Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Λοιπον
Ο συντροφος Μακης να κανονισει να βρεθουμε γιατι υπαρχουν πολλοι που θελουν τα φωτα μας, παντως εγω αν δεν ερθει ο κοστας F16 δεν ερχομαι, "Θα τον αλλαξοπιστισω που θα μου παει;"
Μακη προτεινω να ορισεις εσυ μερος τοπο και ωρα και οσοι ενδιαφερονται να σου στειλουν με PM καποιο κινητο για επικοινονια.
Και οχι δημοκρατια του στυλ που μπορειτε, ΕΚΕΙ και ΤΟΤΕ
λορδε, θα ερθω με t shirt πατταγια, και θα την υπερασπιστω (την πατταγια) μεχρι θανατου..
παντως οταν θα βρω καποια στιγμη πολλες μερες, δεν θα ειχα προβλημα να δω και αλλες χωρες, μακαρι να ταιριαξει καποια στιγμη να παμε και ινδονησια, αυτη στο αβαταρ σου μου "ξυπναει" την περιεργεια.
οσο για την συναντηση προτεινω εως και την πεμπτη οσοι θελουν να πουν αν θα ερθουν, ετσι ωστε να  γνωριζουμε περιπου ποσοι θα ειμαστε, θα προτεινα το ταυλανδεζικο στον πειραια για να ειμαστε στο κλιμα.
εγω εχω στο πορτοφολι μου και μπαχτ..
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
baht εχουμε
παρασκευη σαββατο κυριακη βραδυ εγω δεν μπορω γιατι φευγω απο Αθηνα γιατι ειμαι απο χωριο.
δευτερα εως πεμπτη οκ
βεβαια αυτο δε σημαινει τιποτα αν οι αλλοι μπορουν
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
παντως εγω αν δεν ερθει ο κοστας F16 δεν ερχομαι, "Θα τον αλλαξοπιστισω που θα μου παει;"
Φιλε phuketgas στειλε πμ οποτε θελεις δε χρειαζοταν να ρωτησεις καν, νο προμπλεμο.
Πλακα ειχε το παραπανω σχολιο του λορδου. Εχει το σχεδιο του αυτος. Λαου-Λαου το παει,απο εδω το φερνει (κατι σποντες περι Ινδονησιας), απο εκει το φερνει (κατι καυτα αβαταρς) στο τελος στοιχηματιζω οτι θα αλλαξοπιστησει πολυ κοσμο. Ειμαι σιγουρος οτι σε μερικους μηνες (μολις ο Κωστας δηλαδη το αποφασισει) θα δουμε ενα τεραστιο θρεντ περι Ινδονησιας. Βεβαια εκει δεν μπορω να βοηθησω, εγω ειδικευομαι μονο σε θεματα Ταυλανδης  :grin:.
Αγαπητε πιπινολατρη οπως σου ειπε και ο vonmakoulis η υγρασια ειναι αυτη που κανει τη διαφορα. Αν και δεν εχω παει ξερω οτι μερη οπως αυτα που ανεφερες Κουβειτ, Σαουδικη Αραβια κτλ ειναι μεν ζεστα αλλα εχουν ξηρο κλιμα. Σημερα ακουσα οτι θα χτυπησει 38 εδω περα. Με την υγρασια οι 38 βαθμοι πηδανε τους 40 με ανεση. Δεν ξερω τι μου λετε εσεις για λιπαντικο αλλα εγω καθε φορα που παω κεντρο και γυριζω σπιτι, νοιωθω σα να εχω κανει μπανιο σε πισινα με μελι!! Τελος παντων ισως σε ενα μηνα που ερχονται μερικοι να εχουν φτιαξει καπως τα πραγματα και να μην εχουν ακομη αρχισει οι χοντρες βροχες.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
η ινδονησια εχει ενδιαφερον και νομιζω οτι εχει φτηνα αεροπορικα απο μπανκονγκ.
Εγω φαντομα το πηρα το μαθημα τις 2 πρωτες φορες δεν το ξανακανω , παντα οκτωβρη νοεμβρη η φεβρουαριο μαρτιο .
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φαντομα, πες μας αν θες, δουλευεις στην μπανγκοκ? πως εμεινες εκει? λογω γυναικας? προσωπικα εχω περιεργια. ειναι λιγο ασυνιθιστο. αν θες μας λες βεβαια, η εστω με πμ.  sorry αν γινομαι αδιακριτος.
παντως ολα αυτα που λετε για μπανγκοκ περι εποχης και ζεστης θα με κανουν να προσπερασω παλι...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Δυστυχως ουτε κι εγω θα μπορεσω να παρεβρεθω στο meeting...
Μονο καθημερινες μπορω...Που-Σου-Κου βραδια δουλευω...
Anyway...Καποιος απο αυτους που θα πανε,ας κανει το κοπο,να μας κανει ενα review καποιων συμαντικων σημειων που θα συζητηθουν...
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
φαντομα, πες μας αν θες, δουλευεις στην μπανγκοκ? πως εμεινες εκει? λογω γυναικας? προσωπικα εχω περιεργια. ειναι λιγο ασυνιθιστο. αν θες μας λες βεβαια, η εστω με πμ.  sorry αν γινομαι αδιακριτος.
Κωστα μιας και με ρωτησες θα σου απαντησω αλλα περιληπτικα για να μη φορτωνω το θρεντ. Αν θελει καποιος να ρωτησει κατι σχετικα με τη ζωη στην Ταυλανδη περα απο θεματα σεξοτουρισμου που αναλυονται ετσι κι αλλιως μεχρι αηδιας εδω ας μου στειλει πμ.
Ναι δουλευω εδω στην Μπανγκοκ. Επισης και παρολο που δε θα με πιστεψει κανεις δεν ηρθα εδω με αποκλειστικο σκοπο τις γυναικες. Πολλοι το κανουν βεβαια αλλα η εμπειρια εχει δειξει οτι ειναι ΜΕΓΑ λαθος ιδιως για καποιον που ειναι σε μικρη ηλικια και εχει ολη τη ζωη μπροστα του. Πιστεψτε με τα μπαρς οταν μενεις εδω τα βαριεσαι σχετικα γρηγορα και αν δεν υπαρχει κατι αλλο πιο σημαντικο (καλη δουλεια, οικογενεια κτλ) που να σε κραταει στη χωρα, συντομα θα αρχισεις να αναρωτιεσαι τι στον κορακα κανεις εδω οταν η ζωη γυρω σου κυλαει ανελεητα. Εκτος αυτου αν δεν παιζει γερο εισοδημα σε ευρω απο Ελλαδα η αλλου εκτος Ταυλανδης ειναι πολυ δυσκολο να συντηρησεις το lifesτyle του σεξοτουριστα για μεγαλο χρονικο διαστημα με τους τοπικους μισθους. Τα εξοδα μαζευονται γρηγορα και πολλαπλασιαζονται αν συχναζει κανεις στα μπαρς. Μην συγκρινεις με τον εαυτο σου που ερχεσαι εδω με ευρω σαν τουριστας 2 φορες το χρονο και τα εχεις γραμμενα ολα στα @@ σου! (και καλα κανεις). Καποια στιγμη κατανταει και βλακωδες να πετας τα λιγα λεφτα που βγαζεις για σεξ.
Επισης δεν ξυπνησα ενα ωραιο πρωινο και ειπα "Παω Ταυλανδη". Τη χωρα τη μελετουσα χρονια πριν το αποφασισω. Η αποφαση ωριμαζε για πολυ καιρο σαν το καλο κρασι! Οι λογοι που ηρθα ειναι πολλοι που δεν αναλυονται σε λιγες γραμμες αλλα για μενα δεν ηταν τοσο δυσκολη η αποφαση γιατι τη μιση μου ζωη την εχω φαει εξω και ουτε εχω ιδιαιτερα στενους δεσμους με Ελλαδα (κατι που ισως δεν ισχυει με τους περισσοτερους στο θρεντ αυτο). Τωρα βεβαια που ειμαι και παντρεμενος θελω δε θελω ριζωσα αναγκαστικα...
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Ενα πουλακι μου ειπε οτι τα παιδια (ζευγαρι)που ειχαν εστιατοριο (σουβλατζιδικο) στο Chiang Mai εκλεισαν ξερει κανενας τιποτε;
Επισης για τη συναντηση και εγω θα προτιμουσα καθημερινη και οχι ΠΣΚ γιατι και οι οικογενειακες υποχρεωσεις ειναι αυξημενες, παιδια, και η κινηση παραλιακα δραμα αυτες τις μερες.
Αφου δεν προβλεπεται ξενυχτι, θεωρητικα, μπορουμε και καθημερινη; Εστω οτι ξεκιναμε με καφε και αν δεν εχω ψησει το Κωστα μεχρι τοτε να αλλαξοπιστησει το παμε και για φαι. :grin:
Kostasbmw τωρα ειδα οτι εσυ μιλουσες για το Shangri La στη Σιγκαπουρη και εγω ειπα για το ιδιο στη Μπανκοκ.
Συγχωρεσε με εχω να φυγω ενα χρονο και εχουν αρχισει εντονα τα σημαδια του στερητικου συνδρομου.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Φιλε Φαντομα
Δεν καταλαβες, το ψηστηρι στον Κωστα εχει χοντρηνει, τωρα του στελνω και φωτο με mail. :dancing: :rockon:
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Γνώμη μου είναι πως η υγρασία και η ζέστη δεν είναι δα και τόσο ανυπόφορες το καλοκαίρι. Τέλη Ιουλίου που πήγα εγώ δεν ένιωσα και καμιά ιδιαίτερη ενόχληση, ούτε περιόρισα στο ελάχιστο τις δραστηριότητές μου. ίσα ίσα που χάνεις και 2-3 έξτρα κιλάκια όταν επιστρέφεις.
Όσοι από εσάς έχετε ζήσει ή μείνει Θεσσαλονίκη μέσα καλοκαιριού, μπορώ να πώ ότι οι κλιματολογικές συνθήκες (θερμοκρασία, υγρασία)  είναι παραπλήσιες, μην πω ότι στην Θεσ/κη είναι και χειρότερα.....)
:booty:


 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
εχω μεινει και στα δυο
βεβαια τοτε ειχα αλλο σκεπτικο
συμφωνω για ξεκινημα για καφε και μετα αν υπαρχει ορεξη συνεχιζουμε για φαγητο
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
Παιδες χαιρετω....ξερω εχω καιρο να γραψω...αλλα με εχει φαει η δουλεια!! Πως αλλωστε θα βγει το bonus για το ταξιδι στην Ταυλανδη τον Αυγουστο!!! Επειδη ο χρονος ειναι λιγο περιορισμενο εδω στην δουλεια....οποιος μπορει ας στειλει σε pm λεπτομεριες για τη συναντηση....θα ειμαι ευγνωμων!! Thanks!!!
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Ενα πουλακι μου ειπε οτι τα παιδια (ζευγαρι)που ειχαν εστιατοριο (σουβλατζιδικο) στο Chiang Mai εκλεισαν ξερει κανενας τιποτε;
Ναι το πουλακι μια χαρα στα ειπε, το εστιατοριο εχει κλεισει απο τον Μαρτιο. Δηλαδη αντεξε ακριβως ενα χρονο και 3 μηνες. Ημουνα στην Τσιανγκ Μαι απο τελη Απριλη και εμαθα τα νεα απο πρωτο χερι. Η αληθεια ειναι οτι οσο γραμμενη εχουμε εμεις την Ταυλανδικη κουζινα (και αυτο αποδεικνυει ο πολυ χαμηλος αριθμος Ταυλανδικων εστιατοριων στην Ελλαδα οταν σε αλλες χωρες γινεται της π..νας) αλλο τοσο εχουνε γραμμενη και οι Ταυλανδοι την Ελληνικη. Δυστυχως...
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφοι μιλάμε για ένα μαγαζί (Ζορμπάς νομίζω) έξω από την παλαιά πόλη στο δρόμο προς βορρά στο αριστερό μας χέρι ?
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Σύντροφοι μιλάμε για ένα μαγαζί (Ζορμπάς νομίζω) έξω από την παλαιά πόλη στο δρόμο προς βορρά στο αριστερό μας χέρι ?
Ναι γιαυτο μιλαμε συντροφε (Ζορμπας) εξαλλου δεν εχει και κανενα αλλο ελληνικο στην Τσιανγκ Μαι. Ενα ηταν και το εφαγε η μαρμαγκα. Ευτυχως που υπαρχει το ελληνικο της Μπανγκοκ το οποιο χωρις να θελω να κανω διαφημιση ουτε παιρνω ποσοστα ειναι πολυ καλο και εχει και το πρωτο σουβλακι. 
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Που στο καλό είναι αυτό? όχι ότι με νοιάζει ιδιαίτερα, αλλά για ενημέρωση των φίλων.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.661
Πόντοι
6.256
fantomas που ακριβως ειναι αυτο το εστιατοριο??
ενημερωσε μας...
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
fantomas που ακριβως ειναι αυτο το εστιατοριο??
ενημερωσε μας...
οκ μαγκες δεν περιμενα να δω ενδιαφερον (στο κατω-κατω ποιος ερχεται Ταυλανδη να φαει σουβλακια?) αλλα αφου υπαρχει ευχαριστως να σας πω.
Καταρχας το εστιατοριο εχει και σαιτ,δεστε εδω .
Οταν με πιανει χοντρο στερητικο συνδρομο για κατι ελληνικο πηγαινω υποχρεωτικα εκει. Μεταξυ αλλων εχει πολυ καλο μουσσακα οπως επισης και πολυ καλη στραπατσαδα Κεφαλλονιτικη (ο ιδιοκτητης ειναι απο την Κεφαλλονια αλλα μπορει και να μην τον δειτε αν πατε γιατι δε μενει παντα Μπανγκοκ). Για επιδορπιο συνιστω την γιαουρτοπιττα. Στανταρ ειναι εκει ο μανατζερ του μαγαζιου που ειναι ενας ευγενεστατος και συμπαθεστατος Ταυλανδος ο οποιος χορευει Ζειμπεκικο (ναι καλα ακουσατε) οταν το μαγαζι διοργανωνει Greek night. Βεβαια μην περιμενετε να βρειτε Ελληνες γιατι οπως εχουμε πει ειναι ελαχιστοι. Το εστιατοριο το τιμανε κατα κυριο λογο οι εγχωριοι ξενοι. Ο καλυτερος τροπος να πατε ειναι να μπειτε σε ταξι απο κεντρικο σημειο της Μπανγκοκ και να πειτε στον ταξιτζη να σας παει στο
Ekkamai Road (αλλιως Sukhumvit soi 63)
το εστιατοριο ειναι στο υψος μεταξυ Ekkamai soi 26 και 28.
Ειναι μια αναπαλαιωμενη μονοκατοικια με ωραιο φωτισμο και προσωπογραφιες (εχει την Αθηνα) απεξω. Το εστιατοριο εχει εντονο το πορτοκαλι χρωμα που ειναι το κλασσικο στυλ στην Κεφαλλονια.
Αν σας πιασουν οι τσιγγουνιες παρτε τον υπεργειο και σταματηστε στο σταθμο Ekkamai και εκει θα πεσετε πανω στον δρομο Εκκαμαι. Απο εκει μπορειτε να παρετε ταξι-μηχανακι η κανονικο ταξι για να πατε απο το σοι 1 μεχρι το 26. Δεν ειναι τοσο μακρια αλλα δεν περπατιεται με τιποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom