Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πως γινεται οι παλιοι να εχουν τοση "ορεξη" να μιλουν και να πηγαινουν στην ταυλανδη επι τοσα χρονια, το κολημα δεν ξεπερνιεται ευκολα, μαλλον το ιδιο επαθα κι εγω.
λορδε δεν χρειαζεται να με πεισεις οτι ολα τα μερη ειναι καλυτερα απο την πατταγια, το ξερω, για καποιους λογους πηγαινω εκει, τα εχω πει στα ποστ μου.
απο οτι καταλαβα οι περισοτεροι δεν μπορουν για συναντηση την παρασκευη, εγω προτεινω ομως να γινει, και οποιος δεν μπορει ,την επομενη, ας στειλουν πμ, για τηλεφωνο,
ροκο θα ερθεις? μετα παμε να καμακωσουμε γιαπωνεζουλες στην Πλακα, εγω χθες κοντεψα να μαμησω κινεζα μιλφ που ζουσε στην αμερικη, ηταν πελατισα μου και με κοιταγε περιεργα, τελικα κρατηθηκα, ηταν 51 χρονων . με τη τρελα που με δερνει με τις ασιατισες παλι καλα..
φετος μου φαινεται εχει πολλους τουριστες απο ασια. 
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
αν πας στο >Τιτανια που εχει τους κινεζους και τους γιαπωνεζους μονοπωλιο κατι θα βρεις
φυσικα και θα βρεθειτε κωστα ασχετα αν μπορουμε εμεις γιατι πρεπει να γινει μια αρχη και μετα βλεπουμε αν μπορει να καθιερωθει μια συναντηση καθε 15 σε καποιο σημειο.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.659
Πόντοι
6.256
κυριοι δυστυχως λογω εποχιακων επαγγελματικων υποχρεοσεων σε γνωστο νησι των κυκλαδων (Σαντορινη) ουτε και γω θα μπορεσω να παραστω στην
συναντηση...γι αυτο περιμενουμε τα νεα σας .




:cool2:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Κοστα
Επειδη εγω θελω πολυ να βρεθουμε νομιζω οτι μια καθημερινη θα εξυπηρετουσε περισσοτερο.
Δεν ειναι αναγκη ή υποχρεωση η συναντηση να εξελιχθει σε εξοδο. Απλως συναντιωμαστε και εαν μετα κατσει συνεχιζουμε.
Τι διαολο εγω παντρεμενος ειμαι και μπορω καθημερινες >:(
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μηπως να το κανονισουμε τελικα καθημερινη?
Την αλλη Τριτη-Τεταρτη η Πεμπτη?
(Ελα βρε Κωστα...Κανε μια προσπαθεια!)
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.659
Πόντοι
6.256
αν το κανετε τριτη ειναι τελειο γιατι θα κατεβω για μια μερα πειραια
για κατι εγγραφα... :dancing: :dancing: :dancing:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μην αγχεσται ρε παιδια, το κανονιζουμε και καθημερινη, απλα αφου ειπαμε για παρασκευη, ας γινει, ο μακης  ο ροκος και εγω μπορουμε, οποιος αλλος , οκ.
λορδε και εγω εχω μεγαλη περιεργεια να μαθω για ινδονησια, θα κανονισουμε σιγουρα παλι,
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αν το κανετε τριτη ειναι τελειο γιατι θα κατεβω για μια μερα πειραια
για κατι εγγραφα... :dancing: :dancing: :dancing:
τι εγγραφα ρε? γκομενοδουλειες μυριζομαι, προσεχε γιατι εισαι με "αναστολη". και την αναστολη στην εδωσα εγω επειδη εδειξες υπερβαλοντα ζηλο στην πατταγια...
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Ταιλάνδη πάμε κατά τις 23 Ιουλίου με μία σκυλοπαρέα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.659
Πόντοι
6.256
τι εγγραφα ρε? γκομενοδουλειες μυριζομαι, προσεχε γιατι εισαι με "αναστολη". και την αναστολη στην εδωσα εγω επειδη εδειξες υπερβαλοντα ζηλο στην πατταγια...δηλαδη τι θες να πω στα παιδια οτι παω να μαμησω....
:knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Κλεινουμε για τριτη; Εγω μεσα.
Δηλωστε συμμετοχη για Τριτη!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Κλεινουμε για τριτη; Εγω μεσα.
Δηλωστε συμμετοχη για Τριτη!
τριτη εχω ρεπο, μαλλον οκ. τελικα δεν θα ξεφυγουμε απο την ταυλανδη? εγω οπου βρεθω και οπου σταθω γι αυτη μιλαω, στη δουλεια ειναι 7 ατομα γνωστες, με τους οποιους μιλαμε συνεχεια, για να δουμε που θα καταληξουμε, μου φαινεται ο φαντομας χαραξε το δρομο...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μεταφερω αυτολεξι το sms που μου εστειλε μολις η ταυλανδεζα.

" kostas, am verry happy &excide dat to got sms, its good news, i ll waitting 8 jul. u come back to me. take care, miss u.- kiss "
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
τριτη εχω ρεπο, μαλλον οκ. τελικα δεν θα ξεφυγουμε απο την ταυλανδη? εγω οπου βρεθω και οπου σταθω γι αυτη μιλαω, στη δουλεια ειναι 7 ατομα γνωστες, με τους οποιους μιλαμε συνεχεια, για να δουμε που θα καταληξουμε, μου φαινεται ο φαντομας χαραξε το δρομο...

εγω νομιζω πως χαραξε λεωφορο ολοκληρη.. για να δουμε...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
kostabmw,  το μωρο στο αβαταρ σου ειναι τυχαιο, ειναι δοκιμασμενο? αστερι δειχνει, ειναι ται.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
για να δουμε που θα καταληξουμε, μου φαινεται ο φαντομας χαραξε το δρομο...
Αν καταφερω να κανω εστω και εναν να εκτιμησει τη χωρα περα απο τα σεξομαγαζα η καταφερω να γλιτωσω εστω και εναν απο τις παγιδες που κρυβει η Ταυλανδη τοτε...χαλαλι τουλαχιστον τα λογια μου δε θα εχουν παει χαμενα. Καλημερα σε ολους  :)
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
κωστα ειπα να ξεθαψω και γω κανενα μωρο απο το αρχειο

για Τριτη μεσα και γω

ο φαντομας μπορει να χαραξε λεωφορο αλλα εχει πει και 5 πραγματα αυτο εχει σημασια
μου αρεσε το sms βρε  κωστα
αυτες οι παρθενοπιπιτσες δεν παιζονται
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
κωστα ειπα να ξεθαψω και γω κανενα μωρο απο το αρχειο

για Τριτη μεσα και γω

ο φαντομας μπορει να χαραξε λεωφορο αλλα εχει πει και 5 πραγματα αυτο εχει σημασια
μου αρεσε το sms βρε   κωστα
αυτες οι παρθενοπιπιτσες δεν παιζονται
Συνάδελφοι για Τρίτη μέσα και εγώ. Πάντως οι πληροφορίες του φαντομά είναι πραγματικά ουσιώδεις. Τον Νοέμβριο που θα επισκευτώ Μπανγκόκ ελπίζω να τον συναντήσω.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο φαντομας ειναι ο μεγαλος ανταποκριτης του σαιτ, και οι αναφορες του διαβαζονται με ευλαβια, να μην αμφιβαλει γι αυτο, τωρα οσο για την εκτιμηση στα σεξομαγαζα, εχω να πω οτι ως αντρες πρωτα το σεξ θα εκτιμησουμε και μετα ολα τα αλλα, η ταυλανδη ομως ειναι εξαιρεση ,
εκει τα εκτιμας ολα, ακομα και την παραμικρη λεπτομερεια.
χθες ειδα και ονειρο, ως συνηθως βεβαια, ειδα οτι χαιδευα το ποδι μιας ταυλανδεζας στο σημειο που μου αρεσει, και το σημειο ειναι εκει που αρχιζει ο μηρος λιγο πανω απο το γονατο στην πισω πλευρα ομως, για δοκιμαστε εκει, ωραια πραματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom