Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ναι, θα φοραω μπλουζακι πατταγια, και θα εχω ταυλανδεζικο χαμογελο.. οταν προκειται να μιλησω ,ακομα και να θυμηθω ταυλανδη μου ρχεται αυτοματα ενα χαμογελο που το ανακαλυψα εκει μακρια, ως γνησιος ελληναρας ειμαι κατσουφης, καλιο αργα παρα ποτε, εμαθα να χαμογελαω.
εχω και μπλουζακι μπανγκοκ, θα το βαλω οταν συναντησω το φαντομα, φυσικα ειναι και αυτος καλεσμενος, παρολο που ειναι μακρια.
χθες ετρωγα στο αεροδρομιο και ηταν 16.34, χαζευα τις απογειωσεις και ξαφνικα κοκαλωσα, εγευγε η thai airways για μπανγκοκ, μποινγκ 777-300, με την ορχιδεα στην ουρα, το κοιταγα ως που χαθηκε, με ρωτησαν οι αλλοι τι επαθα, δεν απαντησα, τι να πεις ? ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ...
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.659
Πόντοι
6.256
ενταξει kostasf16... καταλαβα θα παω να παραγγειλω βερες να σε παντρεψω γιατι εχεις ξεφυγει τελειως... :idiot: :idiot: :idiot:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κοντολαγνε ποτε δεν εσκισα γυναικεια εσωρουχα, αντιθετως πες στο φορουμ πως σου εμεινε το extension της  ταν μο στο χερι, αντε μιλα..
εγω στις κοντες φερομαι τελεια, αυτες gfe εγω bfe, μια φορα ειχα βγαλει το βρακακι της poui με τα δοντια την ωρα που μιλουσε με τη μαμα της στο τηλεφωνο, το βρακακι ηταν πρασινο μπλε χρωμα με αρκουδακι πισω, και στο πλαι εγραφε "mama". πριν της ειχα βγαλει το μικροσκοπικο τζινακι, μιλαμε πολυ μικρο, τι στο διαολο απο τα PRENATAL ψωνιζουν, το πουκαμισακι το αφησα γιατι δεν με ενοχλουσε, και εγιναν ολα κανονικα ενω αυτη μιλουσε και δυο φορες μου εδωσε την μανα της να μου μιλησει, μιλαγε και καλα αγγλικα η μανουλα.
λιγες σελιδες πιο πισω εχω και φωτο την πουι με το βρακακι.
Παντως η τρελλα για την ταυλανδη συνεχιζεται, και απ οτι φαινεται δε θα σταματησει ποτε, αμα αρχισουμε να μιλαμε με το μακη και τους αλλους... τεσπα, την επομενη εβδομαδα αγοραζω τα εισητηρια, ακομα ενα ονειρο θα ξεκινησει.
ΜΟΝΟΣ στην πατταγια, ονειρο.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
ενταξει kostasf16... καταλαβα θα παω να παραγγειλω βερες να σε παντρεψω γιατι εχεις ξεφυγει τελειως... :idiot: :idiot: :idiot:
Νομιζω ειναι ακομη μακρια απο αυτο το σταδιο. Αν μπορουσε, μαλλον θα τις παντρευοταν ολες! εγω μαγκες δηλωνω μονιμα κωλυομενος στα μιτινγκς που κανετε, νομιζω με δικαιολογειτε...καντε μια σουμα απο οτι ειπωθηκε για να μαθαινει το φορουμ.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ολοι σημερα στην συναντηση!!!! το εστιατοριο στην νοταρα στον πειραια ειναι φανταστικο και σε κανει να λησμονεις τις δοξες του ταξιδιου!!! sabaidekaap συντροφοι.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.659
Πόντοι
6.256
να μου προσεχετε τον κοσταφ16 γιατι ειναι καλο παιδι αλλα τρωωωεεεειιιι :tooth: :tooth: :tooth:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
να μου προσεχετε τον κοσταφ16 γιατι ειναι καλο παιδι αλλα τρωωωεεεειιιι :tooth: :tooth: :tooth:
ναι αλλα εσυ γεμιζες το τραπεζι με πιατα, εγω εκει θελω να μην εχω βαρυ στομαχι γιατι με εμποδιζει στις "επιδοσεις" μου, για φαντασου σε καμια ιεραποστολικη σταση να ρευτεις καμια γαριδα..
λοιπον κλεινω τωρα και φευγω, θα εχω και χαρτη μαζι μου, οχι του πειραια, αλλα της μπανγκοκ, εχω πολλες αποριες γι αυτη την πολη.
κοντολαγνε την τριτη θα εισαι και συ σtη συναντηση
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
Ρε παιδια αν και παντρεμενος οπως και πολλοι απο εσας με βαλατε στο τριπακι της Ταυλανδης εδω και 5 μηνες. Διαβαζω συνεχως ολα τα ποστ και προσπαθουσα να βρω και εγω ευκαιρια για να μπω στο κλαμπ αυτων που εχουν παει. Λοιπων την επεισα με διαφορεσ μαλακιες και πεταω τον Σεπτεμβρη για ΠΑΤΑΓΙΑ μονος...........  :rockon: Εχω τρελαθει να διαβαζω και φορουμ του εξωτερικου και σας λεω το εξης ΕΙΣΤΕ μπροστα παο ολους σε φιλοσοφια , επιπεδο και ενημερωση πολυ καλη δουλεια..  Δεν γραφω ακομη διοτι δεν εχω εμπειριες να σας πω θα τα μαζεψω στην επιστροφη και θα εχουμε ολο το οδηπορικο στους δρομουσ της παταγια 15 μερες μονο παταγια.....
Καλο ταξιδι σε οσους ειναι τωρα εκει σε οσους σχεδιαζουν και καλη επιτυχια σε οσουσ το ονειρευονται
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ακομα ενας "τρελος" με την πατταγια, καλως ηρθες φιλε.
να αναφερω οτι η συναντηση των φιλων της ταυλανδης εγινε, στην νοταρα στον πειραια, να πω οτι το επιπεδο των συναγωνιστων ειναι υψηλο και απο κοντα, ηταν ο συντροφος vonmakoulis ηρεμος ,πραος και μια ανεξαντλητη πηγη πληροφοριων σχετικα με ασια και οχι μονο, διατηρει το παθος του για την ταυλανδη εδω και πολλα χρονια, μπραβο φιλε, μακαρι καποια στιγμη να παμε παρεα.
επισης ο ροκος , αρρωστος με τις ασιατισες σαν και μενα, θα παει πρωτη φορα τον αυγουστο, και ειμαι σιγουρος οτι θα γυρισει πισω μονο το σωμα του... η καρδια του θα μεινει εκει οπως εχει μεινει και η δικια μου.
ο μιμικος φανατικος της ταυλ. εχει περασει και απο πατταγια και ξερει τι θα πει pussyland.
και τελος ο τασος, φιλος του θρεντ, δεν εχει γραφτει στο σαιτ ακομα ,αλλα μας παρακολουθει στενα.
5 ωρες μιλαγαμε σχετικα με την ταυλ. θα μπορουσαμε και 24..
την τριτη κανονιζουμε παλι, λορδος κοσταςbmw κτλ.
και κοντολαγνος βεβαια,
 

rey(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπερα εις απαντες τους συμπολεμιστες...και ιδιαιτερα στους κυριους που αποψε συναντησα στον πειραια...vonmakoulis,ροκος,μιμικος.
απ εδω και στο εξης θα βγαινω με το ονομα  rey 
 

rey(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ζητω ταπεινα συγνωμη παρελειψα τον κωστα f16 τον αξιολογοτατατο αυτον κυριο...καθως και τουςυπολοιπους που προανεφερα.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
καλημεριζω και εγω την αποψινη παρεα της νοταρα.
ομορφο, ταξιδιαρικο βραδυ, με ανθρωπους που εχουν να διηγηθουν παρα πολλα πραγματα και εμπειριες. να' στε καλα ρε παιδια!..

Υ.Γ. αυτη η καυτερη σαλτσα ηταν πραγματικα μεγαλο σοκ!!! ΑΠΑΠΑ!..  :new_shocked:
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
ροκος  αυτες τις σαλτσες τις δοκιμαζεις απλα για να εισαι ετοιμος οταν πας εκει.
χαιρομαι που η πρωτη συναντηση πηγε τοσο ομορφα

τη τριτη θα γινει η επομενη για να δεσει σιγα σιγα η ομαδα του φορουμ.

 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Δεν παμε καλαααααααααααα :headbang: :headbang: :headbang:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.659
Πόντοι
6.256
την καλημερα μου σε ολους...και θελω τωρα να μου πειτε ειλικρινα εσεις
που κανατε εχτες τη συναντηση... ο Κοσταςφ16 δεν ειναι παμφαγο παιδι?? :uzi: :uzi: :uzi:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κοντολαγνε στην ελλαδα ειμαι λιτοδιαιτος, στην ταυλανδη καταναλωνω συνεχως σκουροκιτρινες κοντες υπαρξεις.
 

rey(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα αγαπητοι συνμπολεμιστες.
Τον αδικεις κομματακι αγαπητε κοντολαγνε λεγονταστον παμφαγο...αν φυσικα ενοεις το φαγητο...lol,μου εδωσε και μενα αυτην την εντυπωση αλλα σε οχι σε οτι εχει να κανει με το φαγητο...
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Xαιρετώ συνάδελφοι, χθές με το ταχυδρομείο έλαβα ένα περιοδικό και δύο βιβλιαράκια από Ταυλάνδη με θέμα την Παττάγια. Το περιοδικό εχει φωτογραφίες γυναικών από μπάρς και a-go-go μπάρς. Μου έφυγε το μάτι ρε παιδιά. Θα το φέρω την Τρίτη μαζί μου.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.659
Πόντοι
6.256
Με την πρωτη φορα το `παιζει` κυριος.Μολις τον γνωρισεις φιλε rey θα δεις τι καταβροχθιζει :ak: :ak: :ak:
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Το περιοδικό λέγεται Pattaya by night, με κάτι φωτογραφίες που δεν τις χορταίνεις. Το ένα βιβλιαράκι λέγεται Money Number One και είναι σαν οδηγός επιβίωσης του εργένη στην Παττάγια με πληροφορίες και ειδικά συμβουλές. Το άλλο βιβλιαράκι λέγεται Private Dancer. Πρέπει να διαβάσω λίγο πριν την συνάντηση την Τρίτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom