Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
οδηγος επιβιωσης για την πατταγια δεν υπαρχει, εκει "παιζεις" οριακα με τις αντοχες σου, εκει λες οχι αλλο ,φτανει, εκει θες να μαμησεις κι αλλο αλλα δεν μπορεις.. για φαντασου να εισαι ενα μηνα, πως θα χαλαρωσεις? αδυνατον, ετσι οι δεκα μερουλες ειναι ζαχαρη,
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτη ειναι ταυλανδεζα πορνοσταρ, roxy jezel.  για το ροκο.
 

Συνημμένα

  • 1006.jpg
    1006.jpg
    68,3 KB · Εμφανίσεις: 28
  • roxy-01-06.jpg
    roxy-01-06.jpg
    51,3 KB · Εμφανίσεις: 40
  • tn-roxy-01-11.jpg
    tn-roxy-01-11.jpg
    7,2 KB · Εμφανίσεις: 30
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
katsumi
 

Συνημμένα

  • 3rd032-01_3.jpg
    3rd032-01_3.jpg
    18,3 KB · Εμφανίσεις: 26
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
και katsumi  φευγω,  τα λεμε το βραδυ, θα τσεκαρω την thai airways αν εφυγε στην ωρα της.
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    26,8 KB · Εμφανίσεις: 25

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
λαρυγγι τρελλο και απυθμενο. στο avatar την εχω σε πιο καλλιτεχνικη ποζα..
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
roko υποκλινομαι στην ασιατιμη ομορφια..
 

rey(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Το λοιπον κυριοι...μολις τελειωσα το μεσημεριανο φαγακι μου(τσιπουριτσα)..αλανιαρα σαν και αυτες εκει κατω στην ταιλανδη...lol,
και ετσει ηπα να γραψω κατι..τις.
Ορμωμενος απο την χθεσινη συναντηση μου με τους λοιπους κυριους στον πειραια,και μετα απο την συζητηση που ειχα μαζι τους ανακαλυψα οτι οι τυποι ειναι πραγματικο χρυσορυχειο στο θεμα της πληροφορησης σε οτι αφορα το θεμα της thai...
Στο τελος περα απο ολα τα αλλα που εχουμε παθει ,μιλωντας για το θεμα...μας βλεπω να γινομαστε και  ΑΙΡΕΣΗ  αφηστε που μπορουμε να εκμεταλευτουμε και εμπορικα..χαχαχα
στηνουμε  επειχηρηση με σκοπο διοργανωση ταξιδιων για new byes κ.λ.π
Εαν θελετε εγω μπορω να θυσιαστω για αυτον το σκοπο..lol..δηλαδη να μενω μονιμα εκει προκειμενου να βρησκω νεα μερη-bars-hotels κ.λ.π.
Το ξερω ειναι αχαρος ρολος αλλα τι να κανουμε καποιος πρεπει να το κανει...χαχαχα
Αυτα για την ωρα..να ειστε ολοι καλα.
τασος(rey)

 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Το άλλο βιβλιαράκι λέγεται Private Dancer.
Που το ξετρυπωσες φιλαρακο αυτο το βιβλιαρακι? Μιλαμε δακρυα συγκινησης κυλανε απο τα ματια μου. Το Private Dancer του Stephen Leather ειναι ενα απο τα πιο ιστορικα και αποκαλυπτικα βιβλια που κυκλοφορησαν ποτε σχετικα με τις γυναικες της νυχτας. Περιττο να πω οτι δεν νοηται να υπαρξει φαν της Ταυλανδης by night καποιος ο οποιος δεν το εχει διαβασει τουλαχιστον μια φορα. Ειδικα για newbies ειναι υποχρεωτικο και κανονικα θα επρεπε να απαγορευουν την εισοδο στη χωρα σε αυτους που δεν το εχουν διαβασει, καταλαβει, αφομοιωσει κτλ.
Κατα τα αλλα το κλαμπ Ταυλανδης ελαβε το βαπτισμα του πυρος, και εις ανωτερα μαγκες, ελπιζω να εχετε τις σαμπανιες ετοιμες. Εγω οπως φαινεται θα σας συναντω εναν-εναν...
Κωστα αν και εχω ψιλοκανει κεφαλι τωρα απο μερικες Ταυλανδικες μπυρες παραπανω που εχω κατεβασει πρεπει να σου πω οτι η Κατσουμι ειναι Βιετναμεζα γεννημενη στο Παρισι. Πριν εγραψα Γιαπωνεζα (με ξεγελασε το ονομα της) αλλα μολις διαβασα το βιογραφικο της! Αν και ξερω οτι δεν εχει τοση σημασια για σενα γιατι οτιδηποτε σχιστοματικο σου γυαλιζει και δε λεω ωραιο μ..ι η τυπισσα θεωρησα χρεος μου να το διευκρινησω. Οποιος θελει να εκτιμησει Ταυλανδη σε πορνογραφικη εκδοση ας νοικιασει μερικες ταινιες της Τερα Πατρικ (μιση Ταυλανδεζα-μιση κατι αλλο που δε θυμαμαι τωρα, οταν ξεμεθυσω θα σας πω αλλα λιγη σημασια εχει το αλλο). Βεβαια τα βυζια της ειναι παραφουσκωμενα μετα την εγχειρηση που εκανε  αλλα το προσωπο φωναζει Ταυλανδη.
Καλα εεεε απορω πως καταφερα και τα εγραψα ολα αυτα... :o
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.659
Πόντοι
6.256
Το περιοδικό λέγεται Pattaya by night, με κάτι φωτογραφίες που δεν τις χορταίνεις. Το ένα βιβλιαράκι λέγεται Money Number One και είναι σαν οδηγός επιβίωσης του εργένη στην Παττάγια με πληροφορίες και ειδικά συμβουλές. Το άλλο βιβλιαράκι λέγεται Private Dancer. Πρέπει να διαβάσω λίγο πριν την συνάντηση την Τρίτη.
μηπωσ μπορειτε να μας πειτε αγαπητε κυριε απο ΠΟΥ μπορουμε να το βρουμε και εμεις αυτο το βιβλιαρακι???Ευχαριστω εκ των πρωτερων. :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Για τα αλλα δεν ξερω αλλα το Private Dancer το παιρνεις απο εδω
και μαλιστα τζαμπα (ισως να μην ειναι ολοκληρο αλλα για αρχη αξιζει). Καντε το download.
Διαβαστε ολοι οι νεοι να δειτε τι μπορειτε να παθετε στην Ταυλανδη. Για να μη λετε οτι τα βγαζω απο την γκλαβα μου η οτι το παιζω Κασσανδρα. Και απο ιστοριες τετοιες υπαρχουν μπολικες να φαν και οι κοτες. Ειναι αυτο που λενε με το που πατας το ποδι σου στο αεροδρομιο κανεις "check-out your brain". Οποιος καταλαβε, καταλαβε.
Καλο διαβασμα. Η εξεταστικη περιοδος ξεκιναει με την προσγειωση σας στο αεροδρομιο Σουβαρναμπούμ!!
ΥΓ:Καλα θα τους στειλω εμαιλ και θα απαιτησω ποσοστα απο ολους αυτους τους κυριους δεν παει αλλο η κατασταση!!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφοι,
        με αφορμή τη χθεσινή συνάντηση θα αναφερθώ επ΄ολίγον στο γεύμα και ευκαιριακά στην Ταϋλανδέζικη κουζίνα μια από τις κατά γενικη ομολογία ωραιότερες κουζίνες του κόσμου, αν κaι σχετικα άγνωστη στην Ελλάδα.
  Λοιπόν κατ΄αρχάς παραγγείλαμε το εθνικό πάιτο της Ταϋλάνδης το pat-Thai, ήτοι νουντλς τηαγινισμένα με τοφού, φρέσκα ψιλκομμένα λαχανικά, γλυκόπικρη σάλτσα και αυγό. Ο σ, Ρόκκος προτίμησε κάτι πιό ελαφρύ , τηαγνητό ρύζι με αυγό , ένα εξαιρετιά απλό και ευγευστο πίατο, συνοδευόμενο από μια απλή πικάντικη σάλτούλα που τον έκανε να βγάζει φωτιές ! Υπομονή σύντροφε θα συνηθίσεις.
   Εντυπωσιακός ο σ. Μιμίκος. Ενα απλό μοσχαρι με μανιτάρια το μεταμόρφωσε σε Κόλαση γαρνίροντας το με όλα τα διαθέσιμα αρτύματα. Και όχι μόνον αυτό, αλλά τόλμησε να παραγγείλει (και το κυριότερο την έφαγε)την περίφημη prik nam pla, μια διαβολικά καυτερή σαλτσούλα από ψιλοκομμένες πράσινες και κόκκινες πιπερίτσες σε λάδι ψαριού. Λίγους ευρωπαίους έχω δεί να τρώνε με τόση άνεση την εν λόγω σάλτσα.
   Τέλος εγώ έφαγα ένα εντυπωσιακό καβούρι με βερμιτσέλλι (πολύ ψιλά νουντλσ ρυζιού) σε γλυκόπικρη σάλτσα με λέμονγκρας και λαχανικά, πραγματικά υπέροχο.
  Για επιδόρπιο ολόφρεσκα μαγκουστάν και λίτσι.
Μμμ, νομίζω ότι σε επόμενα πόστ μου θα αναφερθώ διεξοδικότερα στην Ταϋλανδέζικη κουζίνα.
sa wat dee-khrap
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Ελπίζω να μην τρώνε σκύλους και γάτες στην Ταϋλάνδη...
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
ωραιοι
και τι πινατε δεν μας ειπατε?  λολ

βρε στη ταυλανδη πρεπει να εισαι σαν τα κομμαντα  παντα σε επιφυλακη και η κουραση ειναι κατι που δεν υπαρχει
γιαυτο θα φροντιζετε τη διατροφη σας και τη φυσικη σας κατασταση
κυριως λιγο αλκοολ γιατι πρεπει να απολαμβανουμε την καθε στιγμη
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Σύντροφοι,
        με αφορμή τη χθεσινή συνάντηση θα αναφερθώ επ΄ολίγον στο γεύμα και ευκαιριακά στην Ταϋλανδέζικη κουζίνα μια από τις κατά γενικη ομολογία ωραιότερες κουζίνες του κόσμου, αν κaι σχετικα άγνωστη στην Ελλάδα.
  Λοιπόν κατ΄αρχάς παραγγείλαμε το εθνικό πάιτο της Ταϋλάνδης το pat-Thai, ήτοι νουντλς τηαγινισμένα με τοφού, φρέσκα ψιλκομμένα λαχανικά, γλυκόπικρη σάλτσα και αυγό. Ο σ, Ρόκκος προτίμησε κάτι πιό ελαφρύ , τηαγνητό ρύζι με αυγό , ένα εξαιρετιά απλό και ευγευστο πίατο, συνοδευόμενο από μια απλή πικάντικη σάλτούλα που τον έκανε να βγάζει φωτιές ! Υπομονή σύντροφε θα συνηθίσεις.
    Εντυπωσιακός ο σ. Μιμίκος. Ενα απλό μοσχαρι με μανιτάρια το μεταμόρφωσε σε Κόλαση γαρνίροντας το με όλα τα διαθέσιμα αρτύματα. Και όχι μόνον αυτό, αλλά τόλμησε να παραγγείλει (και το κυριότερο την έφαγε)την περίφημη prik nam pla, μια διαβολικά καυτερή σαλτσούλα από ψιλοκομμένες πράσινες και κόκκινες πιπερίτσες σε λάδι ψαριού. Λίγους ευρωπαίους έχω δεί να τρώνε με τόση άνεση την εν λόγω σάλτσα.
    Τέλος εγώ έφαγα ένα εντυπωσιακό καβούρι με βερμιτσέλλι (πολύ ψιλά νουντλσ ρυζιού) σε γλυκόπικρη σάλτσα με λέμονγκρας και λαχανικά, πραγματικά υπέροχο.
  Για επιδόρπιο ολόφρεσκα μαγκουστάν και λίτσι.
Μμμ, νομίζω ότι σε επόμενα πόστ μου θα αναφερθώ διεξοδικότερα στην Ταϋλανδέζικη κουζίνα.
sa wat dee-khrap
Μακη
Εαν μπορουν να φτιαξουν και TOM YUM KUNG μηπως σου περναει απο το μυαλο που θα παμε τη Τριτη; ;)
 

rey(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Tο κανετε copy  paste
και σας παραπεμπει  σε ενα site μπλε χρωμα,απο εκει και κοιτωντας αριστερα σκρολαρουμε προσ τα κατω τελευταια κατηγορια (adult)ρωτα αν ειμαστε 18 ετων(αυτο τους μαρανε)λεμε ναι και ανοιγουν οι υποκατιγοριες  σκρολαρουμε και παμε ASIAN η ASIAN 2
για να θυμουνται οι παλιοι...και να μαθαινουν οι καινουργιοι ....χαχαχα  περιμενω νεα σας.με συντροφικους χαιρετισμους.
λυπαμαι που δεν θα μπορεσω την συναντηση τησ τριτης.αναγκαστικα κρητη για δουλεια...να μαζεψουμε και χρημα για το ταξιδι του φεβρουαριου στον παραεισο.
να περνατε ολοι καλα,και να προσεχετε τους εαυτουςσας
Τασος
 

rey(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Προς τουσ αγαπητους φιλους με τους οποιους συναντηθηκα στον πειραια,κανω γνωστο οτι μπαινω με το ονομα    ( REY )... boys να ειστε καλα θα τα πουμε μολις επιστρεψω με το καλο.
Τασος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom