
για τα κιλα δεν κανεις κουβεντα παντως :think:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Βρε ραφμαν..και εσύ σε Ελληνική κοινωνία μένεις και γι'αυτό φεύγεις και πας  σεξ τριπ Ταίλάνδη...και ρωτάς εμένα πια είναι τα ταμπού και τα προβλήματα εδώ;
Μάλλον σε Ελλεεινίδες και Ελλεεινούς αναφέρομαι...

Τωρα θα σου απαντησω για το στορυ ..Lolly

Στην πρωτη ερωτηση ελιχθηκες καταπληκτικα θα ελεγα.. ΑΛΛΑ ..

Η ταυλανδη ειναι περισοτερο για αγορια απο οτι για κοριτσια Lolly..

Κοιτα για εναν αντρα να επισκευτει Ταυλανδη.. για sex trip.. ΟΚ .. το καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ.
Ο αντρας ειναι σαρκοβορο ον..
Αλλα μια γυναικα ελληνιδα να πηγαινει sex trip στην ταυλανδη.. ΟΛΙΓΟ με ξενιζει.
Οχι οτι δεν συμβαινει... Αλλα εσυ Granny - Milf δεν εισαι (κατα την αποψη μου)....(Φυσικα αν δεν μας δουλευεις)

Μετα ειναι και το αλλο εσεις τα κοριτσια εισαστε πιο συναισθηματικες  απο οτι εμεις... σε αυτα τα θεματα
Δηλαδη συνηθως μια γκομενενα δεν πηδιεται με καποιον αν δεν αισθανεται και κατι.. (εκτος αν δεν εισαι γκομενα)

Λες επισεις και το αλλο... αφου θελεις ΑΡΣΕΝΙΚΗ παρεα για να πας κατω Για να "χαλαρωσεις" δηλαδη θα παρεις
Γκομενο απο Ελλαδα (Ελεεϊνο) οπως λες και θα πας ταυλανδη για να...χαλαρωσεις... (ΟΚ) και να ξεφυγεις
απο τα ταμπου της ελληνικης κοινωνιας (ΟΚ)..

Τι να πω με εχεις μπερδεψει... :hmm:

Μηπως ο ελεϊνος εχει φαει φρικη μαζι σου  ή  εσυ εχεις φαει φρικη με τον ελεεϊνο ?

Στο μεταξυ ολα τα Post που εχεις κανει σαν μελος αυτου του site ειναι στο "Ταυλανδη Sex Trip" δηλαδη
οντως γουσταρεις Ταυλανδη !!!

Για βοήθα λιγο γιατι με μπερδευει το στορυ σου... :headbang:






 
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Και εγώ, και εγώ πούμαι απαιτητικός και δύσκολος.
Φον εννοια σου και εσυ εχεις τιμητικη θεση. Γνωριζοντας την εφεση σου εσυ αναλαμβανεις τα σαντουιτς  :2funny:  . Το darlings σε περιμενει  :2funny: :2funny:
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
δεν μπορω να σας καταλαβω γιατι επιμενετε (ειδικα στους νεους που πανε κατω για πρωτη φορα) να κλεισουν ξενοδοχειο απο εκει κ οχι μεσω ιντερνετ!!!

Μην τους ακουτε παιδια... Εγω ειχε κλεισει το Mercure Hotel Pattaya απο το ιντερνετ με 25€ την ημερα.

ΔΕΝ θα βρειτε πιο καλο με 1300 ΒΑΤ. Ουτε με 1000 ΒΑΤ δεν βρισκεις καλο. Κ να ξερεται εαν ειναι να πατε πχ 10 μερες, σιγα τα λεφτα που θα γλιτωσεις εαν πας σε ενα με 1000 ΒΑΤ.


κ θα με θυμηθειτε
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
πχ.

τωρα μπηκα κ εβαλα απο 01 06 2009 εως 10 06 2009

Mercure Hotel Pattaya, Pattaya

Superior 1 Queen Bed EUR 29

Που εχει πιο φτηνα σε τετοια κατηγορια????

Μην ακουτε τους αλλους σε τετοια θεματα... Μονοι σας...
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Το Mercure ειναι ακριβως πισω απο το καινουριο εμπορικο (Mc Donalds) στην Second Road Soi. 5 λεπτακια απο το ΛΕΚ (που τρως με 3€ οσο θες εαν το εχεται διαβασει πιο πριν).

Ειναι πολυ καλος σημειο εκει.. Με το που πας στην Second Road εχει κ ενα καλο μπαρακι για πριν την νυχτα που μπορεις να χαλαρωσεις αρκετα εκει κ να κανεις καλο ματι...

Κ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟ
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
κ ενα ΤΙΡ απο εμενα.

Οποιος κλεισει μεσω νετ να βαλει απο την αρχη για 2 ατομα. Ετσι γλυτωνεις το joiner  ;).

Μην κολατε στο ονομα που σας ζηταει το σιτε, βαλτε το επιθετο σας με γυναικειο ονομα
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
δεν μπορω να σας καταλαβω γιατι επιμενετε (ειδικα στους νεους που πανε κατω για πρωτη φορα) να κλεισουν ξενοδοχειο απο εκει κ οχι μεσω ιντερνετ!!!

Μην τους ακουτε παιδια... Εγω ειχε κλεισει το Mercure Hotel Pattaya απο το ιντερνετ με 25€ την ημερα.

ΔΕΝ θα βρειτε πιο καλο με 1300 ΒΑΤ. Ουτε με 1000 ΒΑΤ δεν βρισκεις καλο. Κ να ξερεται εαν ειναι να πατε πχ 10 μερες, σιγα τα λεφτα που θα γλιτωσεις εαν πας σε ενα με 1000 ΒΑΤ.


κ θα με θυμηθειτε


Αν πηγαινεις ειδικα Pattaya δεν λεει να κλεισεις μεσω Internet Διοτι..
(Ακομη και να εχεις ξαναπαει)
Αν κλεισεις μεσω Internet ΔΕΣΜΕΥΕΣΑΙ και δεν λεει.
ειδικα στο agoda oi τιμες που παρουσιαζονται (Παιρνουν μεγαλο παζαρι)
(Το δικο μου ξενοδοχειο Sabai Lodge (13-31 Mar) παρουσιαζονταν 35 EURO με taxes για 17 μερες
και εγω το πηρα 24 Euro)

Μετα παιζουν και αλλα πραγματα δηλαδη μπορει να πας και να ξενερωσεις για οποιονδηοποτε λογο..
ειδικα αν δεν εχεις ξαναπαει.. αν εχεις κλεισει (την ιπιες).

και πολλα αλλα.

Χρησιμοποιουμε το Internet ως αναφορα ΟΧΙ για να κλεινουμε. !!
Αντε στην χειροτερη να κλεισεις για 2 μερες για να γλυτωσεις την
αρχικη ταλαιπωρια του ψαξιματος... που για μενα αξιζει τον κοπο...

Μετα pattaya το 95% ειναι Joiners free.

Ειναι επιλογη του καθε ενος ξεχωριστα βεβαια στην τελικη..

φιλικά


 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
και τα κιλά σου;
πρέπει να στείλεις φωτο σε φ16 και ραφμαν για εγκριση...
ο φ16 δουλεύει και αφιλοκερδώς...
μιλσμε για ασιατισες, πως να τσεκαρω ελλεινιδα? σιγουρα η λολι θα ειναι πανω απο 1.55 και πανω απο 47 κιλα, και ηλικιωμενη, 31...
μαλλον θα βαλω τον ντοκτορ να την τουφεκισει καλυτερα.
λολι , φιλικα παντα...
το μερκιουρι ειναι γαματο ξενοδοχειο, αλλα οταν το τσεκαρα επαιζε σε 3500 μπατ τη μερα, παρα πολλα,  το καμαρωνα ομως απο τα μπαλκονια  του royal palace.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • 064-kip3-001.jpg
    064-kip3-001.jpg
    24,2 KB · Εμφανίσεις: 27

Diavolidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Αδέρφια συνέλληνες καλησπέρα...πέρσι πήγα και γω το ταξίδι του ονείρου,διαμονή στο apex hotel στην Pattaya για 10 μέρες και γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε,ήτανε καθαρά ένα σεξοτουριστικό ταξίδι.Καταπληκτικά μαγαζιά για κλαμπάκια επιπέδου Μυκόνου το Lucifer ας πούμε με τη μόνη διαφορά οτι εκεί...φορτωνεις και φεύγεις στα σίγουρα ΚΑΙ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΣ...Πήγα στις 2 Σεπτέμβρη και φέτος ΞΑΝΑ με Gulf air την ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ θα είμαι εκεί με ένα φιλαράκι μου...
Θέλω 2 ερωτήσεις να κάνω για κάποιους που πήγανε τώρα μιας και το forum έχει αυτόν τον επιμορφωτικό χαρακτήρα...
1.Αν υπάρχουν η παρατηρούνται διαφορές στις τιμές σε σχέση με πέρσι,παράδειγμα ας πούμε λόγω low season το ξενοδοχείο Σεπτέμβριο 2008 μου στοίχισε 650 Baht μαζί με το Safe box...Κάτι άκουσα οτι γενικώς δεν αλλάζουνε τα πράγματα,θέλω απλά μια επιβεβαίωση...Το μουνί μας έβγαινε περίπου,στα 800-1000 Baht το βράδυ και αν πηγαίναμε σε μαγαζιά που υπήρχε barfing δίναμε κανά 300αρι-350αρι...
2.Αν τα προβλήματα του εμφυλίου δημιουργούνε πρόβλημα στις μετακινήσεις...γιατί είμαι σίγουρος οτι η ασφάλεια του τουρίστα αποτελεί ΒΑΣΙΚΟ ΜΕΛΗΜΑ των Ταυλανδών όπως παρατήρησα...οπότε δεν το συζητώ καν αυτό...
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Pαιδια χρειαζομαι βοηθεια!!!!!!!!

ψυχολογικης φύσεως κυρίως

Ζω έναν διπλο χωρισμό (με τη σύζυγο αλλά και με τη γκόμενα που την αγαπάω ακόμα μετά από 6 χρόνια σχέσης)  και πονάωωω.

Ταυτόχρονα δε, ζω και μια οικονομική καταστροφή.

Ψάχνω για δουλειά να γεμίσει τις ώρες μου (αλλά και τις τσέπες μου)

... όμως φοβάμαι ότι τα όποια (λίγα) λεφτά μου έμειναν θα μου τα φαν οι ψυχολόγοι-ψυχίατροι!!!

Τόσο χάλια!!!

Σκέφτομαι λοιπόν να την κάνω για Ταυλάνδη (έχω πάει ήδη τους τελευταιους 3 μήνες Γερμανία και Τσεχία). όμως αυτή η φάση της ταυλάνδης όπως την περιγράφετε εδώ μέσα (με πρωτεργάτη τον ανεπανάληπτο Φ16) με έχει τρελάνει.

Παρακολουθόντας λοιπόν πάνω από 1,5 χρόνο τα λεγόμενά σας θα ήθελα την συμβουλή σας:

Να πάω? Θα μου κάνει καλό στην ψυχολογία μου ένα τέτοιο ταξίδι?

ή μήπως όταν επιστρέψω (αντικρύζοντας ξανά την οικτρή πραγματικότητα που ζω) θα πάω βουρ για το δαφνί?

Υπάρχει μήπως η δυνατότητα σε κάποιον να μείνει μόνιμα (ή για κάποια χρόνια έστω)?

Υπάρχουν δουλειές κτλ που μπορεί κάποιος έλληνας να κάνει? (και εδώ ζητάω τις συμβουλές ανθρώπων που μένουν εκεί).

Παιδιά κάθε λέξη σας  ειλικρινά μπορεί να με βοηθήσει παααρα πολύ!

.... ένας απελπισμένος...
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Pαιδια χρειαζομαι βοηθεια!!!!!!!!

ψυχολογικης φύσεως κυρίως

Ζω έναν διπλο χωρισμό (με τη σύζυγο αλλά και με τη γκόμενα που την αγαπάω ακόμα μετά από 6 χρόνια σχέσης)  και πονάωωω.

Ταυτόχρονα δε, ζω και μια οικονομική καταστροφή.

Ψάχνω για δουλειά να γεμίσει τις ώρες μου (αλλά και τις τσέπες μου)

... όμως φοβάμαι ότι τα όποια (λίγα) λεφτά μου έμειναν θα μου τα φαν οι ψυχολόγοι-ψυχίατροι!!!

Τόσο χάλια!!!

Σκέφτομαι λοιπόν να την κάνω για Ταυλάνδη (έχω πάει ήδη τους τελευταιους 3 μήνες Γερμανία και Τσεχία). όμως αυτή η φάση της ταυλάνδης όπως την περιγράφετε εδώ μέσα (με πρωτεργάτη τον ανεπανάληπτο Φ16) με έχει τρελάνει.

Παρακολουθόντας λοιπόν πάνω από 1,5 χρόνο τα λεγόμενά σας θα ήθελα την συμβουλή σας:

Να πάω? Θα μου κάνει καλό στην ψυχολογία μου ένα τέτοιο ταξίδι?

ή μήπως όταν επιστρέψω (αντικρύζοντας ξανά την οικτρή πραγματικότητα που ζω) θα πάω βουρ για το δαφνί?

Υπάρχει μήπως η δυνατότητα σε κάποιον να μείνει μόνιμα (ή για κάποια χρόνια έστω)?

Υπάρχουν δουλειές κτλ που μπορεί κάποιος έλληνας να κάνει? (και εδώ ζητάω τις συμβουλές ανθρώπων που μένουν εκεί).

Παιδιά κάθε λέξη σας   ειλικρινά μπορεί να με βοηθήσει παααρα πολύ!

.... ένας απελπισμένος...

Πω Πω !! Αδερφε πολλη απελπισια βγαζεις !!

Ακου προκειμενου να πηγαινεις Τσεχεια και Γερμανια φυγε γραμμη Ταυλανδη.
σου το λεω γιατι εχω παει και στα τρια μερη. Επισεις εχω παει (Ολλανδια, Αγγλια, Βουλγαρια)
Σε καμια δεν επαθα οτι επαθα με την Ταυλανδη

Η ταυλανδη δεν εχει σχεση με καμια ευρωπαικη χωρα..ειναι αλλο φρουτο...

Σου εγγυουμαι οτι οσο θα εισαι Ταυλανδη δεν θα θυμασαι τιποτα !!!  :uglystupid:

Οταν θα γυρισεις παντως "δεν σου εγγυουμε τιποτα" επισεις  :headbang: (Πιθανως να πας παλι σε ψυχιατρο)

Οσο για τις δουλεις καλυτερα να σε κατατοπισουν οι "μονιμοι κατοικοι". (μην σε παρω στον λαιμο μου)

Στην περιπτωση σου παντως

Διωξε την απελπισια γιατι η ζωη ειναι πολυ μικρη, και το μονο που θα παρεις μαζι σου
απο αυτην την ζωη ειναι οι αναμνησεις σου, και τιποτα αλλο.

φροντισε να ειναι ΚΑΛΕΣ !!!! :uglystupid:

Fly to the Dream....

φιλικά.


 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
815
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Να πάω? Θα μου κάνει καλό στην ψυχολογία μου ένα τέτοιο ταξίδι?

ή μήπως όταν επιστρέψω (αντικρύζοντας ξανά την οικτρή πραγματικότητα που ζω) θα πάω βουρ για το δαφνί?
Το ταξίδι στη Ταιλάνδη θα σου ανεβάσει την ψυχολογία σίγουρα. Όταν όμως επιστρέψεις στην Ελλάδα θα περάσεις δύσκολες στιγμές προσαρμογής. Δυστυχώς η Ταιλάνδη είναι ένα πολύ σκληρό ναρκωτικό όπως έχει αναφέρει ο φίλος μου ο Κώστας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom